Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl

Notki

Blogi użytkowników Forum Tibia.pl
Losowy wpis jaskinia nonsensu
Maniak69's Avatar

Dlaczego michoss, nie lubi ryby?

Napisane 07-08-2009 11:54 przez Maniak69
Tak, to będzie kolejny, długi wpis, z równie zastanawiającym i głębokim pytaniem jak ,,dlaczego ogórek nie śpiewa?". To jak yeng i zang, zen i sensowne, realne pytania, przewidywanie przyszłości i rozsądek z sporą dawką logiki.


-Mychorzz powiedział---
Zacznijmy od tego, że ryba jest wrednym sarkastycznym draniem. Nie szanuje nikogo, spoza swojej wąskiej listy. Większość jego wypowiedzi na blogach, piętnuje kogoś i ośmiesza - z reguły robi wszystko, żeby dopiec. Dodatkowo, za każdym razem gdy ryba komuś przypieka, pojawia się masa jego psychofanek, przyklaskujących wszystkim jego poczynaniom. Dodatkowo, jak słusznie zauważyła Tana, Rybozoor, prawie non-stop siedzi na forum. Dodatkowo, ryba to typ nieco irytującego kierownika biurowego, który jest parę godzin przed wszystkimi i przyczepia wiele znaczące notki do monitorów.
--Mychoss mówił---

--- Lykop mufi ----
Ja osobiście, sądzę że nienawiść jednego do drugiego, wcale nie wynika z różnicy charakterów. Dlaczego tak sądzę?
Cóż, też jestem egzocentrycznym, sarkastycznym sukinsynem, a jedynym co odróżnia mnie od ryby, to brak psychofanek ( nie jestem wybredny, wystarczyliby psychofani ) i moderatora - dzięki temu, każdy może mnie ignorować. Oczywiście, istnieją drobne różnice - Bóg stowrzył nas na swój obraz i podobieństwo, ale zadbał o cechy inwidualne.
I jakimś cudem, michoss mnie lubi ;o.


Aha, a tak PS:
Skazali człowieka, za nękanie grup mniejszościowych, na pół roku więzienia, za nazwanie sąsiada pedałem.
Ostatnie wpisy
Ostatnie komentarze
    There are no recent entries to display.
    There are no recent comments to display.
Znajdź więcej...

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:47.


Powered by vBulletin 3