Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Gierubesoen

Notki

Oceń

Marnej jakości notka

Napisane 24-08-2009 21:37 przez Gierubesoen
I tak o to powoli nadchodzi czas jakże nielubiany przez setki tysięcy uczniów, w różnym przedziale wiekowym- koniec wakacji...

Jedni przez dwa miesiące pracowali, drudzy siedzieli przy komputerze, niektórzy po prostu się lenili, inni wszystkiego po trochu- tak jak w moim przypadku. Zupełnie inaczej planowałem spędzić te wakacje, no ale cóż, w planowaniu najwidoczniej nie jestem zbyt dobry. Miało być 1,5 miesiąca pracy, co by podreperować swój młodzieńczy budżet, miało być... Wyszło jak zawsze. Rok szkolny minął wyjątkowo szybko, mam wrażenie, że jeszcze wczoraj byłem podniecony myślą o początkach w nowej szkole a już za tydzień zacznę w niej drugi rok edukacji. 12 miesięcy temu sporo rozmyślałem, czy trafię na zajebistych ludzi, totalnych głupców, a może napotkam bandę cwaniaczków których trzeba będzie nieustannie tępić... Los przydzielił mi wszystkiego naraz w różnych proporcjach- trafiłem na grupę ludzi z którymi bardzo się zżyłem, ale są tez 'baranki' ;-)

Z niektórymi widywałem się niemal codziennie, o innych nawet nie myślałem, są też ci, których twarze chętnie chciałem zobaczyć w trakcie 2-miesięcznej rozłąki. Wiem, że w drugiej klasie nie będzie już tak samo jak w pierwszej- wytworzyły się już grupy, grupki, wiadomo kto z kim trzyma, ale z drugiej strony to wszystko się zmienia bardzo szybko. Jak każdy przeciętny uczeń jestem niepocieszony niedaleką wizją powrotu do szkoły ale jednocześnie nie mogę się doczekać następnych odcinków.

Bo moja klasa to taki tasiemiec- nie brak tu wątków miłosnych, tragicznych, komediowych. Każdy dzień to kolejny, nowy odcinek, każdy z nas jest aktorem czy tego chce, czy nie...
Komentarzy 17

Komentarze

stary
-Xrn-'s Avatar
Wzruszajace ;f
A ja jeszcze wczoraj bylem odebrac swiadectwo a tu juz koniec wakacji.
Napisane 24-08-2009 21:40 przez -Xrn- -Xrn- jest offline
stary
Ale jaja jajaja
Napisane 24-08-2009 21:43 przez n0_name n0_name jest offline
stary
Nie wiem, czy to słoneczko przygrzało, czy promile zadziałały ale tak jakoś zebrało mi się na powagę, co w moim przypadku występuje bardzo rzadko
Napisane 24-08-2009 21:53 przez Gierubesoen Gierubesoen jest offline
stary
-Xrn-'s Avatar
Wiesz jak mowila moja babcia Janina?
Powaga cie zabije. A potem umarla, w kazdym razie nauczylem sie od niej nie brac zycia na powaznie ;]
Napisane 24-08-2009 21:55 przez -Xrn- -Xrn- jest offline
stary
To ją pozdrów ode mnie...


Jak już zrespicie się w jednym temple
Napisane 24-08-2009 21:59 przez Gierubesoen Gierubesoen jest offline
stary
Ghernie's Avatar
Oby ten film zdjęli z emisji.
Napisane 24-08-2009 22:00 przez Ghernie Ghernie jest offline
Aktualizowano 24-08-2009 22:04 przez Gierubesoen
stary
hehehe secret>>>ahahha teraz cie hakne
Napisane 24-08-2009 22:01 przez n0_name n0_name jest offline
stary
-Xrn-'s Avatar
lol, brudas [COLOR="White"]GRAAAAAAAARRRRRRR[/COLOR]
Napisane 24-08-2009 22:01 przez -Xrn- -Xrn- jest offline
stary
Cytuj:
Oby ten film zdjęli z emisji.
Noł fakin' łej

I nie film, tylko serial.
Napisane 24-08-2009 22:04 przez Gierubesoen Gierubesoen jest offline
stary
Cytuj:
drudzy siedzieli przy komputerze
Co drugi siedział przy komputerze, to lepiej brzmi che che (zresztą taka prawda). Koniec wakacji, trudno, też planowałem pracę ale kryzys gospodarczy dotknął rynek prac sezonowych. Nie ma co srać w gacię tylko znowu patrzeć na te same mordy, brechtać się z nauczycieli. AHOJ!!!!! Jot pe jot pe!!!!!!!!!!
Napisane 24-08-2009 23:17 przez Dupca Dupca jest offline
stary
Wylansowany's Avatar
<cenzura> Czemu musimy rozmawiać o szkole, skoro jest jeszcze tydzień wakacji? Patrzcie trochę pozytywniej na świat...
Napisane 25-08-2009 11:30 przez Wylansowany Wylansowany jest offline
stary
Rybzor's Avatar
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pełenlans
<cenzura> Czemu musimy rozmawiać o szkole, skoro jest jeszcze tydzień wakacji? Patrzcie trochę pozytywniej na świat...
Gdybyś patrzał trochę pozytywniej na świat, zauważyłbyś masę plusów związanych z powrotem do szkoły.
Napisane 25-08-2009 22:54 przez Rybzor Rybzor jest offline
stary
Ameriov's Avatar
Cytuj:
Gdybyś patrzał trochę pozytywniej na świat, zauważyłbyś masę plusów związanych z powrotem do szkoły.
Ja widzę góra dwa...
Napisane 26-08-2009 02:27 przez Ameriov Ameriov jest offline
stary
Wylansowany's Avatar
@Rybzor
Tak, wiem że powrót do szkoły ma swoje plusy, tylko że te związane z wakacjami, przesłaniają te związane ze szkołą...
Napisane 26-08-2009 11:38 przez Wylansowany Wylansowany jest offline
stary
Herbi_Oxyna's Avatar
No fkin way!
Ja jestem kójonem Otaku wjenc lópiem szkouę (przynajmniej przez pierwszy tydzień roku szkolnego będę ją lubił xD)
Napisane 27-08-2009 18:13 przez Herbi_Oxyna Herbi_Oxyna jest offline
stary
Articuno's Avatar
"Jak każdy przeciętny uczeń jestem niepocieszony niedaleką wizją powrotu do szkoły ale jednocześnie nie mogę się doczekać następnych odcinków." cholernie podoba mi sie to stwierdzenie, napawa optymizmem. Zostań poetą!
Napisane 29-08-2009 21:16 przez Articuno Articuno jest offline
stary
hrhrhr, może kiedyś, teraz mam ważniejsze sprawy na głowie.
Napisane 29-08-2009 22:32 przez Gierubesoen Gierubesoen jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Gierubesoen

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:40.


Powered by vBulletin 3