Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Blog Michosa

Notki

Ocena: 4 głosów, 2.00 średnia

Kongregate

Napisane 24-07-2008 16:52 przez Michoss
Aktualizowano 24-07-2008 16:54 przez Michoss
Zdobywanie punktów by przejść grę to przeżytek. Teraz zdobywa się punkty ZA przejście gry.


Każdy z nas lubi sobie czasem popykać we flash'yka. Skakanie delfinkiem albo rozwalanie hord zombich z maszynówy- Każdemu sprawia przyjemność coś innego. Dla tego też, powstają coraz to kolejne i kolejne gry i strony te gry magazynujące. Kongegate jest jedną z nich.
Jednak, Kong. jest wyjątkowy. Poza puntami w grze, zdobywamy też punkty na stronie, a wraz z kolejnymi skończonymi grami- zdobywamy kolejne poziomy. Zasada jest prosta- wielu grom przydzielone są odznaki (badges) z zakresu 5-60 pkt (konkretniej: 5-łatwa, 15-średnia, 30-trudna, 60-niemożliwa), które osiągamy wykonując kolejne zadania (np. "Zabij 200 zombich" lub "Przejdź wszystkie 30 poziomów). Przeglądanie naszych odznak jest ogólnodostępne, więc nie musimy się martwić, że ktoś nam nie uwierzy-wystarczy pokazać.
Poziomy i odznaki to jednak nie wszystko.
Są jeszcze Karty. Kongegate oferuje nam również Kongai-Jednego z najlepszych CCG on-line. Karty do niej zdobywamy podobnie jak odznaki-wykonując limitowane czasowo (np. z reguły ok tygodnia) zadania w różnych grach.

Cały czas towarzyszy nam również czat- Ogólny, krajowy (polska- Pulaski Place) lub tematyczny (Kongai posiada ponad 10 własnych czatów). Możemy na nim omówić grę, podzielić się hintami, albo po prostu pochwalić nową odznaką.


Zachęciłem? Kongegate, dobry sposób na nudę.
Tak, to ref-link. Starałem się powstrzymać przed pisaniem tego, ale "Tobie to nie zaszkodzi, a mnie pomoże". Oczywiście, jeśli nie chcesz-usuń po prostu ?referrer=Michos w pasku i odśwież. Twoja decyzja.


Zachęcam do grania
Michos
Napisane w Zajefajnie
Komentarze 9 Wyślij wpis emailem
Komentarzy 9

Komentarze

stary
Michoss's Avatar
Byłem pierwszy, Vasudanin, pogódź się z tym. Tu już nie możesz kasować komentarzy ;].
Napisane 24-07-2008 17:49 przez Michoss Michoss jest offline
stary
Tym's Avatar
Przestań chrzanić głupoty tylko dawaj precla.
*<):^E
Napisane 24-07-2008 19:01 przez Tym Tym jest offline
stary
Zamne's Avatar
ja jurz mam kąto :O
Napisane 25-07-2008 11:20 przez Zamne Zamne jest offline
stary
precel plx
Napisane 25-07-2008 15:53 przez ShaftXtreme
stary
Michoss's Avatar
Premiera opóźniona, w dobrym przypadku-o kilka dni, w gorszym-o dwa tygodnie.
Napisane 25-07-2008 16:42 przez Michoss Michoss jest offline
stary
ErAgOg's Avatar
Precel albo hunted -.-
Napisane 25-07-2008 18:10 przez ErAgOg ErAgOg jest offline
stary
X-Zero's Avatar
A to o tym mówiłeś mi na GG ;< Nie skojarzyłem od razu, ale kiedyś założyłem tam konto i... i... i nic.
Napisane 25-07-2008 18:56 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
Zamne's Avatar
@mój post ileś up

niedawno ,przez referr-Michos
:O
Napisane 26-07-2008 16:23 przez Zamne Zamne jest offline
stary
Diablczek's Avatar
precel ded
Napisane 28-07-2008 17:45 przez Diablczek Diablczek jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Michoss

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:55.


Powered by vBulletin 3