Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Vincento_Vampire

Notki

Oceń

Witajcie :)

Napisane 22-12-2007 17:13 przez Vincento_Vampire
Witajcie, witajcie przyjaciele z Iridii oraz Tibii!

W pierwszym odcinku swoich blogowych felietonów pragnąłbym przedstawić obecną sytuację geopolityczną na serverze Iridia Jak powszechnie wiadomo, gildia Deadly Delight, pełna szlachetnych, przyjacielskich, wiernych i niezłamanych ludzi, którzy powinni być dla was autorytetami, zwyciężyła w wojnie przeciw Arcanium. Zwycięstwo to było z góry pewne, jako że Arcanium to nic poza kliką zdegenerowanych, nastoletnich polaczków, trudniących się PA, PK, sharowaniem, botowaniem i innymi, podłymi czynami! Dzielni wojownicy z gildii DD położyli kres tym nikczemnym działaniom, przywracając na Iridii spokój i sprawiedliwość! Niech będzie im za to chwała!

W następnym odcinku zamieszczę wywiad z Przyjacielem Narodu Neztasem, opisujący szereg zalet owego mężą stanu, będzie także miejsce na kącik porad domowych i kącik literacki sponsorowany przez mistrza Oloriusza.

Zapraszam!
Komentarzy 8

Komentarze

stary
Kiełek's Avatar
witam hehehehehe
Napisane 22-12-2007 17:19 przez Kiełek Kiełek jest offline
stary
Vincento super blog.
Napisane 22-12-2007 17:38 przez Hoster Hoster jest offline
stary
Vincento_Vampire's Avatar
Proszę o więcej komentarzy, przypominam o obowiązku czytania moich blogów. Wpis jest równoznaczny z przeczytaniem bloga

Wasz szczerze,
Shane

~
Napisane 22-12-2007 17:56 przez Vincento_Vampire Vincento_Vampire jest offline
stary
Ktos_na_Iridi's Avatar
ić spać i nie wracaj tu
Napisane 22-12-2007 18:37 przez Ktos_na_Iridi Ktos_na_Iridi jest offline
stary
Vincento_Vampire's Avatar
Co ma znaczyć taka niska frekwencja?!!

Wasz szczerze,
Shane

~
Napisane 23-12-2007 14:25 przez Vincento_Vampire Vincento_Vampire jest offline
stary
Rastafarians's Avatar
Czekam na kolejny wpisy, bo wymiatają xD

Go go !

btw, kim jesteś? chyba się domyślam, ale nie jestem pewny, pewnie i tak mi nie powiesz
Napisane 23-12-2007 19:11 przez Rastafarians Rastafarians jest offline
stary
poreda's Avatar
Dawno nie zaglądałem na Iridię a jeżeli wygraliście to GZ. Powiedz mi tylko jeszcze czy rodzinka Knight'Shade jest z wami czy przeciwko wam? Bo jeżeli z wami, to co ty człowieku opowiadasz że ARC to pa...
Napisane 23-12-2007 20:19 przez poreda poreda jest offline
stary
Sepethro's Avatar
Deadly Delight to najwieksi PA, PK i Boterzy na serwie... tylko tyle mam do powiedzenia!
Napisane 25-12-2007 08:10 przez Sepethro Sepethro jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Vincento_Vampire

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:51.


Powered by vBulletin 3