Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Xaukas

Notki

Oceń

Niezbyt fajny początek xD

Napisane 28-06-2008 00:28 przez Xaukas
Witam! Chciałem zacząć pisać mojego Bloga na temat mojej postaci. Nazywa sie ona [CHAR]Xaukas[/CHAR]. Jest to Druid na serwerze Guardia (non-pvp) aktualnie 24 poziom i brakuje 5% do 25 dlaczego? Ponieważ dzisiaj padłem na mount sterum (tak cyklopy koło thais). Doświadczenie zdobywam tylko na -1 ponieważ tam tylko mogę expić, -2 to już same (za mocne) cyklopy kowale (cyclop smith) i właśnie na nim padłem. Jakiś ~30 poziomy rycerz zlurował jednego na -1 dodatkowo gonił mnie cyclop drone i jeden normalny. Rycerzyk wyprzedził mnie i utrudniał ucieczkę. Niestety zabrakło mi many i umarłem. Na szczęście spadł ze mnie tylko plecak w którym bylo ~200gp i battle shield a reszta eq została tzn. Vampire Shield, Blue Legs, Crown Helmet, Boh i necroit rod. (ps zbroi nie nosze bo jeszcze nie zakupiłem xD) To tyle zobaczę jak będą komentarze będę pisał dalej. Pozdrowienia
Xaukas
Komentarzy 5

Komentarze

stary
Dragon-Fly's Avatar
Zią, wiesz co to "potion"? A wiesz co to bp potionów?
Napisane 28-06-2008 11:40 przez Dragon-Fly Dragon-Fly jest offline
stary
Co za nup. Możesz chociaż Robić te ziemne HMM, i tak jak Waszencja mówi.
Napisane 28-06-2008 11:42 przez MazixIsBack MazixIsBack jest offline
stary
Xaukas's Avatar
Mentalność polakuf od razu zjechać i poniżyć a wiecie co to znaczy runy się skończyły i potiony też a to był ostatni drone i cyc, którego chciałem zjechać, a potem do dp -.-
Napisane 28-06-2008 18:34 przez Xaukas Xaukas jest offline
stary
TheDwarf's Avatar
ty pl xaukas nie kozacz tak ziomq
Napisane 28-06-2008 19:41 przez TheDwarf TheDwarf jest offline
stary
Dragon-Fly's Avatar
To się wraca wcześniej. Btw. nie pieprz mi tu o mentalności bo mało mam wspólnego z polakami.
Napisane 28-06-2008 21:31 przez Dragon-Fly Dragon-Fly jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Xaukas

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:13.


Powered by vBulletin 3