Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

eloe lo gramy wbijaj gramy

Napisane 10-08-2009 14:09 przez Akkorin
A może zamiast w kalambury pogramy w coś troszkę bardziej skomplikowanego? Np. taki soldat (strzelanka 2d) waży kilka mb, a kiedyś mieliśmy nawet tibia.pl clan w nim. Można zebrać się na nowo i vt załatwić. Ktoś ze starych graczy chętny? I czy ktoś nowy chciałby dojść?
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 14 Akkorin jest offline
stary

Jak to bylo z moim powrotem...

Napisane 09-08-2009 23:14 przez Triplonq
Aktualizowano 10-08-2009 00:43 przez Triplonq (Obrazki)
No coz, widzialem ze teraz rysowanie w paincie jest modne. Wiec postanowilem cos nabazgrac xd

[hide][URL]http://img7.imageshack.us/gal.php?g=81465585.png[/URL][/hide]
[Uwaga, to jest glupie, to ma byc glupie!]
Link do galerii, jest 10 obrazkow.
Triplonq's Avatar
Zbanowany
Komentarze 3 Triplonq jest offline
stary

Dlaczego michoss, nie lubi ryby?

Napisane 07-08-2009 10:54 przez Maniak69
Aktualizowano 07-08-2009 15:32 przez Maniak69
Tak, to będzie kolejny, długi wpis, z równie zastanawiającym i głębokim pytaniem jak ,,dlaczego ogórek nie śpiewa?". To jak yeng i zang, zen i sensowne, realne pytania, przewidywanie przyszłości i rozsądek z sporą dawką logiki.


-Mychorzz powiedział---
Zacznijmy od tego, że ryba jest wrednym sarkastycznym draniem. Nie szanuje nikogo, spoza swojej wąskiej listy. Większość jego wypowiedzi na blogach, piętnuje kogoś i ośmiesza - z reguły robi wszystko, żeby dopiec. Dodatkowo, za każdym razem gdy ryba komuś przypieka, pojawia się masa jego psychofanek, przyklaskujących wszystkim jego poczynaniom. Dodatkowo, jak słusznie zauważyła Tana, Rybozoor, prawie non-stop siedzi na forum. Dodatkowo, ryba to typ nieco irytującego kierownika biurowego, który jest parę godzin przed wszystkimi i przyczepia wiele znaczące notki do monitorów.
--Mychoss mówił---

--- Lykop mufi ----
Ja osobiście, sądzę że nienawiść jednego do drugiego, wcale nie wynika z różnicy charakterów. Dlaczego tak sądzę?
Cóż, też jestem egzocentrycznym, sarkastycznym sukinsynem, a jedynym co odróżnia mnie od ryby, to brak psychofanek ( nie jestem wybredny, wystarczyliby psychofani ) i moderatora - dzięki temu, każdy może mnie ignorować. Oczywiście, istnieją drobne różnice - Bóg stowrzył nas na swój obraz i podobieństwo, ale zadbał o cechy inwidualne.
I jakimś cudem, michoss mnie lubi ;o.


Aha, a tak PS:
Skazali człowieka, za nękanie grup mniejszościowych, na pół roku więzienia, za nazwanie sąsiada pedałem.
Maniak69's Avatar
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 23 Maniak69 jest offline
stary

To już dwa lata!

Napisane 06-08-2009 23:40 przez GargoinX
Aktualizowano 07-08-2009 00:19 przez GargoinX
Data dołączenia
06-08-2007


Taką informację możecie wczytać na koncie "Gargoin". Tak, jestem na tym forum równe dwa lata i wiecie co? Nie żałuję. Poza tym, że spędzam na tym forum większość swojego czasu siedzenia w necie, to mogłem poznać tu wielu miłych ludzi. Może pomyślicie, że Gargu jest dziwny, ale uważam, że bez tego forum i jego społeczności bym się zanudził.

Szczególnie chciałbym podziękować kilku osobom (nie bierzcie sobie tego do serca,...
GargoinX's Avatar
Just an Orange
Napisane w O mnie
Komentarze 19 GargoinX jest offline
stary

Do ryby.

Napisane 06-08-2009 18:50 przez Maniak69
PAtrzcie! Patrzcie! Epokowa zagadka rozwiązana!


[img]http://demotywatory.pl/uploads/1248874789_by_mushyer.jpg[/img]...
Maniak69's Avatar
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 6 Maniak69 jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:56.


Powered by vBulletin 3