Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary
Ocena: 5 głosów, 3.40 średnia

witam wszystkich zgromadzonych nazywa sie vifek

Napisane 15-10-2007 17:33 przez .Viffarn
wienc tak moje rzycie bylo niezle ale juz nie jest takie bo juz nie jest i tyle nie no rzarcik haknol mnie jakis pl mialem 135 ms dedalem karzdego kto fikal no i tera ja zostalem ostro wy******* w dupsko sory za przeklenstwa ale musze sie gdzies wyrzyc mama zabrania muwic nawet kurka wodna w domu wienc sory no dobra ale ja sie nie poddaje i zrobilem se knajta ktury wali z swordow no i wale se z nich tzn trenuje ostro wiadomo skile czyniom mistrzem ale zdedzilem pare razy gnojki mnie bijom i fikajom...
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 9 .Viffarn jest offline
stary

Senior tutor :)

Napisane 15-10-2007 14:00 przez Misiocyt
Cytuj:
Position: Senior Tutor
Od dnia dzisiejszego jestem senior tutor'em .

Postanowiłem się pochwalić .

PS. Lord Misiocyt - 29 poziom.
Misiocyt's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 7 Misiocyt jest offline
stary
Ocena: 4 głosów, 4.00 średnia

Teoria Magii - wstęp: Czym jest magia

Napisane 14-10-2007 14:36 przez Dwimenor
Aktualizowano 21-10-2007 21:10 przez Dwimenor
Od magicznych pocisków do zaklęć które mogą zatrząść światem w posadach. Podstawowym pytaniem nie jest pytanie o efekt, ale jak ten efekt osiągnąć.

Należy zacząć od samego początku i wyjaśnić czym jest magia....albo jak się tworzy...cóż, ciężko właściwie tu nawet postawić właściwe pytanie. Tak naprawdę nikt nie wie tego i nie zna natury magii. Nie da się jej zobaczyć(to co widzimy to jedynie efekt oddziaływania magicznego). ale da się poczuć. Każdy mag, nieważne czy potężny jak Orric...
Dwimenor's Avatar
Born to Ban
Komentarze 7 Dwimenor jest offline
stary

Poland end de łiners

Napisane 14-10-2007 00:38 przez Colo_2006
Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiej wygranej Polski (3 - 1 przyp. Colo) , po rozegraniu 2 minut drugiej polowy zgasły światła na Łazienkowskiej.Po awarii światła nasz zespół odżył a Smolarek strzelił klasycznego hattricka xD i Polska wygrala. Pierwsza polowa jak zwykle była zagrana słabo, ale tylko po to by znowu zrobić niespodzianke w drugiej częsci meczu.
Colo_2006's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 0 Colo_2006 jest offline
stary

Polska - Kazachstan

Napisane 13-10-2007 21:43 przez Colo_2006
Polska: 1-Artur Boruc - 14-Michał Żewłakow, 6-Jacek Bąk, 2-Mariusz Jop, 3-Grzegorz Bronowicki - 15-Wojciech Łobodziński, 4-Dariusz Dudka, 18-Mariusz Lewandowski, 8-Jacek Krzynówek -7-Euzebiusz Smolarek, 10-Marek Saganowski.

Kazachstan: 1-Dawid Łorija - 2-Dmitrij Liapkin, 3-Aleksandr Kuczma, 4-Samat Smakow, 5-Kajrat Nurdauletow - 6-Siergiej Skorych, 8-Rusłan Bałtijew, 7-Siergiej Łarin, 10-Nurboł Żumaskalijew - 9- Siergiej Ostapienko, 11-Dmitrij Biakow.

Czy Polska wygra...
Colo_2006's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 0 Colo_2006 jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:29.


Powered by vBulletin 3