Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Hakuoh

Notki

Oceń

Rookstayerzy kiedyś - rookstayerzy dziś.

Napisane 12-10-2008 01:11 przez Hakuoh
Kiedyś było coś - 20 level był czcony. Bo każdy wiedział, że wolf, który padał na kilka hitów to wolniejsze expienie i wysiłek, z jakimi się borykał z kilkoma takimi potworami. Niezapomniane chwile ze starą grafiką summonera, słynnym robocopem, antidote runką za 40gp, life fluidami za 60gp. Moja postać, która miała 30 poziom była wtedy nominowana do zajęcia korony najlepszego na Calmerze. Był pełen podziw za determinację i cierpliwość.
Wszystko zaczęło się od zmiany graficznej. Nowe stroje oraz dodatki do nich. Większy popyt na piórka spowodował, że coraz więcej osób przybyło na Rookgaardzie. To być może było znośne, chociażby na wyścig szczurów w skórach. We wszystkich serewach każdy z plecaczkiem mógł być uważany za godnego rookstayera, który posiadał Premium Account. Byli VIPami.
Tragedia nastała przy balansowaniu profesji. Wolf za jednym ciosem padał bardzo często, troll/orc na dwa. Wasp za jednym. Każdy starał się zająć miejsce do nabicia poziomów, nawet szczury były zajęte. I w tym samym momencie pojawiły się programy TibiaAuto. Coraz więcej poszło na statystyki chociażby ze względu na łatwiejsze zabijanie. Dzisiaj z pierwszej strony rookstat.com 90% rookstayerów to botterzy. Nie idzie ich niestety pokonać ze względu na słabą pracę GMów. Każdy oskarża każdego. Niewinny niewinnego, winny niewinnego, niewinny winnego, winny winnego. Nie wiadomo kto jest kim. Dzisiejsze życie na Rooku brzmi "Szczytem głupoty jest expić ręcznie".
Dzisiaj zadaje sobie pytania - czy te 3 lata grania były warte? Co ja z tego wysiłku otrzymałem? Czy po to grałem, by po tych 3 latach dowiedzieć się, że teraz bocenie to podstawa?
Dla mnie Tibia straciła sens. Jeżeli miałbym użyć bota prędzej bym przeszedł na maina niż zmarnować ten czas. Czy coś się zmieni? CipSoft sam nie potrafi sobie poradzić z tym problemem. Ba! Nawet tuszują tą sprawę.
Liczę, że okaże się ktoś, kto będzie miał odwagę i wbije ręcznie ten 100 poziom bez użycia bota nawet w sytuacji, gdy musi skorzystac z toalety/coś zjeść. Ale czy aby pojawi się ktoś taki?
Komentarzy 6

Komentarze

stary
sphinx123's Avatar
What the fck do you want?! slut.
Napisane 12-10-2008 12:43 przez sphinx123 sphinx123 jest offline
stary
Serious Sam's Avatar
Dobrze, masz rację, a teraz zapier** do empiku kupić WOWa (i dodatek), załóż konto i graj (tylko nie hordą) , powodzenia !
Napisane 12-10-2008 13:30 przez Serious Sam Serious Sam jest offline
stary
Trudee's Avatar
No no EldQ wpis zaje..sty Pozdro
Napisane 04-11-2008 12:52 przez Trudee Trudee jest offline
stary
FOR THE HORDE!! ZAJEBAć ally!
Napisane 04-11-2008 15:14 przez Shiz. Shiz. jest offline
stary
AzuranskiRookstayerXL's Avatar
Końcówka Dobrego Rookstayerstwa zebrała się w RB ;>
Napisane 17-03-2009 08:33 przez AzuranskiRookstayerXL AzuranskiRookstayerXL jest offline
stary
Triplonq's Avatar
[B][COLOR="Red"]Nom.[/COLOR][/B] [COLOR="White"]^^fgsggshhshshdfhsdgdsf[/COLOR]
Napisane 01-07-2009 09:12 przez Triplonq Triplonq jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Hakuoh

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:14.


Powered by vBulletin 3