Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Vasudanin

Notki

Oceń

Wujek Dobra Rada (To nie Sam), czyli Vasudanin i bravo.pl cz. 8

Napisane 29-03-2009 01:00 przez Vasudanin
Angelika, wiek 14
Cytuj:
Mam problem z moją mamą. Za każdym razem, gdy zrobię coś źle, to mnie bije. Zawsze dostaję w twarz. Raz do szkoły przyszłam z podbitym okiem. Moja siostra z tego powodu wyprowadziła się do taty. Bo sytuacja rodzinna jest tragiczna. Czasami mam stracha zostać z nią sam na sam...Co mam zrobić? Iść do mojego taty czy zostać mamą?
Zyj w mysl zasady "Jak Kuba Bogu, tak Bog Kubanczykom."

Dorota, wiek 15
Cytuj:
Moi przyjaciele palą a ja nie chce! Oni próbują mnie do tego zmusić uświadamiając mi, że będę lepsza z tych gorszych... Chciałabym im powiedzieć, że to jest złe, ale... boję się, że mnie odrzucą.
Wpadnij do nich i zaspiewaj:
"Pal ziolko, pal ziolko
Tak w kolko, tak w kolko"
Jesli dobrze pojdzie zalicza zonga i z taka kretynka sie zadawac nie beda.

Ela, wiek 16
Cytuj:
Byłam z chłopakiem prawie rok, ale dwa miesiące temu on mnie zostawił! Potem chciał wrócić, więc dałam mu jeszcze jedną szansę. Minął miesiąc i on znowu mnie zostawił... Mówił, że jak jest ze mną to chce być sam, ale jak ze mną nie jest to za mną tęskni. Nie wiem już, co mam o tym myśleć, bardzo go kocham i zależy mi na nim... Czy powinnam dać mu jeszcze jedną szansę ?
Postaw go pod sciana, przyloz mu pistolet do skroni i powiedz "to idziemy na te dragi czy nie?!"
Powodzenia na nowej drodze zycia.

Emilia, wiek 13
Cytuj:
Moi rodzice się rozwodzą i mieszkam teraz z moją mamą. Niestety od dłuższego czasu mama na mnie nie zwraca uwagi i ciągle na mnie krzyczy. Kiedyś podeszłam do niej i powiedziałam, że chyba mnie już nie kocha. Po prostu czuję się niekochana
Nie placz, kiedy odskocze, marchwia bede przy tobie...

Dagmara, wiek 13
Cytuj:
Moim problemem są okropnie krzywe zęby! Wstydzę się uśmiechać w towarzystwie i w ogóle odzywać! Ile trwa leczenie? Gdzie powinnam się leczyć skoro ukończyłam już 13 lat?
Krzywe zeby to normalna rzecz! Bierz przyklad ze mnie, mam dlugie, aluminiowe krzywe zeby, ktore tylko pomagaja mi egzystowac na tym padole lez.

Elwira, wiek 15
Cytuj:
Czasem dopada mnie bardzo zły humor... Jak go poprawić? Co mam robić gdy mam doła?
Powiem jakze slawny tekst tutaj:
Gryz, Pal, Zabijaj.

Ilona, wiek 14
Cytuj:
Jestem gruba. Mam 156 cm i 71 kg! To o wiele za dużo. Już niedługo wakacje - czas strojów kąpielowych i plaży i właśnie tego okresu bardzo się boję. Jak szybko schudnąć? Czasem biegam a moim hobby jest taniec. Jaką dietę polecacie?
NIE PRZEJMUJ SIE! Nie zrzucaj chocby kilograma! A w wakacje zaloz najlepiej bikini! I stringi w malpke! Albo w ogole chodz nago!!

Amelia, 13 lat
Cytuj:
Zastanawiam się, jak skutecznie golić się pod pachami i na nogach? Chodzi mi o to, żeby efekt golenia utrzymał się jak najdłużej.
Nie depiluj sie, zmien sie w mamuta, wejdz do duzej torby, lec z rodzicami na Hawaje, ukryj sie w torbie, a na lotnisku wyskocz owlosiona z torby i krzyknij
"HELLO, I'M LINDSAY LOHAN!"

Kama, 16 lat
Cytuj:
Ostatnio z moim kolegą zaczęliśmy rozmawiać o seksie. Temat ten nie schodzi nam z ust! Nawet to lubię, ale boję się, że on zacznie traktować mnie jedynie jako obiekt pożądania, a ja miałam nadzieję na związek... Problem tkwi jeszcze w tym, że nasze rozmowy opierają się tylko na tym temacie... Czuję, że się wypalamy przez ten temat, bo już nic innego nie istnieje. Nie wiem co robić...
7128157 - Tu moje gg, wezcie mi troche z tych waszych rozmow powysylajcie.
Komentarzy 5

Komentarze

stary
Arashel's Avatar
Słabe problemy teraz ci ludzie z bravo.pl mają...
Słabe twoje komentarze na ich temat...
Napisane 29-03-2009 11:52 przez Arashel Arashel jest offline
stary
Muszę się zgodzić z Panem up
Napisane 29-03-2009 11:55 przez Pasztet_of_Sajgon
stary
Rybzor's Avatar
Mnie się podobało to z dragami, ale nie wiem jeszcze, czy przez dopisany tekst, czy przez problem nastolatki : P
Napisane 30-03-2009 01:51 przez Rybzor Rybzor jest offline
stary
Robin's Avatar
Znalazłem parę fajnych listów z Bravo w necie. Podrzucić ci?
Napisane 03-04-2009 21:06 przez Robin Robin jest offline
stary
Herbi_Oxyna's Avatar
Przeczytałem 8 części i mi się podobało. Niektóre twoje wypowiedzi, to kalafior, ale ogólnie nie jest złe, ba, nawet śmieszne p;
Napisane 13-04-2009 19:20 przez Herbi_Oxyna Herbi_Oxyna jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Vasudanin

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:47.


Powered by vBulletin 3