Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > poreda

Notki

Oceń

Wakacje czyli okres wypoczynku, picia i... BOCENIA! TAK!

Napisane 19-06-2008 12:43 przez poreda
A więc wakacje, które już się zaczeły (w sumie to zakończenie roku jest dopiero jutro czyli 20 czerwca 2008 roku), ale według mnie to już 70% polskiej młodzieży wakacje ma od conajmniej miesiąca. Nie inaczej jest ze mną, ja zacząłem swoją przerwę od szkoły około 3 tygodnie temu po wystawieniu ocen. Teraz przejdźmy do sedna sprawy. Bot czyli program służący do pomagania playerom umilać sobie grę, przez wielu uważany jest za zło, ponieważ nie jest w pełni legalny. Ale popatrzmy na to z innej strony, niby cipsoft opowiada przróźne rzeczy typu "pamiętajcie o rl life" etc, ale mimo wszystko Tibia wciąga! I tu właśnie chciałem załważyć ze bot jest ŚWIETNYM ROZWIĄZANIEM! Na przykład, budz e się o godzinie 10:00 rano. Włączam komputer, następnie uruchamiam Tibie, Tibia BOT NG lub BlackD Proxy, dochodzę na expowisko, ustawiam Cave Hunting, jem śniadanie, wychodzę z domu i wracam koło godziny 15 aby zchować gp do banku. Czy to nie jest piękne?! Oczywiście że jest, gdyż można pogodzić RL LIFE z Tibią, bez większego problemu! tak tak kochani, możecie mnie cięzko zjechać, a;e taka jest prawda...
Komentarzy 19

Komentarze

stary
X-Zero's Avatar
Cytuj:
swoją przerwę od szkoły około 3 tygodnie temu po wystawieniu ocen.
Omg, ja dopiero w poniedziałek miałem >.>
Cytuj:
Czy to nie jest piękne?!
Nie jest.
Co Ci po wyboconej postaci i rl life, jak możesz mieć tylko rl life? ;P Znaczy chodzi mi o to że po co bocisz, skoro możesz zaoszczędzić na prądzie, bo i tak nie grasz... Co Ci po jakiś tam itemkach skoro zyskałeś je nie grając... A w ogóle to gra się dla przyjemności, a nie dla gp, levelu itp.
Cytuj:
taka jest prawda...
Pff...
Napisane 19-06-2008 13:16 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
poreda's Avatar
Wychodząc na dwór komputer zostawiam włączony, tak więc tak czy owak nic na tym nie trace, a jedynie zyskuje.
Napisane 19-06-2008 13:25 przez poreda poreda jest offline
stary
Slythia's Avatar
Lecz w ten sposob oszukujesz zarowno siebie, jak i innych graczy. Skoro jest to nielegalne... To musi miec to jakis powod, prawda?
Napisane 19-06-2008 13:27 przez Slythia Slythia jest offline
stary
X-Zero's Avatar
Cytuj:
Wychodząc na dwór komputer zostawiam włączony, tak więc tak czy owak nic na tym nie trace, a jedynie zyskuje.
Hyh? Tracisz - pieniądze za prąd ( wiem że nie Ty, ale to nadal dotyczy Ciebie... ). Zyskujesz - durne pixelki, które nic nie są warte ( ta, sprzedasz!11 )
Napisane 19-06-2008 14:13 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
Michoss's Avatar
Przed wiekami, w dalekich krainach, moje plemię odkryło tajemną moc. Tajemna moc zwała się "Przyjemność z gry".
Udało nam się zawładnąć tajemną mocą, jednak tajemna moc zawładnęła również nami. Odkryliśmy, że gdy kończy się przyjemność z gry, powinniśmy zakończyć grę i kontynuować, gdy Tajemna Moc wróci.
Pojawili się jednak innowiercy! Innowiercy, który uważali, że po skończeniu si Przyjemności powinniśmy zaprząc nasze programy do pracy, aby grały za nas! Było to jednak złe! Ci, którzy zaprzęgali programy, na zawsze już tracili Tajemną Moc Przyjemności, i ważne było dla nich tylko to, by programy grały dla nich coraz lepiej i lepiej. W końcu wszyscy zginęli, pochłonięci przez numerki zdobywane przez programy.
Dla tego też ja, i moje plemię, od wieków stosujemy się do zasady: Gra jest wtedy, gdy z gry jest przyjemność.

Hawk!
Napisane 19-06-2008 14:22 przez Michoss Michoss jest offline
stary
poreda's Avatar
Cytuj:
Hyh? Tracisz - pieniądze za prąd ( wiem że nie Ty, ale to nadal dotyczy Ciebie... ). Zyskujesz - durne pixelki, które nic nie są warte ( ta, sprzedasz!11 )
haha zaprzeczasz sam sobie, bo jednak spedzasz wlasnie czas na forum o tych durnych "pixelkach"
Napisane 19-06-2008 16:43 przez poreda poreda jest offline
stary
X-Zero's Avatar
Hyh? A czy ja gram? Odp. Nie.
Na forum siedzę aby... wymienić zdanie z innymi ( zauważ że jest tu taki dział jak OWiON ), pooglądać fake'i itp. . Tymczasem Ty - NIE - siedzisz w grze, aby... mieć duży lev czy co tam chcesz ;s
Napisane 19-06-2008 16:50 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
kejwbot na noc i w kime :>
Napisane 19-06-2008 23:07 przez eisscheriann eisscheriann jest offline
stary
Neaf's Avatar
Nie ma to jak przyjemność z tego co się nie zrobiło ( chyba że odpalenie bota jest dla Ciebie przyjemnością ) =)
Napisane 19-06-2008 23:24 przez Neaf Neaf jest offline
stary
Serious Sam's Avatar
To tak jakbyś ustawiał bota w windowsowej grze w karty, wychodzisz na dwór, a bot wygrywa i wygrywa, zdobywa punkciki.I co Ci z tego przychodzi?Gra polega na tym, żeby wynieść z niej przyjemność, przyjemność z expienia, zabijana potworków.Wbijasz lvl dla szpanu tylko >.<
Napisane 20-06-2008 01:11 przez Serious Sam Serious Sam jest offline
stary
Zamne's Avatar
nah, po co mi bot, skoro to on bedzie gral, a nie ja >.<
Napisane 20-06-2008 11:05 przez Zamne Zamne jest offline
stary
poreda's Avatar
ktos wyzej napisal ze nie bede mial przyjemnosci z gry. A oczywiscie ze bede mial! Przyjemnosc z gry zaczynam czerpac dopiero na 50 levelu+ (w przypadku ed/ms) i 60lv+ (w przypadku ek/rp) tak wiec dopiero wtedy zaczyna sie dla mnie prawdziwa zabawa!
Napisane 20-06-2008 12:43 przez poreda poreda jest offline
stary
X-Zero's Avatar
Ta... nie lepiej byłoby kupić tą postać? Wyszło bo lepiej, ponieważ:
- i tak ta postać jest zrobiona nie przez Ciebie, tylko bota / kogoś
- i tak łamiesz prawo Tibii
- mniej czasu tracisz

Jaka jest przyjemność z takiego nie-swojego 50 czy tam 60 ed czy chuj wie czego, skoro to i tak nie zrobione przez Ciebie ;[
Napisane 20-06-2008 12:55 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
poreda's Avatar
No jest olbrzymia roznica, poniewaz np:

1. nie boce 24/7, expie CZASAMI recznie
2. robie jaki sobie nick chce, mam starych qmpli, nie zaczynam nic od nowa
Napisane 20-06-2008 13:32 przez poreda poreda jest offline
stary
lol, co za przyjemność z gry na 20 lvlu jak możesz co najwyżej roty bić ahahha
prawidziwa przyjemnosc z gry zaczyna się dopiero wtedy, kiedy mozemy huncic co tylko chcemy, kiedy boi sie ciebie wiekszosc servera (pvp), kiedy zaczynasz 'byc kims' na serverze. przynajmniej w moim odczuciu :>
Napisane 20-06-2008 14:04 przez eisscheriann eisscheriann jest offline
stary
X-Zero's Avatar
Dla mnie prawdziwa przyjemność zaczyna się kiedy "jesteśmy kimś", lecz dokonaliśmy tego sami
Ale boty tego nigdy nie rozumieją ;<
Napisane 20-06-2008 14:07 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
Geze, a potem "ej co mam kupić na 150 lvlu bo mam 30 takich krzyształowych?"
Nie no ofc, że sie z tobą zgadzam - jakbym miał teraz wracać do tibi to tylko na bocie, nie chce mi się od nowa wbijać skille(a byłby to k).
Napisane 20-06-2008 14:25 przez MazixIsBack MazixIsBack jest offline
stary
Zamne's Avatar
Widzial kto na dziale filmy jak Lord'Paulinstinha pada? exeta res nowy czar ;eczacy dla knighta xd

nie chce wbic lvl chujwijaki i potem pasc od goscia z 2x mniejszym lvlem, pozniej by mnie smiechem zabili >.>
Napisane 20-06-2008 21:25 przez Zamne Zamne jest offline
stary
ErAgOg's Avatar
Cytuj:
lol, co za przyjemność z gry na 20 lvlu jak możesz co najwyżej roty bić ahahha
prawidziwa przyjemnosc z gry zaczyna się dopiero wtedy, kiedy mozemy huncic co tylko chcemy, kiedy boi sie ciebie wiekszosc servera (pvp), kiedy zaczynasz 'byc kims' na serverze. przynajmniej w moim odczuciu :>
Signed. _/
Napisane 12-07-2008 16:31 przez ErAgOg ErAgOg jest offline
 

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:42.


Powered by vBulletin 3