Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary
Ocena: 5 głosów, 3.40 średnia

Altaron...

Napisane 14-01-2009 10:40 przez irwin546x2
Ha. Mam jeszcze 10 minut do wyjścia i nic do roboty - to napiszę coś o Altaronie.
Altaron... hmm..
Był to projekt ,,starej tibi", serweru RPG, gdzie liczy się głównie klimat. Ciekawe zadania, dialogi, charaktery NPCetów, etc. - wszystko to, złożyłoby się na świetną mieszankę.
No właśnie - czemu mówię w czasie przeszłym?

Altaron upadł, mimo prób zatuszowania tego przez pozostałych członków teamu - min. Scobla i Optymistica . Nikt poza nimi (i Drakona),...
irwin546x2's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 35 irwin546x2 jest offline
stary
Ocena: 3 głosów, 3.33 średnia

Jak sprawdzić ile mamy postów?

Napisane 02-08-2008 03:34 przez Vasudanin
Aktualizowano 02-08-2008 21:35 przez Vasudanin
Właśnie, trudne do odgadnięcia pytanie ponieważ nie ma licznika postów, aczkolwiek są dwie metody.
1.
Przez forumową szukajkę.
2.
Duuuuuuuuużo łatwiejsza, zmienienie stylu.
a)Najpierw klikamy na odnośnik "Panel kontrolny użytkownika"


b)Następnie klikamy na "Twój profil".


c)Teraz...
Vasudanin's Avatar
Słitaśny Krulik
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 67 Vasudanin jest offline
stary
Ocena: 10 głosów, 3.30 średnia

Dzisiejszy swiat - jego ciemne strony.

Napisane 02-05-2008 15:21 przez Slythia
Aktualizowano 18-01-2009 13:24 przez Slythia
I znow zebralo mi się na pisanie… Nie wiem, czy to dobrze, czy tez nie, zapewne dowiem się pod koniec tego tekstu.

Ostatnio mam chyba za duzo „wolnego” czasu. Efektem tego jest, iż zaczelam się zastanawiac, co ja w ogole robie… Czy moje dzialania zmierzaja ku jakiemus celu, czy tez sa zbiorem chaotycznych zachowan? Czy to wszystko ma jakikolwiek sens?
Pytania takiego nawiązują do jednego, odwiecznego problemu – jaki jest sens zycia.
Jakis...
Slythia's Avatar
Blondynka
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 82 Slythia jest offline
stary
Ocena: 14 głosów, 3.29 średnia

muwie wam

Napisane 31-10-2007 01:23 przez Crealeth
sami nie uwierzycie pewnie do puki nie zobaczycie ale to na prawde jest prawda!!
na poczontku chcialbym sie ze wszystkimi przywitac milo mi rze was kolejny raz widze szcze gulne pozdro dla few() no i standarcik vifern i jego rodzinka w jednej postaci ale tak jakby w dwuch wtajemniczeni wiedzom o co nie na rodzone mi chodzi olerion kajt itp ;]
no wienc
uuu
szykuje sie muj koniec zostane poskromiony przez i bo majom duzo silnych kturzy biegajom...
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 10 Crealeth jest offline
stary
Ocena: 7 głosów, 3.29 średnia

Hiberna - Wielka Wojna czy Wielkie Nieporozumienie cz.1

Napisane 05-11-2007 14:55 przez Rafals from hell
Aktualizowano 06-11-2007 01:58 przez Rafals from hell
Każdy kto chodziarz raz zainteresował się losami Hiberny wie, iż kraj ten zbrukany jest krwią ludzką od niepamiętnych czasów. W tym wpisie postaram się zinterpretować kilka aspektów związanych z Wielką Wojną na Hibernie. Dodam jeszcze, że jest to moja interpretacja i nie musi ona wcale być trafna.

Na początek chciałbym zacząć od rozmowy znalezionej przeze mnie na forum tibia.com

[CHAR]Zark'Naratoth[/CHAR]

Hiho all. I wanna start here becouse on Irida...
Rafals from hell's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Artykuły
Komentarze 6 Rafals from hell jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:27.


Powered by vBulletin 3