Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Draconis Dragontooth

Notki

Oceń

Tibia nałóg?

Napisane 21-06-2008 19:55 przez Draconis Dragontooth
Szczerze mówiąc potraktuje tego bloga jako formę kontaktu z innymi forumowiczami, chciałbym abyście wpisywali tutaj swoje przemyślenia itp. Pierwszym tematem jaki chciałbym poruszyć jest nasza "kochana" Tibia. Czy nie uważacie, że niektórzy ludzie biorą ją zbyt poważnie? Bicie krzesłem mamy, wymuszanie od kolegów "itemów", granie 24h jakby nic innego się nie liczyło czy też popularni od niedawna pseudo hakerzy na naszym forum którzy zrobią wszystko, żeby mieć więcej nie ważne jakim kosztem? Jeżeli chodzi o mnie jest to śmieszne bo przecież jak wielu ludzi mówi "Chodzi o dobrą zabawę" ... A wy jak sądzicie?
Komentarzy 7

Komentarze

stary
Ja już nie gram, oddałem konto i nie mam zamiaru instalować Tibii. To ZUO. _/
Napisane 21-06-2008 19:58 przez MazixIsBack MazixIsBack jest offline
stary
Tym's Avatar
Wielu ludzi biorąc się za coś nie ustanawia sobie celu i nie zadaje sobie pytania: "dlaczego ja się tym zajmuje?" Przez to właśnie gubią się gdzieś między rozrywką, a chęcią posiadania wysokiego lvla. Oczywiście powody są też inne np. brak umiejętności związanych z graniem, wrodzone chamstwo itp. itd. ,które mogą być z kolei powodowane kompleksami rl life.
Napisane 21-06-2008 20:02 przez Tym Tym jest offline
stary
TheDwarf's Avatar
tibia uzaleznia jak kazdy inny mmorpg
Napisane 21-06-2008 20:09 przez TheDwarf TheDwarf jest offline
stary
X-Zero's Avatar
@up:
Hyh? Mnie jakoś żaden nie uzależnił ;P
@wpis:
Cóż... Ludzie przesadzają... Gra dla niektórych jest jak życie, już sam fakt zabicia, ba! uderzenia, czy jakiej kolwieg przemocy, ponieważ coś stało się w grze jest przesadą. Gra się dla zabawy, a nie dla durnych itemów / levelów / czego kolwieg. Już samo no-life jest przesadą, ale przemoc czy coś... To już wykracza po za limity "bycia normalnym" xD
Napisane 21-06-2008 20:23 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
Zamne's Avatar
to, ze niektorzy "bija brata, bo dedli f tipji" to jest durne
ja przy deadzie najwyzej powiem pare razy "ku**a"
Napisane 22-06-2008 06:51 przez Zamne Zamne jest offline
stary
Zamne's Avatar
@edit
albo po prostu zrobie minke taka sama jak
Napisane 22-06-2008 10:12 przez Zamne Zamne jest offline
stary
Ja osobiscie lubie tę forme zabijania czasu ale gdy tylko mam okazje wyjsc gdzies z kumplami nie mam zadnych watpliwosci
Napisane 23-06-2008 12:54 przez witmac44 witmac44 jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Draconis Dragontooth

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:59.


Powered by vBulletin 3