Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Vasudanin

Notki

Oceń

Wujek Dobra Rada(to nie Sam), czyli Vasudanin i Bravo.pl cz. 3

Napisane 18-12-2008 13:37 przez Vasudanin
No to jedziem.
Piper, wiek <10
Cytuj:
W sobotę mama przyniosła do łazienki jakąś torbę z takim czymś do usztywniania butów.
Przychodzę do łazienki pytam się mamy; Co robisz?
Czyszczę buty. Aha..
Nagle mama wyjmuje coś z torby coś podłużnego małego i dziwnie zapakowanego.
Pyta się mnie: A to co to jest?
A ja: A nie wiem...

Potem mama gdzieś poszła a ja poszłam się bliżej przyjrzeć. Patrzę a tu sznureczek.
To był TAMPON!
Dobrze że moja mama nie wiedziała co to jest...
Potem cały dzień się z tego śmiałam..
Nie chcę być niemiły, ale twoja mam robiła Cię w tampona.
*Z tego miejsca pozdrawiam Tompiora.*

Mała Olka, wiek 13
Cytuj:
Podoba mi się chłopak z mojej klasy, widuje go praktycznie tylko w szkole i zawsze w otoczeniu kolegów, a chciałabym jakoś dyskretnie podsunąć mu pomysł spotkania ) Nie wiem jak się do tego zabrać, bo mimo że kolega ma pewne "skłonności" ku mnie ( xD ), to bardziej jednoznaczne próby z mojej strony raczej go peszą... No i czy inicjatywa dziewczyny nie wyda się zbyt desperacka? (jestem zdesperowana bo podrywa go inna laska, kończymy szkołę, ale on nie musi o tym wiedzieć ;P) Macie jakieś pomysły np na nawiązanie rozmowy?
Rozmowa dobrym pomysłem być. Ja, jogurt polecać go bardzo. Zacząć należy od rozstawienia palców nóg tak i ustawienia kciuków naprzeciwko lewej półkuli mózgu ustawionej po prawej stronie układu słonecznego. Rozmowę radziłbym zacząć od słów "Ave satan". Aby rozmowa była bardziej inteligentna można dodać "i babcia666". Życzę udanych podrywów.

Wiśnia, wiek 15
Cytuj:
To pytanie bardziej dla facetów, wolicie jak laska jest opalona naturalnie czy po solarce?
Ależ oczywiście, że bądź opalona. Przecież wszystkich facetów widok schodzącej skóry z pleców jakiejś pietnastolatki, która przecholowała z opalenizną doprowadza wręcz do przedwczesnych wytrysków. Poza tym, jako wujek dobra rada pozwolę dodać jeszcze jedną. Najszybsza metoda na dobrą opaleniznę to zrobienie sobie kąpieli z denaturatu i bawienie się z bratem w żywy cel, lecz zamiast rzutek/strzałek radziłbym użyć zapalniczki. Pozdrawiam.

Uwaga! Tylko dzisiaj! Oficjalna refleksja prawdziwego Wujka!(Serious Sam'a)

Dominika, wiek 13
Cytuj:
Jakie waszym zdaniem są idealne nogi?
No cóż... pytanie z deka trudne. Już starożytni zastanawiali się nad tym fenomenem. Niewiele osób wie natomiast, że nogi powinny być proste, a nie krzywe. Ostatnio natomiast, Amerykańscy naukowcy odkryli, że w środku nóg są kości! Tak, wydaje się to nieprawdopodobne, ale tak właśnie jest! Nogi służą natomiast do chodzenia - to chyba wie każdy.Niedawno, Amerykański rząd ujawnił wyniki badań dotyczące nóg, które to zatajał przez kilkanaście lat! Chodzi mniej więcej o to, że nogi mogą służyć do biegania, lub skakania, oraz także rosną na nich włosy!Tyle lat żyliśmy w nieświadomości! Tyle czasu nas oszukiwano! Niech żyje republika!
Komentarzy 2

Komentarze

stary
Zamne's Avatar
Napisane 18-12-2008 13:37 przez Vasudanin
Napisane 24-12-2008 11:43 przez Zamne Zamne jest offline
stary
Vasudanin's Avatar
@up
Bo pokasowali :O
Napisane 24-12-2008 12:43 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Vasudanin

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:30.


Powered by vBulletin 3