Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > sphinx123

Notki

Oceń

Shaiya: Light and Darkness

Napisane 22-11-2008 14:26 przez sphinx123
Hiho tibia cam!

Zobaczyłem temat o Shaiya w dziale RPG, więc postanowiłem spróbować <3 Gra zajmuje około 800 mb, więc mój archaiczny Internet dość szybko sobie z nią poradził. Z początku miałem problem z update, jednak wystarczyło wyłączyć firewalla <_< Gdy się z nim uporałem, moim oczom ukazało się dość ładne menu, zalogowałem się. Następnie należało wybrać serwer (wziąłem ten niżej), stronę konfliktu, pomiędzy Światłem (które wybrałem) a Ciemnością. Obie strony mają po 2 różne rasy do wyboru, które różnią się możliwymi do wyboru klasami. Wybrałem Elfa Wizarda, poziom trudności Normal <3 Grafika do złudzenia przypomina tą z Lineage 2, podejrzewam, że to ten sam silnik xd Gra polega początkowo na samym grindzie, później podobno jest miłe pvp pomiędzy dwoma frakcjami, nie wiem, mam za niski lvl XD Czary są dobrze opracowane, każdy jest przydatny, nie ma jakiś na chama byle było dużo ; p Gdyby ktoś chciał zagrać, to zapraszam, zrobi się jakąś gildię czy cuś <3
Komentarzy 13

Komentarze

stary
Zamne's Avatar
pe el?
Napisane 22-11-2008 14:46 przez Zamne Zamne jest offline
stary
Aron Roar's Avatar
Też próbowałem w to grać, ale nie lubię gier typu LII.
Napisane 22-11-2008 14:52 przez Aron Roar Aron Roar jest offline
stary
2 frakcje, które ze sobą walczą: GW Factions.
Z opisu gry wywnioskowałem, że Shaiya to full lvlowania, podczas gdy w gw szybciutko wbija się maksymalny lvl (20 i razem z nim rozpoczyna się pvp) , a nawet można przy tworzeniu chara zrobić takie coś, że nie przechodzimy fabuły tylko od razu mamy pvp chara. Jedyny minus to to, że za grę w gw trzeba jednorazowo zapłacić.
Napisane 22-11-2008 17:08 przez Akkorin Akkorin jest offline
stary
Dragon-Fly's Avatar
Nienawidzę guildwars, grałem w to i sobie podziękuję
Napisane 22-11-2008 17:11 przez Dragon-Fly Dragon-Fly jest offline
stary
Fred_Flintston's Avatar
[QUOTE]2 frakcje, które ze sobą walczą: GW Factions.
Z opisu gry wywnioskowałem, że Shaiya to full lvlowania, podczas gdy w gw szybciutko wbija się maksymalny lvl (20 i razem z nim rozpoczyna się pvp) , a nawet można przy tworzeniu chara zrobić takie coś, że nie przechodzimy fabuły tylko od razu mamy pvp chara. Jedyny minus to to, że za grę w gw trzeba jednorazowo zapłacić.[/QUOTE]

I nie każdemu GW będzie pasować. Jak ja je włączyłem i zorientowałem się, że nie ma schematu jak w większości MMORPG'ów (tzn. świat dostępny dla wszystkich, PvP itd.) to zrobiłem taką mordę, o:

:o
Napisane 22-11-2008 17:12 przez Fred_Flintston Fred_Flintston jest offline
stary
sphinx123's Avatar
Weź ktoś zacznij w to grać, samemu nudy ; p
Napisane 23-11-2008 13:48 przez sphinx123 sphinx123 jest offline
stary
Vasudanin's Avatar
Ja mam ruinę kompa = Nie zagram.
Napisane 23-11-2008 13:54 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
stary
Ja mam ruinę ruiny wraku kompa = Nie zagram.
Napisane 23-11-2008 13:55 przez Mr.Pszczola Mr.Pszczola jest offline
stary
sphinx123's Avatar
Przecież to ma jakieś tibijskie wymagania, spokojnie ; p
Napisane 23-11-2008 14:57 przez sphinx123 sphinx123 jest offline
stary
sphinx123's Avatar
Plis : <
Napisane 24-11-2008 16:05 przez sphinx123 sphinx123 jest offline
stary
Nie kce mi się.
Napisane 24-11-2008 16:10 przez Shiz. Shiz. jest offline
stary
Vasudanin's Avatar
Za dużo waży, ja mam transfer 50~ kb/s
Napisane 24-11-2008 16:51 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
stary
bemo's Avatar
moj brachol w to gral, wybil 40 warriora i mu sie znudzilo. ja wybilem 19 assassina tez mi sie znudzilo bo malo ludzi w to gra, wiekszosc na arenach pvp siedzi, swoja droga jest tma zajebista rzez polecam giere, warto.
Napisane 28-11-2008 22:02 przez bemo bemo jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga sphinx123

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:27.


Powered by vBulletin 3