Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Gry - temat ogólny (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=218504)

Glannath 10-08-2009 17:49

Dzisiaj zacząłem grać w Empire: Total War. Gierka bardzo przyjemna, gram Prusami, zjednoczyłem Niemcy i ogólnie panuję nad światem. ;)
Jedyne co mi przeszkadza, to długie ładownie się bitew i czas oczekiwania na następną turę. Ale pomimo tego dla mnie gra jest świetna.

Albertus 10-08-2009 18:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura (Post 2618915)
To trzeba było nie czytać gamebanshee przed grą.

nie czytalem , stwierdzilem to po mowie i wygladzie. Po tym ze miala taki kaptur odrazu pomyslalem ze to jedi lub sith , a pozniej jakos wpadlem ze to sith

Pacz_knight 11-08-2009 18:26

Kupilem to Star Wars. Teraz odpalam na moim x pudelku, zobaczymy co to za gierca bedzie. ;)

Gelt 11-08-2009 19:16

A ja przeszedłem Zemstę Urzędasa. Tylko to mi działa na tej zintegrowanej karcie graficznej: /

Wielkimanitu 18-08-2009 20:34

Emulatorka PSX-a załatwiłem i zaczynam przypominać sobie dawne hity. Na pierwszy ogień - platformer MediEvil. Oczywiście polecam.

No i pytanko:
gra ktoś w jRPG-i? Jak bardzo są one "specyficzne"? Czy ktoś, kto nie trawi mangi da radę grać w FF-y i inne Suikodeny?

@Ci, którzy odpowiedzieli
Dzięki.

Pacz_knight 18-08-2009 20:56

@up
Hmmm niewiem czy trafi w twoj gust. Musisz po prostu odpalic gierke i przejzec sam na oczy, a dopiero potem stwierdzisz czy ci sie spodobalo czy nie.
Znam kilka osob ktore nie lubia M&A, ale w FF grali z przyjemnoscia i bywalo tez tak, ze pokochali przez to mange i anime (wspominam o tym zeby cie ostrzec, a nie odstraszyc ;)).

@topic
Gram sobie w to SW i zaciolem sie na pewnej misji. Mam za zadanie niszczyc nadlatujace mysliwce, a nastepnie po ich pokonaniu musze swoja superowa moca jedi obracac ten wielki statek.
Problem w tym, ze wykonuje ta czynnosc juz z 6-7 raz i nic sie nie dzieje. Jest to o tyle monotonne, ze przy takim 6 razie denerwoje sie i wylanczam konsole...
Ktos wie ile to razy trzeba wykonac, czy moze chodzi w tym o cos innego? o.O

Lord Dreathan 18-08-2009 21:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pacz_knight (Post 2627752)
Problem w tym, ze wykonuje ta czynnosc juz z 6-7 raz i nic sie nie dzieje. Jest to o tyle monotonne, ze przy takim 6 razie denerwoje sie i wylanczam konsole...
Ktos wie ile to razy trzeba wykonac, czy moze chodzi w tym o cos innego? o.O

To byl fail w tej grze. Mi tam zeszlo kilka h zanim to zrobilem :P O ile dobrze pamietam to w koncowej fazie, nie sluchalem sie tego co pokazywali, tylko sam szybko w miare ustaiwlem "na oko" statek i odrazu ciagnalem. Wtedy mi to wreszcie wyszlo. Jak co to wpisz na youtube Star Wars: The Force Unleashed - Destroyer I masz filmiki. Moze pomoze.

Dj Fara0n 18-08-2009 21:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu (Post 2627737)
No i pytanko:
gra ktoś w jRPG-i? Jak bardzo są one "specyficzne"? Czy ktoś, kto nie trawi mangi da radę grać w FF-y i inne Suikodeny?

Chrono trigger !!! Każdy kto przeszedł ta grę jest zgodny do tego, że jest to jedna z najlepszych gier w które grał.

Shanhaevel 18-08-2009 21:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dj Fara0n (Post 2627794)
Chrono trigger !!! Każdy kto przeszedł ta grę jest zgodny do tego, że jest to jedna z najlepszych gier w które grał.

To ja też jestem zgodny co do tego. Genialna gra, o fabule tak rozbudowanej i nieliniowej, że większość gier może jej skoczyć.

@Manitu
Jeszcze fajna była Lufia na GBA.

sphinx123 18-08-2009 21:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dj Fara0n (Post 2627794)
Chrono trigger !!! Każdy kto przeszedł ta grę jest zgodny do tego, że jest to jedna z najlepszych gier w które grał.

Popieram z całego serca ^^ W żadnej innej grze nie zżyłem się tak z bohaterami, zresztą, majstersztyk w każdym calu ; )

kochamcienzarufki 19-08-2009 11:22

Swoją drogą kto jest hardkorem i posiada wszystkie dodatki do Fallout'a 3?

ruszek 19-08-2009 11:31

@

rotfl xD

A co sądzicie o nowym Call of Duty które wyjdzie ? (właściwie to już nie call of duty tylko modern warfare 2)

Grafa spoko, ba, lepsza od crysisa 8o Kilka rodzajów tej samej broni, a to ak z celowniczkiem optycznym, a to z tłumikiem, a to z jakąś szmatą maskującą.

Według mnie będzie cud miód i orzeszki. Aha , a pogrywał ktoś w tom clancy's endwar ? Jak wrażenia z komend głosowych ?

Shanhaevel 19-08-2009 13:21

Cytuj:

A co sądzicie o nowym Call of Duty które wyjdzie ? (właściwie to już nie call of duty tylko modern warfare 2)
Połowicznie prawda. Gra nazywa się Call of Duty: Modern Warfare 2. A mnie najbardziej ciekawi noktowizor z kolekcjonerki. : P

Cytuj:

Aha , a pogrywał ktoś w tom clancy's endwar ? Jak wrażenia z komend głosowych ?
Ponoć ciekawostka, a nie rewolucja, choć zabawy dostarczyć potrafi.

Sozemego 19-08-2009 13:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ruszek (Post 2628168)
Aha , a pogrywał ktoś w tom clancy's endwar ? Jak wrażenia z komend głosowych ?

Na początku fajna zajawka, ale szybko przechodzi, gdy trzeba wykonywac dokladne polecenia w pospiechu bo wtedy system wykrywania glosu moze sie pogubic - i wtedy tylko w*****a.

Wylansowany 21-08-2009 10:07

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ruszek (Post 2628168)
@

rotfl xD

A co sądzicie o nowym Call of Duty które wyjdzie ? (właściwie to już nie call of duty tylko modern warfare 2)

Grafa spoko, ba, lepsza od crysisa 8o Kilka rodzajów tej samej broni, a to ak z celowniczkiem optycznym, a to z tłumikiem, a to z jakąś szmatą maskującą.

Tak, to może być jeden z najlepszych FPS-ów dostępnych na PC, ale ja bym nie przesadzał z tą grafiką lepszą od Crysisa... w końcu 2 część ma wyjść w przyszłym roku...

Lotress 21-08-2009 11:06

Nowy Wolfentein słaby, oczekiwałem czegoś więcej.

Rorikon 21-08-2009 12:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Shanhaevel (Post 2627803)
To ja też jestem zgodny co do tego. Genialna gra, o fabule tak rozbudowanej i nieliniowej, że większość gier może jej skoczyć.

@Manitu
Jeszcze fajna była Lufia na GBA.

Oraz pokemony :]

Rybzor 21-08-2009 18:53

Nikt się nie interesuje gamescomem i blizzconem?

Ukazały się filmiki z nowego aktu w Diablo 3, reportaże i wrażenia redaktorów stron fanowskich. Podobno bardzo się podobało, a mimo wersji testowej gra powalała na kolana : ). Dzisiaj blizzcon, kolejne materiały, kolejne filmiki!

Są już przecieki, głównie na koreańskich stronach póki co, np nowa klasa w d3 - monk

http://inlinethumb51.webshots.com/44...600x600Q85.jpg

btw, co ma typ na pasku zakładek ;;;;;

Lord Dreathan 21-08-2009 21:21

A ja ogladam blizzcona, nie placac za niego. Ktos che linka to PW.

Rybzor 22-08-2009 00:07

http://www.youtube.com/watch?v=wFGXKV_45HQ

Jaka fajna atmosferka...

http://www.youtube.com/watch?v=aDy0l9K2N2E

Tu inny film z wykorzystaniem nowej klasy.

Na 2009 zapowiedziany został SC2 i nowy dodatek do WoWa, tak więc diablo3 dopiero w 2011 ; /


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:23.

Powered by vBulletin 3