Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Iridia (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=194)
-   -   Plotki z Iridii (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=131839)

Olorion. 01-11-2007 19:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez SzuyA (Post 1722810)
Tizon Jeon ak'a Tritzum: Oloriony i patrykussy go go \_

Oczywiście, że to wygramy. W końcu walczymy o przyszłość Iridii, oraz ludzi którzy na niej grają. :)

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Evar~
Mam na myśli coś dokładnie innego. Na Iridii jesteście postrzegani tylko jako zgraja boterów, cheaterów, pa i randomerów, którzy mogą robić to wszystko dzięki poparciu swoich super protektorów z gildii Invincible. Jesteście związani z nimi po grobową deskę, jeśli oni wygrają, wygrywacie wy, jeśli przegrają, jesteście skończeni... Nie macie szans zbudować czegokolwiek, bo nie potraficie budować, umiecie bocić postacie, a nie umiecie się uhać np, jak ten knight który na moich oczach padł na destroyerze. Więcej niszczycie niż budujecie, więc jak zamierzacie rządzić niszcząc, podczas gdy większość osób z waszego obozu jest pożałowania godna. Dlatego (i z paru innych powodów o których z oczywistych względów nie mogę mówić) wasza era nie nadejdzie.

Między nami jest taka różnica, że my nie traktujemy tej gry tak serio jak wy. Fakt faktem, w przypadku gdybyśmy rządzili tym serwerem to w pewien sposób chcielibyśmy się zatroszczyć o ludzi tam grających. W końcu to żadna przyjemność tracić kupę czasu, potrzebnego do stworzenia jakiegoś ludzika. I proszę cię, przestań pieprzyć o tym, że nie mamy żadnego pvp skilla, bo jestem tego pewny, że pvp skill mój albo patrykusa aka kuchina, jest o wiele lepszy niż tej biednej zgrai polaczków którymi dowodziłeś (patrz np. Dwadwa albo jurand). Z całej waszej ekipy, chyba tylko pan kaszirus da skała jest godnym przeciwnikiem. Np taki Feav, spanikował na żółwikach i zamiast lecieć do 2 tp albo stać przy mwallu czekając aż zniknie, biegał sobie w kółko.

Who gives a fuck czy botujemy, po prostu nie widzimy sensu w grze charami 80- lvl, bo co to jest za przyjemność.

Cytuj:

Na Iridii jesteście postrzegani tylko jako zgraja boterów, cheaterów, pa i randomerów, którzy mogą robić to wszystko dzięki poparciu swoich super protektorów z gildii Invincible.
Wy z kolei jesteście bandą pure pl retardów, dla których ich recznie wyexpiony na guardach ludzik, jest największą wartością i boi sie wykorzystać tego powera którego ma. Wy nigdy nie będziecie rządzić, nawet jeśli wygracie tę wojnę, to i tak będziecie tylko tłem, które pewnego dnia znudzony swe postanowi rozpieprzyć

Kiełek 01-11-2007 19:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Olorion. (Post 1723354)
Sor, ale lepiej byc botterem niz no lajferem jak u mister

Że niby ifuler to nolajfer?:D

IridiaCarlinPk 01-11-2007 19:48

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Olorion. (Post 1723354)
Sor, ale lepiej byc botterem niz no lajferem jak u mister

widac gowno o nim wiesz i pierd**isz glupoty wiec pysk

Anas Kiro 01-11-2007 19:51

Olorion-Sądzisz że Jurand nie ma pvp?

Crealeth 01-11-2007 19:51

tzn oloriona ;\

Crealeth 01-11-2007 19:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Anas Kiro (Post 1723392)
Olorion-Sądzisz że Jurand nie ma pvp?

ja tak sadze

Olorion. 01-11-2007 19:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Anas Kiro (Post 1723392)
Olorion-Sądzisz że Jurand nie ma pvp?

tak 12345

Anas Kiro 01-11-2007 19:59

A ile gracie czasu już na Iridi?

Olorion. 01-11-2007 20:01

1,5 miecha tbh


a co, previous owner mial niezle pvp?

eeetanz 01-11-2007 20:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Olorion. (Post 1723409)
1,5 miecha tbh


a co, previous owner mial niezle pvp?

Jurek ma tego samego ownera od początku więc skończ pierdolić
A btw kickneli Cie z Saphiry, my Cie kickniemy z Iridii
No big deal

A na zolwiach nie spanikowalem, smiesznie bylo:)


POZDRO KRELET

Olorion. 01-11-2007 20:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez eeetanz (Post 1723441)
Jurek ma tego samego ownera od początku więc skończ pierdolić
A btw kickneli Cie z Saphiry, my Cie kickniemy z Iridii
No big deal

A na zolwiach nie spanikowalem, smiesznie bylo:)


POZDRO KRELET

smiesznie bylo biegales jak retard i padles po 20 sekundach, big fun tbh

/care czy mnie kickniecie z iridii czy nie, ale pewnie wam sie nie uda. To ze twierdzicie ze jurek ma niezle pvp, nie stawia was w najlepszym swietle. Zreszta whatever, w koncu i tak dostaniecie wpierdol :\

Crealeth 01-11-2007 20:57

sam fakt ze nazwal chara jurand wyrocznia oznacza ze jest ogromnym debilem i smiem twierdzic ze 3/4 z was i te chary to wasze pierwsze postacie w tibi radosny ananas i cala reszta; rofl :B

Czesc_Przyja"ciule" 01-11-2007 21:01

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Crealeth (Post 1723524)
sam fakt ze nazwal chara jurand wyrocznia oznacza ze jest ogromnym debilem i smiem twierdzic ze 3/4 z was i te chary to wasze pierwsze postacie w tibi radosny ananas i cala reszta; rofl :B

nie kurwa twoj nick jest idelany ****u garbaty

kreleht < co to wogole jest

Crealeth 01-11-2007 21:05

no napewno nie ma jakies histori w rpg jak everanor ale i tak wiekszosc osob twierdzi ze jest kul
twoj na forum tez niezly ;];;;;;;;;;]
a to ze masz siusiaka garbatego nie znaczy ze inni tez maja heheheheeeeeeeeeehhhhhhhhh

Elevarm 01-11-2007 21:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Olorion. (Post 1723382)
Oczywiście, że to wygramy. W końcu walczymy o przyszłość Iridii, oraz ludzi którzy na niej grają. :)



Między nami jest taka różnica, że my nie traktujemy tej gry tak serio jak wy. Fakt faktem, w przypadku gdybyśmy rządzili tym serwerem to w pewien sposób chcielibyśmy się zatroszczyć o ludzi tam grających. W końcu to żadna przyjemność tracić kupę czasu, potrzebnego do stworzenia jakiegoś ludzika. I proszę cię, przestań pieprzyć o tym, że nie mamy żadnego pvp skilla, bo jestem tego pewny, że pvp skill mój albo patrykusa aka kuchina, jest o wiele lepszy niż tej biednej zgrai polaczków którymi dowodziłeś (patrz np. Dwadwa albo jurand). Z całej waszej ekipy, chyba tylko pan kaszirus da skała jest godnym przeciwnikiem. Np taki Feav, spanikował na żółwikach i zamiast lecieć do 2 tp albo stać przy mwallu czekając aż zniknie, biegał sobie w kółko.

Who gives a fuck czy botujemy, po prostu nie widzimy sensu w grze charami 80- lvl, bo co to jest za przyjemność.



Wy z kolei jesteście bandą pure pl retardów, dla których ich recznie wyexpiony na guardach ludzik, jest największą wartością i boi sie wykorzystać tego powera którego ma. Wy nigdy nie będziecie rządzić, nawet jeśli wygracie tę wojnę, to i tak będziecie tylko tłem, które pewnego dnia znudzony swe postanowi rozpieprzyć

Zatroszczyć się?! Haha, ja tu ponoć wierze w bajki:D I dlaczego niby nazywasz nas 'retardami', skoro to jest insult? Cała Iridia ma właśnie was za retardów, ja jednak pominąłem to określenie, choć pasowało jak ulał. I oczywiście, strasznie się 'boimy' wykorzystać powera który mamy, co pokazaliśmy w ostatnich tygodniach, czkając i szykując grunt pod tę wojnę...

Brak pvp skilla? Możliwość, że swe nas zbackstabbują po wojnie? Ryzyko, że nie będziemy rządzić Iridia? Chyba ostatnie dni pokazały, że potrafię zaplanować i przyszykować wszystko z dużym wyprzedzeniem, skomentuję więc to tak: wszystkim już się zająłem, a wasza ślepota i pewność siebie tylko ułatwia wykonanie planu.

IridiaCarlinPk 01-11-2007 21:54

myslalem ze nie am czegos gorszego od ZEN ale jednak jest Lost alliance pozdrawiam zen i przepraszam ale to takie downy ze nie da sie

Czesc_Przyja"ciule" 01-11-2007 22:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Crealeth (Post 1723537)
no napewno nie ma jakies histori w rpg jak everanor ale i tak wiekszosc osob twierdzi ze jest kul
twoj na forum tez niezly ;];;;;;;;;;]
a to ze masz siusiaka garbatego nie znaczy ze inni tez maja heheheheeeeeeeeeehhhhhhhhh

kochaja cie w domu?

myslsiz ze jestes dobry?

nie masz siusiaka?

Elevarm 01-11-2007 22:43

21:27 Himura Knight'Shade [40]: hi
21:27 Captain Fearless: Welcome on board, Sir Himura Knight'Shade.
21:27 Himura Knight'Shade [40]: fibula
21:27 Himura Knight'Shade [40]: yes
21:27 Himura Knight'Shade [40]: thais
21:27 Himura Knight'Shade [40]: yes
21:27 Captain Fearless: Set the sails!

Hail bot'shades!

Lisu 01-11-2007 22:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Elevarm (Post 1723736)
21:27 Himura Knight'Shade [40]: hi
21:27 Captain Fearless: Welcome on board, Sir Himura Knight'Shade.
21:27 Himura Knight'Shade [40]: fibula
21:27 Himura Knight'Shade [40]: yes
21:27 Himura Knight'Shade [40]: thais
21:27 Himura Knight'Shade [40]: yes
21:27 Captain Fearless: Set the sails!

Hail bot'shades!

Nie smiej sie.... Neztaz juz napisal petycje do Cipsoftu ;/

http://img108.imageshack.us/img108/4483/neztazqn5.jpg

Elevarm 01-11-2007 22:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lisu (Post 1723771)
Nie smiej sie.... Neztaz juz napisal petycje do Cipsoftu ;/

Aż dziw że go tam nie ma, w końcu bitwa na jego ojcowiźnie...


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:11.

Powered by vBulletin 3