Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   Spike Sword - Mity Obalone/Potwierdzone + Informacje! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=236630)

Vermilion 03-10-2011 15:20

Nie mylę się. Miecz znikał - to prawda, ale sposób na to nie był znany. Czysty przypadek.

voice 03-10-2011 17:29

Nie wiem czy dam radę w tygodniu, może jedynie tak z godzinkę, w weekendy jestem zajęty. Chyba żeby trzeba by się było "zebrać" o odpowiedniej godzinie, to oczywiście na 100% dam radę i zagospodaruję czas.

Moje GG - 8133179.

ReprezentRap 04-10-2011 17:37

Wilk nie ma nic wspólnego z SSem (ten 100oz), a oto dowód:
http://img51.imageshack.us/img51/7374/beztytuutvi.jpg
Ten waży również 100oz więc tamten to nie żaden pro evul mastah item do kłesta

A dźwignia Toma? Proste. Trzymał w sąsiednim roomie ghoula, a sam spał w pokoju obok. Dlaczego dźwignie ustawił w swoim pokoju, a nie normalnie otwierane kraty? Bo jak jest dźwignia to ani nikt nie otworzy, ani też ghoul sam nie wyjdzie.

Więc odrzucamy te 2 śmieci z "teorii spike sworda"

Vermilion 04-10-2011 20:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ReprezentRap (Post 2819875)
A dźwignia Toma? Proste. Trzymał w sąsiednim roomie ghoula, a sam spał w pokoju obok. Dlaczego dźwignie ustawił w swoim pokoju, a nie normalnie otwierane kraty? Bo jak jest dźwignia to ani nikt nie otworzy, ani też ghoul sam nie wyjdzie.

Proszę, nie pisz więcej takich bzdur. Uczepiliście się głupiego, bezsensownego powiązania Toma z ghoulem, które jest nieprawdziwe. Lepiej zostawcie ghoula i maga w spokoju - quest na spajka jest zapewne w ogóle z nimi nie związany.

ReprezentRap 04-10-2011 20:55

Pisze ze Tom nie ma powiazania ze spajkiem, a ty cytujesz moj post i piszesz pod nim ze Tom nie ma powiazania ze spajkiem. Bystre.

ruszek 04-10-2011 21:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vermilion (Post 2819877)
Proszę, nie pisz więcej takich bzdur. Uczepiliście się głupiego, bezsensownego powiązania Toma z ghoulem, które jest nieprawdziwe. Lepiej zostawcie ghoula i maga w spokoju - quest na spajka jest zapewne w ogóle z nimi nie związany.


z ghoulem
z ghoulem
z ghoulem
z ghoulem


@jp100%


On pisze głównie o ghoulu i do ghoula się przyczepił, nie do spike'a. Czytanie ze zrozumieniem.

ReprezentRap 04-10-2011 22:26

Cytuj:

@jp100%
????
------------
Ja chyba zrezygnuje ;] Wole grac na mainie, poprobuje tylko z kims z forum wspolnie poglowkowac ze dwa dni i tyle

voice 04-10-2011 23:12

To najpierw chcesz a potem się wycofujesz 0o
Dobra, ja tam nie namawiam, ale jeżeli naprawdę byś się za to wziął, to na tym forum znalazłbyś ok. ~5 takich chętnych osób. Nie będę wymieniał nicków, ale z grubsza tyle byś znalazł. A więcej chyba ci nie trzeba ;)

Ameriov 04-10-2011 23:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ReprezentRap (Post 2819897)
????
------------
Ja chyba zrezygnuje ;] Wole grac na mainie, poprobuje tylko z kims z forum wspolnie poglowkowac ze dwa dni i tyle

2 dni. No gratuluję, dużo czasu w to inwestujesz.
Jeśli w 2 dni wymyślisz więcej niż reszta przez ostatnie 7 lat, to powiem Ci na czym polega 469. Powodzenia...

ReprezentRap 05-10-2011 00:05

Mam lata zycia przeznaczac na glowkowanie nad czyms co moze nie istniec...?
Poza tym daj mi NAGRANIE, nie jeden screen czy tekst o pickowaniu CALEGO rooka. Nie ma ;) To zamierzam zrobic
Poza tym porzadnie usiasc przy NPC i poprobowac pareset zwrotow
Jak nie ujrzysz roznicy miedzy tym a glupim nabijaniem postow to raczej jestes ignorantem ;)
Dobranoc wszystkim

voice 05-10-2011 08:15

@up ;o

Nigdy się nie zastanawiałem co do pickowania Rooka.. żeby nie było dowodu.. właściwie rzeczywiście nie ma żadnego dowodu, bynajmniej ja go nie widziałem.

ReprezentRap 05-10-2011 13:59

@offtopic: Zajrzałby ktoś wreszcie tutaj: http://forum.tibia.pl/showthread.php...wpost&t=237920

@topic: Przekopałem wszystko na północ od blokady drzew po wschodniej stronie Rooka. Nudno było ale nic tam nie ma :(
Nie myślałem że tyle to potrwa :P

oskaruniu 05-10-2011 17:07

Ameriov, znowu zaczynasz z tym 469, na karzdym forum kozaczysz się, że ogarnołeś 469, liczysz na to, że powiemy coś w stylu "Ameriov, jesteś świetny, jestem twoim wielkim fanem" albo "Ameriov, plzz powiedz na czym polega 469", jeśli chcesz wyjaśnić 469 proszę bardzo, jeśli nie to zachowaj to do siebie.

Co do pickowania, to gdyby ów pola istniały, to na mapie hakniętej od cipów były by ukryte jaskinie lub puste pola oznaczające skrypt (tak jak w przepadku ss'sa) na dodatek rook był przebotowany wszesz i wzdłóż, na dodatek skrypty npc również zotały haknięty, założenie teamu również nie ma sensu, jeśli bedziecie mieli pomysł przedstawcie go, jeśli będzie sensowny to na pewno zbierzemy się jako team i to sprawdzimy.

ReprezentRap 05-10-2011 17:56

Z jakiego update są te mapy?

voice 05-10-2011 18:47

oskaruniu to był ku*wa sarkazm..
Tak trudno to pojąć?

Poza tym, pisze się "każdy" oraz "ogarnąłeś"

A co do Ameriova - ja jestem jego fanem, przynajmniej przez to, że napisał świetny poradnik o trapowaniu, i "ogarnia". (którego niestety nie można wykorzystać już dziś ;s)

A co do @up - o jakie mapy ci chodzi? Te hacknięte?

oskaruniu 05-10-2011 21:41

voice, jakie moje słowa są wedłóg ciebie nawiązaniem do twoich lub skierowane do ciebie?
Co do Ameriov'a, znam go tylko z jarania się znajomością 469 i tylko o tym napisałem (nie pisałem nic o jego innych osiągnięciach).

Matexowy 06-10-2011 07:44

Dobra ogarnijmy się. Bo się zaczynamy kłócić a to prowadzi do spamu. Powinniśmy coś WSPÓLNIE postanowić.

voice 06-10-2011 07:53

@up też tak sądzę.

A co do oskaruniu - prawda, te rzeczy były powiedziane do Ameriova, nie do mnie, ale mi się nie dobrze robi jak ktoś do kogoś napina bezcelowo.

Blader19948 07-10-2011 18:00

Na prawdę ogarnąłeś 469? Czy tylko tak mówisz, żeby podjarać innych?

ReprezentRap 07-10-2011 19:40

Dobra chłopie to był zwykły sarkazm a dla was okazja do spamowania...

@topic: Skończyłem na zachodniej części wyspy... Za dużo tego... Koniec xD
Oficjalnie daje sobie z tym spokój, powodzenia.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:37.

Powered by vBulletin 3