Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   FAQ i zasady (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=29)
-   -   FAQ: Klient Tibii (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=35947)

vizen 09-04-2008 14:13

Na początku zaznaczone, że od zawsze miałem problemy z tibią. Ostatnimi czasy ich nie było, lecz od kiedy pojawił się nowy patch 8.11 nie mogę się zalogować. Znajduje mi postać, ale gdy chce wejść na wybrany świat(non-pvp, Candia) pojawia mi się błąd:

Cannot connect to the game server.

Error: Connection timed out.(10060)

Probowałem kilkatrotnie odistalowywać i istalować ponownie Tibie, ale to nic nie pomogło. Wyłączenie antywirusa również nic nie pomogło. Proszę o pomoc i wyrozumiałość, jeżeli ten sam problem był zgłoszony strone wcześniej. Z góry dziekuję!

druidek123 09-04-2008 21:14

pytanie;]
 
mam pytanie. czy zwykły użytkownik Tibi moze wejść na test server??

Rybzor 09-04-2008 22:21

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez druidek123 (Post 1993812)
mam pytanie. czy zwykły użytkownik Tibi moze wejść na test server??

To zależy od typu test serwera.

Czasami są one dostępne wyłącznie dla tutorów, a czasami dla wszystkich graczy.

ArteQxD 10-04-2008 18:05

Witam mam bardzo duży problem. No więc wpisuje passy odczekuje 5 min i pokazuje mi sie error. A wieć robiłem z 4h spisywalem passy i tak caly czas. A oto screen...

http://i247.photobucket.com/albums/g...rteQ13/lol.jpg

Prosze pomózcie ;(

Beniro 10-04-2008 18:56

Hehe kolejny xd
Ja mam tak od miesiąca i nikt mi jeszcze nie pomógł :P
I to nieważne na jakim świecie się próbuje zalogować ;/
Nawet jak nie wpisuje p[asów to jest tak samo...

Betheley 20-04-2008 13:29

Witam, mam mały problem...

Mianowicie gdy włączam klienta Tibii, to zaczyna mi się wszystko wieszać.
Musze czekać chwilkę żeby wyskoczyło mi okienko do pisywania passów, a obraz w grze mam z takim czarnymi kropkami... Ale Najgorsze jest to że baaaaaardzo mi się muli wszystko. Przejscie z Carlin DP do Goblin Bridge (chyba wiecie gdzie to jest) zajęło mi 5 minut...

Proszę pomóżcie...!!!

options -> graphics -> advanced -> show light effects <--Nie mogę zaznaczyć tej opcji, ani zmienic opcji silnika graficznego..

klaros31 20-04-2008 17:07

hak
 
;(;(zostalem zhakowany wczoraj i kolo siedzial okolo 25min zabral mi wszystko oprocz norse shield. Wyzywal wszystkich na luminera swiecie. I tak kto mi tera da moje itemy na ktore sie tak meczylem niedosyc ze wszystko stracilem oprocz tarzcy to jeszcze potem mialem przypal na tibi w carlin i jak taka gra jest walnieta ma slabe zabezpieczenia jak mozna grac bezpiecznie jak niewieadomo kiedy cie zhakuja!!!!!!!X(X(X(X(I jak tera mogl bym o odpowiedz z kad mam wziasc np: serpened sword , plate armor wiadomo ze nikt tego nieweywali a wszysycy chca za to kase jak kolo mi oproznij cale konto w carlin na swiecie Luminera mojemu
kumplowi tez sie to zdarzyloX(

klaros31 20-04-2008 17:13

hak
 
prosze o odpowiedz na moje konto

Mati_Paurel 01-05-2008 19:31

mam problem
bawilem sie i instalowalem rozne klienty tibii, tearz kiedy zainstalowalem od nowa akualna zaczelo sie aktualizjca, wszystko szlo ok ale podczas aktualizji wylacza mi kielnta i pisze ze jakic blod, co mam zrobic?

Rybzor 01-05-2008 20:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mati_Paurel (Post 2033348)
mam problem
bawilem sie i instalowalem rozne klienty tibii, tearz kiedy zainstalowalem od nowa akualna zaczelo sie aktualizjca, wszystko szlo ok ale podczas aktualizji wylacza mi kielnta i pisze ze jakic blod, co mam zrobic?

Ściągnąć najnowszą wersję 8.11, po której zainstalowaniu nie będziesz musiał już nic aktualizować.

druidek123 05-05-2008 18:32

a mam pytanko kiedy będzie następny testserv dla wszystkich?? chciałbym się przekonać co tam będzie:) i jak tam w ogóle wejść

EmilCciaa 07-05-2008 15:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ravyn (Post 1799970)
mi wyskakuje error:connection timed out(10060)

a neta mam szybkiego. co zrobic?

ja także mam ten problem. sciągałam nową tibie 8.11 ponieważ myślałam że to jest przyczyną ale nadal wyskakuje mi error:connection timed out.(10060)
nie gram już 7 dni pomużcie mi!!mam już 23 lvl to mój rekord niechcem tracić tego chara a mam jeszcze jednego na tych pasach...prosze pomużcie mi!!!!!!

neo116 07-05-2008 21:14

Mam problem... wyskakuje mi okienko: "Video surface allocation failed (errer code 13)....."
Czytałem faq wpisywałem engine 0, 1 albo 2 ale to nic nie daje ciągle to samo moge tylko kliknąć ok i tyle nie wiem... z tego co czytałem to po zmianie powinna mi tibia działać ale nie działa. Kasowałem tibia od nowa instalowałem, zmieniałem partycje i nic (oczywiście jak instalowałem to zawsze próbowałem dopisywać engine 0, 1, albo 2) i ciągle to samo... nie wiem co zrobić może ktoś ma jakieś propozycje????
na początku było "C:\Program Files\Tibia\Tibia. exe"
gdy dopisuje to wpisuje tak "C:\Program Files\Tibia\Tibia. exe" engine 0 (albo 1 czy 2) i nic
Nie mam pojęcia co jest nie tak... jeżeli ktoś wie co mógłbym to proszę o odp...


OK już wszystko gra xD kombinowałem i wykombinowałem...

Duch Niespokojny 08-05-2008 13:41

Może spróbuj to przed cudzysłowem dopisać:
"C:\Program Files\Tibia\Tibia. exe engine 0"

EmilCciaa 09-05-2008 17:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny (Post 2045781)
Może spróbuj to przed cudzysłowem dopisać:
"C:\Program Files\Tibia\Tibia. exe engine 0"

a moze wiesz co trzeba zrobić gdy jest error:Connection timed out.(10060) ?? pomuż plis nie wiem co robić...:(

KingOfKings 10-05-2008 13:50

Mam problem!
Po dluzszej przerwie probuje wbic sie i :
http://www.vpx.pl/up/20080510/231425...e813176196.jpg

Prosze o pomoc!

druidek123 13-05-2008 09:03

pomocy , wpisałem hasło i nr i włączam postać wyświetla się błąd :
The game is just going down.
please try agin later.
co robić??;(;(

Rybzor 13-05-2008 13:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez druidek123 (Post 2054588)
pomocy , wpisałem hasło i nr i włączam postać wyświetla się błąd :
The game is just going down.
please try agin later.
co robić??;(;(

Zwykły restart, odbywa się co dzień o tej samej godzinie, wystarczy poczekać 15-20 minut.

Borku 14-05-2008 22:42

Kurcze jak sie loguje na postac to mi wyskakuje takie cos:

Internal error. Closing connection.

A jak chce wbic na strone tibi to mi wiadomosci nie wyskakuja co jest grane :/

PLs help. Z gory thx. za pomoc

Rybzor 14-05-2008 22:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Borku (Post 2057525)
Kurcze jak sie loguje na postac to mi wyskakuje takie cos:

Internal error. Closing connection.

A jak chce wbic na strone tibi to mi wiadomosci nie wyskakuja co jest grane :/

PLs help. Z gory thx. za pomoc

Obecnie są problemy z Tibią. Wkrótce powinno wrócić do normy, nie martw się, to nie Twoja wina :P.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:55.

Powered by vBulletin 3