Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   "Album" - Komentarze (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=69092)

Milan ognia 08-10-2006 18:18

Erm... Podobno 'Album' podupada. A co powiedzieć o tym temacie? Tamten jest chociaż przyklejony, nie tak jak ten >xD<. Nie próbujcie na siłę reanimować 'Albumu' plagami szczurów albo wbiciem 11lvl. Lepiej poczekać tydzień na 1 wypasione zdjęcie niż codziennie na odwal się przeglądać te 'mniej ciekawe'

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mój wymarzony dzień.
Wbijam na Tajemnice. O... W 'Albumie' coś jest. Ostatnia fotka to chyba półtora tygodnia temu była. >Ładuje się fotka.< Pwned... Ale fajne. More plax!!!111

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kolejny szary dzień.
O... znów jakaś fota. Pewnie awans na x lvl (bo na xx nie ma co liczyć). Jasne, nie myliłem się... >.>


Gobii 08-10-2006 18:41

@UP
Album jest od tego żeby wklejać fotki takie jakie się podobają ludzią którzy je wklejają i chcą się pochwalić czymś co dla nich jest ważne ,a jeżeli to cie nie interesuje to juz twój problem i nie oglądaj fotek.

Yallah 08-10-2006 18:47

Wreszcie znalazl sie ktos kto powiedzial prawde o albumie. Ale jak sie domyslalem zaraz zostal skrytykowany;/ No ale coz taka jest prawda...mamy tutaj wolnosc wypowiedzi i dopoki ludzie spelniaja warunki czyli daja ssy z rooka to nie mozna usuwac ich "dokonan".

kuba1324 08-10-2006 21:21

@wątek na górze.
Mam w tej sprawie podzielone zdanie. Z jednej strony niektóre zdjęcia bardzo nudzą(np. Celoz'a i innych), że aż się chce zmieniać regulamin. Z drugiej jednak strony bez tych screen'ów oglądalibyśmy same awanse. No może czasem zdarzyłby się jakiś ślub(pozdrowienia dla młodej pary).

@Yallah
Przyjmij ode mnie szczere gratulacje, wiem ile się musiałeś na to napracować.

Yallah 08-10-2006 21:35

kuba1234 dzieki ale nie bylo zas tak ciezko jak myslalem;p zreszta czeka mnie jeszcze duzo pracy bo zamierzam wbic przynajmniej 80...wiec prosze sie wstrzymac z gratulacjami=]

Milan ognia 09-10-2006 16:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vantage
5. Jeżeli chcesz zamieścić screenshota, zastanów się, czy inni naprawdę chcą go obejrzeć. Z doświadczenia wiem, że ludzie nie lubią oglądać kolejnego zdjęcia, przedstawiającego awans na poziom 4, czy lootbaga z mino hell.
6. Fotka powinna zawierać ciekawy moment z życia, może to być np. zdobycie, czy po prostu pochwalenie się ciekawym przedmiotem bądź zbiorem, miło widzieć awans na wyższy poziom, czy cokolwiek, co uważasz za rzecz wartą pokazania światu.

No... Pomijając te szczegóły (rozumiem wbicie 9lvl -jesteś rookstayerem) to faktycznie wbicie 11lvl albo plaga ratów są fascynujące.

@Yallah:
Pomijając to, że teraz wędkę można pod hotkeyem ustawić, to czy Ty jeszcze masz sprawne ręce? xD

Yallah 09-10-2006 17:06

Pisząc tego posta sam sie nad tym zastanawiam, ale gram w kosza to rece mam wycwiczone, poza tym sam widzisz ze nie jest tak zle xD

Vantage 09-10-2006 17:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vantage
5. Jeżeli chcesz zamieścić screenshota, zastanów się, czy inni naprawdę chcą go obejrzeć.

To jest sprawą każdego z osobna. Ja nie będę nikomu mówić co ma wkleic a co nie. Dlatego jest ten punkt - jeżeli ktoś chce pokazać coś komuś, niech wkleja. Jeżeli ss jest denny to wyrabia on opinie SOBIE a nie MNIE.

Jeżeli nie lubisz patrzeć na screeny, które tam są, miotaj się do moderatora (których ostatnio nie brakuje na wiase mówiąc), reportuj sreen, rób cokolwiek.

Dopuki któryś z moderatorów nie każe mi modyfikować regulaminu - nie zrobię tego, bo uważam, że jest to niepotrzebne.

Milan ognia 09-10-2006 18:20

@up:
Niby tak. Ale co napiszę? Jego screen jest nudny? Przecież nie łamie regulaminu (tego pisanego...)
@Yallah:
Podziwam Cię... xD :p

Edit:
xD LoL xD 333 odpowiedź w temacie i 11,111 obejrzeń.

Sebcio-Rooker 09-10-2006 18:30

@up
No widzisz, Twój temat jest często odwiedzany :)

@Topic
Looder gratuluję 25 shielda :) Sam dąże do tego żeby taki zdobyć :)

Yallah 09-10-2006 18:36

Chcialbym zauwazyc ze rozmawiajac tutaj o tym czy dawanie n00bowskich ssow to lamanie regulaminu sami zlamalismy regulamin i to chyba najwazniejszy punkt. Domyslacie sie pewnie jaki...Tutaj sie komentuje foty a gada o regulaminie;p Proponuje zakonczyc dyskusje i wziac sie do pracy =]]

PS:
Cytuj:

@Yallah:
Podziwam Cię... xD
Bess przessady...:)

R.R. 09-10-2006 19:46

Oj.Czyżby po mojej interwencji zara wszyscy zaczeli pisać w tym poście <lol>?

Vantage 09-10-2006 21:22

Umm, Yallah, teraz zauwazylem 75 fisha, super!

Pewnie mycha ciezko to znosi.

Looder 12-10-2006 21:12

ty sebcio ;-)
Yallah gratki 40 lvla ;-)
Damn zaraziłem się od jarassimusa używaniem emotki ";-)"

Michaello 14-10-2006 18:06

GRATULACJE 39 LEVELA NOLOLOBIE!
Wszystkiego najlepszego, duzo exp, skilli i malo noobow zyczy Michaello!

Yallah 14-10-2006 19:38

Gratki Eldryzif alias Nololob =] Niezle PG hehe Czekam niecierpliwie na 4 dyszki :)

R.R. 14-10-2006 21:14

Yallach ten fishing mnie zafascynował.ALe czy ta wędka nie powinna być w jakiejs gablotce pamięci :P.ŻE ona tyle wytrzymała :D

Yallah 14-10-2006 21:27

Heh nie powinna bo nie bylo tylko 1 wedki;p nie raz ladowala w wodzie przez przypadek :D

Kshaq 15-10-2006 10:39

Yallah gz ale lepiej dawaj po 5 awansów może po 10 :D

@EDIT
No możesz tak dawać. Co jeden skill było by to nuydne. A co 5, juz jest rozrywka nie :D

Yallah 15-10-2006 11:44

Nie rozumiem. Mam dawac awans co 5? Czyli 75, 80, 85? O to Ci chodzi?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:56.

Powered by vBulletin 3