Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Inne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=19)
-   -   CIP-Soft sux! (?) (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=20289)

Sir Radzio Angelus 04-11-2006 14:29

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Upierz (Post 1062694)
Radze Ci grać przez Linuxa, na 99,9% nie będziesz mieć hacka.
A jak w świątecznym upie udupią palków jeszcze bardziej...

Nie kracz!, według mnie, jeśli profesja paladyna miała by być lepsza (czytaj nowe bronie, nie łamiące spiry itd.), to cała społeczność paladynów musiałaby przygotować specjalną petycję do cip'ek. Wątpię, że zaraz cipki coś by zrobiły ale dałoby im to do myślenia, że coś jest nie tak z palkiem. Tylko problem jest w tym, że każdy umie tylko narzekać a nie chce się działać...

Masta_DJ_Max 05-11-2006 01:25

No to teraz moja kolej :-]

Słyszałem że teleportowanie jest nielegalne. Trzy razy reportowałem GMowi. Mogłem czekać godzinami - nikt się nie zjawiał...

Aversin 05-11-2006 09:54

Co do teleportowania, tak to jest nielegalne a dokładniej jest to "abuse of game weakness" co w tłymaczeniu na polski znaczy: nadużycie słabości gry. Ponieważ nie jest to nic "groźnego" co może w znacznym stopniu popsuć rozgrywkę lub daje graczowi ogromną przewagę nad innymi .. tak więc jeżeli GM ma do wyboru inne raporty (macro, bota itd.) to jego wybór będzie oczywisty. Można łamać regulamin na wiele sposobów, ale wiadomo, że im przewinienie poważniejsze tym wymagana szybsza reakcja i sroższa kara.

Adii Getes 10-11-2006 15:03

No Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
NO NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
TO CO SIE DZIEJE W OSTATNICH DNIACH W TIBI ZDENERWOWALO BY NAJCIERPLIWSZEGO!! ILE TO Ku**wa MOZNA!!?? dzien w dzien kicki, wylaczania serverow, bugi i inne gówna!!! co z naszymi paccami? levelami?? Dobra nic wieej nie pisze bo jeżeli miałbym napisać wszystko co o tym myśle to dostał bym warna +3ptk.

Dandrag 10-11-2006 15:14

Ehh gdzie te czasy kiedy było 5 serwerów (a nie 72 :o ) i max 700 osób..Prawie zero kicków, lagów,freezów itp śmieci.. GM codziennie zagladał na serwer i sprawdzał co sie dzieje, a teraz GM jak na lekarstwo.. Trudno zapanować nad taka ilością ale czego sie nie robi dla kasy B)

Cristiano Lisek 10-11-2006 17:18

nie lamiace sie spieary to by bylo juz kompletne udupienie knighta jak dla mnie bo palk by se kupil te 2 spery i mogl trenowac do bardzo duzego skilla

Teero 10-11-2006 18:49

Mam taki problem : Jak gram jedna postacia i chce sie przelogowac na druga postac na tym koncie to pojawia sie komunikat : Nie możesz grać dwoma postaciami na tym samym koncie . Prosze o pomoc .

kacus44 10-11-2006 19:01

mam ten sam problem: grałem sobie, i dedłem:(, wylogowałem sie zeby sie szybciej z respawnować(było tam kilka błędów przy logowaniu), ale kiedy juz mi sie udało zalogowac i włączyc postać(ta która dedła) to jak wylogowałem i chciałem włączyć inną to mi to samo pisało co Teero'wi. jak sprwadzam na www.tibia.com, to moja postać jest on line, a nie mam włączonej tibi. moge sie zalogować tylko tą postacią, to tak jaby się "zawiesiła na servie".
Prosze pomóżcie
z góry thx.:(

grudzien 10-11-2006 19:12

Nie wiem co sie stalo ale wlasnie nie moge zallogowac sie na moj char -.- pisze caly czas ze jestem zallogowany na innej postaci i nie moge wejsc na druga X( zgadzam sie z innym ze gm nie ma nigdy jak jest potrzebny :/

Vatone 10-11-2006 20:01

to samo!
 
chlopaki: grudzien, kacus44 i Teero!
mam to samo i tez nie wiem co mam zrobic :\
pozostaje nam czekac moze te CIPY cos zrobia ;(

Teero 10-11-2006 20:23

Pytałem sie tutorów i mowili żebym poczekał do nastepnego resetu serva .

Aversin 10-11-2006 21:35

@kilka osób up: Są problemy z serwerem logowania. Trzeba przeczekać.

Falc 18-11-2006 22:55

Kurde dzisiaj ziomek mi podwalil loota to ja raport (gm zwykle mnei zlewa.. )
ja zdenerwowany... jeszcze ziom co mi pdowala loota mnie wpienia... to ja do gma pisze co onim mysle.. ze ja pisze ze ukradziono mi loota (przecierz zlodziejstwo to nielegalne...) a ten mnie banuje ... jeszcze na 30 dni... POJEBANE!

maxym92 18-11-2006 23:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Falc (Post 1086933)
Kurde dzisiaj ziomek mi podwalil loota to ja raport (gm zwykle mnei zlewa.. )
ja zdenerwowany... jeszcze ziom co mi pdowala loota mnie wpienia... to ja do gma pisze co onim mysle.. ze ja pisze ze ukradziono mi loota (przecierz zlodziejstwo to nielegalne...) a ten mnie banuje ... jeszcze na 30 dni... POJEBANE!


1.Ile dałeś za postać?
2.Jeśli grasz na PvP to po prostu zabij kolesia, a jak na non-PvP zmień serv/kup nową postać.
3.Poczytaj regulamin Tibii
4.Pozdrów GMa ode mnie
5.Pozdrów tego kolesia
6.Krzyżyk na na drogę

Tomcio Pall 18-11-2006 23:16

@Falc
Jak to no-pvp to BLACKLIST!! Jak ja ja lubie. ostatnio 3 gosci w 2godz dodalem bo mi lootbagi kradli ^^. A jak pvp to zabij go. Na kradzierz GM Ci raczej nie pomoze...

Falc 18-11-2006 23:22

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez maxym92 (Post 1086978)
1.Ile dałeś za postać?
2.Jeśli grasz na PvP to po prostu zabij kolesia, a jak na non-PvP zmień serv/kup nową postać.
3.Poczytaj regulamin Tibii
4.Pozdrów GMa ode mnie
5.Pozdrów tego kolesia
6.Krzyżyk na na drogę

Wiesz za posatc dalem okragle 0 bo za robienie psoatci od 1lvla niepaci sie chyba nie??(postac robilem od 1 lvla...)

I niemow mi ze kradziez jets legalna ....

Emok 18-11-2006 23:25

Kradzież jest legalna tj.nie można za nią bana dostać. A za wrzucanie na Gma owszem.

maxym92 19-11-2006 12:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Falc (Post 1087005)
Wiesz za posatc dalem okragle 0 bo za robienie psoatci od 1lvla niepaci sie chyba nie??(postac robilem od 1 lvla...)

I niemow mi ze kradziez jets legalna ....

Nielegalna kradzież to w realu jest, a tibia to gra...

Hellraiser 26-11-2006 22:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Browek (Post 759982)
Z mojich obserwacji cipsoft dobrze to pobiera tylko kase za pacc...

Gm nie bede sie wypowiadal szukalem 2 dni byl online raporty 2h slalem napisalem na forum i co ... i nic

Cipy i gm umia dobrze banowac jak lamiesz zasady ale jak juz masz inny problem to mozesz zapomniec ze istnieja=]

Potwierdzam, oni tylko czekaja na flote na pacca,.. a tak to leją na mur,..

A GM'owie to juz w ogole porazka,..

PiXik 26-11-2006 22:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Emok The Brood (Post 1087010)
Kradzież jest legalna tj.nie można za nią bana dostać. A za wrzucanie na Gma owszem.

w 99% przypadków za kradzież nie dostaniesz bana ale byłem świadkiem jak koleś dostał bana za złodziejstwo


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:29.

Powered by vBulletin 3