Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   FAQ i zasady (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=29)
-   -   Regulamin forum.tibia.pl! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=53789)

Clifford_Guardia 17-01-2007 18:14

Mam Pytanie.
"Czy sprzeczka w tibi jest powodem do Usuwania moich regulaminowych ss'ow z topic'a?"
Moderator o nicku "Rothes" Usuwa moje posty z niewiadomych powodow.
Ostani: Ta wiadomość została usunięta przez Rothes. Powód: Tym razem usunę soft'em, żebyś znów nie twierdził, że usuwam REGULAMINOWE posty

Dalem ss'a tylko z Ekranu tibi.

GraczzAmery 21-01-2007 20:49

A ile pkt. za dawanie obrazków w bmp?

Raynold 21-01-2007 21:05

To może zależeć. Jeśli ktoś wstawi niewielkiego bmp w celu wyraźnego pokazania czegoś, to może nawet być bez upomnienia. Wklejenie screena z gry o wadze rzędu 1MB może skutkować ok 3 pkt. To zależy - tutaj Moderator/ Admin ma dowolność i może dać tyle punktów, ile uzna za słuszne, zależnie od powtarzalności łamania tego punktu, wielkości i ilości obrazków.

Duch Niespokojny 28-02-2007 23:46

Czy post (lub podpis) zawierający takie skórty jak "CHWDP" można uznać za obraźliwy?

Rothes 25-03-2007 20:49

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Clifford_Guardia (Post 1203792)
Mam Pytanie.
"Czy sprzeczka w tibi jest powodem do Usuwania moich regulaminowych ss'ow z topic'a?"
Moderator o nicku "Rothes" Usuwa moje posty z niewiadomych powodow.
Ostani: Ta wiadomość została usunięta przez Rothes. Powód: Tym razem usunę soft'em, żebyś znów nie twierdził, że usuwam REGULAMINOWE posty

Dalem ss'a tylko z Ekranu tibi.

Przecież doskonale wiesz dlaczego usunąłem twoje zdjęcie. W regulaminie Guardia Thread jest jasno napisane, że posty mogące rozpocząć kłótnie są zabronione. Wkleiłeś zdjęcie wyśmiewające użytkownika, który odwiedza to forum. Gdyby je zobaczył, prawdopodobnie zaraz pojawiłaby się riposta...

Vichelon 25-06-2007 20:20

Dlaczego nie wpuszczacie otsów na forum?
co do legalności otsa: legalnie, chyba że grasz klientem cipów

Uther92 25-06-2007 22:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vichelon (Post 1510757)
Dlaczego nie wpuszczacie otsów na forum?
co do legalności otsa: legalnie, chyba że grasz klientem cipów

Bo mało kto używa klientów alternatywnych.

Duch Niespokojny 08-07-2007 17:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vichelon (Post 1510757)
Dlaczego nie wpuszczacie otsów na forum?
co do legalności otsa: legalnie, chyba że grasz klientem cipów

Bo to jest forum o Tibii, a OTS to nie Tibia tylko jej podróbka.

JHolger 18-08-2007 11:34

Cytuj:

11. Nagrody

1. Wyróżniający się użytkownicy mogą być w rozmaity sposób nagradzani za wkład w rozwój strony, np. własną rangą, kolorem nicka bądź nawet własnym mailem @tibia.pl
2. Wyjątkowi użytkownicy, bardzo pomagający na stronie i doświadczeni mogą być nawet zaproszeni do Grona Moderatorów.

Jest jakis inny sposob zeby zeby stac sie moderatorem?

Rybzor 18-08-2007 15:19

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez JHolger (Post 1609310)
Jest jakis inny sposob zeby zeby stac sie moderatorem?

Nie ma :<<

Vlad Dracula 19-08-2007 12:26

Czy jeśli walne sobie do podpisu obrazek np. 15KB i w znacznikach hide ukryje 2 obrazek o wadze 30kb to czy zostane nagrodzony warnem za przekroczone limity sygnatury?

Dr. Omader 19-08-2007 13:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vlad Dracula (Post 1610929)
Czy jeśli walne sobie do podpisu obrazek np. 15KB i w znacznikach hide ukryje 2 obrazek o wadze 30kb to czy zostane nagrodzony warnem za przekroczone limity sygnatury?

Tak, gdyż treść HIDE jest ładowana tak samo jak wszystko inne.

Sesef 01-10-2007 14:53

Mam pytanie co do podpunktu 7.

Czy dozwolone są linki do strony www.sourceforge.net, czy umieszczenie linka do jakiegoś projektu w sygnaturze będzie groziło banem??

Rothes 01-10-2007 16:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sesef (Post 1675544)
Mam pytanie co do podpunktu 7.

Czy dozwolone są linki do strony www.sourceforge.net, czy umieszczenie linka do jakiegoś projektu w sygnaturze będzie groziło banem??

SourceForge.net pełni rolę serwisu typu dobreprogramy.pl, z tym że przechowuje się tam aplikacje open source, tak więc nie widzę żadnego powodu dla którego linki do ów witryny miałyby być zabronione.

W sygnaturce możesz podawać jakie tylko chcesz linki o ile nie naruszają żadnego z punktów regulaminu. Warto też zaznaczyć, iż w sygnaturce nie obowiązuje zakaz reklamy.

Knight65748 10-08-2008 10:08

[*]kombinacji znaków, które nie mają sensu (np. gsa8736aga)

Czy mój nick też pod to podlega?

P.S. Jak się cytuje?

Slythia 10-08-2008 10:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Knight65748 (Post 2221927)
[*]kombinacji znaków, które nie mają sensu (np. gsa8736aga)

Czy mój nick też pod to podlega?

P.S. Jak się cytuje?

Nie podlega.

By zacytować wiadomość wystarczy albo kliknąć w przycisk "cytuj" umieszczony pod nią, albo wstawić tekst w znaczniki [QUOTE ][/QUOTE ].

dras_1911 02-09-2008 08:20

Panowie i panie,
od kiedy zdania piszemy z małej litery? Cały punkt drugi do poprawki. Brak kropek na końcu. Co to ma być? Rozwijacie się? Chyba zwijacie się.
Jeszcze jedno, w punkcie drugim na początku między punktami jest linijka przerwy a potem już nie ma, do poprawki.

Tana 02-09-2008 09:11

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez dras_1911 (Post 2255714)
Panowie i panie,
od kiedy zdania piszemy z małej litery? Cały punkt drugi do poprawki. Brak kropek na końcu. Co to ma być? Rozwijacie się? Chyba zwijacie się.
Jeszcze jedno, w punkcie drugim na początku między punktami jest linijka przerwy a potem już nie ma, do poprawki.

Kochanie, a gdzie tam mają być duże literki? To są wypunktowane zdania dopełniające "na całym forum nie wolno".
W punkcie drugim brak przerw, żeby największe lenie wyłapały najważniejsze punkty. Nie wiem kto tu się zwija, ale na pewno nie my, skarbie. Lepiej przeczytaj co się zmieniło, a nie próbujesz udawać mądrego.

Chcesz być dokładny? W twoim poście brakuje przecinka między "na początku" i "między punktami". Zajmij się lepiej czymś innym.

Barosa7 02-09-2008 15:30

Oh dzięki za te 30kb! Nareszcie będę miał obrazki normalnej jakości! ;D

Marcin24 02-09-2008 21:58

Nowy regulamin to jedno, jeszcze wypadałoby się do niego dostosowywać.
Po za tym ładnie zrobiony, przejrzysty. Co nie zmienia faktu, że i tak większość go nie przeczyta. A szkoda.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:35.

Powered by vBulletin 3