Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Poradniki Archiwalne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=209)
-   -   Po śmierci/hacku. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=7868)

Scream 24-12-2004 20:51

co do tego red skulla- jesli mamy wysoki lv, to i tak nikt nas nie zabije, a jak nas zabije monster, to juz nie wina skulla, a eqp nam jakis super nie wypadnie bo jestesmy po hacku. Jesli to low lv- to czasami lepiej grac od nowa, bo przez ten miech mozna zrobic postac z wiekszym lv.

Goki Douger 30-12-2004 12:09

Dzięki...
 
Masz rację...mnie też wiele razy zhackowali postać chociaż mam dopiero 19 level.Wiele razy mówiłem,że ,,kończę z Tibią",kasowałem ją z komputera i ...po paru dnach ściągałem znowu.Dzięki...dodałeś mi wiary w siebie ...

Qrczaq 30-12-2004 13:43

o Jezu.. widze że jest coraz wiece polakow idiotów co włażą na stronki z keyloggerami tak jak np. pan Tibia Maniak czy koledzy pana Dopesi...

Vizjerej 30-12-2004 14:01

Ziom wymoiatasz.Jestes najlepszy wlasnie takie rzeczy mnie spotykaly.
Ten artykół na zawsze zostawie w pamieci.

PiXik 30-12-2004 19:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ca1z
hrhrhr, myslisz ze dla 10-15 latka to pomoże? kupuje sobie postać, traci 200 zl i ginie a pozniej płacze i wyżywa sie na forum - help, pomocy ITP jak sie zaczyna grac na powaznie to hack nawet nieprzerwie gry, a najlepiej jak sobie wchodzi na strone sciaga tibiagg ( zobaczyl ze link ktos podał na tibii- o fajnie bedzie cheat a tam keylog ) i pozniej mowi ze nic nierobil i niewie jakim cudem go hakneli, mnie osobiscie niehakneli nigdy ( i tak by niebylo co bo niegram za duzo w tibie :E ) a moim zdaniem non-pvp jest dla ludzi ktorzy nieumieja poradzic sobie w pvp i sa ...
Polecam tez zapoznanie sie z słownikiem ortograficznym

:LEPPER!

Znalazł się wielce dorosły...Można mieć 20lvl i płakać z takiego powodu.Rasizm wiekowy<<lol głupio brzmi
@topic:
Fajny poradnik tylko,znowu dla newbie których na forum jest mało.A co do tego ta postać będzie lepsza to nie jest najgorszy argument;p

Blaszy 30-12-2004 20:06

mmm
 
Dzisiaj miałem z nią kończyć , ale partyjka Wolfensetina :ET mi dobrze zrobiła. jutro zagram ale bedzie ciężko :/ dead 21 > 20 skill dista (pallek) 54 > 53 37 > 36 . K armor i szalik wypadl ;/ A wszystko dlatego że mi sie zachciało w kopalni kazzo poexpić . Tak sie składa że była dziesiąta a od 9 nikt nie był tam i sie narespiło tego szajsu ;/ zabiłęm jednego wyuhałem uhy spalilem mane i zacząłem uciekać miałem około 30 hp i nie miałem wyboru więc zlazłem w dziure a tam slime :/ namnożył się trapp i dead. :/ Mam jeszce kase to kupie nowy k armor wezme bp gfb i ....... he he he .......... wytne do nogi wszystki dwarfy w kazzo :evul: :evul: :evul: :evul: :evul:

Toowreck 30-12-2004 21:12

---???---
 
cze
moj kumpel czasem do mnie wpada na tibie bo nie ma neta
on gral swoja postacia i zainstalowal u mnie tibia gg czy jesli cos bedzie to mi tez grozi hack bo to ten sam komp??
odinstalowalem na szczescie tego samego dnia to gowno (znaczy skasowalem bo w dodaj/usun tego nie bylo)

thx

next great sorcerer 30-12-2004 21:14

Ech.. znajome :P ja nigdy nie przejmowalem sie deadmi (moi kumple wiedza czemu, ba! jestem z tego znany) gram rok, a deadow mialem ponad 50 jak nic, a na chaku na 21lvl stracilem 100k (nie, nie polmylilem sie o jedno "0").

@topic
spoko artykul, ale nazwanie tego poradnikiem to lekka przesada.
Tyle.

Czarny Paladyn 15-01-2005 14:09

heh
 
Muszę brać się za odrabianie strat. Mam nadzieję, że kumple mi w tym pomogą. Muszę mieć porządny level i poprawione skille. Wtedy może uda mi się zemścić. To była jakby zmowa. Wejście dolne było zablokowane. Stało tam z 10 graczy. Postanowiłem iść prawą stroną. Po lewej był oczywiście pk. Więc idę. Widziałem, że ona jest podejrzana. No i sprintem. Do depo. Stał przy górze jeden n00b i nie chciał mnie przepuścić. Mój pasek życia był już czerwony. Jeden cios i "You are dead"... PK przy depo to koszmar... ;(

Izka 27-01-2005 18:34

Po śmierci/hacku.
 
1.Tak, to jest prawda, tak jaby moja historia. Szukałam wejścia do Kazo i doszłam do smoka - spalił mnie!! Straciłam 4 bp of uh, kase itp. Potem bardzo wkurzona jak najszybciej poleciałam po swoje ciało z myślą, że smoka nie będzie. Zostałam spalona po raz drugi - ale tym razem nic mi nie wypadło.

2. Wszystko jest prawdą tak jak moja historia! Mogę wam powiedzieć - że to prawda! Koleś na 24 lvl ( a ja 14 ) pk'ował mnie ciągle. Ja postanowiłam zemstę - kiedy kilka dni go nie było tak ostro trenowałam - nabiłam 27 lvl. Koleś uśmiechnięty wrócił żeby mnie znów zabić. Poszłam wz nim w ślepy zauek. Nawet koleś nie sprawdził ktory mam lvl. Potem mu powiedziałam, spojrzał - i zobaczył - zaczął mnie prosić o wybaczenie, ale ja nie miałam skrópułów. ZAbiłam go jeden raz, drugi, a później przyjęto mnie do gildi. Wszsycy moi koledzy go pk'owali aż w końcu zobaczył na swoim ekranie : ,,WELCOME TO ROOKGARD'' został zrookowany. Ma głupek nauczkę!

Mówię wam: Nie zabijajcie niskich lvl za nic! Oni chcą mieć postać lepszą i uciekają przed każym. Ja zobaczyłam kolesia na 8 lvl z czerwonym hp i uciekał przedemną, wkurzyło mnie to bo ja nie chciałam go zabić. Uciekł niedaleko. Wlazł do slimów. Wylazł po chwili z czerwonym hp, zdążyłam go uhnąć. Nie straszmy n00bów bo ja wiem jakie jest uczucie biegającego 8 lvl w podziemiach bojącego się! Wy kiedyś te mieliście 8 lvl.

..::QRAS::.. 27-01-2005 20:05

JA jak dedne to odrazu odechciewa mi sie grac.... :D

Mordis 08-02-2005 12:06

omgggggggggggggg
 
X( X( X( X( .................................................. ................... na tych kropakch sa same przeklensta :;/ X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X(

Mordis 08-02-2005 12:11

ee ja sie zastanawiam czy grac poniewaz nabilem red skull niechcacy poprzez zabijanie zlodziei niemialem czachy nic i koles gwizdnol mi loota to go zabilem i red skull ;( mam prawie lvl 29 paladyn i red skul na miesiac niemam co robic jeszcze mieszkalem z kumplami i mojego kumpla shakowali i stracilem wszystko!!!!!!!!!! X( ee i co byscie grali dalej red skull i bez qep i grosza ;/ no niewiem

lagrandeziom 08-02-2005 14:41

Siema ja wam powiem tak : gram okolo pol roku mialem kilka postaci ale przenosilem sie ze wzgledu na moich ziomali z RL bo z nimi najlepiej sie gra !

ladnych kilka miesiecy gram na Calmerze ..... dedlem duzo razy ale z tego co slyszalem ( u sie przekonalem ) kazdy drut i mag ma ciezkie poczatki ( malo hp i slaby shielding ) ........

Hackneli mi tego drutka na 11 lvlu stracilem kolo 300 gp i Fire Sworda ( na 11 lvlu drutem lol :D nie mialem co robic ?:-/) Wkurzylem sie ale po 2 ddniach zaczalem ostro grac deadow mialem naprawde sporo ......


Calmera = non pvp wiec adrenalile podnosi sie chodzac na GSy i DRagi na 17 lvlu :D oczywiscie pare razy dedlem no i od dzis bede nawalal uhy pod dp albo expiac na dwarfach i rotach ... 3eba byc cierpliwym a napewno bedzie sie mialo lepszy lvl i dobre skille i mniej deadow .... a w deadach naprawde juz jestem zaawansowany ......


Powodzenia i nie poddawajcie sie !!! Konczylem z tibia juz duzo razy a dalej gram moja postacia ! i bede sie 3mal tylko tej jednej bo nei ma sensu zmieniac ;)

Majok 08-02-2005 15:02

heh mialem podobne poczatki jak all:P bylem hackniety przez char trading(wtedy to bylo jeszcze legalne :D ) i przez cafe:P przenosilem sie za kumplami z RL lub przez deady w ktorych tracilem na malym lvlu +150k :P (amera) gralem na aldorze przenioslem sie bo kumpel mial hunta:P (ja mam bana na miesiac za pking :P) teraz gram na calmerze i na aldorze bede gral tylko poto zeby wyladowac sie na ludziach ktorzy kiedys mnie meczyli grozili itp:P
podniesc sie mozna np ja na calmnie po banie za pking zrobilem od 44 do 47 lvla w tydzien(free acc) i eq z p-seta i fsa do dragon shielda gsa c-arma i k-legow;p
koniec streszczenia mojego poltora rocznego grania ;p

rabuke 08-02-2005 15:36

Psychologia
 
I Właśniwe powstał nowy dział-psychologia tibiijska

michalius 08-02-2005 20:48

jestesm wzruszony
 
tak umiesz pisac o tym moze napisz jescze raz o czyms naprawde mnie w niekturych omentach w oku lza sie zakrecila podziwiam cie i wspul czuje ;( ;( ;( ;( ;(


przepraszam za bledy bo jest ich duzo

nick-Grontar
profesja- :miecz:
lvl-11 jescze bedzie lepszy
:mag: -1

Van_Waterflew 09-02-2005 17:16

kórwa :( ja stracilem postac palladyna na 16lvl skille the best a tu nagle stracilem cale eq dlatego ze jakis n00bek mnie bloknol na dsach grrrrrrrr kórwa qmpel chcial zeby zmienil serw na jego na dan00bie no dobra zmienilem a przedtem sie zbawailem do 8lvl grrrr mój wielki blod no dobra ale dalej... zrobilem se tam 12lvl te palla skille good mlvl te ale kurde duzo n00buw, pk na 8lvl-n00by robio se tylko postac zeby wkuzac highl lvli wojny no to wrcucilem na zasluzono chimere i tera odrabiam wszystko to co stracilem a skille mam good jak na 8lvl bo 31/19 wiec spoko naawet bede mugl miec na 15lvl 70/60 moze........ i bede jeszcze lepszym silniejszym graczem a to moja rada nie wkuzajcie sie nie bawcie sie postacio bo to jo zniszczy!!!!! nie walcie highlvli nie sciogajcie marc nie kupujcie poistaci (latwo odzyskac sprzedane konto :/) i nie podawajcie passuw nikmomu, powtarzam nikomu!!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------
down \/ masz cos nie komentuj moich bledów bo cie zreportuje za spammowanie :/ a co do moich bleduw sam sie nich wstydze ale poprawie je pamietajcie!!!!

Dejvo 09-02-2005 17:19

$vboptions[postminchars]

Charlotte Makantana 09-02-2005 17:26

Super ArtykuŁ! Ja MiaŁem Chyba 4 Albo 5 HakÓw I Zawsze Sie ŁamaŁem, Ale Po Pewnym Czasie ZrozumiaŁem Ze To Tylko Gra I Po Jakim Czasie OdrabiaŁem Straty. :)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:44.

Powered by vBulletin 3