Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   RPG (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=26)
-   -   Silk Road online (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=55151)

Radek 666 08-11-2005 15:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ema Toma
Ah... ;/ Zamkneli bete. Teraz tylko czekam kiedy wlacza i wracam do mojego thiefa :-)

Oj, chyba jednak nie wrócisz ;).

Badzo 08-11-2005 15:32

Panowie, jaką 'profesje' wybrać?

Radek 666 08-11-2005 17:30

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Badzo
Panowie, jaką 'profesje' wybrać?

Taką jaka ci najbardziej odpowiada?

Badzo 08-11-2005 17:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Radek 666
Taką jaka ci najbardziej odpowiada?


a nie, sorki... To dopiero od 20 lvlu sie wybiera klase, więc nieprędko...
Ale jak sie bede decydowal to albo trader albo thief...

Pozdro ;P

Racon 08-11-2005 18:06

I tak server (beta ) wlacza o 2 rano ...

Aeglos Tribunal 08-11-2005 19:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Badzo
a nie, sorki... To dopiero od 20 lvlu sie wybiera klase, więc nieprędko...
Ale jak sie bede decydowal to albo trader albo thief...

Pozdro ;P



A ja wezmę Huntera i będe Cię musiał zabijać ;P , a btw. jest ktoś za tym , żeby zrobić jakąś Gildię ale każdy będzie z tej samej profesji ? :>

polonia671 08-11-2005 19:13

ojoj chlopcy ta gra jest zryta :P server non stop full i takie jakies krzywe ...
nie lepiej zagrac w Cabal Online ?

Aeglos Tribunal 08-11-2005 20:11

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez polonia671
ojoj chlopcy ta gra jest zryta :P server non stop full i takie jakies krzywe ...
nie lepiej zagrac w Cabal Online ?



Sam jesteś krzywy i to Twoje Cabal Online btw. powiedz mi jak to ściągnąć bo z tego co słyszałem to JESZCZE się nie da , a jeżeli Ci coś nie pasuje to nie musisz tu zaglądać peace ;>

P0PI 08-11-2005 20:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez polonia671
ojoj chlopcy ta gra jest zryta :P server non stop full i takie jakies krzywe ...
nie lepiej zagrac w Cabal Online ?

czy ja nie umiem pisac czy ty nie umiesz czytac to post o Silk road czy jakims czyms zwanym Cabal Online Ciezka Analfabetyczna Bzdura ala lol :D

P0PI 08-11-2005 20:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Racon
I tak server (beta ) wlacza o 2 rano ...

nom o 2giej rano ja czekam juz hyhy znowu maraton przed PC :D

Darth Ryba 08-11-2005 21:13

Ja mam problem. Jestem w tym wogole zielony. Jak chce sie zalogowac to nie mam zadnych serverów do wybrania. To okienko jest puste. Help plx

P0PI 08-11-2005 21:20

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Darth Ryba
Ja mam problem. Jestem w tym wogole zielony. Jak chce sie zalogowac to nie mam zadnych serverów do wybrania. To okienko jest puste. Help plx

ehh poczytasz sie dowiesz narazie serwery sa down poniewaz skaczyla sie faza testow Alpha i o 2giej w nocy/rano jak kto woli zaczyna sie Close Beda test :) za 4h pograsz sobie :D



Btw. kozystajac z okacji prosze glosowac w sondzie
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=55398

P0PI 09-11-2005 02:46

o godzinie 2:05 serwer ruszyl jak narazie sa straszne lagi ze ch**j mnie strzela teraz czyli 3:50 serwer poszedl down na 10 minut maja zwikszyc transfer czy cos takiego :P ale na tych lagach wbilem juz 7 lvl hehe

PinGOnE 09-11-2005 08:15

a wiesz ze posty mozna edytowac ?

Fivapo 09-11-2005 15:09

;/
 
Ludzie ccem sie pograc w Silka jests server ale niemioge sie podlonczyc pisze cos takiego OVERBYRDE.. i dalej nieumiem przeczytac i ten napis jest za czerwono tak pisze obok servera.A jak sie chdem podlonczyc pod sever to mi pisze cannot conect to due server pls co jest garne.

Czzby server padl albo zaduzo ludzi .nIEch ktos napsize co jest garne zebym sieniemartwil ;p

z gory thx

P0PI 09-11-2005 15:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fivapo
Ludzie ccem sie pograc w Silka jests server ale niemioge sie podlonczyc pisze cos takiego OVERBYRDE.. i dalej nieumiem przeczytac i ten napis jest za czerwono tak pisze obok servera.A jak sie chdem podlonczyc pod sever to mi pisze cannot conect to due server pls co jest garne.

Czzby server padl albo zaduzo ludzi .nIEch ktos napsize co jest garne zebym sieniemartwil ;p

z gory thx


Problem z Alpha powraca niestety serwer jest PRZECIAZONY cos jak w starej tibi jak kolejek nie bylo prubowales az sie uda jadalem loga i niemoge tez wejsc mecze sie juz z 30 minut ale trzeba byc wytrwalym z czasem to naprawia maja pwostac nowe serwery to ludzie sie przeniosa i bedzie loozik

Fivapo 09-11-2005 15:33

THx
 
POPI Thx very much teraz tylko czekac i czekac.

Do tegoc zasu bedzie sie dark edena scaigal .Jak by bylo jakies zmieny w silk prosze o powiadomienie an tibia .pl;]


Z gory THX jeszcze raz

Radek 666 09-11-2005 15:56

Za tydzień mają zrobić nowy serwer, czyli skończą się problemy z lagami! ^^

Badzo 09-11-2005 19:06

"Cannot connect due to server traffic"

Czyli że co, że moja wina czy jak? No niby server normalnie jest, tylko przy naciśnięciu "Connect" jest ten błąd włąśnie...

O so hozi?

Avager 09-11-2005 19:25

up:
ch wie

Topic:

Jezu czemu nie mam normalnego kompa -.- heh już nie moge się doczekać aż będę mieć takiego który udźwignie chociaż Soldata -.- .


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:41.

Powered by vBulletin 3