Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   FAQ i zasady (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=29)
-   -   FAQ (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=1682)

Mały noobek 16-11-2004 19:23

pomozcie
 
Ej czy to prawda ze w tibi jak na rookgaardzie bedziesz mial ktorystam lvl to wygladasz tak jak niektore premmiumy? nie jak te najpopularniejsze z mieczami. Jak tak to na ktory lvl?

ziomek z elku 16-11-2004 20:56

,,|,, ^_^ ,,|,,
 
to nie prawda. :D

Raynold 16-11-2004 21:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Taumer
Dzieki za info o explosion.
Co daje wykonanie Postman questa III stopnia?

Zależy co masz na myśli... Po wykonaniu trzeciej misji? Czy po dostaniu tytułu archpostmana? Jeśli chodzi Ci o to drugie, to właśnie to pozwala na używanie skrzynek pocztowych w różnych miejscach (np. kopalnie dwarfów i wiele innych)

Taumer 20-11-2004 09:50

Jeszcze jedno pytanie dla upewnienia -> Czy jak sie blockuje draga to wali on z magii czy tylko z lapy?

malvir 20-11-2004 12:20

jak zrobic chleb??
 
kiedy zetne zboże i je zmiele na mąkę to jak upiec potem chleb?? :confused:

Raynold 20-11-2004 14:54

@Taumer: było setki razy, niech będzie raz jeszcze: smok ma atak w 3 postaciach: z łapy, z fire wave i z great fireball.

@malvir: mąkę musisz zmieszać z wodą -> powstanie ciasto, potem ciasto musisz upiec na piecu.

Vegefa Ziom 20-11-2004 15:34

Mam problem z paccem. Założyłem sobie pacca i od tej pory mam 3/4 doby IP blocked(wcześniej tego nie było), ale to nieważne, chodzi mi o to, że bardzo często password się nie zgadza nawet na stronce, dostawałem nowy Confirmation key, potem password i wszystko było ok, ale teraz zmieniam i zonk. Nie zgadza się ani tu ani tu, mimo tego, że ten password dostałem minutkę temu, hak na maila to też napewno nie jest, już nieraz hasło zmieniałem i nic. Wielkie pliz o pomoc...

Zamkniety w domku 22-11-2004 20:36

Co to jest sling herb i do czego sluzy? :confused:

http://img26.exs.cx/img26/6826/sling.png

Vegefa Ziom 23-11-2004 14:40

Mój problem(koleejny..) wygląda tak:

Nie wiem jak się dostać do numerków 85 i 86 na tej mapce, jest to na edron. Mógłby mi tkoś wytłumaczyć jak tam dojść?

Raynold 23-11-2004 16:29

Startujemy z depo. Idziesz na południe, w lewy dolny róg. Tam masz zejście na dół. Potem jeszcze raz schodzisz na dół przez kratę ściekową. Potem idziesz tak, jak droga prowadzi; trzeba zejść do poziomu -4, potem zacznie się wychodzenie z podziemi i w końcu trafisz na powierzchnię gdzieś w połowie tych numerków zaznaczonych na mapie. Dalej już trafisz ;)

Sargoth Thalidae 23-11-2004 17:02

swiaty non-pvp
 
moglibyscie troszke scharakteryzowac swiaty non-pvp? chodzi mi tu o ilosc Polakow, czy panuja jakies zasady czy np. niczym sie nie rozni od atmosfery panujacej na rook'u? (czyli blokowanie, kradziez lootbagow, bluzganie itp)

Zegenis 23-11-2004 17:06

No to mogles dac chociaz linka :)
juz znalazlem :>

Vegefa Ziom 23-11-2004 17:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Zegenis
Jak zrobic gif (link do programu jak jets :>)

plx :)

He he, rozbawiłeś mnie. Przede wszystkim znajdź jakiś program do robienia gifów i w nim pokombinuj.

Zamkniety w domku 23-11-2004 22:01

mam mega problem szyblo plz. niechcacy dalem swoj numer konta i pass na trade. debil ze mnie wiem. chcialem szybko zmienic haslo ale wyskakiwaly mi error ze cos o znakach. po paru minutach bylo ze stare haslo jest zle :( kilka dni wczesniej zmienilem e mail bo nie pmietalem hasla do starego. probowalem przypomniec przez opcje ale sie nie dalo. co robic? czy da sie calkowicie zblokowac konto w tibii? help plz ;(

Vegefa Ziom 24-11-2004 14:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Zamkniety w domku
mam mega problem szyblo plz. niechcacy dalem swoj numer konta i pass na trade. debil ze mnie wiem. chcialem szybko zmienic haslo ale wyskakiwaly mi error ze cos o znakach. po paru minutach bylo ze stare haslo jest zle :( kilka dni wczesniej zmienilem e mail bo nie pmietalem hasla do starego. probowalem przypomniec przez opcje ale sie nie dalo. co robic? czy da sie calkowicie zblokowac konto w tibii? help plz ;(

Piszesz, ze zmieniłeś e-mail, czyli znasz hasło do nowego. A więc:
Tu --> Account --> Account lost? --> I have frogetten my password --> podajesz account i e-mail i zatwierdzasz. Nowe hasło dojdzie na e-mail

malvir 24-11-2004 18:24

pytanie
 
czy da sie upiec czarny chleb??

mnichus 24-11-2004 20:21

Jestem w Thais i czesto widze takie coś : buy hmm. O co chodzi z tym hmm? Co to jest?

Taumer 24-11-2004 22:16

HMM - Heavy Magic Missle - taka runka, bardzo przydatna - duzy na nia pobyt bo uzywana przez kazda profesje. jescze moga mowic bp of hmm - czyli plecak hmmow (20 szt.)

Aureliunkunfun 25-11-2004 19:17

Hmm nie wiedzialem gdzie to dac to dalem tu (to nie jest na temat tibii tylko forum) tak sobie myslalem skad ludzie maja Elite User itp. ? pod nickiem czy to trzeba dlugo byc na forum czy co ?? ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Wujek Duncan 26-11-2004 16:28

ooo właśnie. ważne pytanie!!! jak zrobić kanał do rozmowy pomiędzy kilkoma graczami?? crtl+o i co dalej?? sry gram juz te kilka miechów w tibie i nadal nie wiem :/


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:43.

Powered by vBulletin 3