Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   SoF Done! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=113291)

Coray 30-01-2007 21:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mopsmaster (Post 1235222)
Ja wiem gdzie spike sie pojawia po zniknieciu ale trzeba wykonac wpierw pewna czynnosć :)

Nie powiem nikomu chyba ze ktos powie mi zrobic zeby zniknal bo tego akurat nie wiem a jesli dowiem sie sam ta tajemnica pozostanie na zawsze dla mnie ;) :baby:


Haha !! Wiesz, że nawet śmieszny jesteś ?? "Wiem gdzie spike pojawia się po zniknięciu ale nie wiem jak go zniknąć" XDDD Dziecko, marny sposób na zdobycie tej tajemnicy, oj marny ...
Na dodatek zaprzeczasz samemu sobie XDDD i jeżeli to twój char w profilu to mam pytanie, za ile na Allegro go kupiłeś / z kim sharowałeś/ujesz ??
A i jeszcze jedno, zaraz pewnie będzie : Kolega mi powiedział. Mi kolega mówił, że ma 10 SoF'ów na rooq :)


@DOWN

Wczoraj ktoś do mnie pisał na Saphirze i podawał się za Ciebie i chciał żebym mu powiedział jak znikać na dowód ^^ Ale na szczęście sprawdziłem na tibia.com, że to nie ty i nic, a nic nie powiedziałem XDD
Nick : Pell on Saphira

@2DOWN

Wybacz, to ty jesteś w błędzie, bo to Ciebie nikt tu nie słucha :) (na przyszłość- nie mów za wszystkich) Takie bajeczki to dla mamusi na dobranoc :)) Proszę nie ośmieszaj się ... Ja spotkałem syna świętego Mikołaja i powiedział mi gdzie są zwłoki węża ^^ I mi tu banem nie groź, bo sam go możesz otrzymać :D Jesteś ostatnią osobą na forum, która może mi tym grozić ^^ A i jesteś super koleś no normalnie autorytet ! Słownictwo 1 klasa ! Jesteś moim idolem !!! Trzymaj tak dalej ! Super jesteś dorosły !!! Pokazuj dalej swoją dorosłość ! :D
Tak jak wcześniej - nie masz dowodów to się nie wychylaj.

- Prodigy - 30-01-2007 21:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mopsmaster (Post 1235222)
Ja wiem gdzie spike sie pojawia po zniknieciu ale trzeba wykonac wpierw pewna czynnosć :)

Nie powiem nikomu chyba ze ktos powie mi zrobic zeby zniknal bo tego akurat nie wiem a jesli dowiem sie sam ta tajemnica pozostanie na zawsze dla mnie ;) :baby:

Dzisiaj na Xerenie pisał do mnie ktoś z identyczną sprawą w niemal identyczny sposób... :> "Wiem co się dzieje ze Spike Swordem po zniknięciu, mogę Ci powiedzieć, chcesz? Tylko Ty mi najpierw powiedz co zrobić, żeby zniknął. Ale mówie Ci, to bezcenne info, opłaca Ci się". Niestety nie wykazałem się tu zmysłem do interesów i nie wymieniłem jego cudownego info za moje :/.

Mopsmaster 30-01-2007 21:28

@Coray

Ty to zamknij juz swoj pyszczek bo i tak ciebie juz tu nikt nie slucha to po 1 :)
po 2 nie rob zadymy bo dostaniesz bana :)

@Topic

A wiec dzis na pewnym świecie dostalem info od pewnej osoby ktora zna pana Slayera że wie co zrobic aby pojawil sie spike w innym miejscu niestety nie chcial zdradzic dla mnie jak spowodowac aby wpiew zniknal powiedzial mi ta informacje (gdzie sie pojawia i jak to wykonac) bo chyba sam w to nie wierzyl ale odziwo to okazala sie prawda ja tez bylem mile zaskoczony :)
Nadal nie wiem co zrobic zeby spike zniknal i nie oczekuje od was zadnej podpowiedzi :) sam niedlugo to wykombinuje bo jak slyszalem od wielu osob to jakies proste gów* tylko teraz zbytnio nie mam czasu. A skad wiem gdzie sie pojawia? Otóż gdy spike nie bylo juz na kamieniach poszedlem po prostu i zrobilem to co przekazal mi kolega :)
I nie powiem tego tylko z tego powodu ze ludzie na tym forum spuszczaja sie w gacie i wykrzykuja "HAHA ja wiem jak zrobic zeby znikł! Ale wam nie pofiem nie! HAHA My treasure! Mytreasure! :)" Wiec ja tez wam narazie nie powiem dowiecie sie z filmiku ktory moze kiedys zaprezentuje :baby:
Wiec powodzenia w patrzeniu jak spike znika prosze o to zebyscie robili to czesciej bo wtedy bede mogl odwalic dalsza czesc za was ;)
I kazdy kto napisze cos na mnie w gniewie bo zauwazylem ze tak tutaj sie dzieje ze lecą wyzwiska itd... to mam do niego wiadomosć -Chu* Ci k***o w d** :* :* :*-

Dziekuje za uwage :)

Zerrotyx 30-01-2007 22:11

Zachowajcie kulturę w tym temacie... Bo to się zamienia w jedno pole do walki na słowa.

Jeśli wy wiecie jak go ,,wyłączyć" , a Mopsmaster wie gdzie się pojawia, to ja wiem jak go zdobyć (lol)

Elwer Balus 30-01-2007 22:19

Obiecałem sobie, że nic nie napisze w tym temacie, ale głupota Mopsmastera mnie dobija:D Człowieku, zajmij się lekcjami, bo Ci pani w pupkę przyłoży, a koledzy z zerówki poprawią:D

@up: nie, no co ty?;)

Zerrotyx 30-01-2007 22:57

Ej sorry w tym temacie jest tyle instrukcji że nawet ja wiem :D Chyba, jeszcze nie sprawdzałem.

Picasso 30-01-2007 23:33

Tak w ogole to co wam da poznanie tej tajemnicy? Jesli jestescie tak tepi, ze nie potraficie rozkminic tego z tych wszystkich podpowiedzi/filmikow itp. to myslicie, ze rozwiazecie dalsza czesc questa (o ile w ogole jest cos dalej), ktora jest pewnie jeszcze bardziej zawila niz to "znikanie sofa" ? -.-

Verious 30-01-2007 23:36

Ja tam nie wierzę... dopóki nie zobaczę...
Ale może coś w tym jest, ale w to bardzo wątpię.

Coray 31-01-2007 09:06

@up
Żal.br, a ja wątpię w twoją inteligencję :) Czytaj cały temat zanim się wypowiesz :P

Agent iks 31-01-2007 17:05

Dobra dobra pogadamy konkretniej ludziska jak ktoś odkryje gdzie sie pojawia spike sword albo czy jego znikanie napewno jest powiązanez jego zdobyciem...

A może jego znikniecie to zła oznaka ? może akurat tzreba zrobic coś żeby on nie zniknoł...

Eh... zadużo niewiadomych ^^'

Zerrotyx 31-01-2007 17:48

Dla mnie to już dużo że wqule znika... Bo to chyba miał być usunięty quest? A i mam nadzieję, że się go nie da zdobyć... Dlaczego? Bo wtedy Rookgaard straciby jedną z legend... Po co tu siedzieć, jeśli ma się scale arma, spike sworda, life ringa, pokonane 100 mino magów i 10 zrobiony quest na sofa... Po co?

-Per- 31-01-2007 18:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Zerrotyx (Post 1237026)
Dla mnie to już dużo że wqule znika... Bo to chyba miał być usunięty quest? A i mam nadzieję, że się go nie da zdobyć... Dlaczego? Bo wtedy Rookgaard straciby jedną z legend... Po co tu siedzieć, jeśli ma się scale arma, spike sworda, life ringa, pokonane 100 mino magów i 10 zrobiony quest na sofa... Po co?

Szczerze mowiąc to masz racje. Lepiej żeby nie odkryli jak zdobyć SoF'a.

@Coray
Czy mógłbyś przestać wyzywać i czepiać się innych ja już dałem sobie z tobą spokuj, bo myślałem, że się uspokoisz, ale ty nadal coś musisz powiedzieć. To jest forum i każdy ma prawo mieć swoje zdanie, więc nie czepiaj się o to jak ktoś patrzy na te znikanie Spika.

@Mopmaster
Może udowodnisz nam to, że wiesz gdzie pojawia się Spike Sword? Czy masz tylko przypuszczenia...

Mopsmaster 31-01-2007 19:04

No wiem gdzie sie pojawia na goblinach zamiast skałki pewnej pojawia sie spike i na nim fieldy ale przedtem trzeba tez cos zrobic ;p
Pokaze wam jak bede mial dostep do pacc zrobie sska czy cos

Zerrotyx 31-01-2007 19:15

Czekamy cierpliwie

Michoss 31-01-2007 19:22

Z twoich słów wynika że pojawia się zamiast sera w cheese temple...
@down
nie, ja tylko mowie co wynika z jego słów :P

slawekmag 31-01-2007 22:27

Ludzie, i wy mu wierzycie?

W.S.F. 31-01-2007 22:43

O LoL :D On nie ma pacca, a "wie" gdzie się pojawia Spike na pacc area. Głupota ludzka nie zna granic, no ale cóż.. są ludzie i parapety. Pozdro MopsmasterB)

Zerrotyx 01-02-2007 15:22

Ty się nie znasz na sprawie to nic nie mów. Aż tak głupi to on nie jest, powiedział, że kumpel mu zdradził to info.

Krizz 01-02-2007 15:28

Mały trick, sławny nick.
 
Mi nie przeszkadza to że to nie prawda z SS'em, szczerze mówiąc nadal to że nas 'oszukała' będę brał w cudzysłowie. Ani jej nie znam, ani nie widziałem, ani z nią nie rozmawiałem, ale jedno jest pewne, nie zrobiła tego żeby zrobić wielkie 'halo', tylko żeby otworzyć nasze umysły i zmobilizować do myślenia (to się nazywa jednodniowa burza mózgów =P). Dla mnie fakt, że wiadomo jak 'zdisapirić' SS'a, jest dużym postępem.
Jednym słowem cieszmy się że tajemnica o tym jak 'disapirnąć' SS'a przynajmniej po części wyszła na jaw.

P.S: Bardzo interesuje mnie czy kilof naprawdę jest potrzebny, chociaż jeszcze bardziej intrygują mnie jabłka.

Jak już powiedziałem Mały trick, sławny nick. =P

-Per- 01-02-2007 16:07

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dark Kriss (Post 1238677)
Mi nie przeszkadza to że to nie prawda z SS'em, szczerze mówiąc nadal to że nas 'oszukała' będę brał w cudzysłowie. Ani jej nie znam, ani nie widziałem, ani z nią nie rozmawiałem, ale jedno jest pewne, nie zrobiła tego żeby zrobić wielkie 'halo', tylko żeby otworzyć nasze umysły i zmobilizować do myślenia (to się nazywa jednodniowa burza mózgów =P). Dla mnie fakt, że wiadomo jak 'zdisapirić' SS'a, jest dużym postępem.
Jednym słowem cieszmy się że tajemnica o tym jak 'disapirnąć' SS'a przynajmniej po części wyszła na jaw.

P.S: Bardzo interesuje mnie czy kilof naprawdę jest potrzebny, chociaż jeszcze bardziej intrygują mnie jabłka.

Jak już powiedziałem Mały trick, sławny nick. =P

Jak chcesz to myśl tak, że chciała "pobudzić nasze umysły", ale według mnie nudziło jej sie i sobie malutki żarcik zrobiła. Ale z jednym masz racje, teraz dużo osób wie jak zrobić żeby SoF zniknął, więc można będzie łatwiej rozwiązać tego questa.

@Mopmaster
Czekamy na dowód... Ja ci trochę wierze, ale za dużo było tutaj przekrętów, kłamstw itp. żeby komuś wierzyć od razu.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:43.

Powered by vBulletin 3