Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Poradniki Archiwalne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=209)
-   -   Po śmierci/hacku. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=7868)

Xan Arcanist 10-02-2005 15:06

Spoko poradnik. Skorzystalem z niego po kilku(nastu ;) ) dedach. I mam motywacje do gry. Musze ubic 3 razy zerka i 5 dwarf guadow naraz. Oczywiście jest to zemsta za to ze one mnie zabily. :evul:

Mordis 11-02-2005 19:47

Najleprzy sposub bozbycia si stresow zwiazanych z tibia jest....
 
SKONCZYCCCCCCCCC Z TA GRA ja tak zrobilem poniewaz niemiala ona sensu podbnie jak moim koledzy robia to samo czekaj a tylko az pac im sie skonczy niema sensu tracic czas i oplakiwac ze umarlem przez to ma sie duzo problemow np padniesz to tylko chwila wolnego czxasu siadas zprzed kompa i nawalasz ten lvl zamiast isc upic sie z kumplami xD wiec moze tez skonczycie albo kupcie sobie jakiegos hara z 60 lvl za 600 zl :D i mozecie jechac ale malo osob jest ktore na takie cos stac ;/ wiec gowno mam nadzieje ze niewroce do tej gry ale znajac zycie pewnie ktos bedzi emnie balgal ale ja sie niedam ;/ xDxD ;)

Kael 11-02-2005 20:56

Padłes? powstan! P0w3r4ad3

Nieznany 26-06-2005 15:34

----------
 
NIE WIEM JAK KASUJE SIE POSTY!!! A WIEC TA WIADOMOSC ZOSTANIE...

Nieznany 29-06-2005 00:01

Musze przyznać...
 
Dobry artykuł... Ja nie przetrzymuje za dobrze dedów i hacków, no cóż- jak za kazdym razem wypadają: dragon hammer, dwarven shield, BP, runki HMM, GFB, UH, łopata i lina to trudno mi dojść do siebie! X(

Ale spox poradnik... Mi sie podobał i czytam go po każdym dedzie aby sie uspokoić.

Aaaa! MATKO! Musze wrócić do battle hammera a mój kolega do
zwyklej macy!!! Jak to sie stało, że 14 lvl knight miał mnóstwo fire
fieldów i HMMców! Zaciągnoł nas w takie miejsce że zabił nas dwuch!
A ja nie mogłem się UHnąć bo stał na mnie mój kolega! I UHnełem go
niechcocy bo nie moglem UHnąć siebie! Ale pech... Nie tylko avis mnie
zabiło ;( .

Sorka za błedy ortograficzne. To przez tibie bo nie uzywa sie tam żadnych znaków takich jak: ę, ó, ą, ś, ł, ż, ź, ć, ń
____________________
Nick: Goldcutter
Świat: Morgana
Skille: 19/21
lvl: 18
lvl M: 26
Profesja: Druid
Miejsce zamieszkania: Thais

Voytec 29-06-2005 09:50

Musze ci podziękować za to, że przekonałeś mnie do dalszego grania w TIBIĘ. Na serio wielkie dzięki. Zostałem shackowany, ktoś przysłał mi wiadomość że wygral crown helmet w quizie na danej stronie. No i ja oczywiscie nie moglem sie nie skusić i tam weszłem. Rzekomo wygrałem ten quiz no i podałem swój account itp. i miałem niby czekać w tibii na nagrodę!!! Akurat byłem zalogowany i mnie WYLOGOWAŁO. Od tamtego czasu nie mogę sie już zalogować!!! X( Na prawde mnie przekonałeś do grania na nowo. THX

Matir 29-06-2005 10:17

Ja już dawno skończyłem grać w tibie

Ale poradnik mi sie spodobał bo sam mam jakieś doświadczenie w dedaniu i byciu shackowanym.
Radze tym co grajom niech starają się robic według poradnika


NARA

Elder Druid of Celesta 29-06-2005 11:34

Dzienki stary!
 
Dzienki tobie odzyskalem wiare po klicznych deadach (oraz hackach :().
Naprawde ten poradnik wyslalem koledze jak go zabila Valkiria (bez EQ na afk) i mowil"Koncze z tibia"i na gg mial obrazające tibie tekściki ale, jak mu wyslalem to odrazu poszedl huncic dalej :)

PS:Wielkie dzienki o pozdro gdy cos sie stanie w tibi zlego przypone sobię ten poradiniczek :)

Dared 29-06-2005 13:47

A ja powiem tak...

Powstałeś? Padnij! - Tibia!

Master Sanczo 30-06-2005 23:12

ja gram krotko i juz mam dosc rooku a na mainie kolesi co mysla ze na 11 rozwala 30 ale juz tacy sa olac ich i grac dalej i powiem jedno wciaga ta tibia cholernie B)

Roodef 16-07-2005 14:29

Mam to w Ulubionych jaka Biblia After dead... choć ostatnio uodparniam się. Po ostatnim Deadzie starciłem eq warte ~70K (29LVL), ale przyjąłem to z uśmiechem na ustach 8o . Niestety... Przykro się robi, jeśli wiemy, ż eskill robiliśmy 5 godzin i te 5 godzin idzie w d...aleką drogę. Ale trzeba być mocnym. Ostatnio miałem tak, że dedy zaliczyłem na wszytskich 3 charach jakie mam (2 makerów i Main char - Knight), wyjechałem na 2 tygodnie na wakacje (bynajmniej nie z pwoodu tych śmierci :P), wróciłem i naprawdę był to powrót w wielkim stylu. Niektórych Hacki/deady mogą dodatkowo motywować. Pamiętam jak po hacku (na szczęscie, dopiero zaczynałem i straciłem może 15K), pozyczyłem kase, odkupiłem identyczne eq i oddałem kase nastpęnegfo dnia... cud?

Rajdowiec 16-07-2005 21:15

Super Artykuł
 
Super artykuł! Sam kilka razy dedłem i ani razu sie nie załamałem. Mój kuzyn został z hakowany, ale po kilku dniach miał wszystko co stracił.

MeDo c.O.x 16-07-2005 21:45

A co jeżeli znudziła mi sie profesja ?? Np mam 42 pallka a tu nagle odechciewa nim sie grac.Co robic ? =p

Mati-Mielec 16-07-2005 22:02

A co jeżeli znudziła mi sie profesja ?? Np mam 42 pallka a tu nagle odechciewa nim sie grac.Co robic ? =p

Przeczytać jeszcza raz poradnik, to może sie dowiesz :)

Sowa 16-07-2005 23:07

przy pomocy tego poradnika uratowalem z 5 osob ktorzy mieli odchodzic z tibi :S a takze siebie :p Thx

Diabeł 20-07-2005 11:46

Artukuł spoko i nawet mnie umocniłeś :P Sam z kolegął kończyliśmy z tibia kilka razy :P Ale oczywiście powracaliśmy i byliśmy tak wkurzeni że rozmiataliśmy wszystko w około (nie zabijaliśmy ludzi) ale kolega i tak właśnie nabił red skulla :P

Geralt ze Spychowa 22-08-2005 00:15

bardzo motywujacy poradnik - czy ja wiem czy tylko dla poczatkujacych? High lvl tez znajdzie tu jakies porady w walce z "tibijna depresja" ;)

Thomas 22-08-2005 01:59

a co jak hakneli mi postac (wsedlem na jakas je***na strone:/) i nie mam zadnego eq ani kasy na 32lvlu knightem?? skad mam wziac eq?

Aztec900 22-08-2005 09:29

co do deadów muj kolega mi mówił że każdy zgon czegoś uczy i jak spojrzałem na swoją postać pomyślałem że powiniennem być geniuszem :P ale nie on ma racje ponieważ jak zginiesz popelniając jakiś błąd to już więcej go nie popełnisz takie jest moje zdanie

bhaal 23-08-2005 02:28

za pozno
 
szkoda ze przeczytalem ten artykul dopiero teraz mam podobne nastawienie szczegulnie do tych pk a;e jakbym mnial to wczesniej to moze 5 moich najlepszych kumpli nie bylo teraz na askarze i bili bysmy gs-a na elerze achch ;( ogolnie artykul spox polecam innym

a jeszcze jak chodzi o pk to fajnie jest stoisz sobie pod dp z grupka kumpli masz tam najwyzszy lv (32 wtedy) i wszyscy jestescie ubrani tak samo (bialo czerwono a jak inaczej) nagle podchodzi do ciebie jakis wredny br i mu sie to nie podoba widzi ze masz najwyzszy lvl i drze sie na cala mape (black!!!!!!!!) przychodzi 13 kolesi lvl 60+ i ganiaja cie po calym miescie (nie mozesz wejsc do dp bo trenowales z kumplami) gdyby nie to ze ich kumpel zastawil w drodze pomiedzy 2 domkami to bym mial deda a takto ich potem wystzrzelalem pojedynczo :)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:12.

Powered by vBulletin 3