Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Grafiki (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=37)
-   -   Zrobie avatara (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=31381)

hoomik 25-07-2005 14:16

no chyba ze tak. Mea culpa. Ale te, ktore nie sa "wlasnorecznie" robione, to juz naprawde sa beznadziejne.

Eileen 25-07-2005 16:13

Co jak co hoomiczku, po części masz rację. Mi liczyło się to, że avy podobały się osobom, dla których były robione. Często w chwilach depresji przeglądałam topic na forum. Wiele avów to przecież sklejki, wiele to fragmanty moich obrazków, a wiele to poprostu czysty program graficzny. Nie mówię, że to jest jakieś super coś, ale poprostu cieszy mnie fakt, iż wywołałam choć na chwilę uśmiech na twarzach tylu osób. Nie oczekuję i nie oczekiwałam nic więcej. Jak skończę zaległości, to poprostu topic pójdzie w zapomnienie, a mi pozostaną miłe wspomnienia...

LetDermon 26-07-2005 09:33

Eileen jak mam sobie wykleić avatar?
 
Eileen jak mam sobie wykleić avatar?

Songo gohan 26-07-2005 10:06

Mama cie nie uczyla ze sie pod rzad postów nie pisze?

Naucz sie edytowac posty...

Wklejac avatara:zapisz se go najpierw na dysku.
2.panel kontrolny uzytkownika(ostatnia linijka Brązowa na górze ekranu)
3.Zmiana avatara.
4.przeglądaj z wlasnego kompa.
5.zapisz zmiany.
6.koniec

Lordu Wilku 26-07-2005 15:08

jak wszyscy to wszyscy, ja bym prosił jakiegoś elfa (z kuszą bądź łukiem) i napis Lordu Wilku :D ah tam moja wyobraźnia :baby:

Bodhistawa 26-07-2005 15:56

Lordu Wilku przeczytaj kilka wcześniejszych postów.

Str4t0s 26-07-2005 16:24

ok eileen.Szlag mnei trafial jak mi nikt avka nie robil wiec sobie go zrobilem sam<napis i wyciecie>Nie przerywaj prac.Jak bedzie lepszy od tego co mam to sobie przestawie

Majines 26-07-2005 17:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Str4t0s
ok eileen.Szlag mnei trafial jak mi nikt avka nie robil wiec sobie go zrobilem sam<napis i wyciecie>Nie przerywaj prac.Jak bedzie lepszy od tego co mam to sobie przestawie

Avatar nie jest zły. Eileen przerwie sobie prace jeśli bedzie chciała nie zmusisz jej do tego. Uwież mi, że czasami szlag bieże człowieka widząc "Gdzie mój avatar czekam i czekam..."itd. przeciesz nikt nie ma aż tak dużej pamięci żeby zapamiętać wszystkich... Na moje Eileen zrobiła bardzo dużo i powinno to się uszanować... zapewne niektórzy prosili ją o zrobienie avataru z 5 razy :/ Eileen polecam poproszenia modków o zamknięcie tego tematu, żeby nie pojawiały się tu posty typu "Zrób mi to i to...". ;) Kiedy ty już nie robisz.

Dragonous 27-07-2005 11:54

Plz...
 
Droga Eileen !!! ;) Ja poproszę o avatara, (((tego co mam))) tylko żeby na jego dole pisało Exotic Dragon najlepiej na zielono !!! Probowałem sam to zrobić ale, nie mam dobrego programu ;( ;( ;( . Będziesz tak miła i mi go zrobisz?? Jak tak to dzieki !!

Heli 28-07-2005 13:05

@Dragonus

Eileen juz nie robi avkow ile razy maja ludzie to pisac

Dragonous 28-07-2005 15:02

...
 
@up

Aha nie czytałęm tych ostatnich... To odwołuję zamówienie. Nie będe o to płakał... przynajmniej teraz <-(edit)

Teddy Burn 28-07-2005 18:38

Dzieki za avka, na wczasach bylem to nie mialem okazji zobaczyc =)

Grue 29-07-2005 23:03

Jeśli można to bardzo prosiłbym o avatarka związanego z muzyką Trance i napis (czcionka jakaś "techniczna") Grue. Dzieki i czekam na avatarka :P A wykonanie pozostawiam twojej pomysłowości w zasadzie :P

Songo gohan 30-07-2005 09:58

omg Ona juz nie robi avów noobku czytaj posty wczesniejsze LOL OMG

Stefan12341 30-07-2005 11:48

@edit:

ops przeczytalem wczesniejsze posty, ona juz nie robi avkow... BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :(:(:( ODWOLUJE ZAMOWIENIE BUUUU :(

Eileen 30-07-2005 12:37

No cóż kochani, poprosiłam o zamknięcie tego tematu. Zaległe avy pojawią się na forum, ale o tym dowiecie się wkrótce...

3majcie się zdrowo...

Eileen - Blue Rose

besn 30-07-2005 12:50

Na zyczenie założyciela, zamyk :P


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:02.

Powered by vBulletin 3