Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Wydarzenia ze światów (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=117)
-   -   Braveheart Vs. Alea Iacta Est (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=77354)

paior 18-05-2006 17:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sifu M.S.
@up

Sluchaj ja wypowiadam swoje zdanie, ale zby nie bylo ze nie mam racji, mimo ze ludzka zecza jest mylic sie to napisalem w czwartej opcji ze BEDZIE KOSIL AZ MILO!! Ale widac na lekcjach jezyka polskiego w podstawowce to ty spales i czytac nie potrafisz. Skandal to jest twoj poziom iq wiesz... ja sie tu staram kulturalenie i nie ublizajac, a jak ublizajac to zaznaczam ze moge sie mylic, ale do ciebie to nie dociera, jak ty taki jests kumpel Tomka, to sobie jego imie na posladku grzecznie mowiac wytatuuj, a nie mi wygarniasz, dobre?? I trzeba byc ignorantem jakich malo, takze mowiac grzenie, zeby twierdzic ze Tetro nie sharuje... jego zdniam on ma czas na spotkanie ze znajomymi, dziewczyna, zycie codzienne, nauke, mycie sie, jedzenie, ogladanie telewizji, odwiedziny na forum, grzbeanie w necie, chodzenie do kibla, przebywanie w szkole po kilka godzin dziennie, no i jeszcze GRANIE W TIBIE PO 10H DZIENNIE... Tomek moze sie myle, moze nie sharujesz, ale jezeli tak nie jest to jestes boski bo ja nawet nie spiac 24h na dobe bym tak nie potrafil.

Zeby nie bylo ze co, ale zostalem sprowokowany naglym atakiem glupoty, widac ze Tomek sie otacza znajomymi na swoim poziomie, ale jak to mowia swoj do swego zawsze ciagnie. Tak to juz byla zlosliwosc.

Jezeli ktos ma cos do mnie, to prosze na PW, bo zaraz zasmiecimy cale forum, ja jestm skory do wszelakich dyskusji, a co nawet w realu mozemy sie spotkac i pogadac, nie mam nic przeciwko, doputy, dopoki nie lze mi sie w zywe oczy, albo niezauwarza sie czegos oczywistego.




Jak dla mnie jesteś żałosny.... żeby nie było nie liżę dupy tetrowi bo go znam już wiec nic nie musze ale ja gram po 7 + h dziennie chodzę na dwór spotykam się z kolegami szperam w necie i jestem na forum i nie widzę koło siebie braci i kumpli sharujacych gram sam a wiec odwal się od tetro zazdrościsz mu ?? a co do wojny jestem neutral bo znam obie strony ... a jak widzę to aie już powoli wymieka

Protar 18-05-2006 17:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez paior
Jak dla mnie jesteś żałosny.... żeby nie było nie liżę dupy tetrowi bo go znam już wiec nic nie musze ale ja gram po 7 + h dziennie chodzę na dwór spotykam się z kolegami szperam w necie i jestem na forum i nie widzę koło siebie braci i kumpli sharujacych gram sam a wiec odwal się od tetro zazdrościsz mu ?? a co do wojny jestem neutral bo znam obie strony ... a jak widzę to aie już powoli wymieka

No wiec podsumujmy. Spisz powiedzmy 8h w tibie grasz 7h, to nam daje 15. Nie wiem ile masz lat ale zapewne chodzisz do szkoly lub pracujesz ~8h, to nam razem daje jakies 23h. Jak sam powiedziales wychodzisz na dwor spotykasz sie z kolegami i szperasz w necie, zalozmy ze na to wszystko zejdzie ci ta jedna ostatnia godzina(towarzyski jestes). I tak uplywa twoj dzien. Wszystko sie zgadza ale.... prawdopodobnie srasz i sikasz pod siebie grajac w tibie, nie myjesz sie(to zajmuje troche czasu) i ostro walisz(brod i pot) hmm... no tak juz wiem dlaczego na znajomosci i sport poswiecasz tylko 1h.(zastanow sie nad soba)

Pozdro8o


PS. Pomyslcie o Tetrze~ ktory gra 10h dziennie (absolutnie sam) i jeszcze znajduje czas dla dziewczyny.

Cacuss 18-05-2006 17:51

hyh?
 
To Tetro ma dziwczyne? :confused:
Gratki dla niego, z takim wygladem :p

A tak na serio, to on chyba sie z nia nie spotyka, bo kiedy.
Only SMS plx ;p


P.S. Awer, to ty tyle grasz i taki "dobitny" lvl. Przypadkiem nie skonczyles jechach 7h i zaczeles sie myc? B) .

A widze ze hack byl jakis ;p
Comment: Hacked...

btw. I'm play in Kyra ;-]
/\
l
l
mowi sie I'm playING in Kyra albo I play in Kyra jak juz ;p

paior 18-05-2006 17:57

lol
 
aaa zamknij sie ;p

Kajn 18-05-2006 18:18

A odpierdolcie sie od tego Tetra co on robi w rl i u isebie w domu to jego prywatna sprawa lepiej zajmicie sie soba frajerzy.
Chuj was to obchodzi co on robi na rl to jego sprawy.
A ze wyjebnal was z serwera lub ujebal to chcecie sie wyzyc na forum? szkoda pisac on i tak ma was gleboko w dupie.ZAL MI WAS.

gogo Tetro wygraj tą wojne a jak nie to berylia wita :D

cu

Aro aka papa 18-05-2006 18:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Morximal
Co do drugiej strony to bym sie nie zgodzil. Bylem lojalny jak piesek do Eona non stop, robilem co kazal, na vent Eon zawsze powtarzal ze jesli mial by wybrac miedzy mna a Tetrem to wybral by mnie, gdy wojna sie zaczela Eon powiedzial ze pomaga Tetrowi tylko dlatego ze chce skonczyc z tibia i bycie hunted razem z jego przyjecielem sprawi ze juz nigdy nie wroci do tibi. Nie zgadzalem sie co do jego zdania jednak to zaakceptowalem, doszedlem do wniosku skoro Eon ma to gdzies (tibie) to nie powininen wraz z Tetro rzadzic Kyra poniewaz server ulegl by doszczetnemu zniszczeniu( co prawda w decyzji przekonaly mnie inne powody rowniez). Jednak zaraz po moim dolaczeniu Eon zaczol szukac poparcia wsrod ludzi ktorych wczesniej wyzywal, garcil nimi i walczyl przeciw nim takich jak Valayn, Geo itp. Potem stwierdzil ze musi za wszelka cene wygrac wojne bo my jestesmy idiotami ktorzy wspieraja ludzi takich jak Mooth i RHu. Tak wlasnie wrzystko co myslalem o Eonie runelo w ciagu 1 dnia. Wiec prosze nie mowcie o umiejetnosciach i lojalnosci Eona i teamu bo oni poprostu nie znaja wartosci tego slowa. Zarowno Tetro jak i Eon nauczyli sie powtarzac "i dont care" (tetro poniewaz nie umie wiecej slow a Eon dlatego ze zniza sie do poziomu Tetra aby ten nie czul sie gorzej)


Teraz pewnie Tetro napisze ze mu zazdroszcze, a mi poprostu jest przykro bo w tibi sie nie tylko expi ale zawiera przyjaznie ktore dla mnie sa wazniejsze niz exp i wladza.
..................



Co do umiejetnosci Tetro to on ich poprostu nie ma jak ponad polowa jego gildi.

Heh nie moglem sie powstrzymac..."A nie mowilem?"
Taki maly advice... nie wierz do konca komus komu nie mozesz wpierd..w rl jesli cie wydyma:P

@Tetro
Yo yo bezele yo yo ziom yo yo jarasz bake?yo YO!!

Aro aka papa 18-05-2006 19:07

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez notop
niestety znam go troche i staralem sie go zaakceptowac bedac z nim w 1 glidi na arcani ale szlo mi to jak...... niemoja wina nieumie sobie wyjasnic jak tacy idioci wogole przychodza na swiat
valais byl zawsze smieciem i nikim ,jest i bedzie(o ile sie neizmieni i niezmieni nastawienia do ludzi ze nietylko on jest na swiecie)

Moze i jest tepy jak mowisz ale przeciez ile on ma lat?16?Jak taki typ jak on moze wiedziec cos o zyciu jak nawet mutacji jeszcze pewnie nie przeszedl.Dostanie pare razy po dupie w rl za podejscie do ludzi to sie zmieni.

scorp 18-05-2006 19:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kajn
A odrzodkiewka jest supercie sie od tego Tetra co on robi w rl i u isebie w domu to jego prywatna sprawa lepiej zajmicie sie soba frajerzy.
Cmęski narząd płciowy was to obchodzi co on robi na rl to jego sprawy.
A ze wyuwielbiam jeść bananynal was z serwera lub uuwielbiam jeść bananyal to chcecie sie wyzyc na forum? szkoda pisac on i tak ma was gleboko w dupie.ZAL MI WAS.

gogo Tetro wygraj tą wojne a jak nie to berylia wita :D

cu

Wiesz co to nas obchodzi? gówno, ale my tylko mu doradzamy żeby tyle nie grał bo jest ten inny świat, no nie?Pozatym, widać ze go podziwiasz tego "tetra", zobacz jak on wyglada, nie powiem zeby najlepiej, wiec jak chcesz byc taki jak on to prosze bardzo, za*******aj w tibie 10h dziennie, siedzac w szkole( o ile tetro wogole tam chodzi(chodzil?)) i myslac tylko o tibii...cale zycie tibie?zastanow sie

Prezent 18-05-2006 19:53

Cytuj:

To Tetro ma dziwczyne?
Gratki dla niego, z takim wygladem
Z całą pewnością dla kobiet wygląd nie zawsze jest najważniejszy B)

Kajn 18-05-2006 20:47

lol najpierw zobacz jak ty wygladasz a pozniej pisz o kims.
i widzisz sam zadajesz pytania i sobie odpowiadasz "głowno cie to obchodzi" wiec odbij od niego proste

A ze go oceniasz czy ci sie podoba czy nie moze ty gej jestes?Jak tak to niedawno Parada milosci byla byles? przejedz sie do holandii moze
a najlepiej skocz se z mostu

Nirvy 18-05-2006 20:49

xD
 
Jestem ciekaw co osoby które graja 10h+ dziennie , dla tych co tibia jest wszystkim co by zrobiły jak by tibia podupadła, nie wiem cip soft by splajtował założmy dla nich to byłaby tragedia.:o

Kajn 18-05-2006 20:54

łatwo byłoby sie odzwyczaić.Naprzykład przenieść sie na CS'a lub WOW

Nirvy 18-05-2006 20:57

xd
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kajn
łatwo byłoby sie odzwyczaić.Naprzykład przenieść sie na CS'a lub WOW

Oto mi chodzilo ,że niektórzy nawalają tlyko w tibie, i nie myślą o niczym innym tylko o tibi więc dla nich byłaby to tragedia.

Kryminal 18-05-2006 21:30

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez scorp
Wiesz co to nas obchodzi? gówno, ale my tylko mu doradzamy żeby tyle nie grał bo jest ten inny świat, no nie?Pozatym, widać ze go podziwiasz tego "tetra", zobacz jak on wyglada, nie powiem zeby najlepiej, wiec jak chcesz byc taki jak on to prosze bardzo, za*******aj w tibie 10h dziennie, siedzac w szkole( o ile tetro wogole tam chodzi(chodzil?)) i myslac tylko o tibii...cale zycie tibie?zastanow sie

Scorp...ty jestes k-u-r-w-a jakis niedorozwiniety jak czytam jakis twoj post to kurwa chetnie porozmiawial bym z toba w rl. Jak jestes taki cwaniak to daj swoje zdiecie. Kazdy z was jak by mial taki lvl i takie predyspozycje do PA-lowania jak tetro to by pewnie tak robil jak on.To jest tylko gra a on sie bawi ta gra wyganiajac ludzi z serva .Nie chce wracac do tego czy dzieli konto i czy na botach jedzie ale chyba kazdy wie ze na poczatku dzielil konto jak kazdy ktory sie wybija na poczatku new serva i to juz jest chyba normalne. Jak jestescie takie kozaki to sprobujcie wygonic kogos ze swojego serva bo to jest sztuka.Scorp ty sobie kurwa mozesz chyba potwory wyganiac i jakis niedowartosciowany jestes tym non-pvp i to widac po twoich postach.Tetro pewnie wygra ta wojne bo ma w swoich szeregach Eona ktory jest dobrym taktykiem, a Rhu ze swoja ekipa nie mysla wcale i pewnie juz to przegrali. No to sie k-u-r-w-a napisalem.

A tak po za tym to kreccie fimiki z wojen ; )

Valais 18-05-2006 22:33

heh abaut rhu
 
rhu jest najlepszy naprzekonywal ludzi i poinvitowal ich do siebie ;p przegral bitwe a teraz ich zostawia :D lol dobry typek ;p kawalek rozmowy


21:29 Tetro Aurelius: kiedy
21:29 Tetro Aurelius: sie bijemy
21:29 Rhu Inferno: nigdy nie gramy tu
21:29 Rhu Inferno: bedziemy pkowac
21:29 Rhu Inferno: tylko
21:29 Rhu Inferno: jak zaczniecie expic
21:29 Rhu Inferno: skonczylem z tibia praca mnie pochlania
21:30 Tetro Aurelius: ale noby
21:30 Tetro Aurelius: xD
21:31 Tetro Aurelius: to niezle swoich ludzi w huja zrobiles
21:31 Tetro Aurelius: ;p

Keel 18-05-2006 22:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Valais
rhu jest najlepszy naprzekonywal ludzi i poinvitowal ich do siebie ;p przegral bitwe a teraz ich zostawia :D lol dobry typek ;p kawalek rozmowy


21:29 Tetro Aurelius: kiedy
21:29 Tetro Aurelius: sie bijemy
21:29 Rhu Inferno: nigdy nie gramy tu
21:29 Rhu Inferno: bedziemy pkowac
21:29 Rhu Inferno: tylko
21:29 Rhu Inferno: jak zaczniecie expic
21:29 Rhu Inferno: skonczylem z tibia praca mnie pochlania
21:30 Tetro Aurelius: ale noby
21:30 Tetro Aurelius: xD
21:31 Tetro Aurelius: to niezle swoich ludzi w męski narząd płciowya zrobiles
21:31 Tetro Aurelius: ;p

Rhu to polak?

Sifu M.S. 18-05-2006 23:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kajn
łatwo byłoby sie odzwyczaić.Naprzykład przenieść sie na CS'a lub WOW

Z nalogu w nalog... wez jak chcesz kontynuowac ta romowe to na PW zapraszam, albo rl, jak masz blisko bo inaczej to widze ze sie nie dogadamy a tylko zasmiecamy forum totalnymi offtopami.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez paior
Jak dla mnie jesteś żałosny.... żeby nie było nie liżę dupy tetrowi bo go znam już wiec nic nie musze ale ja gram po 7 + h dziennie chodzę na dwór spotykam się z kolegami szperam w necie i jestem na forum i nie widzę koło siebie braci i kumpli sharujacych gram sam a wiec odwal się od tetro zazdrościsz mu ?? a co do wojny jestem neutral bo znam obie strony ... a jak widzę to aie już powoli wymieka

rotfl, posluchaj mnie chlopcze, bo warto sluchac ludzi ktorzy dobrze radza, przestan sie ze mna klucic i mi ublizac bo ci taki pojazd zgotuje ze nie bedziesz wiedzial do konca gdzie przod a gdzie tyl, dobre? Czy granie po siedem godzin dziennie to dla ciebie normalna sprawa, obrazanie mnie za wyrazanie mojego zdania to tez dla ciebie normalna sprawa, ublizanie innym tylko dlatego ze maja inne od nas zdanie to tez dla ciebie normalna sprawa. Sluchaj panie wielki obronco, Tomek zbiera to co posial, tylko ze to najbardziej wy, jego wielcy obroncy ubiegacie przy swoim, a nie on, bo chyba juz zrozumial ze nie wart, poniewaz zdanie wyrobione o nim mamy. Jezeli nadal chcesz kontynuowac swoje lamenty, bo ci herosa lat dzieciecych katuja to tak jak i pana wyzej zapraszam na PW albo real, to nie jest temat o Tomku, tylko o wojnie na Kyrze.

Koncze z offtopami, jak ktos ma cos do mnie to prosze na PW, a jak chce sie tylko poklucic to niech lepiej swoje genialne przemyslenia zostawi dla siebie.

Freakowiec 19-05-2006 00:29

Tutaj na tym dupnym forum już się tak przyjęło ,że osoba ,która gra 10-15h lub więcej na dzień jest postrzegana jako ta z niższego szczebla..

Prawie każdy z was ingeruje w kogoś i narzuca mu, że jest niczym bo poza Tibią świata nie widzi a jestem pewien, że większosc z was postępowała by podobnie gdyby tylko poczuła swój własny, subiektywny "pożytek w danej rzeczy".

Keel 19-05-2006 00:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Freakowiec
Tutaj na tym dupnym forum już się tak przyjęło ,że osoba ,która gra 10-15h lub więcej na dzień jest postrzegana jako ta z niższego szczebla..

Prawie każdy z was ingeruje w kogoś i narzuca mu, że jest niczym bo poza Tibią świata nie widzi a jestem pewien, że większosc z was postępowała by podobnie gdyby tylko poczuła swój własny, subiektywny "pożytek w danej rzeczy".


Brawo dla tego pana... jeden z nielicznych madrych na tym forum:)

Sifu M.S. 19-05-2006 01:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Keel
Brawo dla tego pana... jeden z nielicznych madrych na tym forum:)

Powiedzmy

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Freakowiec
Tutaj na tym dupnym forum już się tak przyjęło ,że osoba ,która gra 10-15h lub więcej na dzień jest postrzegana jako ta z niższego szczebla..

Nizszego szczebla bym nie powiedzial, ale jak kiedys dorosniesz to sie dowiesz ze spedzanie przed grami komputerowymi po 10-15h nietylko jest niezdrowe ale niesie za soba takze inne konsekwencje, o ktorych mozna by mowic bardzo dlugo.

A mial byc koniec tych offtopow...


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:36.

Powered by vBulletin 3