Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Broń i przedmioty (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=15)
-   -   skille knighta. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=1523)

Gimlos 27-11-2003 22:08

Cytuj:

Oryginalnie dodany przez gimli syn gloina
Cytuj:

Oryginalnie dodany przez Iglasty
gimli syn gloina nie znasz sie na skillach jak kto jest maniak to i moze miec 80/80 na 8 to nie problem wystarczy trenowac ja mam 71/68 na 29 i mi to pasi i uwazam ze trenuje tyle z emi styknie a zreszta do twojeg pytanie nie umiem ci powiedziec sam sie porownaj z rowiesnikami ja mam + z nimi !!! :)
na jakiej podstawie twierdzisz ze nie znam sie na skillach? czy ja mowie ze masz trenowac do 80/80 na 8 lvl? przeciez to zabiloby radosc z gry...
Ja na trening przeznaczam czas zawsze wtedy kiedy mam lagi ( czyli nie rzadko ) i naprawde wiekszosc moich znajomych ( patologia czy co:D? ) skille 50/50 ma na 16-17 lvl ( ja osobiscie mam 53/52 na 14:P - trenujac praktycznie tylko na stworkach ) .
IMHO twoje skille sa bardzo dobre jak na lvl ktory masz - malo komu by one nie pasily ;)
hehe nawigator wiadomo ze knighci z zachodniopomrskiego ruuulezzz:D:D:D

nawigator 27-11-2003 22:10

JAZZZZZZZZZZZZZZZZZDA :DDDDDDDDDDD
Na jakim ty servie grasz ? bysmy sie ugadali :DDD
t tak btw wlacz GG

SORKA ZA OUT OFF TOPIC

Kapi 01-12-2003 13:02

Ja tesh mam knighta na Amerze mam na sobie
-Plate set
-Steel helmet
-Guardian Shield
-leather boots
A nawalam z long sworda a trenuje ze sworda na zielonej tarczy mam 16 lvl i mam skile
-52-sword
-51-shielding
-3 magiczny

..............mysle ze mam dobre skille .............
..............a wy jak uwazacie ???................

Oczywiscie caly czas gdy expuje to na zielonej tarczy :D

eerion 05-12-2003 04:58

Skille masz niestety mówie że przeciętne. Doćwicz 60/55 i będzie oki. Ale i tak masz lepsze od moich (byłych ;( ;( . Przeklęci hakerzy)

Ropson 06-12-2003 00:35

O ja
 
To i tak jestescie salbi na ma na 8lv 52/44 :D. Trening czyni mistrza

Zaglada 06-12-2003 00:49

Cytuj:

Oryginalnie dodany przez gimli syn gloina
Cytuj:

Oryginalnie dodany przez gimli syn gloina
Cytuj:

Oryginalnie dodany przez Iglasty
gimli syn gloina nie znasz sie na skillach jak kto jest maniak to i moze miec 80/80 na 8 to nie problem wystarczy trenowac ja mam 71/68 na 29 i mi to pasi i uwazam ze trenuje tyle z emi styknie a zreszta do twojeg pytanie nie umiem ci powiedziec sam sie porownaj z rowiesnikami ja mam + z nimi !!! :)
na jakiej podstawie twierdzisz ze nie znam sie na skillach? czy ja mowie ze masz trenowac do 80/80 na 8 lvl? przeciez to zabiloby radosc z gry...
Ja na trening przeznaczam czas zawsze wtedy kiedy mam lagi ( czyli nie rzadko ) i naprawde wiekszosc moich znajomych ( patologia czy co:D? ) skille 50/50 ma na 16-17 lvl ( ja osobiscie mam 53/52 na 14:P - trenujac praktycznie tylko na stworkach ) .
IMHO twoje skille sa bardzo dobre jak na lvl ktory masz - malo komu by one nie pasily ;)
hehe nawigator wiadomo ze knighci z zachodniopomrskiego ruuulezzz:D:D:D
Taaa z zachodniopomorskiego rox, szególnie on
:)

Krasnoludzki Wojownik 07-12-2003 17:10

a tak kozystajac z okazji czy skille 55/52 na 16 lv(poczatek) sa dobre jak na swiat Secura?

Gremlin 07-12-2003 21:54

Cytuj:

Oryginalnie dodany przez Krasnoludzki Wojownik
a tak kozystajac z okazji czy skille 55/52 na 16 lv(poczatek) sa dobre jak na swiat Secura?
Tak

Czy moga byc lepsze?
Tak

Czy powinny byc lepsze?
A jak ty uwarzasz?

michael 07-12-2003 22:31

Tak widze ze tu wszyscy mowia swoje skile itd. To pomyslalem ze sie zarejestruje i powiem jakie ja mam.
A wiec gram na Securze nie cale 1.5 miesiaca i mam skile 61/61 lev 22 i chcialbym wiedziec czy to dobre :D

Moze ktos mnie widziel w AB nik Mighty Michael :)
P.s niech ktos sie wypowie czy moje skile sa chociaz poprawne 8) pa all maniaka tibi

Gremlin 08-12-2003 07:12

re: Dobre skille
Tyle razy bylo powtazane ze skille sa dobre wtedy kiesy sie tobie podobaja. Chodzisz polowac na cos, jesli cie satysfakcjonuje zabijanie tego czegos i robisz to w miare latwo to znaczy ze masz dosc dobre skille, jesli potwory na ktore najwiecej polujesz zadaja ci duzo obrazen a ty masz problemy z trafieniem to:
1. Wybrales za mocnego potwora
2. Idziesz trenowac.

Najbardziej mnie smiesza ludzie ktozy wymyslaja sobie formulki na skille (xx wiekszy niz lvl itp), bazujac ocene na tej zasadzie mozna powiedziec ze najlepszych 25-50 w wiekszosci swiatow ma slabe skille bo ma lvl wyzszy niz skille/magic lvl.

A dlugoterminowo to wyglada taK:
Koles co trenuje uparcie do 80/80 na samym poczatku dochodzac do 90 lvl (jesli wogole dojdzie) ma skille ok 95, koles ktory sobie trenowal czas od czasu ma ciut ponizej 90... pozniej im wyzszy lvl tym roznica robi sie mniejsza.

Polinik 08-12-2003 11:17

A ja polece tylko to:
http://www.geocities.com/cdeepal/Enc...AverageEq.html
Wypisane przecietne skille oraz equipment dla roznych przedzialow levelowych.

Krasnoludzki Wojownik 08-12-2003 15:05

Ah Gremlin pytam sie bo nigdy wielkiego lv nei osiagnolem ah te PK....... dlatego przenioslem sie na Secure i teraz jest spox. i niewiem czy skille mam good bo neiznam innych skilli i jak sobie ludzie opowiadaja o Hight Skillowcach......ah.... teraz mam 55/53 skille i jestem no...... sredni zadowolony bo chcialbym draga brac na solo :) chodz wiem ze przy takich skillach i lv to raczej niemozliwe :D

Gremlin 20-12-2003 01:23

Cytuj:

Oryginalnie dodany przez Krasnoludzki Wojownik
teraz mam 55/53 skille i jestem no...... sredni zadowolony bo chcialbym draga brac na solo :) chodz wiem ze przy takich skillach i lv to raczej niemozliwe :D
Po ostatnim update to dlugo jeszcze pewnie smoka nie dasz rady bic :)

A tak pozatym to bicie smoka solo nawed przed update oplacalo sie co najwyzej paladyna, knight na 30 lvl ze skillami 70/70 nadal potrzebowal 3-6 UH na kazdego smoka (moj knight 61/60 raz gdy solowal smoka dla zabawy urzyl 6 UH).

nawigator 23-12-2003 20:22

ja mam teraz 73/69 skille na 25 lev
dragi bilem na 22 przy skillu 71 w swordzie
i dawalem sobie rade schodz ilo tak gdziesc 6 uh na smoka srednio

teraz dobijam skille do 80 robie 30 lev i potem do 85 itd itd :D

MaRiO 25-12-2003 15:22

Jezeli trenuje sie z dwoma przeciwnikami, shelding rosnie szybciej, tyle co sword/axe/club fighting. Czyli wiecej przeciwnikow=szybciej shelding rosnie, tak? A jezei masz 3 przeciwnikow? a 4?Gdy 4 to 2 razy szybciej rosnie?
Oj, duzo niewiadomych
szukane:
x=ilosc przeciwnikow
y=szybkosc wzrostu shelding
rozwiazanie:
x=y ? 2x=2y? :P

Gimlos 25-12-2003 21:12

Cytuj:

Oryginalnie dodany przez MaRiO
Jezeli trenuje sie z dwoma przeciwnikami, shelding rosnie szybciej, tyle co sword/axe/club fighting. Czyli wiecej przeciwnikow=szybciej shelding rosnie, tak? A jezei masz 3 przeciwnikow? a 4?Gdy 4 to 2 razy szybciej rosnie?
Oj, duzo niewiadomych
szukane:
x=ilosc przeciwnikow
y=szybkosc wzrostu shelding
rozwiazanie:
x=y ? 2x=2y? :P
w jednej chwili tarcza mozesz blokowac tylko 2 przeciwnikow wiec nie ma roznicy czy masz 2 przeciwnikow, 3 czy wiecej ( za to jest roznica czy masz 1 czy 2;) )

MaRiO 26-12-2003 12:26

Dzieki wielki Gimli synu Gloina :P Nawet nie wiesz jak bardzo ulatwiles mi moje zycie ;( <--to tylko ze wzruszenia :))

Novar 02-03-2004 22:25

Ja miałem kiedyś knighta na lvl 24 i miał skile 48/44, a więc strasznie cienkie :( później wziołem się za trening i na tym samym lvl miałem już 55/54, ale to i tak cienkie, bo teraz mam nowego knighta i na lvl 16 mam skile 59/60 i cały czas trenuje, ale skil przychodzi mi co jakieś 4-5 godzin :(

haakenn 03-03-2004 20:06

Sir haken isara main trening
 
Otóż żyje ja sobie tera na isarze!!!
No i oczywiscie trenuje
tak szczeze to teraz dopiero zaczolem dobrze to robic trenuje mianowicie z 3 dwrfami prawie zawsze
Skile mam nobkowate bo tylko 60/59na 24 (ale wstyd)
Rosna mi teraz bardzo wolno shield szybko wchodzi
ale jakos sie trzymam prosze was mianowicie o rade czy trenic jeszcze czy poekspowac do 30 i dalej trenic


z gury dzienki :P

sey you tibia

urodzilem sie po to aby grac:P

Pazdzioch 03-03-2004 20:31

Cytuj:

Oryginalnie dodany przez Polin
A ja polece tylko to:
http://www.geocities.com/cdeepal/Enc...AverageEq.html
Wypisane przecietne skille oraz equipment dla roznych przedzialow levelowych.
Podpisuje sie pod tym, nie widze sensu gonienia za skilami juz na 20 lv bo to strata czasu i przyjemnosci z gry, wkoncu po kiego grzyba ci mocne skile skoro na mocnych potworkach bedziesz sie musial czesciej uhac zeby nie miec czerwonego paska ???


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:53.

Powered by vBulletin 3