Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Elysia (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=205)
-   -   Nowa "lepsza" Elysia?? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=147915)

Mercioleksy 02-11-2007 01:08

Dobra a co z tym olesem, pojebało ich??

Rev'ico 03-11-2007 14:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Marian87 (Post 1712307)
Spoko rozumiemz e nie kazdy Polak jest ok. ale Kafes ma podejscie takie w/g mnie "o polak to ciec itp choc sam jest polakiem" po co wlasciwie piszesz to "gas chamber" "komora gazowa" ? to pokazuje tylko jaki Ty masz stosunek do holocaustu szwedzi pisza to zlosliwie z nienawisca do narodu polskiego a Ty? Kafes poprostu nie rozumiem Cie fajnie z emasz dobrze i wcale nie zazdroszcze Ci niczego tak jak wspominalem nie interesuje mnie pozycja w Tibi osiagnolem to co chcialem w grze i nie gram i to wszystko i wcale nie chce byc Bóg wie kim na tym servbie bo wiem ze POLAK nigdy sie na tym servie nie wybije i sam dobrze wiesz ze wczesniej czy pozniej jak Cie nie beda potrzebowac to poelcisz z WRI popatrz na Jape ii cale DK tak mieli dobrze ale stosunki sie pogorszyly i chlopaki nie moga juz sobie grac pamietasz TSARO ? tak mial dobrze... az sprowokowal wojne i juz tak dobrze nie mial i czym sie to dla niego skonczylo? sam wiesz.. nastepny Nimrai hack.. pamietasz przez co? przez laske ktora byla u niego w domu narobil sobie wrogow to go wrogowie zalatwili , jest mnostwo przykladow...a co do moich kolegow "z carlin" jak to nazwales hmm oni tez nie ccha niewiadomo czego osiagnac gra jest po to zeby sie oderwac od szarej rzeczywistosci ale jak wyjezdzaja swe z teksatmi typu"komora gazowa" i na kazdym kroku szydera z polakow to az serce boli ze tak jestesmy postrzegani i Ty zamiast jakos poprawiac nasza opinie to jeszcze bardziej pograzasz Polske piszac rzezcy ktore piszesz...nie chce tu patriotycznego nastawienia ale tak samo nie cche Kafes zebys ponizal swoj narod..bo jakb na to nie patrzec urodziles sie tu wychowujesz sie tu itp wiec piszac takie rzeczy osoby ktore nie wiedza jaki jestes moga sobie naprawde zle o Tobie pomyslec bo to jest tak jakbys do swoich dziadkow powiedzial "sieg heil" mysle ze nie byliby zadowoleni ..narazie o tyle mozesz na mnie nadupcac itp nie obchodzi mnie to napisalem swoje zdanie..

Xindi , musze przyznac jestes jedynym z shenronow ktorych lubie , reszta to idioci i debile , no moze eis jeszcze jest nawet spoko..

Marian87 03-11-2007 23:05

;) ja tam wszytskich lubie ;D

Eneris 04-11-2007 03:23

Revico nie podlizuj sie i tak cię będą bili na rl :D joke ;p


Ja lubie rage i Neriusta :D

I dalej czkam na moment kiedy zacznie się ktoś z TD albo Black Future udzielać na forum ;pp chyba że Tras nałozył na nich cenzurę.

ja jestem głupi wbiłem z 87 na 92 i pół w 2 dni :p

Marian87 04-11-2007 19:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Eneris (Post 1728626)
Revico nie podlizuj sie i tak cię będą bili na rl :D joke ;p


Ja lubie rage i Neriusta :D

I dalej czkam na moment kiedy zacznie się ktoś z TD albo Black Future udzielać na forum ;pp chyba że Tras nałozył na nich cenzurę.

ja jestem głupi wbiłem z 87 na 92 i pół w 2 dni :p


:D hahahaha pozdro Eneris ;*

Ja tam do Nyxa nic nie mam i nie mailem;D

Mercioleksy 04-11-2007 23:32

Polaczki mieliby szans wygrać, ale jeżeli BF TD FL nie chcą współpracować ze sobą to szwedsy zawsze będą rządzić. Xindi a ty zamiast gadać weź się za grę ^^

Marian87 05-11-2007 03:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mercioleksy (Post 1730729)
Polaczki mieliby szans wygrać, ale jeżeli BF TD FL nie chcą współpracować ze sobą to szwedsy zawsze będą rządzić. Xindi a ty zamiast gadać weź się za grę ^^


Mnie juz znudzila ta gra:P
hunted>zaplata>free i tak w kolko albo siedzisz jak mysz pod miotla albo jestes hunted.. :P

pozatym mam prace szkole przyjaciol :) pozatym to tylko gra;p niektorzy to traktuja jako nalog albo co gorsze boga ;]

mcwaldo 06-11-2007 01:59

hehe czytam tak ten temat i czytam hmm co do BF byłem w tej gildi pokojowa gildia wola placic niz sie bic a TD hmm mialem okazje poznac kilku graczy lepiej nie bede mowil co mysle na ten temat bo moglby sie ktos obrazic Eneris tez lubie rage xD Zaczyna sie ciekawie robic na serwerze cos mi wojenka pachnie :)

Pershing 06-11-2007 02:35

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez mcwaldo (Post 1732584)
hehe czytam tak ten temat i czytam hmm co do BF byłem w tej gildi pokojowa gildia wola placic niz sie bic a TD hmm mialem okazje poznac kilku graczy lepiej nie bede mowil co mysle na ten temat bo moglby sie ktos obrazic Eneris tez lubie rage xD Zaczyna sie ciekawie robic na serwerze cos mi wojenka pachnie :)

lol jaka wojenka ?
niby kto z kim ?

elysiaforever 06-11-2007 08:00

JA kontra reszta swiata ;] xd

Misiuuu 06-11-2007 20:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez mcwaldo (Post 1732584)
hehe czytam tak ten temat i czytam hmm co do BF byłem w tej gildi pokojowa gildia wola placic niz sie bic a TD hmm mialem okazje poznac kilku graczy lepiej nie bede mowil co mysle na ten temat bo moglby sie ktos obrazic Eneris tez lubie rage xD Zaczyna sie ciekawie robic na serwerze cos mi wojenka pachnie :)

WRI nie dopóści do następnej wojny, za bardzo boją sie TIHWD

Mersok 08-11-2007 17:42

Ha WRI ładnie dostało od TIHWD. Zobaczymy czy WRI ma na tyle odwagi by stanąć jeszcze raz do walki :]

Mercioleksy 08-11-2007 17:49

Moim zdaniem WRI czeka tylko na nabicie jeszcze większych lvli przez członków ich gildii. Potem nawet TIHWD będzie im wisieć. Zabij 200+ek ^^

Misiuuu 08-11-2007 22:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mercioleksy (Post 1735709)
Moim zdaniem WRI czeka tylko na nabicie jeszcze większych lvli przez członków ich gildii. Potem nawet TIHWD będzie im wisieć. Zabij 200+ek ^^

heh w sumie tak ale weź pod uwage że taki Arioc też był dla nich górą nie do pokonania przez jakiś czas, kfestia (albo kwestia) motywacji xD

Kafes 09-11-2007 12:54

UłAMIE CIE KURWO JUZ 2 BP UHOW STRACILEM ZAJEBIE CI HUJU WYJDZ NA PODWórko

Kafes 09-11-2007 12:56

http://pl.youtube.com/watch?v=uRRcQonuZy8

geniusz no keal polacy or adhd

Pershing 09-11-2007 22:21

ale ma koles gangsterskie teksty :D

Neriust 10-11-2007 01:20

Mój pierwszy post na forum tibia.pl

elo

Misiuuu 10-11-2007 10:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Neriust (Post 1737861)
Mój pierwszy post na forum tibia.pl

elo

LIER!!! drugi...

Mercioleksy 10-11-2007 20:33

Ten server jest stracony dla pl. Dostałem hunt za to, że zjebałem pk z trap na tombie. Potem przyleciał Varle 100rp i kazał płacić za to, że pk'rsy miały waste jak mnie chcieli zabić. Potem go zajebałem z kolegami, za to i mam pograne :D Uwale go one more. Proponuje się przenieść nowym graczom na inny server. Opisze sytuacje tak:
Black Future- Obsrani
Falling Legion- Obsrani
Trinus Detrinum- Obsrani i liżą dupę swe.
WRI, Teddies, Zapa- Swe guilds, panowie servera.

Pozdro dla Blood'Brothers.

Evil/Wer


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:04.

Powered by vBulletin 3