Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   3 maja - swiatowy dzien bez komputera. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=173307)

Gelt 03-05-2008 11:21

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez neopostman (Post 2035935)
Był ważny kilka dni ale tu nie chodzi tylko o to. Ta konstytucja dawała nam poczucie suwerenności i była "motorem" dalszych powstań- listopadowego i styczniowego, bez których zamiast Polski byłby okręg Rosji :F.

W sumie racja. Ale ja nie mam zamiaru świętować. Co nie znaczy, że nie szanuje.Jedyne święto którego dziś nie szanuje to dzien bez komputera.

@down

To "święto" dziś niby.. Czepiasz się.

Hieyan 03-05-2008 11:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gelt (Post 2035959)
Jedyne święto którego dziś nie szanuje to dzien bez komputera.


Od kiedy to jest święto? ;;;;

neopostman 03-05-2008 13:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Hieyan (Post 2035997)
Od kiedy to jest święto? ;;;;

Cytuj:

Święta mogą upamiętnić jakieś wydarzenie, mogą podkreślać wagę pewnych problemów (np. społecznych lub związanych z ochroną przyrody)
A więc wedłyug definicji to też można nazwać świętem : P.

Serious Sam 03-05-2008 13:27

Ja tam gram na kompie...

OpTyK 03-05-2008 14:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Leader Fox Dragstar (Post 2034629)
jutro swiatowy dzien bez komputera, "shutdown day", zamierzam nie wlaczac komputera, a wy?

Ja też zamierzam go nie włączać..
No ale nie zamierzam go też wyłączać ;]

Voon 03-05-2008 15:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez neopostman (Post 2036172)
A więc wedłyug definicji to też można nazwać świętem : P.

Wiec pierwszy raz kiedy samodzielnie zrobiłem 'sisiu' też będzie świętem. Narodowym.

@Top:
Właśnie świętuje to święto z kumplami na gg.

MasterTusk 03-05-2008 15:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez metiu (Post 2035941)
Co do tematu, to ja uważam, że to wszystko nie ma najmniejszego sensu. Pewnie ten, który to wszystko wymyślił, sam siedzi i rżnie głupa na jakiś forach internetowych puszczając kolejne plotki, gdzie owczy pęd będzie roznosic jego idiotyczną wiadomośc dalej.

To teraz czekamy na wielką zmianę, wnet zamiast
Cytuj:

Wyślij tą wiadomośc do 10 osub a dostaniesz rużowe słoneczko na GG i filmik ci sie wyświetli oraz przywrócisz jakiemuś tam alfonsowi nogę
będzie
Cytuj:

Wyślij tą wiadomośc do 10 osób a ustalimy nowe święto! oczywiście serwis GG wprowadzi system płatności
Światowy dzień bez komputera? dlaczego nie! wszystkie komputery na świecie automatycznie off i zaraz odechce się każdemu takich świąt =-]

Exodus 03-05-2008 16:27

Polacy świętują dziś rocznicę uchwalenia pierwszej konstytucji, ale na świecie 3 maja bardziej znany jest jako światowy dzień nagiego ogrodnictwa. Naturyści wychodzą z krzaków i pokazują, że prawdziwie wolnym można poczuć się tylko bez ubrania - pisze serwis dziennik.pl.

Chesterkaa 03-05-2008 23:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez gyagen (Post 2035498)
ojejjj maltuka anarchistka hahaha jak to żalowo brzmi. Wypisz jeszcze jakieś fajne rzeczy, typu jebie mnie polska itp itd. Miejmy nadzieję, że z tego wyrośniesz. Nikt Ci świętować nie karze ale szacunek mogłabyś zachować, oczywiście że był mogła no ale \a/:baby:


anarchistka i jaja?o0 świetnie. Gdybyś nie zauważył ona tego nie olewa ona te święto obraża.

Nie ja to po prostu olalam xd
,

A swietowac swietowalam. Na wzspie Slodowej.


A co se bede yalowac xd

Arcan 04-05-2008 00:07

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Chesterkaa (Post 2037465)
Nie ja to po prostu olalam xd
,

A swietowac swietowalam. Na wzspie Slodowej.


A co se bede yalowac xd

Gdybyś choć trochę znała historię Polski, nie olałabyś tak ważnego święta. Nie mówię o jakiemś wielkim świętowaniu, ale olewać to?

Lynx 04-05-2008 00:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Arcan (Post 2037553)
Gdybyś choć trochę znała historię Polski, nie olałabyś tak ważnego święta. Nie mówię o jakiemś wielkim świętowaniu, ale olewać to?

każdy robi co chce :< ja olewam wszystkie święta oprócz Urodzin i Sylwka ;o

TheDwarf 04-05-2008 00:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Arcan (Post 2037553)
Gdybyś choć trochę znała historię Polski, nie olałabyś tak ważnego święta. Nie mówię o jakiemś wielkim świętowaniu, ale olewać to?

rzeczywiscie b. wazne swieto, co z tego ze w 1791 cos tam podpisali, to moze teraz mamy swietowac rocznice kazdej ustawy?

eisscheriann 04-05-2008 00:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Chesterkaa (Post 2037465)
Nie ja to po prostu olalam xd
,

A swietowac swietowalam. Na wzspie Slodowej.


A co se bede yalowac xd

KLAWIATURA CI DENTKŁA??????????XDDDDDDD

huh, to swient sssssssssie ale dobra okazja by popić ;dddddDDDDdd

TheDwarf 04-05-2008 01:14

kazda okazja dobra by popic.

Gelt 04-05-2008 01:34

Sobota - imieniny kota ;x

zoliax 04-05-2008 07:43

Uff, ciężko było, pogoda nie dopisała, ale dałem radę. Obejrzałem przy okazji program o nasileniu efektu cieplarnianego... Jak nie dla jakiegoś święta to może przynajmniej dla świata?:>

Gimlos 04-05-2008 08:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez TheDwarf (Post 2037605)
rzeczywiscie b. wazne swieto, co z tego ze w 1791 cos tam podpisali, to moze teraz mamy swietowac rocznice kazdej ustawy?

1. Zapytaj w szkole, jaka jest różnica między ustawą a konstytucją.
2. Zapytaj ile konstytucji było w Europie i na świecie przed powstaniem polskiej.
3. Zapytaj sie podstawa jakich zmian spolecznych ( i podstawa walki o jakie panstwo ) w przyszlosci byla Konstytucja 3 Maja.

TheDwarf 04-05-2008 13:30

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gimlos (Post 2037742)
1. Zapytaj w szkole, jaka jest różnica między ustawą a konstytucją.
2. Zapytaj ile konstytucji było w Europie i na świecie przed powstaniem polskiej.
3. Zapytaj sie podstawa jakich zmian spolecznych ( i podstawa walki o jakie panstwo ) w przyszlosci byla Konstytucja 3 Maja.

Ja wiem ze byla to podstawa prawna, ktora zmienilila system rzadzenia Rzeczpospolitą i wiem tez ze przed ta w Polsce byla tylko we Francji i USA albo tylko w USA, naprawde nie pamietam, ale mniejsza o to. Konstytucja i tak w efekcie ch*ja dała, bo pare lat pozniej Polska zostala rozebrana. Aha, no i wciaz uwazam, ze skoro swietujemy rocznice powstania konstytucji, to powinnismy tez swietowac rocznice wejscia do NATO, UE, Układu Warszawskiego, podpisania sojuszu z Francją i Wlk. Brytanią (dał tyle samo co ta konstytucja), moze jeszcze podboju Zaolzia w 1938 r. i urodzin papieża. FOR THE MOTHERLAND!

Gimlos 04-05-2008 14:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez TheDwarf (Post 2038193)
Ja wiem ze byla to podstawa prawna, ktora zmienilila system rzadzenia Rzeczpospolitą i wiem tez ze przed ta w Polsce byla tylko we Francji i USA albo tylko w USA, naprawde nie pamietam, ale mniejsza o to. Konstytucja i tak w efekcie ch*ja dała, bo pare lat pozniej Polska zostala rozebrana. Aha, no i wciaz uwazam, ze skoro swietujemy rocznice powstania konstytucji, to powinnismy tez swietowac rocznice wejscia do NATO, UE, Układu Warszawskiego, podpisania sojuszu z Francją i Wlk. Brytanią (dał tyle samo co ta konstytucja), moze jeszcze podboju Zaolzia w 1938 r. i urodzin papieża. FOR THE MOTHERLAND!

Przeczytaj jeszcze raz punkt 3 mojego posta. I jeszcze raz. I jeszcze raz. Az zrozumiesz. To, ze szybko ja zniesiono, nie spowodowało, że nie miała wpływu na dalsze losy naszego narodu.
Wiekszosc dat ktore podales to oczywiscie absurd i kompletnie nieadekwatne przyklady. Natomiast zainteresowalo mnie swietowanie rocznicy wejscia Polski do UE. Poki co jest to zbyt kontrowersyjna sprawa, wciaz majaca grono przeciwnikow w Polsce. Ale za kilkadziesiat lat - kto wie ;)

TheDwarf 04-05-2008 14:49

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gimlos (Post 2038391)
Przeczytaj jeszcze raz punkt 3 mojego posta. I jeszcze raz. I jeszcze raz. Az zrozumiesz. To, ze szybko ja zniesiono, nie spowodowało, że nie miała wpływu na dalsze losy naszego narodu.
Wiekszosc dat ktore podales to oczywiscie absurd i kompletnie nieadekwatne przyklady. Natomiast zainteresowalo mnie swietowanie rocznicy wejscia Polski do UE. Poki co jest to zbyt kontrowersyjna sprawa, wciaz majaca grono przeciwnikow w Polsce. Ale za kilkadziesiat lat - kto wie ;)

Dobra i tak gdyby nie zrobili tej konstytucji przed zaborami, to zrobili by ja po tych zaborach, wiec wielkie mi swieto. Co do tego za kilkadziesiat lat, to mam nadzieje, ze wtedy juz nie bedzie poszczegolnych krajow, tylko cala Europa bedzie jednym, wielkim krajem. Zadnych granic. I wtedy nie bedzie takich swiat typu 3.maja ;)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:42.

Powered by vBulletin 3