Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Wydarzenia sportowe (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=121450)

Monte 03-08-2007 10:43

No a już niedługo losowanie... Najkorzystniej by było, gdyby GKS trafił na FC Sion a Groclin na Toboł, chociaż po wczorajszej grze reprezentujących nasz kraj drużyn, pozbywam się wszelkiej nadziei, że którakolwiek z nich przemknie przez II rundę wstępną PU.

Hellraiser 03-08-2007 13:13

W tym momencie odbywa sie losowanie Europejskich pucharów, można je obejrzeć na Eurosporcie, a na dodatek komentuje Mateusz Borek :* ^^

*EDIT*

Hafnafjourdur/BATE - Steaua/Zagłębie

Po tym losowaniu, to w Bukareszczcie powinni gryść trawe, bo nie ma nic innego do roboty, jak bedzie sie mialo takiego przeciwnika o wejście do LM. Ale wiemy na pewno jak to będzie.

*EDIT*

Więc za jakieś 15 minut losowanie 2. rundy eliminacji P.UEFA, to szybko może zobaczmy koszyczki. :P

Na jednego z nich może trafić GKS PGE Bełchatów.

Seeded clubs
FC Basel 1893 (SUI)
Hamburger SV (GER)
FC Dnipro Dnipropetrovsk (UKR)
FC Artmedia Petržalka (SVK)
FC MIKA (ARM)


A na jednego z tych, Groklin.

Unseeded clubs
FK Jablonec 97 (CZE)
BSC Young Boys (SUI)
FC Dinamo Tbilisi (GEO)
FC Vion Zlaté Moravce (SVK)
FC Tobol Kostanay (KAZ)


Nie chce się bawić w spekulacje, ale Groklin chyba trafi na Dinamo Tbilisi, a PGE na najgorszy scenariusz czyli HSV, lub na MIKE która wyeliminowała MTK Budapest.

Póżniej jeszcze wam coś pokaże, a te coś może trochę usprawiedliwi nasze kluby za słabą gre.

Articuno 03-08-2007 13:54

ZONK! Hafna... to grało z Legią w 2 rundzie rok temu, a BATE to chyba mistrz Białorusi. Dlaczego oni nie mogli zagrac lepiej z tymi rumuńcami -.-!?
Szykuje się pare hitów w 3 rundzie: Spartak - Celtic, Fenerbahce - Anderlecht, Sevilla - AEK.

Thomisson 03-08-2007 14:31

Losowanie wyborne, ale jak zwykle spieprzymy.

Hellraiser 03-08-2007 14:35

No nie było tak żle w tym losowaniu, co do Bełchatowa byłem blisko :P:P, odrazu przypomne pary,..

Toboy (KAZ) - Groklin

Dnipro - Bełchatów


Cytuj:

Póżniej jeszcze wam coś pokaże, a te coś może trochę usprawiedliwi nasze kluby za słabą gre.
Więc jak obiecałem, gdzieś na jakimś innym forum, zobaczyłem pocisk, na Polskie kluby, lecz patrząc na inne kluby które jechały do "egzotycznych" klubów, miały też takie problemy, i nawet więcej lub mniej farta niż nasze kluby,..

Honved-Nistru (Mołd) 1:1 k.5:4, Prosze zobaczyć Węgierski klub, musiał też walczyc w karnych.

Neftczi (Aze) - SV Ried 2:1, Tutaj też ciekawie, 85' [2 - 1] H. Salihi Austriacy dopiero 5 minut przed końcem zapewniają sobie awans.

MIKA (Arm) - MTK Budapeszt 1:0, Armeńcy eleminują Węgierski klub.

Zimbru (Mołd) - Artmedia 2:2, 90' [2 - 2] B. Borbely. byli uczestnicy LM zapewniają sobie awans dopiero w 90 minucie, który to już wymieniam mecz?

Mattersburg - Aktobe (Kaz) 4:2, 90' [4 - 2] A. Kovrig, no prosze co jest wczoraj każdy się umówił żeby zrobić horror kibicom?

Na pewno jest więcej takich spotkań, więc to nie tylko wczoraj Polskie ekipy, grały cienko, lecz awansowały ale to tez nie usprawiedliwia ich, i chciałbym żeby przeszły nastepnych rywali.

Dark Sven 03-08-2007 14:47

Pato w Milanie! Forza!

Raul 03-08-2007 15:47

Kaka w autokarze Realu! Hala!

Hellraiser 03-08-2007 15:55

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...reszcie,955049

Toż to śmiech na sali.

Articuno 03-08-2007 16:21

Zebyśmy już na taką ciężką drużynę trafili w 2 rundzie ELIMINACJI PU to jest śmiech na sali!

Exodus 03-08-2007 16:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Hellraiser (Post 1584146)

Śmiech na sali to są komentarze.Typowa zawiść ,ciekawe co napiszą jeśli Zagłębie awansuje...

Vekegi 03-08-2007 16:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Raul (Post 1584134)
Kaka w autokarze Realu! Hala!

Kod:

Kaká, którego transfer do stolicy Hiszpanii drugi rok z rzędu wydaje się być nieosiągalny, pomylił się przy wyjściu z lotniska i wsiadł do autokaru Realu Madryt. Brazylijczyk wykorzystał krótką chwilę, aby zamienić kilka słów z działaczem Królewskich, po czym udał się do pojazdu Milanu.
supppper, ciesze się twoim szczęsciem ^^,

Doom Terror 03-08-2007 17:21

omg to o co b z tym kaka wkoncu xd

Vekegi 03-08-2007 18:40

że Real z Milanem spotkał się przypadkowo na lotnisku i Kaka wszedłem (chyba przez przypadek) do autobusu Realu, a Raul robi wielkie halo.

Raul 03-08-2007 20:04

Nie robię z tego żadnego wielkiego halo. I tak prędzej czy później Kaka skończy w Madrycie.

Dark Sven 03-08-2007 20:27

Raul, nie licz na to ; ).
Piłka nożna nie kończy się na Realu, i nie wydaje mi się, że Kaka, jest takim sprzedawczykiem.

Raul 03-08-2007 22:08

Jak można nazywać zawodnika, który przechodzi z jednego klubu do drugiego, sprzedawczykiem? Obowiązkiem piłkarze nie jest miłość do swojej drużyny, tylko jak najlepsze wykonywanie pracy.

piotrek259 03-08-2007 22:34

Ja tam nie kibicuje ani realowi ani milanowi, za to kibicuje tobolowi kostanaj, dnieprowi dniepropietrowsk i steaue bukareszt.

Brojek 03-08-2007 22:42

@raul
dobre wykonywanie pracy wiaze sie z sympatia/miloscia do wlasnego teamu

Eivrel 03-08-2007 22:46

Niekoniecznie. Sympatia może i może pomagać, ale 'miłość' i fanatyzm już imho nie są tak bardzo potrzebne.
Edit:

Znaczy źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, że miłość i fanatyzm raczej nie są konieczne, bo przeszkadzać to na pewno nie przeszkadzają.

Dark Sven 03-08-2007 22:48

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Raul (Post 1584768)
Jak można nazywać zawodnika, który przechodzi z jednego klubu do drugiego, sprzedawczykiem? Obowiązkiem piłkarze nie jest miłość do swojej drużyny, tylko jak najlepsze wykonywanie pracy.

Cóz, nie chodzi mi o zwykłe transfery, czy fanatyczną miłość. Chodzi o to, że jeżeli zawodnik mówi, że kocha swój klub (nie chodzi nawet o Kake), a po paru miesiącach biegnie dalej, to imo jest to bycie takim przedawczykiem. I mam nadzieje, ze nawet gdyby Kaka miałby przejść do Realu, to nie pobiegnie tam ze względu, że więcej dają, ale ze względu, ze chce poznać inną piłke, środowisko, rozwijać się.

@piotrek259
Niech zgadne... kibic Legii? Zauważyłem, że wielu wśród kibiców Legii jest własnie takich. "My nie możemy, no to inni też nie". I cały czas nie moge zrozumieć tej głupiej nienawiści.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:21.

Powered by vBulletin 3