Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Elysia (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=205)
-   -   Nowa "lepsza" Elysia?? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=147915)

Vatian 11-11-2007 13:22

powiem Ci tak, kazdy server rzadzi sie swoimi prawami, tam gdzie gralem, na Valorii, bylo podobnie dopoki nie wrocil gosciu ktory jest legnda Valorii, ktory ma zajebiscie duzy szacunek u wszystkich na servie, zostal liderem najlepszej gildii juz na 80 lvlu i ustalal swoje zasady, nie patrzyl na to, ze ktos byl jego ziomkiem, poprostu lecial wedlug swoich(dobrych) zasad :) Tutaj tez ktos by sie przydal, taki obiektywny :D

Misiuuu 11-11-2007 15:07

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vatian (Post 1740070)
powiem Ci tak, kazdy server rzadzi sie swoimi prawami, tam gdzie gralem, na Valorii, bylo podobnie dopoki nie wrocil gosciu ktory jest legnda Valorii, ktory ma zajebiscie duzy szacunek u wszystkich na servie, zostal liderem najlepszej gildii juz na 80 lvlu i ustalal swoje zasady, nie patrzyl na to, ze ktos byl jego ziomkiem, poprostu lecial wedlug swoich(dobrych) zasad :) Tutaj tez ktos by sie przydal, taki obiektywny :D

hausdhuadu bajeczka :DD za piekne aby byo prawdziwe

Vatian 11-11-2007 16:10

EEE TAM, o Valorii tez mowili, ze jest stracona na maxa ;) a jednak:), nieee, a jednak dalej tak mowia xDDDDDD

Mercioleksy 11-11-2007 17:24

Elysia to świat 3 w ilości osób online po dwóch epvp od końca. To mówi samo za siebie. Ja tutej gram, bo ciężko odejść od tego klimatu. Nowym graczom nie proponuje tego servera.

Pit3r 11-11-2007 19:16

Nie sadze,aby 200ek byl ciezkim celem do zabicia dla 40 noobcharow (a miewalismy takie ekipy w TIHWD). Podejrzewam ze wri nie boi sie tihwd,jesli juz to poprostu wqrwia ich fakt ze musza uwazac.

Co do Kafesa,ma prawo stac po tej stronie,po ktorej chce i nie rozumiem po co wnikacie w powody.

Elysia jest ogólem przegrana dla polaków,tak jak Kyra dla szwedów,na ktorej aktualnie gram.To tylko gra.


Hejze

Vatian 12-11-2007 00:50

Taaa? name na kyrze, jesli mozna.


A co do osob online na Elysii, to popatrz na Valorie...

aha, no i nie mowcie, ze dla nowych osob ten server jest zjebany, bo ja jestem przyzwyczajony do tego samego klimatu ;) a jak powiedzieliscie wyzej, ciezko sie od niego oderwac.

Pershing 12-11-2007 01:25

a kogo obchodzi jakas Valoria ?
to jest temat o Elysii

Pit3r 12-11-2007 19:29

Valoria podana jako przyklad popierajacy zasade. Na Elysia mozesz grac z tym ze musisz przyjac postawe asslickera,siedziec cicho i sie nie rzucac bo inaczej Cie zniszcza. Ogółem jest to server,na ktorym juz nic szczególnego sie nie stanie,nic sie nie zmieni. Kiedys sprawa byla otwarta,teraz server jest przepelniony rl Lowe's i ich kumplami.

Misiuuu 12-11-2007 22:37

Vatian ale sek w tym ze na Elysii nie ma juz takiego super elo kolesia co moglby zrobic kombeka :P

moze taka zabawa, kto by sie najbardziej nadal na takiego super mastaha jakiego opisal Vatian? xDD

ja typuje... nie mam typu :P

ELaro 12-11-2007 22:55

hahah nie dziwie sie kafesowi dlaczego jest ze szwe dlaczego jak wchodze na tibia.de nie spotykam prawie zadnych nabow wchodze na tibia.pl 90% naby

co za idiota pisze ze tihwd rozjebalo wri lol co z tego ze ich wchuj zajebali jak oni sobie lajtowo lvle moga odrobic jedyne co im robilismy to ich w*****alismy i utrudnialismy im expienie
ja pierdole co wy sie dziwicie myslicie ze gdyby server byl w "waszych rekach" to nie robilibyscie PA? moim zdaniem jakbysmy wygrali wojne server bylby jeszcze gorszy(hehe co ja wyprawiam makilema jakbym dorwal elaro...):D

Mercioleksy 13-11-2007 00:30

PA by było, ale dla swe ^^ Da się tu zrobić coś, ale trzeba chęci.

mcwaldo 13-11-2007 17:25

no jasne ze sie da zrobic tylko wszyscy by sie musieli zjednoczyc i zgrac a jakos tego niewidze niewidze w wojnie BF ani TD bo oni raczej nie chca ze szwedami walczyc xD ale jakby sie im cos odmienilo i wszyscy by sie zjednoczyli to kto wie moze by cos z tego bylo ale trzeba zaczac od tego ze polakom szkoda postaci wola byc ponizani płacic za wolnosc itd nie widza w tym zabawy a o to tu chyba chodzi co nie? Nie mowcie ze to przez szwedow jest taki serwer zly to przez nas bo sie zjednoczyc nie potrafimy :baby: Moim zdaniem Elaro byłby najlepszym dowódca ale to tylko moje zdanie :) Pozdro

Misiuuu 13-11-2007 20:37

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mercioleksy (Post 1743307)
PA by było, ale dla swe ^^ Da się tu zrobić coś, ale trzeba chęci.

sam elaro mowi że robili ze serv bylby jescze gorszy, wiec nie wiem skad masz tą aluzje :D

Eneris 13-11-2007 23:28

Boże gdyby [CHAR]Elaro[/CHAR] ownował Elysie to Elysia biła by rekordy popularności.... wśród pekerów. nowa wojna co niedziele po mszy w kościele xD

Cytuje Elaro coment :
"Players 30+ lvl killed:161" ktoś chce to pobić?
więc każdy kto chce żeby rządził ealro niech się zastanowi xD

Rocco - One, Two, Three

co sądzicie o tym żeby elaro zrobił "Black List" w której były by wszyscy ludzie/gildie hunted i ich pejmenty, my takie coś mamy na selenie i to działa zajebiście niedługo 100 frag wskoczy ^^

Dj Zany - Sky High

@Neriust
Eloo ! z TD do Zapatiststy ? Awans? mam nadzieje że zostaniesz z nami na dłuzej

mcwaldo 14-11-2007 11:11

masz racje xDD wojna co niedziele po mszy albo nawet czesciej ale wtedy smiesznie by bylo ^^ a z ta lista to dobry pomysl niech zrobi taka :]

Pit3r 14-11-2007 14:08

Elaro to dobry chlopak,tylko udaje takiego zlego xD

Misiuuu 14-11-2007 21:53

...noo popisuje sie przed kolegami z piaskownicy ;D

Eneris 20-11-2007 14:36

Duża ta piaskownica. xD

Na selenie ukradli nam pomarańczowy tłuczek do schabowych z evul demona madafaka (wie ktoś o co c'mon??)

Pershing 20-11-2007 15:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Eneris (Post 1755780)
Duża ta piaskownica. xD

Na selenie ukradli nam pomarańczowy tłuczek do schabowych z evul demona madafaka (wie ktoś o co c'mon??)

ale ,ze co ? jakis noob sie zalogowal przy dedzie i buchnal mlota ?

Eneris 20-11-2007 16:06

[CHAR]Healek[/CHAR] to on :S

kupowaliśmy ihy, hmm a tu cap szwedy były szybsze xD

i nie potłucze sobie schabowych.. :S


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:59.

Powered by vBulletin 3