Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Konkursy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=111)
-   -   Konkurs "Filmoteka" - Komentarze do prac. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=143983)

sideford 14-09-2007 19:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Toral (Post 1651089)
heh jak na moje tego typu filmy dla mnie sa nudne bo po pierwsze sa to filmiki z ob co z zasady w ogladaniu jest nudne jesli samemu sie tam nie jest... jedynie co to ts jest dobry chociaz troche zmiksowany ;p tak pozatym to nuda... gdybym mial oceniac w skali 1-10 to bym dal 3 za ts.

pozdro 600

racja... bo co ciekawego jest w ogladaniu jak co chwile ktoś pada w trapie po combie... zadnej frajdy, ogladam jak ktos pada a za chwile znowu ktoś pada w ten sam sposób i niechce mi sie ogladac dalej bo wiem co bedzie... znowu ktoś padnie w trapie....nic zaskakującego niema a podobać sie moze ludziom co lubią oglądac ciagle jak najwieksze komba bo nic innego tam niema =\

Gawus 15-09-2007 14:05

Ryba na prezydenta! xD

najbardziej podobal mi sie film Ryby :D

beka ;>

bierz co chcesz, nawet deszcz! oddam Ci wszystko za autograf ;)

Yugo 16-09-2007 00:37

Taa Ryba jak na razie przoduje :)
No może jeszcze parodia "tego" sklepu ale to jak dla mnie drugie miejsce.

Rybzor 16-09-2007 01:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gawus (Post 1652605)
Ryba na prezydenta! xD

najbardziej podobal mi sie film Ryby :D

beka ;>

bierz co chcesz, nawet deszcz! oddam Ci wszystko za autograf ;)

Dla Ciebie wszystko =* : PPP
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Yugo (Post 1653607)
Taa Ryba jak na razie przoduje :)
No może jeszcze parodia "tego" sklepu ale to jak dla mnie drugie miejsce.

Dzienki dzienki

@down
Było ich więcej, ale pousuwałem przekleństwa i wstawiłem coś w to miejsce, więc defakto Ivonek tam nie klnie ;).

Scobel 16-09-2007 01:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ryba (Post 1653630)
Dla Ciebie wszystko =* : PPP


Dzienki dzienki

Ryba no i ja sie dokladam, dobra fajna i mila robotka :) Ale tych !@#$%^ troszke :D

DDoS 16-09-2007 01:21

Nadszedł koniec zgłaszania prac.

Bronkooo 16-09-2007 01:35

Koniec zgłaszania prac i oczekiwanie na finał. Życze wszystkim szcześcia :D

Keth 16-09-2007 01:50

Konkurs nie fer
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Regulamin
1. Prace możecie umieszczać do godziny 23.59 15.09.2007. Jeżeli zostaną umieszczone po czasie nie będą brane pod uwagę. Radzimy umieszczać je trochę wcześniej, aby uniknąć przekroczenia terminu

Bym spelnilem wymogi regulaminu gdyby nie zamkniecie tematu o 3 minuty wczesniej.
Niezbyt mnie to pociesza gdyz spedzilem 30 dni pracujac nad filmem i mimo duzych staran nie zostal on nie wziety pod uwage nie z mojej winy.
Dalem upload filmu odrazu lecz podczas zamykania tematu o godz. 23.57 film byl przetwarzany co trwalo okolo minute.
Jak widac na powyzszym obrazie globalna godzina jest 23:57 i temat zostal JUZ zamkniety.

O godz. 23:58 post oraz film byl takze gotowy lecz temat byl zamkniety.

Nie wiem co w takiej sytuacji powinienem zrobic i licze na odpowiedz jakiegos moderatora.

Argumenty:
Cytuj:

Po pierwsze film na YouTube zostal dodany o godz. 23:58 co oznacza, iz powinienem zmiescic sie w terminie konkursu.
Po drugie zdazylbym napisac posta jezeli film zostal dodany 23:58 a przeciez specjalnie bym sie nie spoznil bo bym nie mial z tego zadnej korzysci. ps. moderator napisal mi, iz temat zostal zamkniety o godz. 00:11.
Po trzecie film nie moglbyc edytowany po czasie konkursu poniewaz godzina dodania filmu jest przed zakonczeniem konkursu i wlasnie ten film ma byc oceniany.
Po czwarte praktycznie spelnilem kazdy punkt regulaminu wiec nie widze powodu do nie brania mojego filmu pod uwage.
Po piate zegarek Tibia.pl jest rozstawiony (spieszy sie o 11 minut i pare sekund do przodu - obliczyc dokladnie sie nie da poniewaz zegarek nie pokazuje sekund). Godzina na Tibia.pl znajduje sie na samej dole strony oraz godziny swiatowe tu: http://www.timeanddate.com/worldclock/
W takim razie jezeli temat zostal zamkniety o godz. 00:11 (czasu Tibia.pl) odejmujac 11 minut + np. sekunda wychodzi nam 23:59
Po szóste bylem na bank pewien, ze zdaze lecz okazalo sie, ze film po zrenderowaniu byl 350 mb (renderowanie trwalo 1.5h), musialem go zamienic na XVID (trwalo 40 minut) i plik mial 30 MB z dobra jakoscia, uploadowanie na YouTube trwalo ok. 20 minut + przetrawzanie na YouTube 10 minut co wsumie daje mi teorytycznie zapas 2,6 godzin przed zakonczeniem konkursu wiec ciezko stwierdzic, ze w ostatnim momencie zaczalem sie tym interesowac poniewaz sie spieszylem jak moglem i doslownie od poludnia do wieczora ciagle pracowalem nad filmem.
Po siudme rzecz biorac na logiczne myslenie to bylo w regulaminie napisane
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Regulamin
Prace możecie umieszczać do godziny 23.59 15.09.2007.

Wszystko sie zgadza lecz nie bylo napisane jakiego czasu. Nigdzie nie bylo napisane czasu Tibia.pl (ktory byl zle ustawiony z oryginalnym czasem) wiec teorytycznie jezeli nie ma podanego jakiegos czasu oznacza to, ze zazwyczaj jest to czas globalny i wlasnie zdazylem w czasie globalnym.

Midarth 16-09-2007 10:48

Wystarczyło pomyśleć i wziąść pod uwagę możliwą różnicę czasu [5-10 minut], a nie próbować wrzucać film w ciągu ostatnich minut. To wyłącznie twoja wina.

Rothes 16-09-2007 11:05

Kod:

        Data        | Nazwa użytkownika |      Akcja
---------------------+-------------------+----------------
00:11, 16th Sep 2007 |        DDoS      | Zamkniety temat
00:11, 16th Sep 2007 |        DDoS          | Zamkniety temat
00:12, 16th Sep 2007 |        DDoS          | Zamkniety temat

Logi zmian w tematach ze zgłoszeniami. Według czasu serwera forum (a to chyba on jest tutaj najważniejszy, a nie czas na YouTube/Twoim komputerze) wszystko przebiegło jak najpoprawniej. To tylko i wyłącznie Twoja wina, że zwlekałeś z tym do ostatniej chwili.

Keth 16-09-2007 12:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rothes
Według czasu serwera forum (a to chyba on jest tutaj najważniejszy

Dzieki, ze wspomniales o waszym "najwazniejszym czasie Tibia.pl".
Zegarek Tibia.pl jest rozstawiony (spieszy sie o 11 minut i pare sekund do przodu - obliczyc dokladnie sekund sie nie da poniewaz zegarek nie pokazuje sekund). Godzina na Tibia.pl znajduje sie na samej dole strony oraz godziny swiatowe tu: http://www.timeanddate.com/worldclock/
Co stwierdza fakt, iz temat zostal zamkniety o 23:58 i wlasnie w tym czasie mialem gotowego posta i po kliknieciu "POST" pokazalo sie, iz temat zostal zamkniety.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rothes
a nie czas na YouTube/Twoim komputerze

Nie stwierdzilem, iz moj czas na moim komputerze jest prawdilowy (a jezeli tak to prosilbym o cytat). Jedynie co zrobilem to pokazalem godzine swiatowa na stronie http://www.timeanddate.com/worldclock/ ktora jest prawidlowa na 100%.


Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rothes
To tylko i wyłącznie Twoja wina

Najwyrazniej wynika, iz zegarek Tibia.pl jest rozstawiony (czyt. up). Ja moge dac film przed 24:00 i nikogo to nie powinno interesowac kiedy daje ten film - wazne zeby byl przed czasem konkursu. Jezeli bym sie spoznil to co innego.

Prosze o zacytowanie mi z regulaminu jakiego punktu nie spelnilem i wlasnie przez ten punkt film nie zostal wziety pod uwage.

Kajulec 16-09-2007 12:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Keth (Post 1654071)
Prosze o zacytowanie mi z regulaminu jakiego punktu nie spelnilem i wlasnie przez ten punkt film nie zostal wziety pod uwage.

Spozniles sie ze zlozeniem pracy. To tylko i wylacznie Twoja wina, gdyz nie wierze, ze nie mogles za wszystko zabrac sie tak, zeby o 23:30 zapostowac zgloszenie w konkursie.
Mysle, a nawet wiem, ze Twoje dalsze wyklocanie sie i tak nie przyniesie zadnego rezultatu.

Sm0Kq 16-09-2007 12:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Keth (Post 1654071)
Dzieki, ze wspomniales o waszym "najwazniejszym czasie Tibia.pl".
Zegarek Tibia.pl jest rozstawiony (spieszy sie o 11 minut i pare sekund do przodu - obliczyc dokladnie sekund sie nie da poniewaz zegarek nie pokazuje sekund). Godzina na Tibia.pl znajduje sie na samej dole strony oraz godziny swiatowe tu: http://www.timeanddate.com/worldclock/
Co stwierdza fakt, iz temat zostal zamkniety o 23:58 i wlasnie w tym czasie mialem gotowego posta i po kliknieciu "POST" pokazalo sie, iz temat zostal zamkniety.

Miałem tak samo! Napisałem post a gdy już wysyłałem to pisało że temat zamknięty... Napisałem zaraz do moda - mam nadzieje ze mi przyjmą. :)

Siedziałem przy tym filmiku wiele godzin i nie chce żeby ta praca poszła na marne, przez to że net szwankował i nie mogłem wcześniej tego dodać.. :(

Gawus 16-09-2007 12:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sm0Kq (Post 1654129)
Miałem tak samo! Napisałem post a gdy już wysyłałem to pisało że temat zamknięty... Napisałem zaraz do moda - mam nadzieje ze mi przyjmą. :)

Siedziałem przy tym filmiku wiele godzin i nie chce żeby ta praca poszła na marne, przez to że net szwankował i nie mogłem wcześniej tego dodać.. :(

A zapewne stanie sie tak, że wasze prace i zmarnowane godziny pójdą na marne ;*

Skończcie już pisanie o tym, to temat do komentowania filmów!

2x down/
czlowoieku, a Ty nie rozumiesz ze nikt nie bedzie nad Toba plakal, i to ze zegarek tibia.pl sie spieszy to nic... ? to konkurs tibia.pl i to z czasem tibia.pl powinienes sie zredukowac..!

Rybzor 16-09-2007 12:44

@Panowie up
Jeśli chcieliście później wrzucić swój film trzeba było zrobić to inaczej.
Ja również nie chciałem dawac na początku, dlatego upnałem sobie go na jutuba i rapida tydzień wcześniej, zapisalem zgłoszenie w .txt i potem tylko je skopiowałem do forum, aby uniknąć wypadków. Myślenie nie boli.

Keth 16-09-2007 13:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kajulec (Post 1654116)
Spozniles sie ze zlozeniem pracy. To tylko i wylacznie Twoja wina, gdyz nie wierze, ze nie mogles za wszystko zabrac sie tak, zeby o 23:30 zapostowac zgloszenie w konkursie.
Mysle, a nawet wiem, ze Twoje dalsze wyklocanie sie i tak nie przyniesie zadnego rezultatu.

Jak juz napisalem w moim pierwszym poscie.
Cytuj:

licze na odpowiedz jakiegos moderatora.
@All
Czy wy czytac nie umiecie? Postujecie bez czytania moich postow. Jest wyraznie napisane, ze temat zostal zamkniety o 2 minuty wczesniej. Ile razy mam powtarzac, ze zegarek Tibia.pl sie pozni o 11 minut i temat zostal zamkniety o 23:58 a powinien byc zamkniety o 00:00.
Ja sie nie spoznilem tylko Tibia.pl z tym "najwazniejszym zegarkiem" ktory nawet nie byl poprawnie ustawiony..

sideford 16-09-2007 13:35

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Keth (Post 1654200)
Jak juz napisalem w moim pierwszym poscie.


@All
Czy wy czytac nie umiecie? Postujecie bez czytania moich postow. Jest wyraznie napisane, ze temat zostal zamkniety o 2 minuty wczesniej. Ile razy mam powtarzac, ze zegarek Tibia.pl sie pozni o 11 minut i temat zostal zamkniety o 23:58 a powinien byc zamkniety o 00:00.
Ja sie nie spoznilem tylko Tibia.pl z tym "najwazniejszym zegarkiem" ktory nawet nie byl poprawnie ustawiony..

lol... po pierwsze to nawet jak jest źle ustawiony to i tak konkurs rozpoczoł się według źle ustawionego zegarka w tibi.pl i według tegoż zegarka powinien sie zakończyć aby upłyneło tyle czasu ile miało upłynąć, gdyby naprzykład zegarek odliczał 1 sek w czasie 2 sekund to rozumiem że czas byłby inny, jednak upłyneło nie mniej nie wiecej czasu niż powinno od rozpoczęcia przyjmowania filmów do jego zakończenia a to że jak zwykle znaleźli się cwaniacy którzy chcieli w ostatnich sekundach zamieścić swój "super przebojowy oryginalny film" i niezdążyli bo myśleli że zegarek na tibia pl chodzi tak samo jak na ich kompie to już tylko i wyłącznie ich wina...

btw. nie jestescie jednynymi którzy myślą ze ich filmik jest taki wypasiony że napewno wygra i nikt niepowinien zgapiać waszych pomysłów przed zakończeniem konkursu ... żal.pl

DDoS 16-09-2007 13:39

Pogrubione.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Keth (Post 1654200)
@All
Czy wy czytac nie umiecie? Postujecie bez czytania moich postow. Jest wyraznie napisane, ze temat zostal zamkniety o 2 minuty wczesniej. Ile razy mam powtarzac, ze zegarek Tibia.pl sie pozni o 11 minut i temat zostal zamkniety o 23:58 a powinien byc zamkniety o 00:00.
Ja sie nie spoznilem tylko Tibia.pl z tym "najwazniejszym zegarkiem" ktory nawet nie byl poprawnie ustawiony..

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rothes (Post 1653982)
Kod:

        Data        | Nazwa użytkownika |      Akcja
---------------------+-------------------+----------------
00:11, 16th Sep 2007 |        DDoS      | Zamkniety temat
00:11, 16th Sep 2007 |        DDoS          | Zamkniety temat
00:12, 16th Sep 2007 |        DDoS          | Zamkniety temat



Dominet 16-09-2007 13:45

@Keth

Cytuj:

Prosze o zacytowanie mi z regulaminu jakiego punktu nie spelnilem i wlasnie przez ten punkt film nie zostal wziety pod uwage.
Prosze bardzo:

Cytuj:

1. Prace możecie umieszczać do godziny 23.59 15.09.2007. Jeżeli zostaną umieszczone po czasie nie będą brane pod uwagę. Radzimy umieszczać je trochę wcześniej, aby uniknąć przekroczenia terminu.
No comment... Odkladajcie wszystko na ostatnia chwile to napewno wam to wyjdzie na dobre...

@Topic

Z humorystycznych filmow podoba mi sie film "Blastin's fool" choc jest w nim malo motywow z Tibii to jest smieszny ;)

Keth 16-09-2007 13:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dominet (Post 1654265)
@Keth



Prosze bardzo:



No comment... Odkladajcie wszystko na ostatnia chwile to napewno wam to wyjdzie na dobre...

@Topic

Z humorystycznych filmow podoba mi sie film "Blastin's fool" choc jest w nim malo motywow z Tibii to jest smieszny ;)

Nastepny ktory nie przeczytal 2 rzeczy.
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Keth
Licze na odpowiedz moderatora

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Keth
Zegarek Tibia.pl jest rozstawiony (spieszy sie o 11 minut i pare sekund do przodu - obliczyc dokladnie sekund sie nie da poniewaz zegarek nie pokazuje sekund). Godzina na Tibia.pl znajduje sie na samej dole strony oraz godziny swiatowe tu: http://www.timeanddate.com/worldclock/
Co stwierdza fakt, iz temat zostal zamkniety o 23:58 i wlasnie w tym czasie mialem gotowego posta i po kliknieciu "POST" pokazalo sie, iz temat zostal zamkniety.]

---

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez DDoS (Post 1654245)
Pogrubione.

Kolejny. Spoznie sie do pracy bo bede mial zegarek o jedna godzine zle ustawiony. Kogo bedzie wina? Moja czy firmy? Oczywiscie, ze moja tyle, ze zegarek zle ustawiony miala Tibia.pl nie ja.

---

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez sideford
lol... po pierwsze to nawet jak jest źle ustawiony to i tak konkurs rozpoczoł się według źle ustawionego zegarka w tibi.pl i według tegoż zegarka powinien sie zakończyć aby upłyneło tyle czasu ile miało upłynąć, gdyby naprzykład zegarek odliczał 1 sek w czasie 2 sekund to rozumiem że czas byłby inny, jednak upłyneło nie mniej nie wiecej czasu niż powinno od rozpoczęcia przyjmowania filmów do jego zakończenia a to że jak zwykle znaleźli się cwaniacy którzy chcieli w ostatnich sekundach zamieścić swój "super przebojowy oryginalny film" i niezdążyli bo myśleli że zegarek na tibia pl chodzi tak samo jak na ich kompie to już tylko i wyłącznie ich wina...

btw. nie jestescie jednynymi którzy myślą ze ich filmik jest taki wypasiony że napewno wygra i nikt niepowinien zgapiać waszych pomysłów przed zakończeniem konkursu ... żal.pl

A skad mialem wiedziec, ze jest zle ustawiony i wczesniej sie zamknie? Pomysl troche zanim napiszesz..
Odrazu mowisz, ze kopiowalem pomysly chociaz nawet nie obejrzales filmu - I tak to z takimi rozmawiac.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:05.

Powered by vBulletin 3