Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Inne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=19)
-   -   Zostales shackowany? Zostaw po sobie ślad! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=13298)

Rycerz Edric 09-11-2005 21:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Shleiter Knight
a ja dostalem drugiego hacka ;( na oczatku gralem na pandori i wlazlem na n00bska stronke i tam trzeba bylo wpisac rzeczy jakie sie chce swoje miasto
i passy wpisalem 5 minut pozniej zagierzylem w tibie a tu...biegam se ze studded setem ;( ;( ;(
a drugi hack sie zdarzyl dzisiaj o 07:58
mam postac na harmoni Peter De Mon(Shleiterem mi sie nie chce grac bo mnie zawsze ktos zabije :( )wiec wpisuje passy wchodze na petera de mon a tu qrde jestem na rooku z 5 expo i bez rzeczy!
hackerzy to n00by!
przez n00bow sie prawie nikomu grac nie chce
czlowiek gra zeby byc najlepszym to oni ci to wszystko rozwala ;(

Tak znam ten ból ja zostałem oszukany 3 razy lub 4. Pozdrawiam!!!!!

Rycerz Edric 10-11-2005 12:25

Dobrzy ludzie
 
Witam!!! Chcę dzisiaj napisać o dobrych ludziach. Byłem wiele razy w kłopotach a jednak ci ludzie (Ci co mi pomogli to wiedzą że to do nich)nie zostawili mnie, ale jeszcze mi pomogli!!!! Serdecznie pozdrawaiam tych ludzi!!!! Rycerz Edric :)

plati92 12-11-2005 10:23

Pomocy
 
Zostalem zhackowany ;( ;( ;( przez reoddaj X( X( X( na Iridi. potrzebuje pomocy kogos kto by mugl odzyskac moje rzeczy :evul: :evul: :evul: lub zeby zbanowali tego kolesia :evul: :evul: :evul: :kat: :kat: :kat: . Ja sie załamałem ;( ;( ;( . Stracilem: Baholder shield k-armor p set spike sword ponad 3 k w samej kasie i w rzeczach pare k. Łaczna wartosć na dzień dzisiejszy to około 25k. dorobiłem sie to sam a moja postac to był sorc :mag: na 13 lvl i 14 mlvl ;( ;( ;(

Michal knight of light 12-11-2005 16:26

chack
 
mnie hakneli ale na szczescie tylko troche straciłem tylko p-seta :(

Babik Silas 16-11-2005 11:48

Moj Ziom Zostal Hackniety
 
X( ZARANE W PUPE HACKERY przez nich moj kumpel nie gra w tibie :evul:

jezeli ktos wam napisze wejdz na strone www.jakas tam i tak dalej.pl to nie wlaz na nia albo bedzie pisalo ze jest loteria na MPA :glupek: <---- to sa
i powini miec :ban:

Pogromca^^ 17-11-2005 20:46

Tibia.xx.pl Keyloger
 
Ja tez zostalem shakowany i ****a wszystko przez ***anom www.tibia.xx.pl nie scigajcie nic z downolandu KEYLOGERY.Sciagnelem sobie MC :) mmialem zamiar wlnczyc 2 drutow do robienia uh's a tu ****a wlonczylem clienty gram 3 minuty i koniec tak wiec nie scgajcie nic z tibi xx pl Wielki keyloger



STRACILEM:Knighta 39 lev 8% do 40 lev 5 magic level....
Skill's 76 72 :/ slabe
Eq:Crown armor,knight legs,boots of haste,vampir shield,crusader helmet,platinum amulet,weding ring,3 bp of uh's i 30k w depo i smieci ktre byly w depo i jestem w****iony zrubcie cos PLX X(

a najgorsze to ze 10 dni przed hakiem kupilem BOH-y :p

1 rok grania a oni to zrobili w 5 minut ;( Naszczescie mam kumpli duzoooooo i mi pomagaja

Thorin-Debowa Tarcza 18-11-2005 13:41

"Zostales shackowany? Zostaw po sobie ślad!"


Sorry ale jaki ślad masz na myśli??








>Thorin<

MATI9630 18-11-2005 13:58

LOL..
Chodzi o to, aby nie było w kółko tematów "plx! shakowali mnie! to noob! TAK, TO NOOB MNIE SHAKOWAŁ!!!!!!!!!!!111111111111DAJCIE MI COS!".. wiec powstał jeden taki..

Xmdestruktor 18-11-2005 18:34

:(
 
Mnie wlasnie niedawno zhackowali , bylem zalamany bo tyle nad tom postacia pracowalem ;( . Ale jestem uparty i dalej gram ta postacia. I mam pytanie gdzie moge zmienic swoje haslo aby znowu mnienie zhackowali ?

Frog zioom 18-11-2005 19:48

ehh
 
to ja sie przyloncze i powiem ze mnie tez shakowano na Elysi z: c helmet,noble armor,p legs,guardian shield i d hammer
DLATEGO GRAM NA NEBULI

Lyssea 18-11-2005 21:52

Śmierć temu kto to zrobił!
 
Z przykrością muszę stwierdzić, że też zostałam "shackowana" (czy jak to tam sie pisze ;) ) X( Myślałam, że mnie coś szczeli! No ale cóż mi pozostało poza zmianą hasła?! Niestety nic.... Ciekawa jestem tylko kto to zrobił.
I zadaję sobie pytanie: Dlaczego ja? Straciłam zbroję, tarczę i plecak, ale na szczęście miałam drugą wędkę w depo :] ale i tak jestem wkurzona bo nie mam zbroi i mam gorszą tarcze X( aha no tak zapomniałam wspomnieć o kluczu, który też zniknął. :(
Cóż niestety są ludzie debile, którzy chcą się zabawić czyjimś kosztem. Trudno uwierzyć, że są tak prymitywni ludzie jak hakerzy... jakbym wiedziałą którzy to, to normalnie.... by nie pożyli za długo !!
Pozdrawiam wszystkich, których spotkał (tak jak mnie) taki przykry los.

Horuss 18-11-2005 22:54

-
 
jak to w ogole jest mozliwe ze ktos zostaje shackowany, mimo ze nic nie zrobil ( wnioskuje to z niektorych wypowiedzi) ? nikomu nic nie podal, nie powiedzial a tu wchodzi.... i nic nie ma........

ja juz 1 konto mialem hackniete ale przez wlasna gupote

prosze o odpowiedz kogos doswiadczonego

misiek_on_lucera 19-11-2005 20:19

Mi schakowali mojego 24 knighta =(. Hakerzy zarabali mi moje eq: skull staff, knight armor, plate, legs, devil helmet, towr shield. Byl to dosyc nowy serwer i ceny nie byly tanie; :/ W dp 3bp UH, 2bp HMM i 1bp GFB. A stalo sie tak: Bylem na cyckach i jakis koles zablokowal mnie, skonczyly sie 6 UHow i dedlem. Byl to Polak, powiedzial ze mial laga i ze odda mi ten warrior helmet, co mi wypadl. Bylem z nim na Trade, napisal "LAG!!" to ja poczekalem. - Po 5 minutkach wylogowalo mnie... Wyslali mi na mejla passy. Ale postac juz bez niczego. :/ Bylo to dawno i postac juz odrobilem ;). NIkomu nie zycze tego: koles mnie haknol i skasowal lvl o -2 i skille tez polecialy w dol :/.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Horuss
jak to w ogole jest mozliwe ze ktos zostaje shackowany, mimo ze nic nie zrobil ( wnioskuje to z niektorych wypowiedzi) ? nikomu nic nie podal, nie powiedzial a tu wchodzi.... i nic nie ma.......

Teraz nauczylem sie na wlasnym bledzie. Koles stoi obok Ciebie, nie wiesz o niczym a on grzebie w Twoich portach systemowych. Tam masz zapisane co wpisywales, albo ci podrzuca Trojana. Tylko wpiszesz pasy jeszcze raz w okienku Tibii i masz chaka :/ Tak mi sie zdaje, ze tak wlasnie jest.

Adolphus Elbragol 19-11-2005 21:47

@wszystkie powyzsze posty: O lol =D


@Topic: ... slad.

Horuss 19-11-2005 23:26

-
 
@ misiek on lucera

czyli wedlug ciebie mozesz o niczym nie wiedziec a tu nagle hack ???
rozumiem ze jak sie trzyma otwarty trade to moze sie cos stac...

niesprawiedliwosc...
przeraza mnie mysl ze kazdy napotkany gosciu moze mnie hacknac...

Pomidorowy drago 21-11-2005 07:18

nom
 
Mnie shackowali wczoraj prubuje odzyskac te durne haslo lecz kiedy wpisuje je pisze zebym czekal 5 minut, czekam po pare godzin i nic a wiec tak co stracilem : 2 platinum amulety = 36k , 2 knight armory = 28k , 2 plate legsy = 2k , 1 crocodyle bootsy = 2k , warior helmet = 7k , 2 dragon shield = 14k , i jakies 45k = 179k za wszystko

+ shackowany 21 i 47 lvl

Horuss 22-11-2005 16:26

-
 
widze ze malo kto odpowiada tu na moje posty ale...

mam jeszcze 1 pytanie: moze jestem zielony ale co to jest keylogger (o ktorym duzo sie mowi) ? czy to jest program (raczej trojan) ktory znajduje twoje passy do tibi ??

plx o odpowiedz...

Krysiu_Zool 27-11-2005 12:59

”°o•o°” Ślad ”°o•o°”

Zostałem po raz pierwszy hackniety (crackniety).
Stracilem retirednietego sorca na 22 lvlu (malo warty) i knighta na 19 lvlu ze skillami 65/65, FSem, p-legami, k-armem, w-helmem, drag shieldem i kilkoma tysiacami gp w dp :( .
Takie zycie (i moja bezgraniczna glupota [keylogger, n/c])...
PS. Strata nie byla tak ogromna, passy mam.. no coż, na pewno nie porzuce tej postaci ...

Mati-Mat 27-11-2005 18:11

Hack
 
Ja też zostalem z hackowany. Piszcie jak mozna odzyskac kono moj gg:7975144

Bia!y 27-11-2005 18:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez misiek_on_lucera



Teraz nauczylem sie na wlasnym bledzie. Koles stoi obok Ciebie, nie wiesz o niczym a on grzebie w Twoich portach systemowych. Tam masz zapisane co wpisywales, albo ci podrzuca Trojana. Tylko wpiszesz pasy jeszcze raz w okienku Tibii i masz chaka :/ Tak mi sie zdaje, ze tak wlasnie jest.


Hahahaaha... Zgon nigdy w życiu nie słyszałem takiej durnoty. Uświadom sobie to synu, żę to jest nie możliwe. Hakniety możesz zostać tylko przez własną głupotę. Podawanie komuś swoich haseł, ściąganie tzw. wspomagaczy, czyli kalkulatory, macra itp.

Ktoś się pytał co to jest keylogger. To jest program zapisujący naciskane przez Ciebie klawisze, i wysyłane bezpośrednio do hackera. ;)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:32.

Powered by vBulletin 3