Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Organy po śmierci (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=223204)

Ametystowec 28-10-2009 09:30

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lasooch (Post 2675171)
Nie bardzo rozumiem. Czy Albertus jest ojcem bijącym nas swoją głupotą?

Poniekąd, przytaczając ten przykład chciałem Ci pokazać, że w dyskusji na temat Albertusa Ty i Twoje sługusy tracicie spory procent obiektywizmu.


Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lasooch (Post 2675171)
Rozśmieszyłeś mnie. Bycie szanowanym jest kwestią względną, jest na tym forum conajmniej parę osób z którymi się z wzajemnością nie lubimy (pozdro mAZUR).

Problem w tym - co takiego zrobiłeś by Cię szanowano? Jazda po Albertusie jest jednym z elementów, które składają się na Twoją reputację tutaj. Tym co (mądrego) piszesz na forum możesz przyciągnąć uwagę np. takiego Beh0ldera, udało Ci się, więc on jako ktoś, kto uważa cię za inteligentnego człowieka widzi jak sobie radzić z tymi "mniej inteligentnymi". Efekty tego widać np. w tym temacie.


Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lasooch (Post 2675171)
Nie zawsze. Ale w wypadku Firmy owszem.

Zawsze. Czy ktoś, kto chodzi do opery bo lubi może być dresem? Czy ktoś kto chodzi na koncerty Dimmu Borgira może być (przypomnijmy statystycznym) hiphopowcem?


Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lasooch (Post 2675171)
Jakich znowu rebeliantów?... wróć, jakim znowu mentorem?

Jak to widzi wasz arbiter ;):
-Piszesz coś mądrego, co spodobało się pięciu osobom. Te osoby od tego momentu uważają, że piszesz wartościowe rzeczy.
-Chęcią bycia mądrym również chcą zabłysnąć, jednak z powodu braku gruntownej wiedzy nie umieją, co im zostaje? "Inteligentny pojazd".


Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lasooch (Post 2675171)
Nie ja zapoczątkowałem podkreślanie tego, że nie piszę do kogoś 'z dużej', to było dużo wcześniej.

Ty używasz tego notorycznie, i nikt do niedawna po za tobą tego nie używał, ale Twoi wierni już zaczynają się uczyć.



Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lasooch (Post 2675171)
Znowu nie bardzo rozumiem - czy ty próbujesz opisać i skategoryzować szyderstwo z jego jawnej głupoty? Rasizm jest głupotą, nacjonalizm jeszcze większą. Rzucanie kasztanami w dzieciaki też.

Chodzi o to, że nigdy nie przeżyjecie tego co on. Jak widać zobaczył co się tak naprawdę dzieję w, dajmy na to, arabskich dzielnicach, wy nie. No bo jak, skoro w jakimś tam temacie ponad 80% przyznało się, że jest aspołeczna.



Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lasooch (Post 2675171)
To, że coś jest normalne, nie znaczy, że jest dobre. W hitlerowskich Niemczech faszyzm był przecież czymś w pełni normalnym, a w obozach koncentracyjnych zabijanie niewinnych ludzi było najnormalniejszą rzeczą pod Słońcem.

To ja mówię, że zabijanie zwierząt nie jest normalne, gdyż możemy przeżyć jedząc rośliny. Tak, moim zdaniem obozy zagłady = ubojnie (nie w skali okrucieństw, ale w skali ich poziomu (czyt. Człowiek = krowa). Nie wiesz, czy za 200 lat ludzie nie będą bliżej z naturą, i nie będą wyklinać nas, jako złych rzeźników znęcających się nad kurczakami.

Albertus 28-10-2009 13:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez robek (Post 2675231)
A jotpe czy inne grupy 10-15 osobowe nie cwaniakuja w Polsce? Starasz ich sie strasznie ponizac a nas uwazac jako narod grzeczny i nie lamiacy zadnych praw.

zlituj się i nie porównuj tak , My Polacy nie jesteśmy świeci ale to co u nas patologia tam to chleb powszedni. Wyobrażasz se 95 % społeczeństwa Jp?

Beh0lder 28-10-2009 14:46

Cytuj:

-Piszesz coś mądrego, co spodobało się pięciu osobom. Te osoby od tego momentu uważają, że piszesz wartościowe rzeczy.
Lasooch to glupol , cale forum to banda glupoli tylko ja jestem fajny o/!!

Cytuj:

bo myślałem ze zaczną się głupie prowokacje (Beholder i inne takie)
Kurde albertus rozgryzl moj very ivul plan :/ i powolanie

Philip. 28-10-2009 15:22

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Beh0lder (Post 2675321)
Kurde albertus rozgryzl moj very ivul plan :/ i powolanie

Brawo Albertus ! To było takie trudne ! :cup:

Beh0lder 28-10-2009 15:58

Jak to się mówi : glupi ma zawsze szczescie ;o

Rzyttofrajer 28-10-2009 17:02

Cytuj:

Problem w tym - co takiego zrobiłeś by Cię szanowano? Jazda po Albertusie jest jednym z elementów, które składają się na Twoją reputację tutaj. Tym co (mądrego) piszesz na forum możesz przyciągnąć uwagę np. takiego Beh0ldera, udało Ci się, więc on jako ktoś, kto uważa cię za inteligentnego człowieka widzi jak sobie radzić z tymi "mniej inteligentnymi". Efekty tego widać np. w tym temacie.
dokladnie o tym samym mysle
jakas elyta forum o ktorej juz wczesniej mowilem zapoczatkuje krucjate na alberta to potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Beh0lder 28-10-2009 17:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer (Post 2675437)
dokladnie o tym samym mysle
jakas elyta forum o ktorej juz wczesniej mowilem zapoczatkuje krucjate na alberta to potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

no rotfl... to , że ktoś go skrytykował , że jest debilem to oznacza , że ja już nie mogę , bo zaraz zaczniecie sobie jechac ze "chce byc bogiem" ?
Tak przy okazji sam też podchwyciłes to od tej swojej "elyty" ...

Albertus 28-10-2009 17:22

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer (Post 2675437)
dokladnie o tym samym mysle
jakas elyta forum o ktorej juz wczesniej mowilem zapoczatkuje krucjate na alberta to potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"


rozwaliłeś mnie tym ;D śmiesznie to wyszło

"...potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Miesiao 28-10-2009 18:32

Ja bym się nie pozbywał Albertusa, dzięki niemu mam chociaż powód żeby wejść codziennie na forum tibia.pl.

__HAPPY_SVEN__ 28-10-2009 19:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Miesiao (Post 2675529)
Ja bym się nie pozbywał Albertusa, dzięki niemu mam chociaż powód żeby wejść codziennie na forum tibia.pl.

Dokładnie, jak będę miał więcej czasu to znajde jego wszystkie "Legendy i Baśnie" I będę miał co dzieciom na dobranoc czytać :)

Lasooch 28-10-2009 19:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ametystowec (Post 2675252)
Poniekąd, przytaczając ten przykład chciałem Ci pokazać, że w dyskusji na temat Albertusa Ty i Twoje sługusy tracicie spory procent obiektywizmu.

Błagam, nie nazywaj nikogo 'moim sługusem', bom dziś nie w nastroju do śmiechu...

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ametystowec (Post 2675252)
Problem w tym - co takiego zrobiłeś by Cię szanowano? Jazda po Albertusie jest jednym z elementów, które składają się na Twoją reputację tutaj. Tym co (mądrego) piszesz na forum możesz przyciągnąć uwagę np. takiego Beh0ldera, udało Ci się, więc on jako ktoś, kto uważa cię za inteligentnego człowieka widzi jak sobie radzić z tymi "mniej inteligentnymi". Efekty tego widać np. w tym temacie.

Nigdy nie starałem się, by mnie szanowano. Zawsze pisałem to, co sądziłem.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ametystowec (Post 2675252)
Zawsze. Czy ktoś, kto chodzi do opery bo lubi może być dresem?

Tak. Znam dresa, który słucha sporo rocka. Opery akurat nie lubi, ja zresztą też, bo to dość specyficzna forma sztuki.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ametystowec (Post 2675252)
Czy ktoś kto chodzi na koncerty Dimmu Borgira może być (przypomnijmy statystycznym) hiphopowcem?

Dimmu Borgir ssie, ale pewnie może być. Widziałem ostatnio na koncercie Behemotha typową emo girl.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ametystowec (Post 2675252)
Jak to widzi wasz arbiter ;):
-Piszesz coś mądrego, co spodobało się pięciu osobom. Te osoby od tego momentu uważają, że piszesz wartościowe rzeczy.
-Chęcią bycia mądrym również chcą zabłysnąć, jednak z powodu braku gruntownej wiedzy nie umieją, co im zostaje? "Inteligentny pojazd".

Jeśli ktoś jest na tyle głupi, by sugerować się tym, co mówi ktoś, nie mając własnego zdania - jego sprawa.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ametystowec (Post 2675252)
Ty używasz tego notorycznie, i nikt do niedawna po za tobą tego nie używał, ale Twoi wierni już zaczynają się uczyć.

Ludzie tego owszem używali, używają nadal i będą używać ; )

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ametystowec (Post 2675252)
Chodzi o to, że nigdy nie przeżyjecie tego co on. Jak widać zobaczył co się tak naprawdę dzieję w, dajmy na to, arabskich dzielnicach, wy nie. No bo jak, skoro w jakimś tam temacie ponad 80% przyznało się, że jest aspołeczna.

Nikt nigdy nie przeżyje dokładnie tego, co ktokolwiek inny, dlatego taka opinia mija się z celem. Albertus też nie przeżyje (w pełni, bo tanie wino pewnie pił) tego co ja.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ametystowec (Post 2675252)
To ja mówię, że zabijanie zwierząt nie jest normalne, gdyż możemy przeżyć jedząc rośliny. Tak, moim zdaniem obozy zagłady = ubojnie (nie w skali okrucieństw, ale w skali ich poziomu (czyt. Człowiek = krowa). Nie wiesz, czy za 200 lat ludzie nie będą bliżej z naturą, i nie będą wyklinać nas, jako złych rzeźników znęcających się nad kurczakami.

To wytłumacz mi obecność kłów w uzębieniu człowieka. Jedzenie mięsa jest normalne, zabijanie przedstawicieli własnego gatunku - nie.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer (Post 2675437)
dokladnie o tym samym mysle
jakas elyta forum o ktorej juz wczesniej mowilem zapoczatkuje krucjate na alberta to potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Już parę lat odkąd było głośno o 'elycie' (wtedy, notabene, bynajmniej nie byłem do niej zaliczany). Ludzie uważani za 'elytarnych' co prawda byli intelektualną elitą tego forum (bo czepiali ich się tępacy pokroju pawełekthedruid'a), ale nie byli 'elytą'.

@piłeś - nie postuj: zignorujcie, proszę, ewentualne literówki/orty.

CytrynowySorbet 28-10-2009 19:15

@ŁASY - Panie powiedz mi co teraz mam odpisać ponieważ mój nierozwinięty mózg nie potrafi pracować bez twojego polecenia.

@Ametystowec: Ale ty nie tak na serio??

Argen 28-10-2009 20:28

@Ametystowec

Gadasz bzdury, ale rzeczywiście nie jestem obiektywny, bo jestem nędzym przydupasem Lasoocha i reszty Elity, a Albertusa tak naprawde całkiem dobrze rozumiem, ale nie chce się przyznać, bo muszę wzorować się tym, co powie mi mająca-nademną-władzę-elita-z-forum-tibia-pl. Rozumiesz jaką bzdurę napisałeś? Wedle tego co mówisz, jesteś przydupasem Albertusa, który jest twoim mentorem, a w tym momencie wywołujesz rebelie, anty-elito.

@down

Nie zgadzam się! Ja staram się patrzeć na posty Albertusa obiektywnie. Ma poglądy o jakieś 170 stopni różne od moich, ale czasem przyznaje mu rację itd. To nie tak, że jak Albertus coś mówi, to ja automatycznie to neguje/wyśmiewam.

__HAPPY_SVEN__ 28-10-2009 20:42

@Argen
To nie wiesz, że użytkownicy forum dzielą się na 2 grupy?
Zwolennicy elity intelektualnej i ALBERTUSA ( <3 ).

Jak ktoś jedzie po albim, to automatycznie pro użytkownik zwolennik bycia miłym dla innych go broni zasłaniając się jakimiś urojonymi argumentami. :):):):):):):)

spider-bialystok 28-10-2009 23:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez __HAPPY_SVEN__ (Post 2675653)
@Argen
To nie wiesz, że użytkownicy forum dzielą się na 2 grupy?
Zwolennicy elity intelektualnej i ALBERTUSA ( <3 ).

Jak ktoś jedzie po albim, to automatycznie pro użytkownik zwolennik bycia miłym dla innych go broni zasłaniając się jakimiś urojonymi argumentami. :):):):):):):)

Tu nie chodzi o jechanie po Albertusie tylko o niewiarygodnie niski poziom intelektualny takich dzieci jak ty.

Beh0lder 28-10-2009 23:57

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez spider-bialystok (Post 2675799)
Tu nie chodzi o jechanie po Albertusie tylko o niewiarygodnie niski poziom intelektualny takich dzieci jak ty.

Tak wjemy my jetesmy gopji a albi jest kól zioom i ma iq 1500 ;d

Tibijczyk222 29-10-2009 08:32

@Do Albertusa i jego wrogów:
http://www.youtube.com/watch?v=_QyYaPWasos&feature=fvst


@topic

Jakbym wiedział ,że i tak będą walczyć o moje życie do końca to bym oddał , jeśli jednak organy byłyby jakimś pretekstem do nieratowania mnie to w życiu.
Ogólnie co mi po moich organach jak mnie już i tak nie będzie?

Argen 29-10-2009 12:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Tibijczyk222 (Post 2675916)

Wiedziałem, że to będzie We didn`t start the flame war bez otwierania. Heh, dar.

Beh0lder 29-10-2009 15:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Tibijczyk222 (Post 2675916)
@Do Albertusa i jego wrogów:
http://www.youtube.com/watch?v=_QyYaPWasos&feature=fvst


@topic

Jakbym wiedział ,że i tak będą walczyć o moje życie do końca to bym oddał , jeśli jednak organy byłyby jakimś pretekstem do nieratowania mnie to w życiu.
Ogólnie co mi po moich organach jak mnie już i tak nie będzie?

Zamknij sie lubie rozpętywać flame wary (czy tez je podsycac iscie glupimi postami).

__HAPPY_SVEN__ 29-10-2009 16:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez spider-bialystok (Post 2675799)
Tu nie chodzi o jechanie po Albertusie tylko o niewiarygodnie niski poziom intelektualny takich dzieci jak ty.

A ty masz brzydki avatar .


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:53.

Powered by vBulletin 3