Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   RPG (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=26)
-   -   Metin 2 (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=142184)

Heatvich 28-04-2009 23:33

Ha... Grałem kiedyś w Metina <pare dni nałogowo>. Był to mój pierwszy raz, po 4 nockach i wbitym 19 lvl przestałem grać. :D

--Cienius-- 03-05-2009 10:15

to jest gorsze od tibii xd


bez urazy maniaczki :*

piteer_rookgaard 03-05-2009 11:53

@2up

to z tego co widze wszyscy zakonczyli kariere na 19 lvlu :o
(no ale co sie dziwic? xd)

Radzio95 03-05-2009 12:17

Metin to gó*no :baby:

Shadron 03-05-2009 20:05

Grałem raz wbiłem 20 lvl przestałem potem tak kilka razy... Wkoncu wziąłem się za grę 30 lvl i znudziła mi się? Ogólnie fajna gierka ale szybko się nudzi.

Vasth 04-05-2009 00:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Heatvich (Post 2533188)
Ha... Grałem kiedyś w Metina <pare dni nałogowo>. Był to mój pierwszy raz, po 4 nockach i wbitym 19 lvl przestałem grać. :D

4 noce i 20 lvl ? Rofl. Toć moja dziewczyna grala w to okolo 6 h i wbila 18 : S

Metin to najnudniejszy hack n slaszyk : X

Erverse 04-05-2009 07:46

Wystarczy poguglować chwilkę i ma się wszystkie możliwe hacki do tego szajsu, a są prawie niewykrywalne ^^

Maldoryz 04-05-2009 09:50

W takim razie podaj nazwe lub link do dzialajacego hacka. Jak narazie, jedyny, dzialajacy jaki znalazlem to fish bot. Pozatym, cheaty do tej gry chodzily w tamtym roku (cheat engine <3), a teraz wprowadzili jakas latke, co to uniemozliwia takie bajery :/
@down
"Niedawno" = 2 miesiace ;D. Ale tak naprawde, to mozliwe, choc wg mnie malo prawdopodobne.

Erverse 04-05-2009 18:22

Miałem na kompie całkiem niedawno multi hacka - pozwalał teleportować się z mapy na mapę, szybciej biegać, zadawać większe hity oraz podwyższał zasięg ataku. Pogoglowałem chwilkę i się znalazł :> Jeśli takowego znów znajdę to mogę co najwyżej podać linki, sprawdzać nie będę ponieważ nie mam już owej "gry" na kompie =p

CzubiX 05-05-2009 00:42

IMO już lepiej ściągnąć WoWa i grać na prywatnych, niż w to "coś" ;(

KrEmAs KAc 05-05-2009 14:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez CzubiX (Post 2537048)
IMO już lepiej ściągnąć WoWa i grać na prywatnych, niż w to "coś" ;(

no raczej :D
Metina nigdy nie ruszę :evul:

piteer_rookgaard 06-05-2009 23:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez CzubiX (Post 2537048)
IMO już lepiej ściągnąć WoWa i grać na prywatnych, niż w to "coś" ;(

nie bluznij! granie w WoWa nawet na privach (bynajmniej) jest nieporownywalnie lepsze od tego gowna jakim jest metin.

janek@ 08-05-2009 23:04

Zależy gdzie gracie, bo ja gram na privach i po miesiącu 90 lvl wbijam. xp

W metina grać to sztuka, a nie jak wy nooby 19 lvl gz. xD
Prawdziwa gra zaczyna się po 40 lvlu... wojny i kłotnie.

Erverse 09-05-2009 08:58

Up.
Taa, wojny. Chyba z noobami o miejscówkę do klikania spacji ^.^
Chociaż w jednym masz rację.
Sztuką jest wytrzymać z tymi wszystkimi dziećmi.

@down.
No tak! Gdyby nie ten battle hammer na rooku (wtf?) to przecież każdy by grał w metina!1!one1

Ga332x 15-05-2009 18:14

Lepsza od Metina jest Tibia bo mozna miec battle hammer na rooku. xD

pierdolictibie 23-05-2009 23:47

Cytuj:

Ha... Grałem kiedyś w Metina <pare dni nałogowo>. Był to mój pierwszy raz, po 4 nockach i wbitym 19 lvl przestałem grać.
człowieku bo grać nie umiesz
Cytuj:

Taa, wojny. Chyba z noobami o miejscówkę do klikania spacji ^.^
Chociaż w jednym masz rację.
Sztuką jest wytrzymać z tymi wszystkimi dziećmi.
a w tibi ich tez nie za mało
Cytuj:

nie bluznij! granie w WoWa nawet na privach (bynajmniej) jest nieporownywalnie lepsze od tego gowna jakim jest metin.
nieporównywalne ?? porównaj sobie dynamike walki. w wowie na*******asz tak o atak, czekasz , czekasz, atak i cykl w kółko. nie powinno sie czekać a wow ma wiecej plikow niz lepsza gre..
Cytuj:

to jest gorsze od tibii xd
ta w tibi chodzisz na ukos i nie widać jak sie lejesz..
Cytuj:

0 pvp żadnego zróżnicowania i to ma być gra?
questy przynieś x tego do y tego i tyle... stary takie questy nawet dzieci potrafią zrobić... poprawki w grze 0... jest błąd to poprawiają go po 3 miesiącach a jak nie potrafią się z nim uporać to zostaje hehe geniusze powiem tak nawet już lepiej by było grać w tibie niż zaczynać w metina hehe
lol ty weś nie miałeś lvla duzego i wolisz grac w tibie nawalać trolle z exury vity
Cytuj:

Od razu dostałem takiej "wizji" : Wielki i potężny półdemon wyrusza na codzienne polowanie. Po drodze zabija masę Szarych wilków, oraz około dziesięciu wygłodniałych wilków alfa. Niestety, podczas powrotu do swojego domu, spotyka go jakże potężna istota, którą jest... NIEDŹWIEDŹ! Półdemon po kilku chwilach pada martwy.
bueheueheueheueuehue jestes smieszny z bo ezo nie walczyles też huja wiesz jak ten z quote up
Cytuj:

Sugerujesz, ze glodny szary alfa wilk jest lepiej wkomponowany w fabule w metinie niz Ferumbras w tibii tylko dlatego ze jest prawdziwy? masz troche pecha, gdyz do porownania wybrales potwora (maga), ktorego historia jest bardzo dluga i musze przyznac ciekawa.
a gołsty[czyt.ghosty] ?? w tibi kiedyś duchy mogłeś z broni miotanej nawet macy co nie nalezy do powyższej grupy
JESTEŚCIE ŚMIESZNI ...WIĘKSZOŚĆ Z WAS WOLI GRAĆ W TIBIE , CHODZIĆ NA UKOS , CHODZIĆ BEZ ZBROI W KLAPCIOCHACH DO ŁÓŻKA , NOSIĆ CLUBA I WALIĆ W RATY Z KTÓRYCH WYSKAKUJĄ NUMERKI
pozdro

Astacius 14-06-2009 19:24

Przykładowy quest w Metinie:
Zabij 20 Szaro-niebieskich Alfa Wilków, nagroda: Pajęcza Włócznia +7
Przykładowy nick osoby grającej w Metina:
Mateo215673
Przykładowy NPC:
Housingyu' Pongiu
Przykładowe potwory w Metinie:
Wilk, Niebieski Wilk, Wygłodniały Wilk, Wygłodniały Wilk Alfa
Przykładowa rozmowa graczy:
-Ty ku*** zabrales mi sz*** moje Yangi
-Moj kolega ma Sure na 37 i cie za***

Nie wiem ile mam dać przykładów, ale ta gra jest jedną z gorszych MMO 4ever.

Erverse 14-06-2009 19:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Astacius (Post 2567996)
Przykładowy quest w Metinie:
Zabij 20 Szaro-niebieskich Alfa Wilków, nagroda: Pajęcza Włócznia +7
Przykładowy nick osoby grającej w Metina:
Mateo215673
Przykładowy NPC:
Housingyu' Pongiu
Przykładowe potwory w Metinie:
Wilk, Niebieski Wilk, Wygłodniały Wilk, Wygłodniały Wilk Alfa
Przykładowa rozmowa graczy:
-Ty ku*** zabrales mi sz*** moje Yangi
-Moj kolega ma Sure na 37 i cie za***

Nie wiem ile mam dać przykładów, ale ta gra jest jedną z gorszych MMO 4ever.


Że w metinia rozmowa na tak "wysokim" poziomie? chyba dawno w to nie grałeś.

Obecnie rozmowa wygląda tak :

- ej podexpisz mnie pls bendziesz fajny pls
- nie
- no wes plssss
- nie, czesc
- o ty kurwa szmato twoja stra pije wode po pierogah muj kolega jest gm i cie zabjie szamto jebna hahahahhahhaha( po czym idzie męczyć następnych ludzi o "podexpienie")

sphinx123 16-06-2009 12:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez pierdolictibie (Post 2549935)
człowieku bo grać nie umiesz

a w tibi ich tez nie za mało

nieporównywalne ?? porównaj sobie dynamike walki. w wowie na*******asz tak o atak, czekasz , czekasz, atak i cykl w kółko. nie powinno sie czekać a wow ma wiecej plikow niz lepsza gre..

ta w tibi chodzisz na ukos i nie widać jak sie lejesz..

lol ty weś nie miałeś lvla duzego i wolisz grac w tibie nawalać trolle z exury vity

bueheueheueheueuehue jestes smieszny z bo ezo nie walczyles też huja wiesz jak ten z quote up

a gołsty[czyt.ghosty] ?? w tibi kiedyś duchy mogłeś z broni miotanej nawet macy co nie nalezy do powyższej grupy
JESTEŚCIE ŚMIESZNI ...WIĘKSZOŚĆ Z WAS WOLI GRAĆ W TIBIE , CHODZIĆ NA UKOS , CHODZIĆ BEZ ZBROI W KLAPCIOCHACH DO ŁÓŻKA , NOSIĆ CLUBA I WALIĆ W RATY Z KTÓRYCH WYSKAKUJĄ NUMERKI
pozdro

Kolejny mądrala, nie znający pojęcia "klimat" ;]

X-Zero 16-06-2009 13:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez pierdolictibie (Post 2549935)
bueheueheueheueuehue jestes smieszny z bo ezo nie walczyles też huja wiesz jak ten z quote up

Nom, po jedynej mojej... nie całej nawet, godzinie gry w to... coś, nie znalazłem jeszcze ezo, jakimkolwiek zwierzęciem by był... ( mówimy nadal o realnych potworach, takich jak niebieski wilk alfa )


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:22.

Powered by vBulletin 3