Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Gry - temat ogólny (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=218504)

Yoh Asakura 05-08-2009 12:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pacz_knight (Post 2616315)
Mam zamiar kupic ta gre, ale niewiem czy warto, bo tak naprawde nie gralem. Jedynie czym moge sie kierowac, to opisami, zdieciami i filmami z gry. ;/

No omg, a co my ci innego damy? Też dostaniesz opis gry. Na co liczyłeś, że ktoś ci poczta wyślę, żebyś sam obadał?

Pacz_knight 05-08-2009 12:29

@up
Czytlame na forach innych opine, ktore niestety sprowadzaja sie do jednego: "Nigdy nie gralem, ale widzialem skriny na pudelku w sklepie i pewnie przejebana jest ta gra".
Dlatego pytam graczy, ktorzy grali i cos wiecej moga powiedziec, a nie ograiczac sie do glupich komentarzy.

Z tymi opisami to chodzilo mi tak jak wszedzie podaja, czyli wizualizacja, audio i ocena. Dla mnie to bez sensu. Chcialem wiedziec cos o rozgrywce, opcjach i etc. Taki opis chcialem i nic nad to...

@edit
Sorry juz znalazlem ciekawy artykul... Zwracam honor x.X

Lord Dreathan 05-08-2009 14:35

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pacz_knight (Post 2616315)
Teraz mysle o kupnie kilku gier na x360...
Chcialem zapytac czy gral ktos w SW: Force Unleashed?
Mam zamiar kupic ta gre, ale niewiem czy warto, bo tak naprawde nie gralem. Jedynie czym moge sie kierowac, to opisami, zdieciami i filmami z gry. ;/

Gralem w to. Mi nie bardzo sie podobal. Tzn mozna pograc dla zabicia czasu, ale oryginala bym nie kupil a oto dlaczego.
- Gra ma niby super silnik fizyki, mozna niszczyc drzwi , drzewa, kazdy material inaczej reaguje. Jeden sie lamie, drugi wygina, itd. W rzeczywistosci mozna niszczyc tylko okreslone drzwi, ktore chcac nie chcac i tak musisz rozwalic aby grac dalej.
-Walka. Walka mieczem w zasadzie sprowadza sie do wciskania jednego guzika, X.
-Pojedynki na miecze (z Jedi) sa tylko na koncu poziomu. Poniewaz pelnia oni role bossa.
- Jak to dzisiejsze gry, mozna przejsc w 2-3 dni.
- Pojedynki na miecze o wiele bardziej podobaly mi sie w Jedi Knight: Jedi Outcast
- W zasadzie jest to gra typu sieka, gdzie niestety, Ninja Gaiden bije SW:TFU ( co prawda ten pierwszy jest o wiele trudniejszy, ale o wiele lepszy imo)

Yoh Asakura 05-08-2009 15:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pacz_knight (Post 2616352)
@up
Czytlame na forach innych opine, ktore niestety sprowadzaja sie do jednego: "Nigdy nie gralem, ale widzialem skriny na pudelku w sklepie i pewnie przejebana jest ta gra".
Dlatego pytam graczy, ktorzy grali i cos wiecej moga powiedziec, a nie ograiczac sie do glupich komentarzy.

Z tymi opisami to chodzilo mi tak jak wszedzie podaja, czyli wizualizacja, audio i ocena. Dla mnie to bez sensu. Chcialem wiedziec cos o rozgrywce, opcjach i etc. Taki opis chcialem i nic nad to...

http://xbox360.ign.com/articles/910/910032p1.html
I jest masa innych serwisów oprócz IGN, które można poczytać.

@Edit:
Jest ktoś, kto grał w GTA IV PIRACKIEGO i jest w stanie mi opisać, jak to cholerstwo aktywować?

Gelt 05-08-2009 16:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pacz_knight (Post 2616315)
Teraz mysle o kupnie kilku gier na x360...
Chcialem zapytac czy gral ktos w SW: Force Unleashed?
Mam zamiar kupic ta gre, ale niewiem czy warto, bo tak naprawde nie gralem. Jedynie czym moge sie kierowac, to opisami, zdieciami i filmami z gry. ;/

Polecam, polecam, polecam, polecam, polecam! Gra naprawde dobra. Pamiętam, że usiadłem wieczorkiem i skończyło sie na tym, iż wyłączyłem pudło o 7:P Śniadanie i powrót;)

hoomik 05-08-2009 17:11

FU jest dobre, ale cholernie krotkie. Akurat jak juz sie porzadnie wczujesz, to pyk - koniec gry. Ale tak na 0.5/1h sesyjki "a pona*******albym w cos" idealne.

Oerciak 05-08-2009 19:04

Grałem w SW:TFU,na x360, 40h przegranych ; P.
Gra świetna i mimo tych paru wad co wymienił Lord Dreathan jest bardzo grywalna ; ). Szczególnie jeśli lubisz sagę SW, to już w ogóle x P.

Swoją drogą, na najwyższym poziomie trudności gry, z pewnością nie da się jej przejść naciskając tylko "x" ; ).

Lotress 05-08-2009 19:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura (Post 2616489)
@Edit:
Jest ktoś, kto grał w GTA IV PIRACKIEGO i jest w stanie mi opisać, jak to cholerstwo aktywować?

Noo, dzisiaj również zainstalowałem GTA IV- i ni chuja.

Meryba 05-08-2009 19:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura (Post 2616489)
http://xbox360.ign.com/articles/910/910032p1.html
I jest masa innych serwisów oprócz IGN, które można poczytać.

@Edit:
Jest ktoś, kto grał w GTA IV PIRACKIEGO i jest w stanie mi opisać, jak to cholerstwo aktywować?

Ściągnij wszystkie patche do 1.4 i specjalnego cracka od razor1911 do wersji 1.4 i nie będziesz musiał, żadnych rocstar game social club i xlive włączać, żeby grać i zapisywać.

__HAPPY_SVEN__ 05-08-2009 19:17

Dokupić sobie oryginał ?

To na 100% pomorze.

A jeśli nie to nowego kompjutra.

Pacz_knight 05-08-2009 19:41

W takim razie postanowione i jutro procz SW:FU kupie DMC 4 i byc moze SC IV. ^^"
Dzieki za porady, o cos takiego mi chodzilo ;)

MALLuś 05-08-2009 19:44

Cytuj:

pomorze.
Mazowsze, kurwa

Sam z piraconym GTA4 nie mam problemów, może to przez to, że nie instalowałem patchy bo żadnych poważnych błędów w grze nie miałem, wiec olałem je. <zwykła instalacja, konto offline na live i 0 problemów>

Yoh Asakura 05-08-2009 20:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Meryba (Post 2616708)
Ściągnij wszystkie patche do 1.4 i specjalnego cracka od razor1911 do wersji 1.4 i nie będziesz musiał, żadnych rocstar game social club i xlive włączać, żeby grać i zapisywać.

Już mi działa. I jadę na patchu 1.2, o 1.4 nic nie czytałem, a ludzie mówią, że 1.3 to straszny badziew. A w porównaniu z czystą wersją, 1.2 to ogromny skok wydajności. Tylko wkurza mnie strasznie to spóźnione doczytywanie tekstur.

Lord Dreathan 05-08-2009 20:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pacz_knight (Post 2616729)
W takim razie postanowione i jutro procz SW:FU kupie DMC 4 i byc moze SC IV. ^^"
Dzieki za porady, o cos takiego mi chodzilo ;)

Kup na allegro. Troche zaoszczedzisz, a gry z reguly latwo dostac w bdb stanie.

Pacz_knight 05-08-2009 20:53

@up
No pewnie ze na allegro! W Empiku ta gra u mnie chodzi po 230 zl o.O
Po za tym mam kolo siebie salon z konsolami i tam bodajze byla za 90 zl nowa. ;)

Gelt 05-08-2009 21:09

A zajrzałeś do pudełka?: >

To jest piękne przy konsolach: Wymiana gry ktora sie znudziła na nowa za grosze ^^.

hoomik 05-08-2009 21:15

piekne to jest iXtreme, transfer 800 kb/s i Verbatimy DL po 5 zl ;] Chociaz jak mi RROD z winy zasilacza sie zaswiecil, to myslalem, ze sie zesram.

Lord Dreathan 05-08-2009 21:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez hoomik (Post 2616795)
piekne to jest iXtreme, transfer 800 kb/s i Verbatimy DL po 5 zl ;] Chociaz jak mi RROD z winy zasilacza sie zaswiecil, to myslalem, ze sie zesram.

Zapomniales dodac platne konto na rapidshare ( jakies 16 zl na 1 miesiac). A RRoD'a mozna w domu naprawic :D

hoomik 05-08-2009 21:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lord Dreathan (Post 2616817)
Zapomniales dodac platne konto na rapidshare ( jakies 16 zl na 1 miesiac). A RRoD'a mozna w domu naprawic :D

ktos w dzisiejszych czasach jeszcze downloadzi gry z rapida? P2M i wszystko jasne.

Lotress 06-08-2009 00:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez hoomik (Post 2616818)
ktos w dzisiejszych czasach jeszcze downloadzi gry z rapida? P2M i wszystko jasne.

Ja, wklejam sobie linki do IDM, a potem samo się już pobiera ;;


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:05.

Powered by vBulletin 3