Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   "Album" - Komentarze (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=69092)

Vantage 07-07-2006 21:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Milan Ognia
7. Jeżeli chcesz zaproponować coś, co tyczy tego bądz TEGO działu zrób to tylko i wyłącznie tutaj.

Instynkt, proszę Cię, abyś kontynułowała w tym miejscu. Dbanie o ortografię jest bardzo ważne, równie ważne jak o stylistykę - są to sprawy zatracane w polskim internecie. Dlatego Twój post jest trafny, jednak prosiłbym o skopiowanie go tutaj, a tamten poddaniu reportowi.
Dzięki takim postom można poprawiać błędy.
Zachęcam każdego, aby nie omijał z zadartym nosem żadnych postów z błędami i je wytykał - ukazywał.

Próbuję, aby w temacie ze zdjęciami było czysto - żeby znajdowały się tam tylko rzeczy, jakie są tam oczekiwane. Truję głowę moderatorom, prosząc o kasowanie kolejnych postów. Wielu tak robi. Dzięki temu jest tam w miarę schludnie.
Nie podobają mi się również linki, jednak o tym nic nie mówię. Rozumiem, że czasem ktoś może nie umieć wklejać zdjęć, może przekroczyć liczbę 10 zdjęć w poście, lub wagę 2 mb. Albo i ma jeszcze inne powody.

Swoją drogą; zdanie nie podobało mi się już dawno, ale nie chciałem go edytować - w tym poście znajduje się również regulamin, dokonywanie zmian w tamtym miejscu wiążę się z ogłoszeniem tego w nowym poście. I podczas ostatniej edycji zapomniałem o tym wspomnieć. Gdy zostanie poprawiony cały post - wtedy zedytuję i poinformuję w odpowiadającym poście.

Ale wracając: proszę o skopiowanie Twojego postu w tamtym temacie do tego i rozwinięcie go.

Edit:
Milan, z białym mi nie do twarzy ;) .

Dark Alphadron 07-07-2006 23:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Milan ognia
@Poof:
GZ ;)
@Dark:
Kręgi w zbożu? Martwe ryby na wodzie? Uwaga... Dark jest kosmitą. Wywołuje zjawiska paranormalne (tak to się pisze?).
Ciekawe jakie jeszcze zagadki bądź mity obalisz. Może ten:
Jeżeli po stworzeniu postaci nic w niej nie zmienimy (najlepiej jak będzie się nazywać 'Skromny') i dojdziemy do m hell będziemy mogli otworzyć drzwi. Kto wie? xD

Ok. Jutro robię char o ksywie "Humble" (ew. Humble One" lub coś podobnego) i lecimy na M-Hell. O ile nie pieprznie mi system (zanosi się na to już jakiś czas).

Milan ognia 14-07-2006 15:14

:)
 
@Instynkt:
GZ advancu i nie mogę się doczekać na sam nie wiem co (coś jak biedronka na oprysk xD).
@Vantage:
Mi raczej też nie. Dalej szukam outfitu.
@Dark:
A gdzie ten char? (choć chyba już robili).
@Offtop:
Hail TWA
http://img134.imageshack.us/img134/5711/twa57bm.jpg < by Kshaq (nie ma to ja Word i paint xD);
http://i41.photobucket.com/albums/e2...a/Hail_TWA.png < by Milan ognia (hehe, to ja) ; (nie ma to jak paint, powiększenie x8 i ctrl+g).

Które lepsze?

Dla nie wiedzących o co kaman:
TWA czyli Towarzystwo Wzajemnej Adoracji jest jedyną publicznie niepubliczną grupą na tym forum.

Kshaq 14-07-2006 15:21

@Rookguardian de'Bove
Gz kolejnego adv. :D

@Milan ognia
No a dla Ciebie również GZ i kondolencje za deda :D


Sorki za oftopa.

Moja lepsze głosujcie na mnie. Pozatym w tym TWA jest zaraz 1,2,3... 6 osób... :D

Ja jeszcze swoje ulepsze... :D To jest wstępna wersja testowa przygotowana na rzecz PawiegoOczka
:D

@EDIT
Wszystkie sygnaturki znajdują się w temacie "TWA - Towarzystwo Wzajemnej Adoracji" Zapraszam.

Milan ognia 15-07-2006 16:38

Zabójczyni.
 
Dzięki takim graczom jak Rookguardian de'Bove średnia życia Tibijczyków skraca się (chcesz bym zawału dostał?). Aż chce się powiedzieć: 'Fake'. Jednak nie wiem czemu (hehe) nie powiem. GZ, GZ i jeszcze raz GZ. Ciekawe kiedy ktoś pobije ten skromny 'rekord'.

Vantage 15-07-2006 16:54

Ostatnio (no może troszkę dawniejsze "ostatnio"), kiedy rozmawiałem z de'Bove'em w trakcie naszej dysputy ni stąd ni z owąd spytałem się, o ile wzrosła Twoja ilość gotówy... powiedziała: "troszkę (jakaś buśka)".

Treaz widzę, co to za troszkę ;)

Kshaq 15-07-2006 18:17

Milan miał racje.
Ja jestem zahipnotyzowany patrząc na kolekcje Rookguardian de'Bove. GZ, GZ i jeszcze raz GZ...

Milan hej ho.. :D GZ 25 levelika... :D o.0 A co to, ja jestem na twoim ss'ie. Jak miło :D

Milan ognia 15-07-2006 18:29

xD
 
Co jest na ss'ie?
A no mały tekst nawiązujący klimatem do deda i miejsca (nie ma to jak trupek na skale) oraz obecnego stanu jednego tematu (hrhr... ciekawe jakiego).
//EDIT//
Właśnie się kapłem, że jest to mój 200tny post. Łii... (nie mówcie, że nabijam posty bo to umieściłem tak jak to stwierdził przy 100 jeden modek xD).

Gobii 15-07-2006 23:27

@Instynkt
O Fuck normalnie mnie zamurowalo jak zlukalem ile ty tego masz. ;)
@Milan
Gratz 2 advancu na 25 lvl. :P

PawieOczko 16-07-2006 18:05

@Instynkt
Gratulacje. Na prawdę zamurowało mnie, kiedy zobaczyłem Twoją kolekcję.

spider-bialystok 16-07-2006 21:24

Holy shit!8o To sie nazywa kolekcja. Gratz x100:)

Midarth 16-07-2006 22:39

1 mln gp na rooku... Po prostu mnie zamurowało. Btw. ile kasy byś zaplaciła za ss'a, a ile za pd [nie żebym miał, po prostu ciekawość mnie zżera ;p].

Vantage 16-07-2006 22:59

Hmm, ja bym nie dał tyle kasy za PD. Skoro ktoś by go miał i chciałby sprzedać, znaczy to, że jednak można go znaleźć w dedzie minoska. Skoro wypadł 1, wypadnie następne 1000. Dał bym co najwyżej 10k.

Natomiast, jeżeli groga znalezienia tego miecza (czy jakiegokolwiek innego - niespotykanego) byłaby inna, taka, że np dostał by go ktoś od God'ów to inna sprawa. Wtedy można by za niego zapłacić całą posiadaną sumę, bo przecież z niczego nie wypada.
Eh taka jest przynajmniej moja opinia i tak bym zrobił.

Wszystko, co zostało znalezione nie jest unikatem.

Kshaq 18-07-2006 22:45

Gobii nareszcie ten 25 nie.. :D
Ciufcia już 26 no nieźle nieźle. :D
Jednym słowem GZ dla wszystkich.

Ciufcia 18-07-2006 23:00

:pp
 
Instykt

Twoją kolekcję podsumuje tak:
Cud, miód i orzeszki:p
Naprawde wielkie gz za zebranie tyle pc.
Respect.

@Kshaq

Gobii mnie goni:p
Przydało by sie wbić level, ale narazie jade do kuzyna:/.
U niego na kompie się tibia wyłącza to z levelu nici:p

PawieOczko 19-07-2006 10:20

Gratulacje dla wszystkich "awansowiczów". Życzę wszystkim dalszych sukcesów. Powodzenia!

Zillek Edonek 21-07-2006 18:53

Świetna kolekcja Milan. Nie musisz mi dziękować nie mam zwyczaju kraść :P

Ciufcia 21-07-2006 19:28

Nice
 
@Milan
Świetna kolekcja:p

@kuba1324

Nice, nice i jeszcze raz nice.
Gz, respect i wogóle.
Jak Ci się chciało trenić to 28 fista?8o

@Gobii
Ładna kolekcja:P

kuba1324 21-07-2006 22:12

@up.
Hmm...Może dlatego, że łatwiej sie wyróżnić zdobywając 25+ punkt umiejetności w walce na pięści, niż "expić" do 50 poziomu.
A tak pozatym, to lubię być "inny", zdobywając szybciej np. 21 punkt umiejętnosći w walce dalekodystansowej, niż w zwarciu; osiagać wysokie wyniki w łowieniu, etc.

@Milan i @Gobii
Gratuluję wspaniałej kolekcji, naprawdę jest co podziwiać.
Może niedługo zamieszcze swoją...
Napewno nie będzie ona liczyła aż tyle amuletów,co twoja Milan, ale o coś się postaram ;P.
Na razie.

Ciufcia 21-07-2006 22:28

@up
 
@up

Rzeczywiście jesteś trochę "inny", ale w dobrym tego słowa znaczeniu.:p


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:53.

Powered by vBulletin 3