Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Potwory (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=17)
-   -   Czy pokonam na XX lvlu, tego potwora? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=66187)

supersonic 11-04-2006 19:25

@up

Knightem zabijesz spokojnie smoka ;) z 5-6 uhow stracisz :) Exp na soldkach narazie :)

Druidem nie wiem co mozesz zabic najmocniejszego ale narazie Ci radze podszkolic mlvl :) Dobij ten 28 lvl i idz na guardy z monkiem.

A palladynem smoka ubic tez ubijesz na luzie :) Mozesz isc expic ze strzalami na guardy lub cycki jak wolisz :)

Eldaron 11-04-2006 19:32

Czy pokonam cyclopa na 18 levelu? skille 40/31 p armor, p legs , dwarv schield dwarven axe dark helmet

maciejd14 11-04-2006 19:45

Drutem to ja od 20 lvl spokojnie expie na guardach tylko ze mialem juz 2 razy na nich deda przez poj***** gosci co zlurowali kilka gardow , knightem cos boje sie draga solowac :) , palkiem dzis zaliczylem kojnego juz deda na rotach przy skilowaniu bo za duzo ich mnie nawalalo a kamienie sie skonczyly wiec narazie mam 19 lvl :( 9 mlvl i skile 57/49 ale dobije okolo 65/50 i wtedy sie zobaczy na co pojde . a w co radzicie mi zainwestowac bo bede mial 30 k niedlugo ?? bo ide niemi na deserta

Mastadi, little meteorite 11-04-2006 20:10

Cześć mam pytanie. Kolega mi mówił, że zabił bez jakichś dużych problemów dl'a na 35 lvlu drutem z 42 mlvl z pomocą dsów i hmmek. Mam pytanie:
Czy to jest możliwe?
Jeśli tak to jaka miejscówka będzie najlepsza dla 35 sorka na 43 mlvlu? Ile run wziąść?
Przypominam że chodzi mi o SOLO więc nie mówcie:

Lepiej idź na zwykłe dragi z dsami to będziesz miał większy zysk.

Bo mi chodzi tylko o zabawę X(

Master'ek 11-04-2006 21:35

Na czym moge expic na 17lvl knight skille 50/47 + axe ring = 54/47 eq: Fire axe, Knigh armor, plate legs, stell helmet, butki, medusa shield i prosze podajcie miejsce dobre do expienia dla mnie.

Beter 11-04-2006 22:18

Na jakim levelu i jakich skillach knight może blokować??
Jakie Eq uważacie za wystarczające do blokowania draga, żeby najmniej Uh schodziło??

;( Prosze pomocy ;(

poreda 12-04-2006 11:28

@Beter
Eq to najlepszy jaki moze byc, ale przy k secie, medusa shieldzie juz mniej schodzi chociaz to nei ma zbyt duzego znaczenia bo drag nie wali zbyt mocno z lapy.
@Masterek
Tylko i wylacznie Soldiery, ale radze ci najpierw nabic 65/65, i wtedy chodzic na soldy z pojedynczymi respami guardow i poprostu robic lootbagi.
@Mastadi, little meteorite
A wiec z pomoca DSow pokonasz, ale nie radze ryzykowac bo to zwykle waste uh/ih na summony, a pozatym DL potrafi walnac bardzo silne combo, wiec za jednym jego hitem padniesz. Jezeli bedziesz chcial solowac juz to wez ze 2 sd, dla podporki.
@Eldaron
Tak pokonasz. Nie wiem dlaczego kazdy sie na cyclopa uwziol przeciez ani exp nie jest jakis super ani loot.
@maciejd14
A wiec knajtem dasz rade Dragowi.
Druidem takze dasz rade dragowi.
I palkiem takze dasz rade dragowi, na nic lepszego nie licz, poniewaz nie jestes jeszcze zbyt h lev, wiec narazie zajmij sie spokojnym expienie i trenowaniem.
@beter2
Proponuje wziac bp mana fluid zamiast uh, i uzywac exury vity, uderzac z boltow i hmm poniewaz twoj distance nie jest jeszcze za wysoki.


Teraz ja mam pytanie, moj kumpel sorcerer 28 lev i 37 mlv, chce expic z monkami na mint~ i nie wiem czy da rade, prosze o wypowiedz tych co sie znaja a nie tych co chca sobie nabic posta.

Beter 12-04-2006 19:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez poreda
@Beter
Eq to najlepszy jaki moze byc, ale przy k secie, medusa shieldzie juz mniej schodzi chociaz to nei ma zbyt duzego znaczenia bo drag nie wali zbyt mocno z lapy.

Możesz podac level i skille na ,którym blokne draga??

extremepatrick 12-04-2006 19:27

@Hydra
 
Czy oplaca sie isc Elite Knightem 71/70 isc na hydry bloczyc. Tylko ze taktyka jest taka... mam ED 50lvl+, który mnie leczy :)

A najwazniejsze pytanie "czy dam rade?"

Dragonit 12-04-2006 19:36

Radze doskilować do 75\75 i dobić do 50,minimum 40 lvl i możesz spróbować,chociaż to niezbyt opłacalne.Powinieneś też wziąć ze sobą własne uhy,gdyż kolega może nei zdążyć cie uhnoć(prawdopodobnei bedzie to robić z Hotkeys exura sio)

Moje pytanie:13lvl,skile 46\46(Przez kilka dedów po haku,wiec niestety cienkie;/)qe-scale arm,brass legi,legion helmet,buty,dwafen shield,orcish axe(qe też po haku ;/) mlv prawie 3 na czym expic i gdzie żeby w miare szybko leciał exp,skile też troche wzrosły i żeby szybko uzbierac sporo kasy(mam 1.4k w dpeo a potrzebuje kasy na k axe i plate seta)

Pls szybko odpowiedzcie

KH Sanok! 13-04-2006 16:12

mam pytanie na co mam chodzic majac 17lvl/1mlvl;( ,eq=p-armor,p-legs, dark helmet,dwarven shield,serpen sword no i leather boots

tylko prosze mnie nie krytykowac!:crusader:

slawekmag 13-04-2006 18:41

No z tego co widze to masz bardzo słabe EQ jak na ten lvl. Z teog co widze w opisie postaci (z boku) to amsz słabe skille. Skilluj do 60/60, a dopiero potem idźexpić/ na hunty.

poreda 13-04-2006 20:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez extremepatrick
Czy oplaca sie isc Elite Knightem 71/70 isc na hydry bloczyc. Tylko ze taktyka jest taka... mam ED 50lvl+, który mnie leczy :)

A najwazniejsze pytanie "czy dam rade?"


Tak samo jak w wyzszych postach, dobij 74/74 (chociaz tyle), i conajmniej 40 lev, poniewaz po twojim profilu wywnioskowalem ze masz 36 lv, na 40 lv i 74/74 dasz rade spokojnie, drut niech stawia dsy/fe w zaeznosci czy swiat pvp czy nie i gogo na huncik. :P

@beter
Level na draga dla knajta to, conajmniej 20 a skille 65/65+.

Tommy Thunder 13-04-2006 21:51

Dl plz
 
Mam pytanie!
Mam 30 level, elder drut i kolege 60 ek. Czy oplacalo by sie pojść nam na dle, i czy taktyka 2x ds + exura sio bylaby dobra? I czy blocker powienien miec raczej broń dwuręczną czy jednoręczna i tarcze?

Master'ek 14-04-2006 23:25

mam skille 55/50 19lvl eq: Fire axe medusa shield knight armor plate legs stell helmet i butki
Czy blokne draga?
Ps Lubie ryzyko :p

Dragonit 15-04-2006 21:38

Jeśli masz 4mlv to blokniesz,ale waste uh.

jacor_16 15-04-2006 21:45

Na co moge chodzić?? 20lvl, 4m lvl skile 60/60 eq: knight armor i legs, vampier shield, warior helmet, bright sword/giant sword. I jescze na jakich skilach moge blokowac:
a) Dragon Lord
b) Hero
c) Hydra
d) Giant Spider
e) Orc Warlord
f) Necro
g) Vampire
h) Black Knight

Dragonit 15-04-2006 21:53

Warlorda blokniesz z 4mlv

Dragon lord-80\80
Hero-75\75
Giant spider-80\80(dla bezpieczeństwa)
Hydra-80\80
Necro-spoko o ile 4 mlv.

poreda 15-04-2006 22:19

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez jacor_16
Na co moge chodzić?? 20lvl, 4m lvl skile 60/60 eq: knight armor i legs, vampier shield, warior helmet, bright sword/giant sword. I jescze na jakich skilach moge blokowac:
a) Dragon Lord
b) Hero
c) Hydra
d) Giant Spider
e) Orc Warlord
f) Necro
g) Vampire
h) Black Knight

Pare postow wyzej byl dokladny opis tych wlasnie stworow, nie nabijaj glupio postow!
@up
Byles kiedys na ktoryms z tych potworow wogole, czy zobaczyles gdzies i kopjujesz... ? (Moje?!)

Dragonit 16-04-2006 14:38

Nic nie kopiowałem.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:30.

Powered by vBulletin 3