Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Furora (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=191)
-   -   Wydarzenia z Furory (new)! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=76936)

Masywny_Titania 22-05-2006 22:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Anjja
He he he 2 UE i taif byl na redzie a twoje boskie sunblade sie zagapilo (hmm moze jakas female szla na 14lvl i wszyskim sosna stanela bo chyba idzie wiosna) skora wasze sun blade jest takie boskie i taif wszedl w sorcow mniemam ze bylo ich min 2 tio czemu nie poszlo jakies SD..??

po 2
I mam prosbe przestan ludziom pisac glupoty jaki ty jestes boski razem z tym twoim hmm Sunblade...
po 3

Sunblade will be a legend that never dies
similar like goodnight story for child:D

po 4
BUahahaha zdalem dzis ustna z ang na 60 %:D jestem zajekobieta lekkich obyczajówabiscie "boski":D

Zal mi ciebie, nie wypowiadaj sie o czyms o czym gowno wiesz, Sunblade moze i bedzie legenda, chociazby z powodu tej wojny:)

Poza tym Taif chyba nie rozkraczyl dupy przed tymi sorcami, tylko zapewne przebiegl, wiec zareaguj szybko sdkiem albo nawet gfb na 205 sorka...

I sie nie popisuj angielskim bejbe;)

Aristo~ 23-05-2006 00:57

Nie wiem do czego wasze zalosne dyskucje prowadza. W sprawie wojny czepiacie sie sunblade, ze rekrutuja dawnych wrogow, ale tak sie niestety robi. Od zawsze tak bylo, ze gildia, ktora chce miec szanse na wygrana rekrutuje osoby huntowane przez gildia,z ktora prowadzi wojne. Podejrzewam, ze do Anabolla, Pasterzy itp. Sunblade nic nie mialo, chcialo tylko pomoc duskiiness. Spojrzcie na Duskiness, przyjmuja jakichś noobow, byle by powiekszyc swoje szeregi. Dla tych co mowia ze Duskiness nie robi pa, czysta kpina bo sam tam bylem i nie raz pa stosowalem, poprostu bylo wolno. Sunblade znam od morgany razem z nimi walczylem przeciwsko Avis i wiem, ze chociaz nie musza miec najwyzszych lvli to zawsze sobie pomoga i sa lojalni wobec siebie.

Hail old duskiness members ( nie mieso armatnie i ci ktorzy doszli do gildi tylko po to, aby miec spokoj. I sunblade.

Jak dobrze pojdzie to za ok. tydzien- dwa bede mial dobrego chara zeby pomoc w wojnie ;) gl hf dla obu gildi

Anjja 23-05-2006 08:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Tony ^^
ZAL
1. Nie grasz na furorze
2. Jestes ProPlayerem z 34lvlem na servie 1,5 rocznym
3. 205 MS'a nie jest latwo trafic z sd Hackerz

Ladny zjebek z ciebie:/ a obadales obadales ze ostatnio moj login na tamtym charze byl w grudniu..??:>a maniakiem nie jestem i nie bede non toper zmienial avatarow opisow bo po huj:/




LOVEN od tyłu :P

podr~~
"I zamilcz bo to co piszesz to jest tylko w twojej glowie. nikogo nieobchodzi czy zdalaes czy nie i co sadzisz o Caltusie ^^"
tio jest forum wiec sobie bede zamieszzcal swoje opinie o kim chce i jak chce proste :/
i dla mnie sunblade nigdy nie bedzie legenda bo zawsze lecielialo w kulki!!!

Merfi 23-05-2006 10:00

Dzis

May 23 2006, 08:39:16 CET Killed at Level 29 by Nackers

wiec daje mój eq + kase < b-robe .k-legi .c-shield , v-rod ,t-rod .BOH ,32k >

ZA 2 Dedy nackers'a

Beszczelnie kłamie ze go tarpowalem z innymi a póżniej jego dziewczyne .... a najlepsze jest to ze wczoraj nie wchodzilem na tibie :) a tylko ja mam moje passy

http://img135.imageshack.us/my.php?i...ersnoob3ed.jpg

:) prosze o kontakt na pw jak ktos bedie chetny !!

kostooch 23-05-2006 14:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ahcum lewap
Imargam Ty myslisz ze ja jestem jakis bezmozgowcem? i wyjde na open za 10 min jak umnie w gildzie ludzie mają drugie zycie( w przeciwiestwie do ciebie gdzie tibia to twoje 2 zycie) studiuja maja rodziny itp i niemysl ze ja wyjde sie lac z wami jak nas jest 3 razy mniej on line w tym momncie zeby bronic honoru? Tacy ludzie jak ty niepowini wypowiadac slowa honor bo jakos to dziwnie brzmi.A na open niewyjdziemy nie z tchorzostwa a z rozsadku i wez niewypowiadaj tutaj jakis bitew na tym forum bo smieszny jestes.
"Nieznacie dnia ani godziny"
To moj ostatni post na tym forum.Juz sie niedziwie czemu ludzie tu niezagladaja i maja takie zdanie o tibia.pl"

PA PA. Mocne argumenty to podstawa kulturalnej dyskusji. Dodalbym cos jeszcze o zlodziejstwie, ale sobie odpuszcze.

Vanzi 23-05-2006 16:04

Jest jużnowa TibiCam NG dla clienta 7.7 więc jest nadzieja że będą jakieś filmy z obecnej wojny :]

HoSe 23-05-2006 19:04

X(
Nie interesuje mnie przebieg ja i tak wiem ze Sunblade wygra

Smerfu 23-05-2006 19:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Merfi
Dzis

May 23 2006, 08:39:16 CET Killed at Level 29 by Nackers

wiec daje mój eq + kase < b-robe .k-legi .c-shield , v-rod ,t-rod .BOH ,32k >

ZA 2 Dedy nackers'a

Beszczelnie kłamie ze go tarpowalem z innymi a póżniej jego dziewczyne .... a najlepsze jest to ze wczoraj nie wchodzilem na tibie :) a tylko ja mam moje passy

http://img135.imageshack.us/my.php?i...ersnoob3ed.jpg

:) prosze o kontakt na pw jak ktos bedie chetny !!

Da sie zalatwic;D
hyhy Nack nr1 uciekal przed banda 10-20lvlowcow z Carlin do AB:D
Widze ze dzisiaj sie mscil i juz sobie rsa wbil szkoda ze nie na tym kim trzeba


@kostooch
Skoro jestes taki pewny naszej porazki i jak ujoles to troche postow wyzej tym ze my mamy problemy a ty sobie spokojnie grasz new charem dlaczego nie podasz swojego name, czyzbys sie bal ze banda noobow z Sunblade moze ci zrobic male lanie?;p
A co do zlodziejstwa Caltusa, kazdy kto dochodzil do Sun znal zasady, jak ci sie nie podbalo to won, kto je lamal konczyl jak ty, a o rzeczach o ktorych masz blade pojecie jak cele na jakie poszla ta kasa lepiej sie nie wypowiadaj a nie osmieszaj na forum.

Masmix 23-05-2006 20:21

Co do wojny stoje za Sunblade.
A co do Kostooch'a to jakbys zdobyl Jego nick James, moglbym sie z nim pobawic ^^

PS. Możecie mnie komentować, krytykować, ubliżać mi, ale wiedzcie - mam to naprawde głęboko w... wiecie gdzie.

HoSe 23-05-2006 21:52

20:49 ******: czesc
20:49 ******: moge ci zadac 1 pytanie
20:49 ******: ?
20:50 James Caros: hi
20:50 James Caros: niom?;p
20:50 ******: na poczatek
20:50 ******: czy zgodzisz sie ze umieszcze te pytanko na forum
20:51 ******: pytanie brzmi:
20:51 James Caros: mnie to obojetne
20:51 James Caros: ;p
20:51 ******: xD
20:51 ******: Czemu wybuchla wojna?
20:56 James Caros: sorki
20:57 James Caros: kolacje jadlem
20:57 James Caros: ;p
20:57 ******: xD
20:57 James Caros: juz ci napisze
20:57 James Caros: powod jest prosty
20:57 ******: ok
20:58 James Caros: wojna wybuchla by predzej czy pozniej
20:58 James Caros: ale my za szybko expilismy
20:58 ******: no tia
20:58 ******: ale cos dokladniej
20:58 James Caros: i odwlekanie dzialalo na nasza korzysc
20:58 James Caros: wiec szukali ostatnio pretekstow
20:58 ******: dusk~~ sie balo ze ich przegonicie
20:58 James Caros: z jakichs noob powodow chcieli od naszych kase scaigac
20:59 James Caros: wiec przy 1 z takich atakow skonczylo sie gadanie i zaczelo dzialanie;p
20:59 ******: ok Thx
20:59 ******: powodzenia w Wojnie
20:59 James Caros: np
20:59 James Caros: ;p

te ** to mój Name
ŻyCZE POWODZENIA SUNBLADE W WOJNIE DO BOJU:cup:

Zoczek 23-05-2006 23:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Merfi
Dzis

May 23 2006, 08:39:16 CET Killed at Level 29 by Nackers

wiec daje mój eq + kase < b-robe .k-legi .c-shield , v-rod ,t-rod .BOH ,32k >

ZA 2 Dedy nackers'a

Beszczelnie kłamie ze go tarpowalem z innymi a póżniej jego dziewczyne .... a najlepsze jest to ze wczoraj nie wchodzilem na tibie :) a tylko ja mam moje passy

http://img135.imageshack.us/my.php?i...ersnoob3ed.jpg

:) prosze o kontakt na pw jak ktos bedie chetny !!


Nackers się zjarał? Chleb powszedni :)

Bjoern Shu 24-05-2006 02:15

@up chciales powiedziec Noobnew owner który offeruje 7 lvlowe wandy na trade..

Masywny_Titania 24-05-2006 13:58

Pwn3d:P
10 znakow:)

Zoczek 24-05-2006 16:25

@Bjoern

Niczym się nie różnią, psycha zjechana przez ziółko =)

Bjoern Shu 24-05-2006 17:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Zoczek
@Bjoern

Niczym się nie różnią, psycha zjechana przez ziółko =)

Nah 12 letnie dzieciaki nie jarają(?)

mmistrzu-1 24-05-2006 19:32

Wojna się toczy między dusk i sunblade, sorki sunblade legends(na to samo wychodzi).W rzeczywistości jej nie ma , nie wiem czym ludzie się tak podniecają.
Jak narazie obie gildie rekrutują nowych playerów. Ja osobiście sądzę , że lepsi ludzie są w sunblade przynajmniej z nimi pogadać można i jak wejdziesz komuś na expowisko to nie wrzeszczy na ciebie takimi tekstami;Won psie!Ku..,Kurw.., wypier.. stąd! itd.(na takie teksty natrafiłem przechodząc np. przez poh, albo wychodząc po logu z dwarf mines)(oczywiście nie wszycy tak się zachowują) Życzę wszystkim powodzenia w zbliżającej się wojnie:) i tyle.

Pozostanę anonimowym graczem, ale można mnie spotkać w carlin.

zal mi Spoxstera +xSpoxster+

Zoczek 24-05-2006 23:27

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bjoern Shu
Nah 12 letnie dzieciaki nie jarają(?)

"Jak nie jak tak?"

Masywny_Titania 24-05-2006 23:33

Omg... chlopaki wiem ze chcecie podyskutowac na tym forum, ale widze klotnie w powietrzu;) dajcie sobie spokoj, pelna kultura;)

Grzesiex 25-05-2006 07:47

to temat o furorze, nie o tym, czy 12 letnie dzieci palą cokolwiek. to jest ich i ich rodziców sprawa. koniec tematu, ok?

Anjja 25-05-2006 08:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Grzesiex
to temat o furorze, nie o tym, czy 12 letnie dzieci palą cokolwiek. to jest ich i ich rodziców sprawa. koniec tematu, ok?

wiesz jak zjarasz blanta i siedziesz do kompa wlogujesz sie na furorce tio jednak sprawa tego forum;)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:13.

Powered by vBulletin 3