Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   "Pomocna Dłoń" (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=15500)

Cerverius 08-12-2005 12:13

Dungeon Siege 2
 
Mam pytanie do graczy dungeon siege 2

czy ktos moze napisac mi instrukcje obsługi edytora save'ów do DS2??
Bo nie wiem jak edytowac save"y

Kożystam z edytora "ds2sge"

i wyskakuje mi okienko z informacja:
Could not find main class. Program will exit.

Kto potrafi z tego korzystac i mi to wytłumaczy ?
Najlepiej prosze o info na naila: [email protected] ostatecznie tutaj na forum :P

Knight Simon Dark lord 14-12-2005 11:34

ja mam problem mam warcrafta 3:ft ORYGINALNEGO pozyczonego od kolegi (on nie gra przez bneta bo nei ma minternetu) i ostatnio czyli 2 dni temu ściągała mi sie nowa aktualizacja 1.20b więc sobie mysle ok wszystko ok ale po ściagnieciu pokazał mi się jakiś błąd że mam zreinstalować W3 i pytanie czy da sie obejść bez resinstalki lub czy mozna to załatwić ręcznie

Rohen 17-12-2005 22:29

Mam oryg. wersję Chicago 1930 ale po niemiecku :/, potrzebuję spolszczenia...

Rohen 19-12-2005 22:41

@UP
Nie ważne =P.

Mam problem z Simcity 3000 PL, takie pytanie moje Jak kurde rozbudować to miasto?!, bo zawsze gdzieś tak od 20 tys i po roku mi maleje kasa :/, podatki najpierw zmniejszone potem podwyższone... wtf?!

Dwimenor 20-12-2005 16:22

Zgódź się na budowę więzienia o zaostrzonym rygorze, hipermarktu 9 cud świata (czy jakoś tak), zakładu przerobu odpadów produkcyjnych i czego tam jescze petenci chcą. Jak zaczynasz grę i masz trochę kasy poprowadź jakąś ulicę z daleko od miasta (najlepiej do granicy) podciągnij prąd i wodę i tam postaw te budynki. Da ci to jakieś 14.000 simomolenów rocznego dochodu. Oczywiście ludzie będą strajkować, ale na upartego można ich olać, jak te budynki będą naprawdę daleko od miasta.

Sporo też można zarobić sprzedając elektryczność. Warunkiem jest podłączenie linii wysokiego napięcia do granicy z pierwszych latach gry. No i posiadanie przynajmniej elektrownii atomowej.

Xan Arcanist 24-01-2006 20:57

Mam taki problem w Age Of Empires (1) Gre ściągałem z sieci i jest, niestety, w hiszpańskiej wersjii językowej... Spolszczenia które znalazłem zmieniają nazwy budynków itp. z hiszp. na polski ale już szczegółów misjii nie... No i tu pojawia się moje pytanie, mianowicie w kampanii Egipcjan jest misja w której zaczynamy mając m. in. 1 kapłana (Jest to pierwsza misja w której zaczynamy z kapłanem) No i sam po wielu próbach doszedłem do tego, że balisty przeciwnika nie wolno zniszczyć bo wtedy sie przegrywa... Trzeba ją nawrócić... To mi się udało :) Potem bez problemu wytłukłem całą armię przeciwnika i zniszczyłem mu wszystkie budynki :) Ale misjii nie wygrałem :( Wie ktoś o co w tamtej misjii chodzi?

Bakura 29-01-2006 19:22

@up

Napewno dostaniesz, ale bana -.-

Ja mam problem w grze na GBA...Shaman King Master of Spirits. Mianowicie nie moge przejść big skeleton stworzonego najprawdopodobniej przez Fausta VIII

Mastadi, little meteorite 04-03-2006 02:24

Witajcie, mam problem w 2 grach:
1. Hitman - Mam problem z trzecią misją, Masacre at Jakiś tam fish restaurant. Jak to przejść? Pomózcie! :baby:
2. Advance Wars (GBA) Jak przejść tą misje w której trzeba przejąć 12 budynków? Chyba 2 czy 3 na terenie blue moon.

Specter 04-03-2006 07:48

@up
Uhm. W kampani? Jest wiele misji tego typu...(Advance Wars). Sprecyzuj pytanie.

Dr.Unknown 16-03-2006 12:23

Cytuj:

1. Hitman - Mam problem z trzecią misją, Masacre at Jakiś tam fish restaurant. Jak to przejść? Pomózcie! :baby:
Z pamięci ciężko, ale działa to tak:
Póki nie ma towarzystwa pędzisz do restauracji, prosisz o klucz do toalety.
Zostawiasz w toalecie bron, wystarczy jedna, dobra pukawa z odrzutem, wychodzisz.
Dopadasz pewnego pana w zaułku, zabierasz mu ciuchy i medalion, wleczesz truchło do kanału.
Idziesz w przebraniu na spotkanie, po chiwli rozmowy udajesz, poprzednio przepraszając, się do toalety, bierzesz swoją armete, z impetem i z zaskoczenia wbijasz na sale, strzelasz w kogo trzeba (uważaj na barmana, ma obrzyn!) i uciekasz. W toalecie jest okno, ale nie pamietam, do czego się przydawało, więć jakbyś przechodził i brakowało Ci kawałka ukłądanki, to zwróć się ku temu.

Bakura 24-03-2006 17:00

Mam problem ze Splinter Cellem. Mam geforce 3mx, 256 ramu i procek 1,8 ghz.

Splinter już mi działał. Obecnie przy włączaniu wyskakuje error:


General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::Exec <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Prosze, pomóżcie ^.^

Gracz Tibii 29-03-2006 14:34

Mam problem z Icewind Dale II. Gra niechce odpalić. Menu główne i tworzenie drużyny działa. Pod koniec ładowania samej gry zawiesza się. Mam Windows XP ale to chyba nie robi różnicy bo kiedyś
mogłem grać i też miałem Windows XP.
@up: w tym dziale można prosić o pomoc do każdej gry prócz Tibii Safut
@down: jeśli chodziło ci o mój problem to powiedz jakie sterowniki choć wydaje mi się że u mnie to nie problem ze sterownikami

Rethfing on Aldora 29-03-2006 14:41

@up
Sterowniki może.

Krzesław 09-04-2006 22:25

Mam problem z Jedi Outcast. Mianowicie tylda, która uaktywania okno operacyjne (czy coś takiego), w którym wpisuje się cheaty, nie działa. Nie żebym był jakimś cheaterem, ale w Databank na zdjęciu Kyle'a Katarna, jego miecz jest zielony, więc troche mnie deprymuję to że w grze jest zielony. Tak samo nie działa przycisk włączający i wyłączający miecz (L).

Z góry dzięki za pomoc:)
Dzięki Unknown :)

Dr.Unknown 10-04-2006 17:07

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Krzesław
Mam problem z Jedi Outcast. Mianowicie tylda, która uaktywania okno operacyjne (czy coś takiego), w którym wpisuje się cheaty, nie działa. Nie żebym był jakimś cheaterem, ale w Databank na zdjęciu Kyle'a Katarna, jego miecz jest zielony, więc troche mnie deprymuję to że w grze jest zielony. Tak samo nie działa przycisk włączający i wyłączający miecz (L).

Z góry dzięki za pomoc:)

Shift + ~.

wytreszcz 12-04-2006 10:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bakura
Mam problem ze Splinter Cellem. Mam geforce 3mx, 256 ramu i procek 1,8 ghz.

Splinter już mi działał. Obecnie przy włączaniu wyskakuje error:


General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::Exec <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Prosze, pomóżcie ^.^

Zainstaluj jeszcze raz , albo może coś z kartą , sprawdź czy open GL niejest wyłączony czy coś takiego ...:confused:

Zapewapu 03-05-2006 18:33

Mam dosc dziwny problem..Mianowicie poszukuje..nazwy gry.Jest to gra,w ktora gralem b.dawno temu,i chcialbym odswiezyc swe wspomnienia.Ponizej postaram sie ja jak najdokladniej opisac:

Jest to fttp[tak to sie pisze?].Akcja dzieje sie na dzikim zachodzie.Zaczynamy w jakiejs malej miescinie,pustynia,czaszki jakichs zwierzat etc.Na tej planecie jest rowniez wychodek[tzn taki kibelek w budce:>]Gdy gramy na najtrudniejszym poziomie,mozemy ten kibelek wysadzic odebranym przestepcy dynamitem i dostac sie do dosc dziwnego pomieszczenia,w ktorym mozemy ogladac jakies durne slajdy-np kosmici niosacy chyba konia nabitego na kij xD.W dalszej czesci nalezalo przejsc ciasnym przejsciem pod schodami.To tyle z planetki nr1.

Planeta 2:Rowniez jakies miasteczko,tylko troche wieksze,musimy dostac sie do wiezienia[czy tam banku]za pomoca lopaty i ukrasc klucze,dalej nie pamietam.

Planeta3:Rzecz dzieje sie w pociagu,to tyle z tego,co pamietam.

Mapa X[niepamietam ktora]-jestesmy w kopalni i mamy duuzo dynamitu do dyspozycji :>

Na koniec kazdej mapy musimy pokonac bardzo silnego przeciwnika[czlowieka].Nasza bronia moze byc rewolwer,strzelba etc.Posiadamy lampe,do ktorej mozemy zbierac olej.to wszystko,co z gry pamietam.Jesli ktos zna jej tytul-Prosze o podanie

Adow Adan 28-05-2006 10:46

Mam pewien problem.

Kiedyś prubowałem grać w pes 4 online. coś w network wchodziło ale nie kapowałem o co chodzi.
Teraz mam z kumplem pesa 5(pro evolution soccer 5) i jak właczamy network to czekamy,czekamy (z 10 min) i nic sie nie dzieje a wiemy ze da sie zagrać online bo są specjalne ligi do tego. Teraz pytanie:
Jak zrobić zeby zagrać online w pes'a 5 ?

Vamerian 28-05-2006 10:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Adow Adan
Mam pewien problem.

Kiedyś prubowałem grać w pes 4 online. coś w network wchodziło ale nie kapowałem o co chodzi.
Teraz mam z kumplem pesa 5(pro evolution soccer 5) i jak właczamy network to czekamy,czekamy (z 10 min) i nic sie nie dzieje a wiemy ze da sie zagrać online bo są specjalne ligi do tego. Teraz pytanie:
Jak zrobić zeby zagrać online w pes'a 5 ?

Może to wina firewalla, albo potrzebujesz nowszego patcha?

Hieyan 11-06-2006 21:31

Fable.
 
W Lesie Wiedź jest na takim klifie miecz.
1. Da się go wogóle wyciągnąć?
2. Co trzeba zrobić?

Rozwinęłem budowe ciała na maksa i nic.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:11.

Powered by vBulletin 3