Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Nebula (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=202)
-   -   Shadows World, Family Guys + kilku freedom figterow -.-' vs VIRIBIU UNITS (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=134780)

August 20-06-2007 00:21

Shadows World, Family Guys + kilku freedom figterow -.-' vs VIRIBIU UNITS
 
Dzisiaj rozpoczela sie "wojna" tych gildi, napewno bedzie duzo zabawy i duzo fragow. Szkoda ze przeliczylismy sie co do kilka osob ktore obiecywaly ze niebeda walczyc i takie tam, ale trudno zycze obu stronom duzo zabawy i duzo fragow malo lagow :D dla VU i duzo dedow dla reszty. : ) Bede aktualizowal fragi w miare padania kolejnych ludzi :P jak mozecie nie spamujcie tematu i niewyzywajcie sie tutaj prosil bym moderatora o usuwanie postow ktore nie wnosza nic do tematu. Dziekuje.

Dzisiejsze fragi dla VU.
Tinti Zareda Jun 19 2007, 22:07:18 CEST Killed at Level 133 by Celandia
Sowqu Jun 19 2007, 22:11:58 CEST Killed at Level 165 by Morrderca
and by Celandia
Xaemus Serigimox Jun 19 2007, 22:14:59 CEST Killed at Level 162 by Celandia
and by Mad Worior
Rider Eddi Jun 19 2007, 22:16:00 CEST Killed at Level 107 by Archer of Fear
Friida Jun 19 2007, 22:15:18 CEST Killed at Level 123 by Finix
and by Hespios
Tana Max Jun 19 2007, 22:15:42 CEST Killed at Level 99 by Celandia
and by Morrderca
Heiks Jun 19 2007, 22:18:50 CEST Killed at Level 158 by Celandia
and by Archer of Fear
Redeo Jun 19 2007, 22:14:31 CEST Killed at Level 118 by Finix
and by Macius de'Down

Dzisiejsze fragi dla koalicji.
Chudzierlok Jun 19 2007, 22:07:33 CEST Killed at Level 124 by Xaemus Serigimox and by Heiks
Arthas of Nebula Jun 19 2007, 22:05:51 CEST Killed at Level 191 by Redeo
and by Rider Eddi

http://rapidshare.com/files/38008382/SOWQU.wav.html
Sowi to lepiej teraz zalatw tego bota co uha z za ekranu, naucz ich tego co nauczyles ordo i spie*** z tego servera wszyscy razem. Bo jestescie siebie warci : ) Sowi od zawsze robiles nam kolo dupy.

August 20-06-2007 00:29

Double post, ale ta wiadomosc jest warta napisania dwoch postow postow :D

http://img71.imageshack.us/img71/7748/200lvleh3.jpg

Gratz Cela :*

JimmNoman 20-06-2007 00:37

Nigdy was nie lubialem (chodzi mi tu o VU) walczylem nawet przeciwko wam ale zycze wam jaki i SW duzej ilosci fragow i sadze ze jak tylko SW to dobrze przemysli to moze byc naprawde dluga wojna ( powatpiewam w wygrana SW+FF) gratki dla celandi pamietam jak zabilem cie na 100+ lvlu a teraz juz masz 200 ;p

Webi 20-06-2007 03:19

to ogarnij to troche, z graficznego punktu widzenia to nic sie nie mozna doczytac, topic przydlugawy. a fragi jak liczysz? Od momentu jak wam sie zaczelo podobac czy od dzisiejszej akcji czy jak?
Ja bym proponowal do dzisiejszej akcji;p Bedzie bardzo neutralnie. Fragi Arcticusa na VU tez bedziesz liczyl? Bo mysle ze o ile go nie zredukujecie do osoby tylko wciskajacej strzalki a reszte robi bot to troche tych fragow moze byc.

Hori 20-06-2007 11:58

SW + FG + ally niemaja szans z Vu, poniewaz VU to same sorki, a SW to pally i knight. Mysle ze po update sytuacja sie zmieni radykalnie.

Webi 20-06-2007 12:19

Takie gadanie to wiesz:) Mysle, ze nawet najtami i palkami vu nie ostaje od nich albo nawet przewyzsza, ale wystarczy wziac przyklad z furory gdzie taifun przegral itd moim zdaniem nic nie jest przesadzone i wszysto zalezy o teog komu sie ebdzie dluzej chcialo grac.

Dregar 20-06-2007 15:35

@august

"Szkoda ze przeliczylismy sie co do kilka osob ktore obiecywaly ze niebeda walczyc i takie tam" by August

"Badzcie samoukami, nie czekajcie az was nauczy zycie" by niepamietam kto xD

Sadze ze wczesniej czy puzniej fragneli byscie xeamusa, vure czy kogokolwiek innego. Xeamus zabral zycie w swoje rece, a nie dal kierowac cele, artasowi czy tobie. Na miejscu xeama postapil bym tak samo, tylko mnie z nim rozni jedna zecz ja nigdy nie bede mial 160 ms. Na miejscu estany i friidy tez bym dolaczyl do FG wkoncu sa "prawie rl rede?", ale rubta co chceta i tak kazdego z was dotknie "for better nebula".

Artas 20-06-2007 15:51

"Szkoda ze przeliczylismy sie co do kilka osob ktore obiecywaly ze niebeda walczyc i takie tam"


Rozjebało mnie to HAHAHAHAHAHAHAH

Drogi Hansie

Dużo osób też się przeliczyło co do was więc nic nie mów.

Artas 20-06-2007 19:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Webi (Post 1497547)
Takie gadanie to wiesz:) Mysle, ze nawet najtami i palkami vu nie ostaje od nich albo nawet przewyzsza, ale wystarczy wziac przyklad z furory gdzie taifun przegral itd moim zdaniem nic nie jest przesadzone i wszysto zalezy o teog komu sie ebdzie dluzej chcialo grac.

Bez kitu co do wojny nigdy nic nie jest przesądzone...
To że raz się udało dużo nie znaczy tylko motywuje stronę która wygrała
i osłabia stronę która przegrała.

PS.Webi ty napisałeś coś z sensem czy mi się zdaje?

Webi 20-06-2007 19:37

wez sie wyrejestruj albo popros moda o usuniecie twojego konta, jezeli masz walic takie posty jak walisz.
Narazie to zauwazylem styl taki: "Jak nie rgasz to sie nie wypowiadaj" no i teraz zacytowales moj post, powtorzyles go i tyle. Tylko mam nadzieje, ze inteligencja przyjdzie z czasem w twoim przypadku, w koncu to 3 dzien od momentu jak sie zarejestrowales.

August 20-06-2007 20:07

Ja nikomu nie musialem dupy lizac. Bylem w Rebirth, bylem w Divonium i jestem od poczatku w Viribius. To ze gram tu zawdzieczam sobie i ludziom ktorzy nie opuscili mnie, nawet gdy mnie zabila Wicka i Shargas ludzie typu Zuk, Silver, Arthas, Hespios itp pomagali mi caly czas, gdy mialem hacka blokowali mi hara zeby nie padal. Gdy ktos mnie bil biegli mi z pomoca. Wiec to cos to sie nazywa braterstwo, a w Ordo co bylo? Kolesie sobie chatki ojebywali nawzajem -.-, teraz w sw co jest? Nagle xaem co od zawsze jechal po sowim teraz ziomale jedna gildi itp. To sie nazywa falszywy czlowiek, a nie VU. To ze kogos bijemy i robimy PA to co z tego? Kazdy by tak robil, czy to Ordo, czy SW wszyscy kazdy jak ma wladze to tak robi.

nebulanoob 20-06-2007 21:41

Zuk ? Kto To ?

August 20-06-2007 22:05

Taki maly pol cygan pol zyd.

Zygmunt 20-06-2007 22:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez August (Post 1498648)
Ja nikomu nie musialem dupy lizac. Bylem w Rebirth, bylem w Divonium i jestem od poczatku w Viribius. To ze gram tu zawdzieczam sobie i ludziom ktorzy nie opuscili mnie, nawet gdy mnie zabila Wicka i Shargas ludzie typu Zuk, Silver, Arthas, Hespios itp pomagali mi caly czas, gdy mialem hacka blokowali mi hara zeby nie padal. Gdy ktos mnie bil biegli mi z pomoca. Wiec to cos to sie nazywa braterstwo, a w Ordo co bylo? Kolesie sobie chatki ojebywali nawzajem -.-, teraz w sw co jest? Nagle xaem co od zawsze jechal po sowim teraz ziomale jedna gildi itp. To sie nazywa falszywy czlowiek, a nie VU. To ze kogos bijemy i robimy PA to co z tego? Kazdy by tak robil, czy to Ordo, czy SW wszyscy kazdy jak ma wladze to tak robi.

Skoro nie musiales to czemu lizales? I nie mow, ze nie lizales bo jeszcze do dzis mnie zad swedzi. Skamlales, jak mala dziewczynka ze masz hunta.
Czas jak wiemy pracuje na korzysc takich jak ty, ktorzy swoim slodkim pierdzeniem o swojej wielkosci proboja zatrzec prawdziwe wydarzenia. To raz.
Dwa - jesli bycie falszywym nazywasz to, ze ktos stanal po stronie słabszych zdajac sobie sprawe ze dwa lata grania idzie w zapomnienie, a mimo to ma to w gleboko w kiszkach to jest to twoje krzywe zakompleksione zwierciadelko.
Trzy - Ty wielki castorze napewno nie jestes na tyle falszywy zeby bronic slabszych od siebie przed banda znudzonych patafianow - wrecz przeciwnie lepiej im jeszcze wsadzic nozyk w plecy. Wtedy sie jest wielkim! A teraz przewin sobie tematy i zobacz jak cie ludzie tu lubia.
Po czwarte wbrew pozorom to wlasnie SW ratuje was i wasza sztucznie przytrzymywana "braterskosc" ktora o kant mozna rozbic. Teraz sw potem moze jeszcze embraced i juz nic i nikt nie powstrzyma was przed biciem samych siebie. Wiec arthas powinien ladnie sowqu podziekowac, ze doszedl, dzieki temu albowiem moze sobie jeszcze pograc. Ty, tu sie zgodze nie musisz sowqu dziekowac, zawsze miales nosa i wiedziales komu co i kiedy polizac. Szorstki sposob bycia twojego "brata" Hespiosa przypadl ci do gustu. Mozna powiedziec ze wrecz sie zakochales. Mala anegdotka: Hespios siedzac na ts z oczywiscie nie zmutowanym micro w te oto slowa grzecznie prosi swoja siostre by zamknela okno, cyt: " ty ku...wo zamknij to okno".
Jak takiego nie kochac?? Przeciez ten czlowiek to przyklad oglady i dyplomacji. Brawa wiec dla ciebie kastorku, poleganie na samym sobie zawsze przynosi najlepsze skutki.
A my, ktoregos dnia popijajac piwko dowiemy sie z gazet ze hespios wypial na ciebie swoj sloneczny zad lub ze poszedl do wojska (choc to malo prawdopodobne bo z "D" nie biora) i znowu wrocisz do szeregu. Znowu bedziesz soba czyli nikim.

August 20-06-2007 22:52

Proste Xaem wole takiego Hespiosa, niz byc takim jak Ty co sie zapomina w cafejce i jakas goraca szesnasta robi mu laske -.- , a co do lizania to hmm, ty przylizales dupala szwedom na poczatku serva zeby tu grac jesli dobrze pamietam... a potem doszedles do polaczkow i jestes oto taki ziomek. A co do lizania, to tobie lizalem no prosze fajnie sie dowiedziec. Na szczescie jestem jednym z tych co niemusza lizac, a to ze tobie na starosc sie w dupie poprzewracalo to niemoja wina.

Zygmunt 20-06-2007 23:01

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez August (Post 1499147)
Proste Xaem wole takiego Hespiosa, niz byc takim jak Ty co sie zapomina w cafejce i jakas goraca szesnasta robi mu laske -.- , a co do lizania to hmm, ty przylizales dupala szwedom na poczatku serva zeby tu grac jesli dobrze pamietam... a potem doszedles do polaczkow i jestes oto taki ziomek. A co do lizania, to tobie lizalem no prosze fajnie sie dowiedziec. Na szczescie jestem jednym z tych co niemusza lizac, a to ze tobie na starosc sie w dupie poprzewracalo to niemoja wina.

HAHAHAHAAHAHA, sex z szesnasta? Wole z siedemnasta i osiemnasta. ALe o tym pogadamy jak pierwszy raz za kilka lat zakisisz ogora, mam nadzieje ze dozyje. Ale bys musial tibie wylaczyc wiec chyba nie dozyje. Podobno w carlin sluby daja lec sprawdz czy noc poslubna jest inclusive.
I tak na marginesie, jesli nie lizales nikomu to kazdy by o tym wiedzial i nie musialbys pisac. Sprawa bylaby jasna. A lizales, lizales pamietam jak dzis to byl sloneczny dzien cieplo, parno, twoj jezyk wrecz przylepil mi sie do dupska.

August 20-06-2007 23:41

Ja wiedzialem ze z saganem cos masz nie tak, ale takie fantazje erotyczne przerosly moje oczekiwania, a co do wylaczania tibi, to Ty wyprowadzales psa o 2 w nocy na spacer do cafejki zeby zabic kogos. Wiec poco czepiasz sie mnie? Skoro robisz to samo...

nuttella1 21-06-2007 00:01

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez August (Post 1499322)
Ja wiedzialem ze z saganem cos masz nie tak, ale takie fantazje erotyczne przerosly moje oczekiwania, a co do wylaczania tibi, to Ty wyprowadzales psa o 2 w nocy na spacer do cafejki zeby zabic kogos. Wiec poco czepiasz sie mnie? Skoro robisz to samo...



Chcial bys takie panienki jak xaem ale niestety sam twoj wyglad twarzy je odstrasza. A co szpiegujesz go i notujesz o ktorej wylazi z psem? Takie cos nazywa sie obsesja na punkcie jednostki. Nie martw sie to jest do wyleczenia. Co do kafejki nie jeden by chcial sie ustawic tak jak on prace laczy z przyjemnoscia :)

Driger 21-06-2007 00:05

"jakas goraca szesnasta robi mu laske" .. szesnastki nie sa takie zle ;o .. te slowa nie mowisz przez zazdrosc ? :d

Ey ale tak wogole nie chce was szefowie upominac ale to temat war frags i troche offtop robicie .. nie no .. rozmowa nie jest nudna XD ale miejsce nie te .. malo macie innych tematow ktorych tyle powyzakladal webi ? xd

Kartoflak 21-06-2007 00:07

Xeam okazal sie zwyklym pajacem, ktory myslal ze moze wygrac z Vu. Skutki tego buntu mozemy zauwazyc po wczorajszych dedach Xeama i innych prostakow m.in. Sowiego aka Okno, Heiksa aka Drzwi, Friidy aka Klamka i reszty lapserdakow.

Signed~
Kartoflak ;>

Webi 21-06-2007 00:12

nie oceniaj ludzi po pierwszej akcji. Nie gram w tibie, ale mimo wszyskto mam nadzieje, ze sie 'przejedziesz'.

nuttella1 21-06-2007 00:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kartoflak (Post 1499385)
Xeam okazal sie zwyklym pajacem, ktory myslal ze moze wygrac z Vu. Skutki tego buntu mozemy zauwazyc po wczorajszych dedach Xeama i innych prostakow m.in. Sowiego aka Okno, Heiksa aka Drzwi, Friidy aka Klamka i reszty lapserdakow.

Signed~
Kartoflak ;>


Przegrana bitwa nie czyni przegranej wojny wiedziales o tym? Jeszcze nie raz wam pojedzie sw i inni =] TIME WILL SHOW

Kartoflak 21-06-2007 00:19

Wiem z wlasnego doswiadczenia, ze nikt nie jest w stanie pokonac nas(Vu).
Pokazalismy klase niejednokrotnie pokonujac Ordo, Family Guys i inne scierwa(Phy).Teraz przyszedl czas na SW a potem czas pokaze. My traktujemy to jako rozrywke a nie jako wojne bo co to za wojna jak SW caly czas grzeje pz.


Signed~
Kartoflak ;>

nebulanoob 21-06-2007 00:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kartoflak (Post 1499415)
Wiem z wlasnego doswiadczenia, ze nikt nie jest w stanie pokonac nas(Vu).
Pokazalismy klase niejednokrotnie pokonujac Ordo, Family Guys i inne scierwa(Phy).Teraz przyszedl czas na SW a potem czas pokaze. My traktujemy to jako rozrywke a nie jako wojne bo co to za wojna jak SW caly czas grzeje pz.


Signed~
Kartoflak ;>

KIm ty k**** JESTES ?

Kartoflak 21-06-2007 00:25

Twoim Koszmarem :evul:

Signed~
Kartoflak

nuttella1 21-06-2007 00:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kartoflak (Post 1499415)
Wiem z wlasnego doswiadczenia, ze nikt nie jest w stanie pokonac nas(Vu).
Pokazalismy klase niejednokrotnie pokonujac Ordo, Family Guys i inne scierwa(Phy).Teraz przyszedl czas na SW a potem czas pokaze. My traktujemy to jako rozrywke a nie jako wojne bo co to za wojna jak SW caly czas grzeje pz.


Signed~
Kartoflak ;>


Z ordo sami nie wygraliscie, z FG wojny wogole nie wygraliscie, z phyre nieliczni ludzie ktorzy sa obecnie w vu wygralo. Probujesz zrobic z vu profill pro gammerow ktorzy moga wszystko, graczy ktorzy graja dla zabawy. Wybacz mi ale siedzenie po 15 godzin dziennie by potem pasc i odrabiac jest wzgledem ciebie zabawne? Oj cielaku lvle to nie wszystko jesli chcecie to wygrac. Trzeba miec jeszce glowe ktorej wy nie macie oraz startega. Wozenie sie jak taczka gowna w betoniarce was zgubi. W wojnie z phyre tez rebirth grzalo na poczatku pzta a jakos wygrali um? Pewnie tego nie wiesz bo nawet wtedy nie walczyles a kupywales zgrzewke nuttelli by potem umiejetnie po rozlamie rebirth/vanum dojsc do ktorejs ze stron by w pozniejszym czasie robic z siebie kozaka ktory walczyl we wszystkich wojnach i zrobil cos porzytecznego dla nebuli. Twierdzenia typu " jakby ordo wygralo to tez by tak robili " sa debilne bo skad do ku*** nedzy wiesz co by zrobili po wojnie? Po wygranej reb wszystkie dzieci trzymano za pysk i bylo ok.

Bjoern Shu 21-06-2007 00:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Zygmunt (Post 1499176)
HAHAHAHAAHAHA, sex z szesnasta? Wole z siedemnasta i osiemnasta. ALe o tym pogadamy jak pierwszy raz za kilka lat zakisisz ogora, mam nadzieje ze dozyje. Ale bys musial tibie wylaczyc wiec chyba nie dozyje. Podobno w carlin sluby daja lec sprawdz czy noc poslubna jest inclusive.
I tak na marginesie, jesli nie lizales nikomu to kazdy by o tym wiedzial i nie musialbys pisac. Sprawa bylaby jasna. A lizales, lizales pamietam jak dzis to byl sloneczny dzien cieplo, parno, twoj jezyk wrecz przylepil mi sie do dupska.


o damn spadłem z krzesła xD jestes prawie tak dobry jak ja












PRAWIE ROBI WIELKA ROZNICE!

/Liedson =)



Edit, kartoflak niezly z ciebie wannabe ale nikt kto ma mozg na miejscu (procz castora) nie uwierzy w twoje bajki na dobranoc, wiec prosze Cie opusc ten temat i zawitaj to czaterii interii i "wyrywaj" DFUNASTKI na zelowego irokeza ;<

Kartoflak 21-06-2007 00:46

Jak to k...a nie wygralismy? Krasnoludki wygraly? W dupie mam to czy Rebirth grzalo pz czy nie grzalo. Wiem jedno mamy wygrano w kieszeni i nie ma bata.
Naogladales sie Teletubisow i myslisz ze kozak jestes ;> Przegrales wojne i jedyne co ci zostalo to zazdroszczenie innym wladzy na serwerze ktorej nigdy nie bedziesz mial <mendo>

Signed~
Kartoflak

Kartoflak 21-06-2007 00:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bjoern Shu (Post 1499469)


Edit, kartoflak niezly z ciebie wannabe ale nikt kto ma mozg na miejscu (procz castora) nie uwierzy w twoje bajki na dobranoc, wiec prosze Cie opusc ten temat i zawitaj to czaterii interii i "wyrywaj" DFUNASTKI na zelowego irokeza ;<

Zamknij jape Tinki Winki. Zgubiles torebke i co teraz?
Liedson jak tam na Aldorce po dupie sie dostaje?
New Server PLX

Signed~
Kartoflak

Maksym89 21-06-2007 00:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Zygmunt (Post 1499040)
Mala anegdotka: Hespios siedzac na ts z oczywiscie nie zmutowanym micro w te oto slowa grzecznie prosi swoja siostre by zamknela okno, cyt: " ty ku...wo zamknij to okno".

A jak się już czepiasz rodziny to popatrz na siebie drogi Xaemusie. :)

Dojebał bym ci ale to nie miejsce na takie rzeczy, ja to wiem ale ty najwidoczniej o tym nie wiesz i Tibia wjebała doszczętnie twoje szare komórki.

nuttella1 21-06-2007 00:53

ziemniak

Mylisz sie mialem jakas tam wladze ale zeby ja wykozystac nie wystarczy miec wielki piwny miesien i brak muzgu tak jak w przypadku ciebie a po 2 nie musze sie wyzywac w tibi na ludziach tak jak ty bo pewnie cie nikt nie szanuje na rlu. :)

Kartoflak 21-06-2007 00:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez nuttella1 (Post 1499490)
ziemniak

Mylisz sie mialem jakas tam wladze ale zeby ja wykozystac nie wystarczy miec wielki piwny miesien i brak muzgu tak jak w przypadku ciebie a po 2 nie musze sie wyzywac w tibi na ludziach tak jak ty bo pewnie cie nikt nie szanuje na rlu. :)

Takie bajki to dla dziadka opowiadaj. To nie znaczy ze cie jak psa traktuja to i mnie tak samo. Idz do budy wachac kielbe. Ale ladnie pachniesz! Jak kielbaska!

Signed~
Kartoflak

Safe 21-06-2007 00:59

chcialbym przypomniec, ze Taifun dostaje we fragach 170~: 70~a mimo to najwyrazniej wygra.. cos w tym jest
Ohh...ahh.. jakie to vu jest wspaniale! powiedzcie mi co robiliscie gdy byla tibia 7.1,7.4.. odpowiedz jest prosta, wijaliscie sie po thais w poszukiwaniu rotworma ze swoimi 50siatymi lvlvami (wtedy to juz byl kozak ^^) i cieszyliscie sie ze macie najwiekszy lvl, ale nie wygracie bo nei ma ani CipBotu,a wszytkie inne sa zbyt trudno dostepne dla ludzi o Waszym ilorazie ineligencji..
@VU
przegieliscie myslac ze wy jestescie nie do pokonania hah ^^ moze jestescie na lepszej pozycji, ale nie na takiej aby sie nie bac, zreszta lekcewazcie, wasz wybor, pamietajcie jednak ze NG to nie wsyztko, a ze wczoraj wyszla wam akcja to chyba nie mozecie byc tacy zadowoleni, bo mieliscxie bardzo duzo szczescia (to, ze sowqu nei poszedl 1sqm do przodu, zle sie ustawil :F) no ale.. Have Fun
@Castor
Xaem napisal, ze mu lizales, Ty piszesz, ze 16snatski mu robia pale, a ile Ty masz lat? : > czyzby wszytko sie zgadzalo?

nuttella1 21-06-2007 01:00

kartoflątko

Dziecko sie denerwuje. Spokojnie tibia to nie wszystko ale w twoim specjalnym przypadku nadaje sie tylko do leczenia wiec skonsultuj sie z lekarzem lub farmacełtą.

Kartoflak 21-06-2007 01:05

A co mnie obchodzi jakis laps z 274 lvlem.

To SW siedzi w pz jak Zydzi w Gettach. I to nigdy sie nie zmieni.
Zydzi nie mogli chodzic po chodnikach a wy nie mozecie po miastach lecz tylko po trawie kolo kosciola.

Signed~
KArtoflak

czlowieczyna 21-06-2007 01:12

kartoflak

fajnych masz ziomow z vu ;d

http://s136.photobucket.com/albums/q...nt=viribus.jpg

oprocz Jacka, nie wiem jak z gohoodim i vurom

Kartoflak 21-06-2007 01:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez czlowieczyna (Post 1499520)
kartoflak

fajnych masz ziomow z vu ;d

http://s136.photobucket.com/albums/q...nt=viribus.jpg

oprocz Jacka, nie wiem jak z gohoodim i vurom

Spojrz w lustro a potem o innych pisz.
A tak btw nice fake. To pewnie twoja rodzina z Bidula.

Signed~
Kartoflak

Moren 21-06-2007 01:26

tak się zastanawiam, po co Wy na siebie najazdy robicie?

niestety jest jak jest, chłopaki z Viribus Unitis pragną władzy absolutnej, większości się to nie podoba, jednak całą tą większość zastraszyła pewność siebie w/w gildii
nie wiem skąd wzięła się ta Wasza (Viribus Unitis) nienawiść do innych, szczerze mówiąc nawet was nie mogę zrozumieć, siedzę na Nebuli od początku, nie mam sie czym chwalić, nie walczyłem w żadnej wojnie, a i ludzi zabitych przeze mnie w całej mojej "nebuliańskiej" historii można policzyć na palcach jednej ręki, moje pvp równe jest umiejętnościom w walce z ratami pod pocztą w ab'dendriel,
dla Was (Viribus Unitis) 100 lvl to chleb powszedni, dla mnie to nie lada osiągnięcie,
Teraz niestety wszystko się pokomplikowało i czas dla mojej postaci, aby leciała z doświadczeniem w dół, za ludzi, którzy chcieli spokojnie zwiedzać ziemie Nebuli,

Na tibia.com było wiele postów z noobcharów, obrażających nas, Shadows world, za naszą strachliwość i podkładanie się panom z Viribus Unitis, wyzywanie od "c i o t" było normalne, jeśli Ci co tak pisali, uważają, że witanie się z każdą napotkaną postacią i bycie uprzejmym wobec innych robiło z nas "panienki", to niech wyjdą w końcu ze swoich jaskiń, wyrzucą maczugę i niech udadzą się do szkoły, przeczytają jakąś książkę, bo odniosłem wrażanie po przeczytaniu wyżej wspomnianych postów, że... jest z niektórymi źle.

Nasza neutralność nie została naruszona przez nas samych, cały czas pozostawaliśmy w takim stadium. Nawet podczas zabaw panów z Viribus Unitis, pastwienia się nad nami z szyderczym uśmiechem, pozostawaliśmy w cieniu. To brak szacunku panów z "Wspólnymi Siłami" pobudzał powstawanie ironicznych tematów na forum tibia.com, w których często pojawiały się zdania "chcieliście być neutralni? to teraz macie".

Śmieszne są, moim zdaniem, przechwałki o przebytych wojnach, żadna jednostka nigdy sama nie wygrała wojny.

Mam nadzieję, hehe, tak, nadzieję, że ktokolwiek to przeczyta to zrozumie beznadziejność i bezsensowność działań panów z Viribus Unitis.

pozdrawiam

ps. proszę o przetłumaczenie opisu gildii Viribus Unitis, jeśli oczywiście jest to możliwe.

czlowieczyna 21-06-2007 01:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kartoflak (Post 1499526)
Spojrz w lustro a potem o innych pisz.
A tak btw nice fake. To pewnie twoja rodzina z Bidula.

Signed~
Kartoflak


hehe musze cie zmartwic nie fake poszukaj troche na photobucket.com i popatrz w photobuckety graczy m.in vu maja swoje zdjecia i porownaj. Odrazu widac ze jakis nabowaty lizus bo jakbys byl od vu to bys wiedzial jak wygladaja twoje " ziomy ".

http://s68.photobucket.com/albums/i1...rrent=fear.jpg









to jest fake ale fajne ;[

Bjoern Shu 21-06-2007 01:28

kartoflak jakiej aldorce? xD
ja jestem LIEDSON nie LEISON gdybys gral na nebuli i bylbys kims to bys mnie znal, ale ze jestes 13letnim rl od hespiosa udajacym kogos waznego na forum to trudno, papa


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:29.

Powered by vBulletin 3