Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Askara (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=192)
-   -   Nowa wojna... znowu... :) (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=163307)

Igrexou 28-01-2008 01:34

Nowa wojna... znowu... :)
 
Wczoraj zaczęła się nowa wojna.

Pathfinders + Kilku Rexis postanowili rozpocząć nową wojnę przeciwko Rexis.

Powstała w ten sposób gildia Surprise, która ma na celu pokonanie słynnego Rexis.

Co pokaże czas to się dopiero okaże :)

Życzcie szczęścia nam, tzn. Surprise :)

Mydlarz 28-01-2008 03:00

Z czasem się przekonamy co z tego będzie:))

Good Luck.:)

Dazah 29-01-2008 01:06

no był ob na ank, miliony noobów, wynik nie jasny, nie wiadomo których helpersów powinno się liczyć a których nie ;p ale było gdzieś koło 5-4, 4-4. Gl ;]

Igrexou 29-01-2008 01:29

damy rade... :D następnym razem Surprise wygra ^^

elton_ 29-01-2008 13:03

Nutty ma szanse się odegrać na swifcie :) Mam nadzieje, że więcej osób się ogarnie, w szczególności tych, którzy obiecywali już dawno pomóc. Zauważyłem również, że Ci którzy odeszli z rexów mają honor.

GL

prezesvsc 29-01-2008 20:07

Gz Surprise
 
adwa darion do boju prowadz Surprise do zwyciestwa zeby zylo nam sie lepiej

$moq 29-01-2008 20:08

5-5
Arterossy Oddina:
Jan 29 2008, 16:15:46 CET Killed at Level 157 by Pher Zen

elton_ 29-01-2008 22:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez prezesvsc (Post 1870243)
adwa darion do boju prowadz Surprise do zwyciestwa zeby zylo nam sie lepiej

adwa, nie komanderuje , tylko uczestniczy w sneak/ob etc.
a wynik tych działań jest dziełem całego teamu, a nie jednej osoby.

filobossek2 30-01-2008 09:25

For freedom ! :D

Igrexou 30-01-2008 15:48

oho Zunri wrócił :D bedzie fajnie ;)

Kraken999 31-01-2008 11:36

lols
 
Cala Askara powinna sie zlaczyc jezeli chce spokoju. Ale noobki boja sie o swoje chary zeby ich nie stracic po rocznym graniu. Wola sie podlizywac i padac od rexow niz z nimi walczyc. Polacy wlasnie tacy sa;/;/
Hail Surprise and Coma!!!B)

Xavierek 31-01-2008 21:42

Pewnie rexy stwierdziły że to może być poważniejszy konfilikt niż ten z pokemonami , i że już nie będzie szło tak lekko.

A wtedy zaspamowali Zunriemu , Blz blz Zunri , help us or !; no i zunri aktywował pacca , teraz Pewnie już ma jakąś genialną strategie , jak roz^&* przeciwnika . Wiec tylko czekać aż Rexy zrobią jakiś mass owned. ...:PP

Zunri To przecież pro pvp Commander .. itp....

Kraken999 31-01-2008 23:17

Zobaczymy jak to bedzie... Moze Zunri stracil swoje zdolnosci strategiczne;) Ale i tak pewnie Reexy wygraja, bo jesli beda do tylu z fragami to dolaczy do wojny hurricane druga najlepsza gildia na askarze i bedzie wtedy masakra. Rexis ma w swojej gildi najpotezniejszego druta i knighta wiec i tak mamy przejebane.

elton_ 31-01-2008 23:29

@up

1/haha knight? teraz ani nie podbiegnie taki 200 ek do 5+ magów, bo będzie się bał...

2/ rexy mają w ciul kasy, i to jest właśnie problem, bless/aol dla nich to nic, kasy gildiowej+swojej mają tyle, że głowa mała. Ewentualnie dokupią na allegro/ebay :D hehe.

rapco 01-02-2008 00:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kraken999 (Post 1873051)
Cala Askara powinna sie zlaczyc jezeli chce spokoju. Ale noobki boja sie o swoje chary zeby ich nie stracic po rocznym graniu. Wola sie podlizywac i padac od rexow niz z nimi walczyc. Polacy wlasnie tacy sa;/;/
Hail Surprise and Coma!!!B)


wogole nie myslisz przyszlosciowo... jakby surprise wygralo to na askarze tylko chlew by sie zrobil, swift wszystko dobrze ogarnia i nikt tak dobrze nie bedzie rzadzic na askarze jak on, a juz napenwo nie gildia abuserow i random pkerow dlatego nie wszyscy chca pomagac surprise

Uriel-san 01-02-2008 01:02

Nie jestesmy zadnymi PA czy tez random PK, wiec prosze Cie, nie obrazaj nas... Pozatym slysze co chwile "Zunri to, Zunri tamto" bla bla bla ^^. Chlew mowisz ? Kazdy ma prawo do swojego zdania, ale zaufaj mi, bylo by lepiej i to o wiele. Najbardziej mi zal tych co biegaja jak pudelki ahh =/. Zobaczymy co czas przyniesie :)

Btw. Hurricane to nie 2 najlepsza gildia na servie B)

elton_ 01-02-2008 11:01

Napewno gildiami nie bedą dołączać do wojny, tylko pojedyńczymi osobami.

rapco 01-02-2008 11:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Uriel-san (Post 1873908)
Nie jestesmy zadnymi PA czy tez random PK, wiec prosze Cie, nie obrazaj nas... Pozatym slysze co chwile "Zunri to, Zunri tamto" bla bla bla ^^. Chlew mowisz ? Kazdy ma prawo do swojego zdania, ale zaufaj mi, bylo by lepiej i to o wiele. Najbardziej mi zal tych co biegaja jak pudelki ahh =/. Zobaczymy co czas przyniesie :)

Btw. Hurricane to nie 2 najlepsza gildia na servie B)

wyrzuciliscie mi guild membera z respa to jak to sie nazywa jak nie pa ? :)

a random pk jest quaits djurico djeltra etc

a co do hurricane to 2/3 sa retired i jakby polowa do war doszla to byloby to max

Oris Palladyn 01-02-2008 12:22

Ja tam nie uwazam,ze Hurricane jest druga najlepsza gildia :o a co do war to nie wiem jak bedzie i kiedy byloby lepiej. Na poczatku bylo dobrze, ale Rexis zaczelo sobie randomic i wojna wybuchla, teraz to sam nie wiem :p ale i tak Rexy maja taka przewaga ze maja od zaje&&&& kasy a Surprise raczej nie. Aczkolwiek sadze, ze Surprise ma duze szanse bo ma duzo magow, a to jest wazne. Zobaczymy co bedzie B)

Igrexou 01-02-2008 13:04

Najebiemy ich...I chuj ;d


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:55.

Powered by vBulletin 3