Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Arcania (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=193)
-   -   Arcania - Hyde Park (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=191384)

Poll 04-10-2008 02:48

Nie będe tego czytał bo pierdoły piszecie,przecyztalem z 6 postów i starczy,dziewczyny o co to kłotnia o powodzenie w tibi?zajmijcie sie rlem i podrywaniem facetów tam,a nie tutaj pierdoly,tutaj koleżanka napisala prawde że kobieta zawsze może pójśc na łatwiznę i omotać sobie faceta,albo zapracowac sammeu na to co osiągnie.Jednak mimo wszystko zawsze każdy się troche sprzedae zeby zdobyć szacunek w czymkolwiek,musimy pokazac innym że jesteśmy fajni,dobzi,pomóc komus,zdobyć jego zaufanie,wiec każdy z nas się troche sprzedaje,bez względu na płec itd.
A to że jacyś kolesie się paluja na sam fakt ze jakaś dziewczyna napisze w tibi ":*" to inna bajka,to źle świadczy o nich a nie o dziewczynie,bo czy nie witamy się z dziewczynami całujac je w policzek,a one nas?no zresztą w/e...kończyć kłótnie bo pozabijam dyde melke,canavich,reylinów,madziów dzikusow i inne kobiety grające na arcani i ich kolegów.A jak macie się kłocić to na tibi a nie na forum,po co to wywlekacie tutaj,żeby co?szum byl w okól dziewczynek?wiemy ze gracie,szanujemy Was i macie pewne przywileje za nadmiar ciała w granicach klatki piersiowej.I spokój mi tutaj,pogadjamy o czymś innym,ale pewnie nie chcecie bo jak nie ma wojny to najciekawszy temat to wódka i panienki,chociazby te pikselowe.pozdro

Lamu~ (dla nowych użytkowników ;p)



P.S
Panowie polecam "testosteron";)

Filush 04-10-2008 03:31

Pokaż cycki.

Barbatos 04-10-2008 07:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kolesianka (Post 2285355)
a dlaczego mają nie grać?:) na dwór też wychodzimy :P Nie jak dzieci, my pisałyśmy ogólnie, one zaczęły mieć bury więc ;]
Pozdro dla kolegi z mojego miasta, elo ;d

Co do tego wychodzenia na dwor ;p

2008-04 153h
45m
2008-03 260h
30m
2008-02 202h
45m

Nawet ja tyle nie maniaczylem ;p

Picinhoxs 04-10-2008 07:40

pFf wiesz co to blackd tools? to jest elo dla sorca druida wiec sie niedziw ze ludzie maja cos do robienia poza gra ;]]]]]]


btw napisalem do suy meji zeby cos napisal na forum to on

: ;]

troche przyzalil chej

Picinhoxs 04-10-2008 07:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Poll (Post 2285573)
Nie będe tego czytał bo pierdoły piszecie,przecyztalem z 6 postów i starczy,dziewczyny o co to kłotnia o powodzenie w tibi?zajmijcie sie rlem i podrywaniem facetów tam,a nie tutaj pierdoly,tutaj koleżanka napisala prawde że kobieta zawsze może pójśc na łatwiznę i omotać sobie faceta,albo zapracowac sammeu na to co osiągnie.Jednak mimo wszystko zawsze każdy się troche sprzedae zeby zdobyć szacunek w czymkolwiek,musimy pokazac innym że jesteśmy fajni,dobzi,pomóc komus,zdobyć jego zaufanie,wiec każdy z nas się troche sprzedaje,bez względu na płec itd.
A to że jacyś kolesie się paluja na sam fakt ze jakaś dziewczyna napisze w tibi ":*" to inna bajka,to źle świadczy o nich a nie o dziewczynie,bo czy nie witamy się z dziewczynami całujac je w policzek,a one nas?no zresztą w/e...kończyć kłótnie bo pozabijam dyde melke,canavich,reylinów,madziów dzikusow i inne kobiety grające na arcani i ich kolegów.A jak macie się kłocić to na tibi a nie na forum,po co to wywlekacie tutaj,żeby co?szum byl w okól dziewczynek?wiemy ze gracie,szanujemy Was i macie pewne przywileje za nadmiar ciała w granicach klatki piersiowej.I spokój mi tutaj,pogadjamy o czymś innym,ale pewnie nie chcecie bo jak nie ma wojny to najciekawszy temat to wódka i panienki,chociazby te pikselowe.pozdro

Lamu~ (dla nowych użytkowników ;p)



P.S
Panowie polecam "testosteron";)

Pro by clapek wiec uwazaj na ajanka ;]]]]]]]]]] ,aaa i by hell kazimisz

kamsz 04-10-2008 08:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mlodzieniaszek (Post 2285511)
Reylinn czy jakos tak, chyba nic od boga poza odrobina urody nie dostala....:|
To nie jest smutne ze ma sie w Tibii chlopaka?

jesli mowisz o cibku to nie tylko w tibii

Reylin 04-10-2008 09:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mlodzieniaszek (Post 2285511)
Reylinn czy jakos tak, chyba nic od boga poza odrobina urody nie dostala....:|
To nie jest smutne ze ma sie w Tibii chlopaka?

gadalam kiedys z toba? jetsem z kamilem praiwe dwa lata i neisadze zeby to byl zwiazej tibia-tibia ;) pozdrawiam

Reylin 04-10-2008 10:01

[quote=Fruti_Angel;2285690]Pozdrawiam,
ty,
chuju.



to jest wszystko co potrafisz powiedziec? moze bys troche urozmaicil swoj slownik :/ cya

Poll 04-10-2008 10:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fruti_Angel (Post 2285608)
Wszystko pomieszales, chuju.

Licz się ze slowami,ja Cie nie obrażam:)

$iva 04-10-2008 10:07

Ten temat jest naprawdę chory ;D czytając nie można się powstrzymać od śmiechu, nie wiedziałam, że na Arcanii a może raczej Obsidii jest tyle pustych lasek :<, zbyt dużo czytania i zbyt dużo komentowania.
Poza tym śmieszne dl mnie jest to, że dziewczynki mające po te naście lat mają najwięcej do powiedzenia o osobach z którymi nie mają nic wspólnego. Może poprostu macie problemy ze sobą i sprawy w rl mieszacie ze sprawami w tb ; )?

To Mlodzieniaszek:
Byłoby lepiej gdybyś może nie mieszał się w sprawy Kamil - Eve, bo Oni nie obgadują Cię, ani nic z tych rzeczy.

Yyy już tam nie pamiętam kto coś pisał że atutem Reylin jest tylko uroda - czyżbyś Jej zazdrościł/a tego ; )?
Założę się, że jej poziom inteligencji jest większy niż Twój ; )

Aaa i zapomniałabym o najważniejszym...
Sądzę, że wszelakie obrażanie nie powinno tu mieć miejsca bo pokazuje Wasz iloraz inteligencji ; )

Cypeek 04-10-2008 10:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Filush (Post 2285585)
Pokaż cycki.

Dam Ci jabłko.

Nattii 04-10-2008 11:08

Naście lat? hahaha, chciałabym. Jestem pusta? Faajnie. Mam coś do powiedzenia o osobach, których nie znam? No widać że jednak nie czytałaś moich postów. Pisałam ogólnie o laskach w tibii, przykre że mm niektóre odbierają to tak osobiście, ale jeśli twierdzisz że obrażam konkretną osobę, to pokaż mi posta, w którym to robię. Dyda wczoraj nie zdołała, powodzenia dla ciebie.

Ahh, a co do wyzywania, no jeśli uważasz że osoba, której jedynym argumentem jest "masz krzywy ryj" ma wstrząsająco wysoki iloraz inteligencji, to gzz dla ciebie.


I zapomniałam dodać;d;d;d piszesz tu że wyzywanie pokazuje nasz iloraz inteligencji,okej, to właśnie pokazałaś swój, pisząc że jesteśmy puste. Nie znasz nas to po co obrażasz? Napisałyśmy obie, ja i Tena ogólnie, a wy tu all płaczecie jak my to was obrażamy, smutne.

Cry me a river

Domkaa 04-10-2008 11:19

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez $iva (Post 2285697)
Ten temat jest naprawdę chory ;D czytając nie można się powstrzymać od śmiechu, nie wiedziałam, że na Arcanii a może raczej Obsidii jest tyle pustych lasek :<, zbyt dużo czytania i zbyt dużo komentowania.
Poza tym śmieszne dl mnie jest to, że dziewczynki mające po te naście lat mają najwięcej do powiedzenia o osobach z którymi nie mają nic wspólnego. Może poprostu macie problemy ze sobą i sprawy w rl mieszacie ze sprawami w tb ; )?

To Mlodzieniaszek:
Byłoby lepiej gdybyś może nie mieszał się w sprawy Kamil - Eve, bo Oni nie obgadują Cię, ani nic z tych rzeczy.

Yyy już tam nie pamiętam kto coś pisał że atutem Reylin jest tylko uroda - czyżbyś Jej zazdrościł/a tego ; )?
Założę się, że jej poziom inteligencji jest większy niż Twój ; )

Aaa i zapomniałabym o najważniejszym...
Sądzę, że wszelakie obrażanie nie powinno tu mieć miejsca bo pokazuje Wasz iloraz inteligencji ; )


Wreszcie jakas madra wypowiedz o>O.

Picinhoxs 04-10-2008 11:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nattii (Post 2285778)
Naście lat? hahaha, chciałabym. Jestem pusta? Faajnie. Mam coś do powiedzenia o osobach, których nie znam? No widać że jednak nie czytałaś moich postów. Pisałam ogólnie o laskach w tibii, przykre że mm niektóre odbierają to tak osobiście, ale jeśli twierdzisz że obrażam konkretną osobę, to pokaż mi posta, w którym to robię. Dyda wczoraj nie zdołała, powodzenia dla ciebie.

Ahh, a co do wyzywania, no jeśli uważasz że osoba, której jedynym argumentem jest "masz krzywy ryj" ma wstrząsająco wysoki iloraz inteligencji, to gzz dla ciebie.


I zapomniałam dodać;d;d;d piszesz tu że wyzywanie pokazuje nasz iloraz inteligencji,okej, to właśnie pokazałaś swój, pisząc że jesteśmy puste. Nie znasz nas to po co obrażasz? Napisałyśmy obie, ja i Tena ogólnie, a wy tu all płaczecie jak my to was obrażamy, smutne.

Cry me a river

Siemka kotku sprawdz picina btw olej je bo arcania sux[aslikuje bo musze zmienic swiat hej.

LoluU$ 04-10-2008 12:01

s*******ac na obsidie


Widełka <3... weywhehwueh :D

btw.

Bemo i jego masterplan podboju arcani <333 uhweuwheuwheuwhe :DD

Bartholomew 04-10-2008 12:28

wezcie rozwiazujcie na vencie to wasze emo-problemy

Kolesianka 04-10-2008 12:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Barbatos (Post 2285595)
Co do tego wychodzenia na dwor ;p

2008-04 153h
45m
2008-03 260h
30m
2008-02 202h
45m

Nawet ja tyle nie maniaczylem ;p

ale jakie to byly miesiace...^^ nie gram na Kolesiance juz od dosc dawna :)

bemo 04-10-2008 12:40

lolus powtarzasz sie, eh ;s

co do ":*" bylo napisane 3x ze nikt cmokniec nie uwaza za lickowanie, nadal popieram tugijoszoka postojcie w dp pol godziny ( a raczej jak kiedys staliscie, bo teraz juz sie tego nie zauwazy po tym topicu), to byscie wiedzieli o co nam chodzilo =] co do wygladu wole miec krzywy ryj i dobry mozg niz ladny ryj i pustke w glowie, jestem bobas !

Kolesianka 04-10-2008 12:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez $iva (Post 2285697)
Ten temat jest naprawdę chory ;D czytając nie można się powstrzymać od śmiechu, nie wiedziałam, że na Arcanii a może raczej Obsidii jest tyle pustych lasek :<, zbyt dużo czytania i zbyt dużo komentowania.
Poza tym śmieszne dl mnie jest to, że dziewczynki mające po te naście lat mają najwięcej do powiedzenia o osobach z którymi nie mają nic wspólnego. Może poprostu macie problemy ze sobą i sprawy w rl mieszacie ze sprawami w tb ; )?

Aaa i zapomniałabym o najważniejszym...
Sądzę, że wszelakie obrażanie nie powinno tu mieć miejsca bo pokazuje Wasz iloraz inteligencji ; )

Śmieszne jest dla Ciebie, ze mamy cos do powiedzenia? A co za róznice robi tutaj to, że mamy naście lat? Ile masz Ty?;] Ile ma Dyda? Co do problemów, nie nie mamy ich raczej ;) Kazdemu z osobna tutaj trzeba tłumaczyć jedno i to samo...PISaŁYŚMY OGÓLNIE nie zwracając się osobowo! Nie wszyscy są kumaci ;] No, ale nic dziwnego, że koleżanki będą się bronić ;) Przyszła wielka mądra, przeczytała może 10 postów z całości i dodała swoje 3 grosze, gówno wiedząc o naszej dłuuugiej dyskusji ;] A może w ogóle nie czytała, tylko jakaś koleżanka się poskarżyła, że trzeba pomocy na forum :( Nie obrażaj nas, że jesteśmy puste bo my Ciebie nie obraziłyśmy (chyba że zaliczasz się do dziewczyn o których była mowa od początku - szmacących się za gre ale nikt o tobie tego nie napisał, tylko ogolnie).

Mlodzieniaszek 04-10-2008 13:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Reylin (Post 2285686)
gadalam kiedys z toba? jetsem z kamilem praiwe dwa lata i neisadze zeby to byl zwiazej tibia-tibia ;) pozdrawiam

Wystarczy ze czytam co piszesz i juz mi wystarcza, bo mam wtedy ogolne wyobrazenie o Tobie i Twoich pogladach:|... zaraz powiesz- jak mnie nie znasz nie rozmawialem z Toba to gowno o Tobie wiem i trzeba kogos lepiej poznac, ale istnieje tez cos takiego jak pierwsze wrazenie, i zaraz po nim moge wywnioskowac czy moim zdaniem warto z kims takim porozmawiac, poznac go, czy moze odwrotnie uznalo sie ze nie ma sensu. I nie mow mi ze Ty taka nie jestes ze nie oceniasz ludzi przed tym jak z nimi nie porozmawiasz.... Bo nie ma na swiecie takiej osoby..!!!!!


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:22.

Powered by vBulletin 3