Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Arcania (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=193)
-   -   Arcania - Hyde Park (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=191384)

Koszyk 19-11-2008 19:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2342182)
@up
Kolejny nażelowany gej, słuchający manieczek...


Nie znasz, nie mow.

Zwiedzam_Anal 19-11-2008 19:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2342221)
Ponieważ twoi koledzy z serwera, w dalszym ciągu mnie obrażają, co nakłania mnie do przychodzenia tutaj i w*urwiania ich.

Zapewniam Cię, że nie w*****asz ich... tylko bawisz.

Powiedz mi jeszcze jedno za nim znów kilka stron wyzwisk poleci w twoją stronę

Dlaczego wybrałeś forum Arcanii na pogawędki ? Na tibia.pl są fora innych światów, więc dlaczego akurat te nasze ? :)

Xr3 19-11-2008 19:51

Cytuj:

Dlaczego wybrałeś forum Arcanii na pogawędki ? Na tibia.pl są fora innych światów, więc dlaczego akurat te nasze ?
Ponieważ kiedyś dyskutowałem tutaj z paroma osobami na temat RL-life i tak jakoś mi zostało, że z przyzwyczajenia tu zaglądam.

Cytuj:

Nie znasz, nie mow.
Widzę, że ma żel na włosach. Dziękuję, to wszystko.

Bracia_Zdunscy 19-11-2008 19:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2342244)
Ponieważ kiedyś dyskutowałem tutaj z paroma osobami na temat RL-life i tak jakoś mi zostało, że z przyzwyczajenia tu zaglądam.


Widzę, że ma żel na włosach. Dziękuję, to wszystko.


Spoko, nikt Cie tu nie będzie obrażac, chcesz to dyskutuj tu z nami, przecież to forum dyskusyjne i każdy ma prawo tutaj sobie popisac ;)

kamsz 19-11-2008 19:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2342244)
Widzę, że ma żel na włosach. Dziękuję, to wszystko.

oceniasz typa po tym, ze ma zel na wlosach na zdjeciu i smiesz jeszcze mowic, ze jestesmy stadem baranow, ktorzy ci do piet nie dorastaja pod wzgledem inteligencji?

wannabe~

Colmarek 19-11-2008 20:01

Kamsz cieciu jebany
 
oceniasz typa po tym, ze ma zel na wlosach na zdjeciu i smiesz jeszcze mowic, ze jestesmy stadem baranow, ktorzy ci do piet nie dorastaja pod wzgledem inteligencji?

wannabe

jestes jebanym frajerm ktory lize dupe lukiemu jebany ****u a twoja inteligencja jest taka mala ze jej nikt nie widzi i s*******aj lizac dupe dalej:p

Koszyk 19-11-2008 20:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2342244)
Widzę, że ma żel na włosach. Dziękuję, to wszystko.

I co to ze ma zel na wlosach to znaczy ze jest technoboyem? Jesli tak to gratuluje inteligencji _/

Colmar 19-11-2008 20:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Colmarek (Post 2342264)
oceniasz typa po tym, ze ma zel na wlosach na zdjeciu i smiesz jeszcze mowic, ze jestesmy stadem baranow, ktorzy ci do piet nie dorastaja pod wzgledem inteligencji?

wannabe

jestes jebanym frajerm ktory lize dupe lukiemu jebany ****u a twoja inteligencja jest taka mala ze jej nikt nie widzi i s*******aj lizac dupe dalej:p

Chłopcze nie pozwalaj sobie za wiele. Ja jestem Saint Colmar a nie ty i nie masz prawa wypowiadać się za mnie. Mimo że nie znam Krecika osobiście bardzo go szanuje, jesteśmy z tego samego miasta i nigdy nie powiedziałem na niego złego słowa. To tyle z mojej strony.

Colmarek 19-11-2008 20:07

Colmar
 
Chłopcze nie pozwalaj sobie za wiele. Ja jestem Saint Colmar a nie ty i nie masz prawa wypowiadać się za mnie. Mimo że nie znam Krecika osobiście bardzo go szanuje, jesteśmy z tego samego miasta i nigdy nie powiedziałem na niego złego słowa to tyle z mojej strony.

============================================

po 1 nie dalem sobie nicku zeby byc toba tylko sobie taki dalem bo innego nie
wymislilem a po 2 moze lubisz kamsza a ja do niego tez nic nie mialem no ale widac ze ma zero inteligencji to tyle nara.:baby:

Smokuu 19-11-2008 20:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2342182)
@up
Kolejny nażelowany gej, słuchający manieczek...


przynajmniej potrafi o siebie zadbac ;]]]]]]]]

Colmar 19-11-2008 20:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Colmarek (Post 2342288)
Chłopcze nie pozwalaj sobie za wiele. Ja jestem Saint Colmar a nie ty i nie masz prawa wypowiadać się za mnie. Mimo że nie znam Krecika osobiście bardzo go szanuje, jesteśmy z tego samego miasta i nigdy nie powiedziałem na niego złego słowa to tyle z mojej strony.

============================================

po 1 nie dalem sobie nicku zeby byc toba tylko sobie taki dalem bo innego nie
wymislilem a po 2 moze lubisz kamsza a ja do niego tez nic nie mialem no ale widac ze ma zero inteligencji to tyle nara.:baby:

Nie umiesz cytować tylko wstawiasz jakieś kreski ? TY TUMANIE

Colmarek 19-11-2008 20:17

Nie umiesz cytować tylko wstawiasz jakieś kreski ? TY TUMANIE



-----------------------------------------
szmato jebana zamknij ryj robie takie kreski bo mi sie podoba i huj ci w pape i morda frajerze:]

Lucek93 19-11-2008 20:37

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Colmarek (Post 2342301)
Nie umiesz cytować tylko wstawiasz jakieś kreski ? TY TUMANIE



-----------------------------------------
szmato jebana zamknij ryj robie takie kreski bo mi sie podoba i huj ci w pape i morda frajerze:]

Siemq Picinhoxs B) Colmar nie ucieszy się jak się dowie co tu do niego wypisujesz :] Wtedy już na pewno nie da Ci nic na RONots albo Polski :D

Colmarek 19-11-2008 20:38

;s
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lucek93 (Post 2342339)
Siemq Picinhoxs B) Colmar nie ucieszy się jak się dowie co tu do niego wypisujesz :]


a huj mu w pape tak jak powiedzialem mam go w dupie:evul:

Revisin 19-11-2008 20:48

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Colmarek (Post 2342342)
a huj mu w pape tak jak powiedzialem mam go w dupie:evul:

Colmarek = Pici/Lafa B) Tylko ludzie z województwa Lubelskiego a do tego mieszkających na wsi mogą się tak zachowywać ;)

bemo 19-11-2008 20:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2342244)
Widzę, że ma żel na włosach. Dziękuję, to wszystko.

jesli sluchasz metalu, to ludzie na ciebie powinni mowic za****ny gwozdz, nie dbajacy o siebie prostak ktory nie myje glowy?

ty lubisz smierdziec, on lubi miec wlosy na zel, w zyciu goscia nie widziales a mowisz ze gej

ty le***ijko

Lucek93 19-11-2008 20:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Revisin (Post 2342359)
Colmarek = Pici/Lafa B) Tylko ludzie z województwa Lubelskiego a do tego mieszkających na wsi mogą się tak zachowywać ;)

Trafne spostrzeżenie Lafa to też idiota pokroju piciego w sumie razem mieszkają na tym swoim zadupiu.

Gardzacy_Kanciatym 19-11-2008 20:55

Moze jest to wies pionie ale jakos nie widze kur`` jakies krow lub kur albo niedaj boze niewiem oraczy biegajacych w ta i spowrotem po browara

Boli to was ,ze nie mozecie byc elo tak jak ja i lafa?

/Pici

Lucek93 19-11-2008 20:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gardzacy_Kanciatym (Post 2342379)
Moze jest to wies pionie ale jakos nie widze kur`` jakies krow lub kur albo niedaj boze niewiem oraczy biegajacych w ta i spowrotem po browara

Boli to was ,ze nie mozecie byc elo tak jak ja i lafa?

/Pici

Pici, Lafa w porównaniu do Ciebie jest o wiele wyżej postawioną postacią w hierarchii Arcanii. Moim zdaniem Pici nawet nie zrozumiesz co napisałem w poprzednim zdaniu ale to już nie moja sprawa. Odkryłem z Revisinem twoją twarz, chciałeś się podać za Colmara, lecz to Ci się nie udało teraz zakładasz nowe konto żeby znów móc głupoty wypisywać ?

Gardzacy_Kanciatym 19-11-2008 21:01

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lucek93 (Post 2342380)
Pici, Lafa w porównaniu do Ciebie jest o wiele wyżej postawioną postacią w hierarchii Arcanii. Moim zdaniem Pici nawet nie zrozumiesz co napisałem w poprzednim zdaniu ale to już nie moja sprawa. Odkryłem z Revisinem twoją twarz, chciałeś się podać za Colmara, lecz to Ci się nie udało teraz zakładasz nowe konto żeby znów muc głupoty wypisywać ?

Lol jakis debil jestes jakbym chcial sie wykrecac ze ja colmarek to bym napisal cos jeszcze z colmarka ,ale twoj poziom iq tego nawet nie moze samemu zlozyc do kupy;] no ,ale jak to sie mowi madry polak po szkodzie

I pierdole wasza hierarchie na arcani lafa i tak jest wiekszym kretynem na rl ,bo ja sie kulturalnie zachowuje

I trzeba miec najebane napisac muc 4 klasa podstawowki?


@edit : Sam sobie zaprzeczylem


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:37.

Powered by vBulletin 3