Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Silvera (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=185)
-   -   Wojna DICU, FS vs FTP, FTPA! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=158649)

Mendolina 20-01-2008 20:48

Seliar plx movie jak pada Lester :p.

doskonaly11 20-01-2008 22:50

yogi padlem tylko 3 razy i to od ftp, nigdy nie pekowalem tylko teraz jak mam hunta i tu nie gram:)
holu to po co nazwa gildi walka o wolnosc zal, jeszcze bardziej sie nobicie

poreda 20-01-2008 22:55

Sry doskonały, ale jeżeli chodzi o PVP/PK to ty masz tu najmniej do gadania ;)

doskonaly11 20-01-2008 23:30

hehe ja nie mowie jak to pekuje, kogo nie zabilem itp, pisze ze pekuje teraz do jaj bo mam hunta to jest wiadomo ze knightem nie ubije kogos w 5 czy 10 minut np jakis 60 lvl, a wy panie ovner w ilu pekujecie, solo ile ubiles osob?
a co to tej gildi hehe to mi sie wydaje ze to taki desperacki wybor macie hunta, nie mozecie ubic ftp to lejecie kogo sie da:) to zmiencie chociaz nazwe gildi bo smieszne to troche hehe, polacy ktorzy sa w ftp nie kozacza przynajmniej tak jak wy, macie pk ubiliscie paru to myslicie ze jestescie twardzi hehe

DeGlord 21-01-2008 00:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez doskonaly11 (Post 1854254)
hehe ja nie mowie jak to pekuje, kogo nie zabilem itp, pisze ze pekuje teraz do jaj bo mam hunta to jest wiadomo ze knightem nie ubije kogos w 5 czy 10 minut np jakis 60 lvl, a wy panie ovner w ilu pekujecie, solo ile ubiles osob?
a co to tej gildi hehe to mi sie wydaje ze to taki desperacki wybor macie hunta, nie mozecie ubic ftp to lejecie kogo sie da:) to zmiencie chociaz nazwe gildi bo smieszne to troche hehe, polacy ktorzy sa w ftp nie kozacza przynajmniej tak jak wy, macie pk ubiliscie paru to myslicie ze jestescie twardzi hehe

Tibia to gra do gry w druzynie wiec to jest najmniej wazne moj misiu :**

Mazo 21-01-2008 00:38

Taaaaak najlepiej sie sami skasujcie ;] .. chcecie sie walić z tymi brazolami, a high polacy boją sie chyba najbardziej w życiu właśnie brazoli.. ogarnijcie sie jak chcecie sie z nimi walić;] .. bo jeden polak wali drugiego i sami sie pokasujecie.. jak sie nie zbierzecie wszyscy razem to nic z tego nie będzie;/ i będziecie do końca tibii gardzeni za swoje pochodzenie. pzdr!

doskonaly11 21-01-2008 00:58

i tak bedzie bo tu brak organizaciji kazdy ma sie za "mistrza gry" hehe

poreda 21-01-2008 09:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mazo (Post 1854370)
Taaaaak najlepiej sie sami skasujcie ;] .. chcecie sie walić z tymi brazolami, a high polacy boją sie chyba najbardziej w życiu właśnie brazoli.. ogarnijcie sie jak chcecie sie z nimi walić;] .. bo jeden polak wali drugiego i sami sie pokasujecie.. jak sie nie zbierzecie wszyscy razem to nic z tego nie będzie;/ i będziecie do końca tibii gardzeni za swoje pochodzenie. pzdr!

Należy wytłumaczyć to Carapthii, Vake Stoodowi, Asen Yokarowi, Ambel Kartowi, Destroyer of Fury, Krzysiowi Szycha, i kilku innym. Pozatym pierdolisz faramazony. Pomyśl, gdyby ci polacy byli po naszej stronie i w naszej gildi a nie jak zawsze sraja się i chowają, to by nie padali. Proste.


@EDIT
DZISIEJSZY BATTLE ZAKOŃCZONY WYGRANĄ 16 do 4!!

Mendolina 21-01-2008 10:36

@doskonały
O co ci chodzi: "wielka gildia polska zeby walczyc o wolnosc" i "holu to po co nazwa gildi walka o wolnosc zal, jeszcze bardziej sie nobicie "

Fight For Freedom zlikwidowałem wczoraj i w niej nie był Ho'lu, Gorti etc.
Oni mają swoją gildię od paru dni Forever Wanted i oni pekują, a ja miałem gildię przeciw FTP, więc jest jakaś różnica -.^.

Michael Rzotkiewka 21-01-2008 14:34

Hehuehuehuhue HAIL 'a little pk team', jak to mowi FTP xD ale pojechali 16:4 lol :> Szczegolny respec ode mnie dla Deathraza - padl, ale wrocil na polwe bitwy i zaliczyl pare fragow xD

Ciekawe czy ktos ma film... :)

poreda 21-01-2008 15:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Michael Rzotkiewka (Post 1854911)
Hehuehuehuhue HAIL 'a little pk team', jak to mowi FTP xD ale pojechali 16:4 lol :> Szczegolny respec ode mnie dla Deathraza - padl, ale wrocil na polwe bitwy i zaliczyl pare fragow xD

Ciekawe czy ktos ma film... :)

Seliar, daway filma :D

Btw dostali w dupe ciężko, a tak kozaczyli po odejściu PYSIDONA i LADY MIXX'a...

oVvN3eR 21-01-2008 16:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez poreda (Post 1855029)
Seliar, daway filma :D

Btw dostali w dupe ciężko, a tak kozaczyli po odejściu PYSIDONA i LADY MIXX'a...

Filmu nie będzie na 80 %...

Te "odejście" było na niby :X
Moze luc jedynie odszedł bo jest frajerem xD

Mazo 21-01-2008 16:55

Ja proponuje rozwalić tych high polaków:P .. albo biją sie z brazolami i Wam pomagają, albo są frajerkami i walą Was;]. Zmuście ich do wojny:P zróbice kilka fragów noob charami i jazda:D może uda sie Wam wymusić agresje high polaka do brazola:P

Shinhoshu 21-01-2008 17:04

@up
Pomyśl zanim coś napiszesz...
Po 1. Polacy czytaja forum wszyscy po za Carpathiaa (nie jestem pewny 100% że carpathiaa nie czyta)
Po 2. Jak ich zabiją to mam 100% że nie przyłączą sie do wojny przeciw br jak to pl ich ubiją... ŻAL

Michael Rzotkiewka 21-01-2008 17:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Shinhoshu (Post 1855194)
@up
Pomyśl zanim coś napiszesz...
Po 1. Polacy czytaja forum wszyscy po za Carpathiaa (nie jestem pewny 100% że carpathiaa nie czyta)
Po 2. Jak ich zabiją to mam 100% że nie przyłączą sie do wojny przeciw br jak to pl ich ubiją... ŻAL

Nie za bardzo zeby ktos mial sie zabijac z pl bo openki jak juz sa to pozno w nocy :>

Kost123 21-01-2008 17:26

@film
nie ma :) (chyba) xp

Michael Rzotkiewka 21-01-2008 17:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kost123 (Post 1855231)
@film
nie ma :) (chyba) xp

A taki bylby ciekawy wmv :( Szkoda ze nie bylo tego Aervani Djkanthi, bo on kreci filmy :/

@Down
Xeosnar, Akkan Furios i jakies nuby +100 xD Tylko zauwaz ile jest razem osob w ftp/ftpa/ocz itd a ile w dicu i sa :>

Hell'Lorakos 21-01-2008 17:38

Na tej ostatniej bitwie padł jakis wazniejszy kolo z FTP czy tylko pionki padały? :)

pobol 21-01-2008 17:48

Padł Akkan i Xeosnar z tych wazniejszych...
A ja widzialem movie a wam nie dam:P

Dawergo 21-01-2008 18:13

dawaj albo bede musial cie zabic!


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:34.

Powered by vBulletin 3