Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Inne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=19)
-   -   Szukam trenera czy coś takiego (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=151939)

Mornlox 25-10-2007 00:00

Szukam trenera czy coś takiego
 
Poszukuje trenera dla mojego biednego sorka na serwerze Isara.Kto chce niech wyśle mi prywatną wiadomość.

Szukam trenera żeby był h-levelem bo naprawde przyda mi się taki trener.Oczywiście zapłace jeżeli wyniki będeą efektowne a jeżeli nie zapłace to trener ma prawo zabicia mojej postaci ;)

Pozdrawiam i będe wdzięczny za pomoc.

Ksaer 25-10-2007 00:07

:confused: ? O ile mi wiadomo w Tibii nie ma trenerów... :o

Times 25-10-2007 00:26

Na czym ten trening miałby polegać?

Xoltor 25-10-2007 00:28

chodź człowieku na selene to cię naucze życia

Mornlox 25-10-2007 01:55

Trener ten będzie mi rezerwował kopalnię kazo lub kopalnię rotów lub piramidę mino i będzie mnie tam trzymał dopóki nie nabije expa lub mlvl-a lub nie uzbieram odpowiedniej dla sorka ilości kasy.Również będe na nim trenować mlvl(poprzez strzelanie z różdżki i rzucanie czarów ofesywnych)a on będzie również trenować skille.Będzie też równięz takim przewodnikiem po tibii

Czy to wyjaśnienie starczy ......

up@

Nie warto iść na selene bo mam już 17lvl.

kartograf 25-10-2007 11:03

8o buahahahaah

..::QRAS::.. 25-10-2007 11:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mornlox (Post 1711153)
Trener ten będzie mi rezerwował kopalnię kazo lub kopalnię rotów lub piramidę mino i będzie mnie tam trzymał dopóki nie nabije expa lub mlvl-a lub nie uzbieram odpowiedniej dla sorka ilości kasy.Również będe na nim trenować mlvl(poprzez strzelanie z różdżki i rzucanie czarów ofesywnych)a on będzie również trenować skille.Będzie też równięz takim przewodnikiem po tibii

Czy to wyjaśnienie starczy ......

up@

Nie warto iść na selene bo mam już 17lvl.

Takie rzeczy to tylko w erze,
AUAAH OMG W jakim ty swiecie zyjesz czlowieku

Goggo 25-10-2007 12:53

Ekhem ........... Ekhem ............ Ekhem ........... EEEEkem ......... xD
Nie smiejmy sie ... Sluchaj h-lvl nie beda tracic czasu zeby ci pomagac za te marne np 500 gp dzien w grze .... Rezerwowanie kopalnii ? Wez zapomnij ja bym ci nie pomogl bo bym tym h-lvl expil sobie na tombach.
.................................................. ............................................
Skill celowania i prowadzenia stworow na bezpiecznej odleglosci nie nabijesz chodzac z h-lvl ...

Erhion 25-10-2007 13:25

Hahaha.:D:D

Xoltor 25-10-2007 14:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mornlox (Post 1711153)
up@

Nie warto iść na selene bo mam już 17lvl.

Nie wiesz co tracisz.

Valas Hune 25-10-2007 16:42

Oficjalne poszukiwanie trenera? :P Ja bym lepiej radził zakumplować się z kimś (z kimkolwiek w zasadzie), ale też nie na siłę. Zdobywanie towarzyszy i korzystanie z ich rad, gdyż całkiem możliwe, że grają znacznie dłużej od ciebie, jest najbardziej przydatne.

Slg 25-10-2007 21:41

Ale wyzialem czlenia! Az mi przykro XD


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:17.

Powered by vBulletin 3