Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Przeznaczenie oczekuje na Ciebie ... już w te Święta! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=100764)

Dabek 03-11-2006 12:45

Przeznaczenie oczekuje na Ciebie ... już w te Święta!
 
Czas pogrzebał wiele sekretów.

Świat utracił wiele cudów, i zapomniał o wielu ohydztwach. Ale niektóre sekrety są zbyt mroczne i potężne aby spoczywać w ciszy, pogrzebane pod piaskami czasu na wieczność. Niektóre sekrety nie znają litości dla świata i pozostaną wyryte w umysłach ludzkich na zawsze. Niektóre są tak zawzięte, że w końcu wynurzą się na powierzchnię. Niektóre zrobią to niemal niezauważalnie, inne w sposób obok którego nikt nie będzie mógł przejść obojętnie.

Rzeczy które obróciły się w legendy znów staną się rzeczywistością. Co kiedyś uchodziło za zabobon, w końcu okaże się prawdą. Co było uznane za rzetelną wiedzę, okaże się kłamstwem. Drogi zostaną otwarte a tajemnice rozwiązane. Tragedie i bohaterskie czyny przeszłości zostaną odsłonięte przez śmiałych odkrywców. Dawno zaginione artefakty i zapomniana wiedza przejdą w posiadanie sprytnych i odważnych. Historia zostanie odkryta, a nowa historia zostanie napisana.

Bądź gotowy na czas tajemnic i odkryć. Zajmij swoje miejsce w historii!

Bądź gotowy na Świąteczne Update! A o Świętach możesz porozmawiać tutaj.

Kerin Tale 03-11-2006 12:47

i na otwarcie Pits of Inferno :) będzie naprawdę bardzo, bardzo ciekawie :)

P0nury 03-11-2006 12:53

Brzmi ciekawie, aczkolwiek na razie jestem sceptyczny. Gdyby tak dali chociaż trochę konkretów... :>

Mlecziii 03-11-2006 12:54

Może wpuszczą wreście Apokalipse

Lord Gumio 03-11-2006 12:55

o ciekawie :D moze znowu beda dostepne wszystkie questy skoro all bedzie otwarte xD

Juziu II 03-11-2006 12:59

pisza o TH ;>

Sowa 03-11-2006 13:00

Zapowiada Się ciekawie :>

Tjor masaker pro skater 03-11-2006 13:02

Niech zrobią quest na pharaoh sword ;q

teletoobis 03-11-2006 13:03

byleby tylko bazyla nie ruszali bo znowu bedzie masa tematow o tym co i tak juz zostalo powiedziane ;o

Xerionis_Family 03-11-2006 13:03

ooo to mnie bardzo zaciekawło... aczkolwiek mam nadzieje, że apokalipsy jeszcze nie zrobią... tak czy siak apokalipsy nikt nie przeżyje więc ;( Mam nadzieje, że dojdzie dużo nowych potworów albo wzmocnią graczy z all klas a zwłaszcza palków ;) Tak czy siak troche mnie ten topic przeraził...

Keel 03-11-2006 13:09

Nowe czary? :)

Pramus 03-11-2006 13:16

Muhahha :P Oczywiscie zainteresuje sie updatem, ale watpie bym wrocil do Tibii :P

Myst Rydan 03-11-2006 13:19

Mroczne :D Ale jak zwykle malo konkretow :) Nie moge sie doczekac kolejnego teasera

Sie mapes 03-11-2006 13:21

Jak zawsze, zapowiedz update i wszyscy zaczynaja myslec co by tu powinni zmienic ;). Jesli dodadza nowe tereny oraz kilka nowych stworkow to bedzie super. Gorzej jesli "ulepsza" jakies profesje ;). I moz w koncu bedzie wiadomo jak wyglada Addon 3 :D

Snuja 03-11-2006 13:24

nonono, miała być epoka lodowcowa a mamy archeologię! zwrot o 360 stopni (L. Wałęsa) trąci excalibugiem, bazylem, mino magiem na rooku i innymi takimi. czekam z niecierpliwością!

@Up,up,up iles tam razy
ta nowe czary by się przydały, lubie mieć 20 sposobów zabicia ghoula :P

@Up
lol addon 3, kolejny wyścig kto będzie miał pierwszy addon 3 :D

Sermi 03-11-2006 13:26

Zapowiedź jeszcze mniej konkretna niż przedwyborcze programy niektórych partii... No ale cóż... się pożyje się zobaczy. Może regularny spawn yeti zrobią? Już widze te hunty ;)

Alanus Lutinum 03-11-2006 13:27

Według mnie powinni dodać jakiegoś naprawdę potężnego potwora. Ferumbras - Słaby
Morgaroth - Bardzo słaby
Orshabaal - Najsłabszy
Powinni zrobić takiego monstera, że nawet wszyscy ludzie z serwera by go nie zabili.
Może troszkę grafikę poprawią i pozbędą się noobów :D (marzenia).

Don Toro 03-11-2006 13:33

Cytuj:

Dawno zaginione artefakty i zapomniana wiedza przejdą w posiadanie sprytnych i odważnych.

Czyżby się sprawdziły dawno już wypowiedziane słowa prze Cipy, że "w najbliższej przyszłości powrócą legendarne itemy do gry" (nie pamiętam dokładnie starałem się oddać sens zdania).

grook 03-11-2006 13:34

jestem ciekaw co teraz bedzie oby lepsze niz to co teraz jest ;(

Savir Firestorn 03-11-2006 13:38

a propo
 
jak cos cytujesz to przynajmiej powiedz z czego, bo wątpie ze jestes taki mądry.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:58.

Powered by vBulletin 3