Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Świąteczny Update Anno Domini 2005 już jest! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=58363)

Raul 12-12-2005 19:27

Świąteczny Update Anno Domini 2005 już jest!
 
Koniec tego długiego czekania. Dzisiaj CipSoft oficjalnie prezentuje Świąteczny Update 2005.

Od dzisiaj Tibia całkiem zmienia swój wygląd! Wiele ze starych grafik zostało zamienionych na nowsze. Podziwiaj wspaniałe statki, animowane wybrzeża, wysokie góry i wiele innych ekscytujących szczegółów na całej mapie. Zmieniony został również cały system światła w grze, który zadziwia swym realistycznym pięknem. Wejdź do swoich ulubionych podziemi i poczuj straszną atmosferę.

W celu kontynuowania akcji wyrównywania profesji, zmieniony został cały system magii. Teraz mana regeneruje się o wiele szybciej co daje o wiele większe możliwości w dziedzinie magii. Magiczny postęp będzie teraz prawdziwym wyzwaniem, gdyż zostały zmienione wymagane poziomy do nauki i używania danych czarów. To tylko kilka ze zmian, ze wszystkimi szczegółami zapoznaj się w magic section. Został również dodany całkiem nowy typ broni. Różdżki to potężne przedmioty magiczne, które mogą zostać wykorzystane przez magów i druidów w walce. Wybierz się do swojego najbliższego sklepu magicznego i kup swoją różdżkę jak najszybciej!

Pomijając te najważniejsze zmiany zostało również wprowadzonych kilka innych dodatków. Od teraz listy i inne rzeczy, które w jakiś sposób mogą zostać edytowane przez graczy będą zawierać imię gracza, który ostatni coś zmieniał. Również automatyczny kontroler od spamu został ulepszony, by zapobiec masowemu rozsyłaniu spamu poprzez prywatne wiadomości.

I na koniec dwie ostatnie uwagi. Jak już wcześniej zostało zapowiedziane, wszystkie przedmioty znajdujące w domach zostały przeniesione do lokalnych depotów. Jednak przedmioty, których nie dało się przenieść niestety musiały został zniszczone.
Dodatkowo, od tego update’u nie będzie już działała wersja Tibii pod Linuxa, więc została całkiem wyrzucona z sekcji download. Jeśli jednak chciałbyś zagrać w Tibię poprzez Linuxa przeczytaj porady w FAQ, które zostaną opublikowane jutro.

Update’owy dodatek zostanie ściągnięty automatycznie podczas próby zalogowania się do gry, jeśli jednak to się nie uda, to nowego klienta 7.6 ściągnij ze strony.

Rozprawiać o nowych rzeczach z tego update, możecie na tym forum.

Pan zbych 12-12-2005 19:36

nom elegancko :) teraz tylko nowe swiaty kture jak zawsze po update za pare dni powinny byc :) ;) ;)

slawekmag 12-12-2005 19:38

Zalogowałem sie i S U P E R wandy są cool. Drzjcie knighci :P

Lig@ 12-12-2005 19:39

System magii jest wiele lepszy. Wreszcie newbie nie robi najpotężniejszych run w grze (ale to oznacza niestety śmierć uhmakerów :/). W systemi nie pasują tylko soule x( reszta super, no i expienie z różdżkami jest fajne.

ahcarb 12-12-2005 19:41

Hehe, ciekawe kiedy odkryją nowe tereny :) Serpent Spawn ma 3000 hp i 2000 exp za neigo ;p

Rohen 12-12-2005 19:42

Wszystko ok, ale co z fakeami ;/...

kadzik99 12-12-2005 20:10

hmmm...tyle czekania aż się tbia.pl włączy to myśłałem przynajmniej że aktualizacje strony zrobicie, a tu nic...mam nadzieję, że to nastąpi, bo chyba dużo osób ma problemy z "ogarnięciem" tego wszystkiego w całość, a ta strona większości służy jakos "pomocnik" w grze...

Ogólnie update może być...trochę ciężko z runkami, ale może tak będzie lepiej...

@down

wyłączyli serwy, bo był problem z domkami...zanosiłeś coś PO update, wychodziłeś z domku, wracałeś, a rzeczy nie było już...naprawiają to teraz...ciekawe, czy rzeczy zwrócą...

Dard Skana 12-12-2005 20:11

Niema
 
Czemu Server zostaly wylonczone
kiedy wlonczom i co sie dzieje Tibia.pl napsiz newsa oco chodzi

ahcarb 12-12-2005 20:12

i dupa niedziala ;p

Ufok90 12-12-2005 20:19

Sux
 
a ja mam bledy z grafika i nic nie widze na monitorze... X( (Radeon 9600 Pro)

szajba1999 12-12-2005 20:20

no właśnie tego samego oczekiwałem że będzie akutualizacja strony troche szybjcjej ;( cóż z niecierpliwością oczekuje aktualizacji strony :baby:

Angel of Death 12-12-2005 20:21

Znalazłem 2 nowe grafiki w swoim depo ;P

http://members.lycos.co.uk/angel1122/rub.PNG

Tak wogóle to coś zchrzanili bo wyłączyli servery a na tibia.com jest taki krótki text:

"Due to technical problems we had to reset all game worlds to the state of the update in order to avoid any item losses. We are sorry for the inconvenience!"

To znaczy mniejwięcej:

W związku z technicznymi problemami musielismy zresetowac wszystkie światy do stanu sprzed updatu żeby uniknąć strat w itemach. Przepraszamy za kłopoty.

stars 12-12-2005 20:43

Jakie opuznienia ludzie nauczcie się czytać znalezli błąd że z domków znikają zeczy ???? NO i dlatego wyłaczyli !!! Wy jesteście jacyś dziwni !!! :baby:

A zawsze jak jest ubdate są serwery wyłanczane !!! Wezcie nobki takich pytan nie dawać jak jestescie nowi w tibi !!! X(


A ja się serwera nowego nie umie doczekać !!! KIEDY ON BĘDZIE !!! :]

Major Doomus 12-12-2005 20:51

Na Guardii był mikołaj xD

Dostałem 8 candycane i 10 śnieżek ^^

Tak wogóle to wrażenia są mieszane... będzie mi sie trudniej expić sorkiem bo ma 21 lvl i nie może HMM nawet robić ;( ale cóż... musze se radzic LMMami

Thristen 12-12-2005 20:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Major Doomus
Na Guardii był mikołaj xD

Dostałem 8 candycane i 10 śnieżek ^^

Tak wogóle to wrażenia są mieszane... będzie mi sie trudniej expić sorkiem bo ma 21 lvl i nie może HMM nawet robić ;( ale cóż... musze se radzic LMMami

od tego sa rozdzki?
pomysl..

zielak0111 12-12-2005 20:58

no ja popatrzylem na mlvl u knighta mojego i zbladlem :(
nie wiem co ile wzrasta 1% z 3 na 4 mlvl ale jest to duzy przedzial czasowy ...
naprawde nie wiem co w tej sytuacji robic... ;/

Clark 12-12-2005 21:08

skille
 
slyszalem ze wraz z update skille maja rosnac o wiele szybciej czy to prawda? ktos juz wczesnije wspomnial o magic levelu,to prawda...z 2 na 3 mlev knightem zrobilem z 8 utevo lux i poszedl tylko 1 % co z tego ze mana idzie szybko ale dla mnie jest to tragiczne:(

Harven 12-12-2005 21:09

hmm.. obadamy. Narazie ściągam :]

edit: czy tylko mi coś nie działa??:>

Gtyk 12-12-2005 21:10

wreszcie jakis update ktory(jak narazie na to wyglada) cipsoftowi sie udal... zmiany kosmetyczne zdecydowanie na plus, nowe grafiki ladnie sie prezentuja <tylko skaly sa troche dziwne, ale i tak duzo lepsze od poprzednich prostokatow ;)> no a zmiana systemu oswietlenia jest niezla, ladnie wyglada to kolorowe swiatlo ;)

co do zmiany systemu magii nie mam jeszcze zdania, musze troche pograc sorcem zeby ocenic, ale zapowiada sie niezle...

Rybzor 12-12-2005 21:16

Mialy byc podobno jakies nowe tereny dodane? tak slyszalem, wie ktos cos na ten temat?!


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:56.

Powered by vBulletin 3